Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.07.13. 16:37:19 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Anita87
Mai: 1
Tegnapi: 2
Összesen: 25788
Látogatók:
Vendégek: 436
Tagok: 1
Összesen: 437

Jelen lévő tagok:
01: oxyff2

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Focus II. motorproblémák

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Focus II. motorproblémák
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4 ... 151, 152, 153  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

3 / 153 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

bekov

HozzászólásElküldve: 2008.01.06 02:10:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 61
 Hozzászólás témája: Re: engine systems fault
Hozzászólás az előzmény idézésével

eric20 írta:
bekov írta:
sziasztok

valaki nyugtasson meg, megálltam a kocsival (még nem állitottam le a motort) és azt láttam a fedélzeti számitógépen, hogy "engine systems fault" ez mitől lehet? 2.0 tdci-ről van szó... gondolom vihetem szervizbe azonnal, de az leghamarabb szerda, jó lenne tudni valamit addig is Sad

köszi előre is

Na várjuk a fejleményeket. Lehet az h csak behülyült a szoftver ha nem tapasztalsz semmi különöset.

először úgy tűnt 2-dikán a szervizbe menet, hogy eltűnt a hibaüzenet... a szervizben azt mondták üzemanyag probléma, ki kell járni amennyira csak lehet, aztán rátankolni... nosza elkezdtem kijárni, kábé 20 km után újra előjött a hibaüzenet és gázadásra gyorsulás helyett rángatással felelt az autó... na irány megint a szerviz, kapu előtt 5 méterrel totál megadta magát, leállt és nem is volt hajlandó elindulni többet... legalább a trélert megúsztam, betoltuk a járgányt, kaptam helyette egy 1.4es benzinest (ha visszakapom a sajátom legalább azt hiszem ferrariban ülök Very Happy )... na szal szerdán történt mindez, mikor otthagytam továbbra is fenntartották, hogy valószinűleg üzemanyagprobléma... tegnap hivtak, hogy fingjuk sincs mi a gond Neutral most ez van, én is kiváncsian várom a fejleményeket...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

eric20

HozzászólásElküldve: 2008.01.06 11:42:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 62

bekov írta:
...hogy valószinűleg üzemanyagprobléma...

Hol szoktál tankolni és mit?

2.0 TDCi Titanium
"Ha azt gondolod,képes vagy rá,vagy ha azt,hogy nem,mindenképpen igazad van."
/Ford/

Vissza az elejére

bekov

HozzászólásElküldve: 2008.01.06 20:29:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 63

eric20 írta:
bekov írta:
...hogy valószinűleg üzemanyagprobléma...

Hol szoktál tankolni és mit?

shellen, diesel extrát...

Vissza az elejére

eric20

HozzászólásElküldve: 2008.01.06 22:40:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 64

bekov írta:

shellen, diesel extrát...

Akkor passz.Szólj ha tudsz valamit!!! Crying or Very sad

2.0 TDCi Titanium
/Ford/

Vissza az elejére

GeeUnit

HozzászólásElküldve: 2008.01.07 13:43:48  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 65

bekov írta:
eric20 írta:
bekov írta:
sziasztok

valaki nyugtasson meg, megálltam a kocsival (még nem állitottam le a motort) és azt láttam a fedélzeti számitógépen, hogy "engine systems fault" ez mitől lehet? 2.0 tdci-ről van szó... gondolom vihetem szervizbe azonnal, de az leghamarabb szerda, jó lenne tudni valamit addig is Sad

köszi előre is

Na várjuk a fejleményeket. Lehet az h csak behülyült a szoftver ha nem tapasztalsz semmi különöset.

először úgy tűnt 2-dikán a szervizbe menet, hogy eltűnt a hibaüzenet... a szervizben azt mondták üzemanyag probléma, ki kell járni amennyira csak lehet, aztán rátankolni... nosza elkezdtem kijárni, kábé 20 km után újra előjött a hibaüzenet és gázadásra gyorsulás helyett rángatással felelt az autó... na irány megint a szerviz, kapu előtt 5 méterrel totál megadta magát, leállt és nem is volt hajlandó elindulni többet... legalább a trélert megúsztam, betoltuk a járgányt, kaptam helyette egy 1.4es benzinest (ha visszakapom a sajátom legalább azt hiszem ferrariban ülök Very Happy )... na szal szerdán történt mindez, mikor otthagytam továbbra is fenntartották, hogy valószinűleg üzemanyagprobléma... tegnap hivtak, hogy fingjuk sincs mi a gond Neutral most ez van, én is kiváncsian várom a fejleményeket...

Akkor szerencséd van vele, hogy megmondták, hogy nem tudják mi a baja, mert sajnos legtöbbször marketing, üzleti és más egyéb szempontból nem mondhatják azt a "szakemberek": nem tudom. E helyett azt csinálják, hogy valamit kicserélnek (jó pénzért), ami feltételezhetően okozhatta az adott problémát (mondjuk az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a mai fejlett technológiák miatt 1db hibát kb 10 dolog okozhatja, amit ha rákötnek a gépre , nem tudja megállapítani), legtöbbször az ügyfél visszaviszi a kocsit a szervízbe ugyanazzal a problémával, ekkor megint kicserélnek rajta valami... és így tovább. Remélem meg találják a probléma IGAZI okát és jobb lesz a motor, mint új korában, szurkolok neked!

Nyáron: Continental SportContact 2 (205/50 R17)
Télen: Michelin Primacy Alpin 3 (205/55 R16)

Vissza az elejére

bncsk

HozzászólásElküldve: 2008.01.07 14:26:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 66

GeeUnit írta:
bekov írta:
eric20 írta:
bekov írta:
sziasztok

köszi előre is

Akkor szerencséd van vele, hogy megmondták, hogy nem tudják mi a baja, mert sajnos legtöbbször marketing, üzleti és más egyéb szempontból nem mondhatják azt a "szakemberek": nem tudom. E helyett azt csinálják, hogy valamit kicserélnek (jó pénzért), ami feltételezhetően okozhatta az adott problémát (mondjuk az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a mai fejlett technológiák miatt 1db hibát kb 10 dolog okozhatja, amit ha rákötnek a gépre , nem tudja megállapítani), legtöbbször az ügyfél visszaviszi a kocsit a szervízbe ugyanazzal a problémával, ekkor megint kicserélnek rajta valami... és így tovább. Remélem meg találják a probléma IGAZI okát és jobb lesz a motor, mint új korában, szurkolok neked!

Hali,

nekem is írt ki ilyeneket, én is elbizonytalanodtam egy kicsit.
De nála az volt, hogy húztam valami szutyok utánfutót és zárlatos volt benne valami, elég viccesen hangzik de még az utánfutók is csinálhatnak csodákat. Kicsapott egy pár biztit, nem volt féklámám, ABS-em, indexem, stb. Szerencsémre én "jól" jártam megúsztam a biztosítékokkal. Leakasztottam az utánfutót és elhúztam lámpák nélkül. Veszélyes de az autómat legalább nem tette tönkre. Szerintem nézz körül az autón lehet, hogy csak pára vagy latyak került valahova. Egyébként az enyém 1,6 Tádé.

üdv

Vissza az elejére

bekov

HozzászólásElküldve: 2008.01.10 17:52:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 67
 Hozzászólás témája:

nnnnnna, fejlemény van, a szűrőben fémforgácsot találtak és az okozta a bajt... hogy hogy került oda azt nem tudták megmondani, minden esetre azt tanácsolták ne tankoljak a shellen... hát nem is tudom... Neutral még nem kaptam vissza az autót, kiváncsi vagyok rá...

Vissza az elejére

deki

HozzászólásElküldve: 2008.01.10 20:29:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 68
 Hozzászólás témája:

bekov írta:
nnnnnna, fejlemény van, a szűrőben fémforgácsot találtak és az okozta a bajt... hogy hogy került oda azt nem tudták megmondani, minden esetre azt tanácsolták ne tankoljak a shellen... hát nem is tudom... Neutral még nem kaptam vissza az autót, kiváncsi vagyok rá...

Ez azért kissé meredek... Shocked

Vissza az elejére

eric20

HozzászólásElküldve: 2008.01.10 22:00:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 69
 Hozzászólás témája:

bekov írta:

Ugyogy kijelenthető h a motornak az ég vilégon semmi baja!Ennek külön örülök! Wink

2.0 TDCi Titanium
/Ford/

Vissza az elejére

bekov

HozzászólásElküldve: 2008.01.11 00:08:48  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 70
 Hozzászólás témája:

eric20 írta:
bekov írta:

Ugyogy kijelenthető h a motornak az ég vilégon semmi baja!Ennek külön örülök! Wink
ja, annak én is, viszont most teszem azt áttérek a molra és 3-4 hónap múlva megint előjön ez a hiba akkor nem tudom mit csinálok...

Vissza az elejére

Random_

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.11 15:50:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 71
 Hozzászólás témája:

Hasonló hibaüzim volt és általában első indítás után kigyorsításkor adta meg magát a rendszer. 1.6 benzines ma volt a szervízben. Azt mondták valami elkoszolódott és kitakarították szerintük nem jön elő újra, de ha mégis akkor csörögjek és rendelnek alkatrészt cserére oszt kicserélik. Mondta konkrétan mi volt eldugulva vagy koszolódva, de már nem emlékszem.

Amúgy én is shell-nél tankolok csakis.

Random_ autói

Vissza az elejére

fejjelafalnak

HozzászólásElküldve: 2008.01.13 10:39:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 72
 Hozzászólás témája: motormeghibásodás

Nekem még nem volt gondom a II vct motorjával

Vissza az elejére

Random_

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.14 09:00:03  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 73
 Hozzászólás témája:

Na ma reggel ismét kifagyott a motor egymás után szóval vissza a szervízbe.

Random_ autói

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2008.01.14 09:58:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 74
 Hozzászólás témája:

bekov írta:

Remélem nincs igazam, de a Mondeoklubban (ott rengeteg a dízel), azt mondanák, hogy a nagynyomású szivattyúból jön a forgács, de ha nem is onnan, a fémrészecskék miatt akkor is egy teljes üzemanyagrendszer takarítást, tankmosást kéne eszközölni.

Vissza az elejére

eric20

HozzászólásElküldve: 2008.01.14 10:31:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 75
 Hozzászólás témája:

Szaki írta:
bekov írta:

Remélem nincs igazam, de a Mondeoklubban (ott rengeteg a dízel), azt mondanák, hogy a nagynyomású szivattyúból jön a forgács, de ha nem is onnan, a fémrészecskék miatt akkor is egy teljes üzemanyagrendszer takarítást, tankmosást kéne eszközölni.

Nem jol tudom h a szürő még a nagynyomásu elött van?

2.0 TDCi Titanium
/Ford/

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Érvényes: 2030.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.14 12:09:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 76
 Hozzászólás témája:

Szaki írta:
bekov írta:

Nehogy azt higgye bárki ezt a nagy nyomásemelést és stb sokáig lehet fokozni. 2000 bar, valaki elgondolkodott már rajra, hogy mekkora nyomás is ez? Akármilyen műszaki szerkezetet teszünk alá nagy pontos illesztés szükséges, és igen jó kenés hozzá. Tehát nagyon érzékeny a szerkezet. A problémák még csak most fognak jönni...

Klubkártyás partnercégek

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2008.01.14 15:19:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 77
 Hozzászólás témája:

eric20 írta:

Jól tudod.

Egy idézet a Mondeo.hu-ról. Persze ez nem feltétlenül igaz Focusra, és remélhetőleg erre az esetre sem, de szerintem fontos tisztázni a fémreszelék forrását, mert agyonvághatja a csúcsokat is.

"Sajnos most átéled azt, amit Én is átéltem 1 hónapja.

Az összeg nekem: 325000pénz...komplett. Nagyon okosba! Csúcsok felujítottak, szívattyú ujszerű, tank és Üzemanyag rendszer mosás, tisztítás, üzemanyag szűrő + munkadíj.

A működés a következő:
A tankban van egy pumpa ami tolja az üzemanyagot a szűrőn át a magasnyomásű szivattyúba és onnan a csúcsokhoz. A csúcsok visszafolyó csövén keresztűl megy vissza egyenest a tankba a maradék gázolaj. Ezért kell az egész komlpett mindent mosni, tisztítani. A szűrőt utána ajánlatos kb k ezrenként cserélni és ellenőrizni, hogy a benne levő üzemanyagban vannak-e még fémszemcsék. Az Én tankom mosás után kapott egy mágnest, hogy ha esetlek még kering a rendszerben fémszemcse, akkor azt összeszedje és ne menjen még köröket. Elvileg a szűrő le tudja szűrni a nagy részét a szemcséknek, de biztos lesz egy-két példány ami átjut. A magyasnyommású csövetek és a szívósort berakták egy ultrahangos tisztítóba is és utána ótvar nagy nagyítóval keresték, hogy maradt-e még rajta szemcse. Azért kellet még az utrahangos tisztítás, mert sima tisztítással és sürített levegős fujkálással nem sikerült teljesen szemcsételeníteni.
"

Vissza az elejére

bekov

HozzászólásElküldve: 2008.01.15 21:58:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 78
 Hozzászólás témája:

Szaki írta:
eric20 írta:

Jól tudod.

Egy idézet a Mondeo.hu-ról. Persze ez nem feltétlenül igaz Focusra, és remélhetőleg erre az esetre sem, de szerintem fontos tisztázni a fémreszelék forrását, mert agyonvághatja a csúcsokat is.

"Sajnos most átéled azt, amit Én is átéltem 1 hónapja.

Az összeg nekem: 325000pénz...komplett. Nagyon okosba! Csúcsok felujítottak, szívattyú ujszerű, tank és Üzemanyag rendszer mosás, tisztítás, üzemanyag szűrő + munkadíj.

A működés a következő:
A tankban van egy pumpa ami tolja az üzemanyagot a szűrőn át a magasnyomásű szivattyúba és onnan a csúcsokhoz. A csúcsok visszafolyó csövén keresztűl megy vissza egyenest a tankba a maradék gázolaj. Ezért kell az egész komlpett mindent mosni, tisztítani. A szűrőt utána ajánlatos kb k ezrenként cserélni és ellenőrizni, hogy a benne levő üzemanyagban vannak-e még fémszemcsék. Az Én tankom mosás után kapott egy mágnest, hogy ha esetlek még kering a rendszerben fémszemcse, akkor azt összeszedje és ne menjen még köröket. Elvileg a szűrő le tudja szűrni a nagy részét a szemcséknek, de biztos lesz egy-két példány ami átjut. A magyasnyommású csövetek és a szívósort berakták egy ultrahangos tisztítóba is és utána ótvar nagy nagyítóval keresték, hogy maradt-e még rajta szemcse. Azért kellet még az utrahangos tisztítás, mert sima tisztítással és sürített levegős fujkálással nem sikerült teljesen szemcsételeníteni.
"

Shocked Az autóm még elég fiatal, 7000 km van benne, nem lehet, hogy az alkatrészek sorjásak voltak és a bekopás közben kerültek oda a fémbiszbaszok? erre viszont nem nagyon érdeklődtem rá, hogy hogyan pucolták ki az egészet. segáz, van még gari egy ideig...

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2008.01.16 08:09:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 79
 Hozzászólás témája:

bekov írta:
Shocked Az autóm még elég fiatal, 7000 km van benne, nem lehet, hogy az alkatrészek sorjásak voltak és a bekopás közben kerültek oda a fémbiszbaszok? erre viszont nem nagyon érdeklődtem rá, hogy hogyan pucolták ki az egészet. segáz, van még gari egy ideig...

Nem hiszem. Mondjuk az is érdekes, hogy annyi sorja hogy kerül oda, ami teljesen eldugítja a rendszert.
A lényeg, hogy garanciális...

Vissza az elejére

Viktor

HozzászólásElküldve: 2008.01.19 22:18:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 80
 Hozzászólás témája:

persze, hogy rossz helyen kérdeztem meg reggel Evil or Very Mad :
szóval akombi Exclamation
amíg állt a kombi a szervízbe, előjött egy motorhibajel
valamejik kipufogó jeladó jelzett be
1.6 tdci pdf nélkül 2005ös évjárat
volt valakinek hasonó gondja?
esetleg kérdezlém a hozzáértőbbeket, hogy speckó körülmények sokat áll hidrgbe aztán 1-2 percet jár a motor, ilyenektől előjöhet-e
még garis tehát szivem szerint végérejárnék
most törölték a jelet, hogy lássuk újra produkálja-e
köszi
bár lehet, hogy mindegy mert motorhiba, de hátha nem egyforma a kipfrendszer

Vissza az elejére

logic

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.20 20:17:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 81
 Hozzászólás témája:

nekem a fiestám csinált ilyet, túl magas károsanyag kibocsájtást érzékelt a katalizátor utáni lambda szonda, mert gyújtás hiba miatt elégetlen üzemanyag került a rendszerbe. aztmondták hajtsam meg jól, magas fordultszámon, elmúlik. nem múlt, katalizátor csere 120ezer ft :O bár a Te eseted merőben más a helyzet, mert dízel autó

Viktor írta:
persze, hogy rossz helyen kérdeztem meg reggel Evil or Very Mad :
szóval akombi Exclamation
amíg állt a kombi a szervízbe, előjött egy motorhibajel
valamejik kipufogó jeladó jelzett be
1.6 tdci pdf nélkül 2005ös évjárat
volt valakinek hasonó gondja?
esetleg kérdezlém a hozzáértőbbeket, hogy speckó körülmények sokat áll hidrgbe aztán 1-2 percet jár a motor, ilyenektől előjöhet-e
még garis tehát szivem szerint végérejárnék
most törölték a jelet, hogy lássuk újra produkálja-e
köszi
bár lehet, hogy mindegy mert motorhiba, de hátha nem egyforma a kipfrendszer

Vissza az elejére

qko

HozzászólásElküldve: 2008.01.22 13:16:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 82
 Hozzászólás témája: Folyadék a gyertyatérben

Akinek ilyen gondja van, nézesse meg a gyertyák között a fagydugókat. Azok ugyanis nem alumíniumból vannak és átlyukadhatnak (ettől lesz rozsdás minden a gyertyatérben). Nekem most csinálták meg, a hengerfej leszedése nélkül 40 rugó.
Korábban én is azt hittem, hogy esővíz, vagy az ablakmosó fuvóka csövétől jön, de nem.

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.22 18:03:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 83
 Hozzászólás témája: Re: Folyadék a gyertyatérben

qko írta:
Akinek ilyen gondja van, nézesse meg a gyertyák között a fagydugókat. Azok ugyanis nem alumíniumból vannak és átlyukadhatnak (ettől lesz rozsdás minden a gyertyatérben). Nekem most csinálták meg, a hengerfej leszedése nélkül 40 rugó.
Korábban én is azt hittem, hogy esővíz, vagy az ablakmosó fuvóka csövétől jön, de nem.
Ezt jó helyre írtad, tudom, de nem látom az előzményt. Pedig ez fontos dolog. Kifejtenéd részletesebben?

Klubkártyás partnercégek

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2008.01.22 18:19:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 84

otvoslajos írta:
qko írta:
Ezt jó helyre írtad, tudom, de nem látom az előzményt. Pedig ez fontos dolog. Kifejtenéd részletesebben?

Azt hiszem, hogy arra gondolt, hogy a fagydugónál szivárgás volt.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.01.22 19:06:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 85

Attila64 írta:

Azt hiszem, hogy arra gondolt, hogy a fagydugónál szivárgás volt.
Sejtem, csak biztos emlkészel a Duratecnél ez a rozsdásodó gyertya már több problémát is okozott. Ezért gondolom, hogy fontos lenne itt most pontosítani.

Klubkártyás partnercégek

Vissza az elejére

qko

HozzászólásElküldve: 2008.01.23 06:57:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 86

otvoslajos írta:

Az előzmény csak annyi, hogy a 60000-e szerviznél gyertyákat is cseréltettem és kiderült, hogy vízben állnak a gyertyák. A gyanú először az ablakmosó volt, aztán az esővíz, mígnem kiderült, egyik sem, hanem a fagydugó engedte át a fagyállót. Nem a jég nyomta ki, mert mindig fagyállóval járok, hanem egyszerűen átrozsdásodott vagy valami ilyesmi.
Jele nem volt, nem rángatott, nem ment rosszabbul, csak az AM sáv hallgatásakor lehetett hallani, hogy valami szikra van a motortérben.

Vissza az elejére

TangoT

HozzászólásElküldve: 2008.02.13 22:50:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 87
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Mint sokan mások eddig én is passzív tagja voltam a klubnak. Gyűjtöttem az infót, hogy lássam, jó járgányt választok. Lassan egy hónapja már a gázt is nyomom. Előtte G Astrám volt. A választásom az 1.6-os Ti- vct-re esett. Eddig minden remek. Leszámítva egy kis remegést, ami 1200-es és 2300-as fordulatszám körül érzékelek. Hasonló, mint amikor a gyújtással van gond. Van valakinek ötlete erre?

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2008.02.14 06:46:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 88
 Hozzászólás témája:

TangoT írta:
Sziasztok!
Mint sokan mások eddig én is passzív tagja voltam a klubnak. Gyűjtöttem az infót, hogy lássam, jó járgányt választok. Lassan egy hónapja már a gázt is nyomom. Előtte G Astrám volt. A választásom az 1.6-os Ti- vct-re esett. Eddig minden remek. Leszámítva egy kis remegést, ami 1200-es és 2300-as fordulatszám körül érzékelek. Hasonló, mint amikor a gyújtással van gond. Van valakinek ötlete erre?
Ha valósnak gondolod a problémát és zavar menj be vele egy márkaszervízbe, és mutasd meg, mondd el a problémát. Sokminden lehet, rezonancia több helyen ébredhet, mindenképpen érdemes megnézetni.

Klubkártyás partnercégek

Vissza az elejére

stillcig

HozzászólásElküldve: 2008.02.14 07:15:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 89
 Hozzászólás témája:

Csatlakozok Lalához, nekem is ilyen motor van az autóban, 15000 km, és nincs semmilyen remegés. Érdemes megnézetni!

Vissza az elejére

szekelyk1981

HozzászólásElküldve: 2008.02.14 07:48:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 90
 Hozzászólás témája:

Nálam sincs gond, semmi remegés. szerviz mindenképp! Ezért vannak Very Happy

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Focus II. motorproblémák
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4 ... 151, 152, 153  Következő
Ugrás:   

3 / 153 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.83 másodperc