Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2017.11.21. 07:15:33 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: kudii
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 23496
Látogatók:
Vendégek: 228
Tagok: 8
Összesen: 236

Jelen lévő tagok:
01: Car-ak
02: barthez
03: walter
04: gaborka83
05: ljocco
06: Gabor02
07: JuPe
08: Gatya

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Ford C-Max 2010

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Ford C-Max 2010
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

3 / 4 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

nagysuhi

HozzászólásElküldve: 2012.04.23 17:40:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 61
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, hosszú idő és két másik autó után (Mondeo és Fiesta) a cégem meglepett egy C-Max Champion 1.6 125 LE autóval. Visszatérek ide a fórumra, olvasgatni az élményeket, tapasztalatokat. A színe midnight sky, lesz, téli csomag, tolatóradar, lesz még benne. Már egy hónapja megrendelte a kereskedés, én meg lefoglaltam. Alig várom, már, mert a Fiestába nem igen férünk be hárman a csomagjainkkal.
Update: érkezés jövő szerdán!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

nagysuhi

HozzászólásElküldve: 2012.05.23 16:39:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 62
 Hozzászólás témája:

Ma beleültem. Mentem vele a szalonban 2 métert. Mostanra már a rendszám is megvan. Legkésőbb pénteken már az utakat járom vele. Képek a galériában.

Vissza az elejére

Carmaged

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2012.09.26 17:21:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 63
 Hozzászólás témája:

Megvan a 2013-as katalógus, ebben Titaniumtól alap a SYNC.

Vissza az elejére

Mikiasz

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2012.10.09 17:13:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 64
 Hozzászólás témája: Új Cmax teszt

Az utóbbi néhány napban használok egy új Cmax-ot, mivel az enyém éves szervizét, vizsgáját tölti vidéken. Tapasztalatok: Kényelmes, csendes, kicsit szokandó belső design. A parkoló automata tényleg nagyon jó, pontos a tolatóradar. Bluetooth jól működik könnyedén olvassa a telefonkönyvet, hangvezérlés kiváló (= hosszú magyar neveket is jól megérti). Mivel 2.0 TDCI (163 LE) megy elég jól, annak ellenére, hogy automata. Utóbbi igen gyorsan kapcsol, csak egyedül hirtelen gyorsításnál zavar, hogy több fokozatot gangol vissza, szerintem feleslegesen mivel nyomatékból is jól menne. Okosan teszi a dolgát, lejtmenet, lassítás motorfékkel jól működik. Kicsit a fogyasztást érzem soknak (7,9 L) bár szinte folyamatosan város és rövid utak. De azért a kuplungolás mentes élet nagyon jó ám....Smile Mintha az ülőlap kicsit rövidebb lenne, mint a sajátban (Focus Cmax), de szokható.
Ahogyan korábban is mondta vki: kényelemre van hangolva (nem biztat száguldásra), de ennek ellenére bírja a tempózást elég jól. Csomagtartó jól használható, (vannak rögzítőfülek, enyémben nincsenek) bár az ebben lévő motoros ajtónyitás--csukás nekem kicsit feleslegesnek tűnik. Jó néha ha tele van a kezem jó, de szerintem lehet nélküle élni. A korábban említett ki van kapcsolva a lámpa, de világit a xenon itt is megvan én nem sok értelmét látom. Fehér metál színe van - bár korábban azt mondtam nem lesz még egyszer fehér autóm (fehér Skoda 120L és fehér Skoda Felicia után), de azt kell mondanom: NAGYON szép. Még egy napig lesz nálam aztán vissza kell adnom Sad. Pedig jól ellennék vele, szóval: Kellene és ha cserélek valószínűleg egy ilyenre fogok. Smile

Vissza az elejére

kridli

HozzászólásElküldve: 2015.02.03 14:44:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 65
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,
Most vettem egy 2013-mas évjáratú C-Max-ot. Első Ford-om (igazából ez a második autóm), és rögtön egy kérdéssel indítanék.
Három pontos isofix-es gyerekülésünk van (top tether), és nem tiszta, hogy a top tether-t hova lehet csatlakoztatni. A gépkönyv alapján az egyik lehetőség hátul az ajtónál egy rögzítési pont, ez egyértelmű, hogy mire gondoltak, meg is találtam, csak nem túl praktikus pakolás szempontból, hogy átível az öv az egész csomagtartón.
A másik lehetőség a könyv szerint közvetlenül az ülés mögött egy fül, na ezzel viszont bajban vagyok. A könyvben levő rajz szerint ez közvetlenül a hátsó ülés mögött van szélen, azonban nekem ott nincs semmi, csak egy kivágás a kárpiton.
Kicsit hátrább, és beljebb viszont van egy széles lapos odahegesztett valami a kárpit alatt mindkét oldalon, és a bal oldalinál annak közelében van egy isofix top tether ábra varrva a kárpitra, úgyhogy gyanús, hogy az lenne az, de a könyv szerint nem ott kellene lennie.
Van valakinek ezzel tapasztalata, hogy ez hogy van?
Én most azt sejtem, hogy 2013-ban volt egy minimális frissítés (pl. bizonyos szőnyeg webshop-ok megkülönböztetik, hogy előtte vagy utána), és lehet, hogy akkor került át másik helyre, és a könyvet nem frissítették?
Most így végigolvasva amit írtam elég értelmetlennek tűnik, de akinek hasonló van talán tudja miről beszélek. Lehet lefotózom majd.

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2016.12.16 17:50:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 66
 Hozzászólás témája: üzemanyag fedél nem zárható

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a 2013-as C-maxom üzemanyag fedele akkor is nyitható, ha a kocsi be van zárva.
Tanksapka már nincs, mert valami új pillangószelepes rendszere van.
De így akár kilophatják a gázolajat, de ami a legrosszabb, akár bele is önthetnek valamit a rosszakarók.
Ez tényleg nem zárható?

Utólagos zárási lehetőség?

Az is normális, ha nincs hangjelzés a "fagyveszély" és a "kevés üzemanyag" kijelző bekapcsolódásakor?

Fredericó

Vissza az elejére

misu

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 07:53:07  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 67
 Hozzászólás témája: Re: üzemanyag fedél nem zárható

frederico írta:
Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a 2013-as C-maxom üzemanyag fedele akkor is nyitható, ha a kocsi be van zárva.
De így akár kilophatják a gázolajat, de ami a legrosszabb, akár bele is önthetnek valamit a rosszakarók.
Ez tényleg nem zárható?

Az is normális, ha nincs hangjelzés a "fagyveszély" és a "kevés üzemanyag" kijelző bekapcsolódásakor?

Fredericó

Csak a töltőpisztoly vagy az autódhoz mellékelt tölcsér nyitja. Simán kézzel nem lehet. Persze meg lehet oldani de akkor már felkészültnek tekinthető a leendő tettes. Viszont ez igaz a simán zárható tanksapkás vagy ajtós megoldásra is. Minden nyitható valahogy.
Fagyveszélyre a sebességmérő órán megjelenő ikon figyelmeztet(először sárga majd pirosra vált). Kevés üzemanyagnál alapesetben van hang és piktogram is. A figyelmeztető hangokat a menüben tudod ki vagy bekapcsolni ("chimes" címszó alatt keresd).

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 09:11:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 68
 Hozzászólás témája:

Köszi az infót!

A fagyveszély nekem -7 fokban is sárga, a hangok mind engedélyezve vannak.
Igaz, hogy minden megoldható, de annak látható nyoma van.
Példul, ha öntenek a tankba egy kis savat, észre sem veszem. Ha felkell törni hozzá a fedelet, akkor nyilván gyanút fogok.
Tudom, túl nagy az üldözési mániám, de magyarhonban sajnos sok minden megtörténik.

Vissza az elejére

Bagoly600

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 12:44:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 69
 Hozzászólás témája:

frederico írta:
Köszi az infót!

A fagyveszély nekem -7 fokban is sárga, a hangok mind engedélyezve vannak.
Igaz, hogy minden megoldható, de annak látható nyoma van.
Példul, ha öntenek a tankba egy kis savat, észre sem veszem. Ha felkell törni hozzá a fedelet, akkor nyilván gyanút fogok.
Tudom, túl nagy az üldözési mániám, de magyarhonban sajnos sok minden megtörténik.

szerintem ilyenre még nem volt példa, kár izgulni rajta

Vissza az elejére

Gergeboy

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 17:38:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 70
 Hozzászólás témája:

Sziasztok

C-maxot szeretnék venni ebből is a grand c-maxokat 2.0 dízeleket nézegetem most. Mennyire megbízható ezeknél a powershiftes váltó?

Vissza az elejére

simgeri

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 23:21:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 71
 Hozzászólás témája:

Gergeboy írta:
Sziasztok

C-maxot szeretnék venni ebből is a grand c-maxokat 2.0 dízeleket nézegetem most. Mennyire megbízható ezeknél a powershiftes váltó?

A családban egy 6 éves Galaxy váltóját (powershift) kellett cserélni 1,8 milla volt..... a szomszéd srác s40-es Volvójában levőt is többször kellett már javítani.....
Én maradok a kézinél....

Vissza az elejére

Gergeboy

HozzászólásElküldve: 2016.12.18 16:11:07  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 72
 Hozzászólás témája:

simgeri írta:
Gergeboy írta:
Sziasztok

A családban egy 6 éves Galaxy váltóját (powershift) kellett cserélni 1,8 milla volt..... a szomszéd srác s40-es Volvójában levőt is többször kellett már javítani.....
Én maradok a kézinél....

És a galaxyt az újként vettétek vagy valakitől használtan? Mert az automata váltósba pontosan kell X kilóméterenként olajat cserélni mert ha megég az se tesz jót neki úgy tudom. Amúgy lomhább a kocsi tőle vagy más vezetési élményt ad mint egy manuális váltós ?

Vissza az elejére

Bagoly600

HozzászólásElküldve: 2016.12.18 22:47:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 73
 Hozzászólás témája:

Gergeboy írta:
Sziasztok

Legyen egy kis pénz félretéve váltóra. 1,2 - 1,3M körül van a gyári felújított

Vissza az elejére

Csabo

HozzászólásElküldve: 2016.12.19 16:18:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 74
 Hozzászólás témája:

Gergeboy írta:
Sziasztok

A powershift ha jó, akkor élvezetes, főként Pesten kényelmes is, városi környezetben a fogyasztást szerintem kicsit emeli.
Nálam az extra garancia végén cserélték a kuplung szerkezetet, majd másfél év múlva fizetősben (~410eFt) a vezérlést, sajna felújítottam lett, amit csak később tudtam meg... 1 éven belül ismét cserélték gariban egy újabb felújítottra, de szerintem ez sem az igazi. Bár azért néha húztam vele 1000-1200kg-os utánfutót...

Ha újra fordot vennék, ismét az lenne benne.. a leghosszabb garanciával...

Csabó

Vissza az elejére

Gergeboy

HozzászólásElküldve: 2016.12.19 22:31:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 75
 Hozzászólás témája:

Csabo írta:
Gergeboy írta:
Sziasztok

A powershift ha jó, akkor élvezetes, főként Pesten kényelmes is, városi környezetben a fogyasztást szerintem kicsit emeli.
Nálam az extra garancia végén cserélték a kuplung szerkezetet, majd másfél év múlva fizetősben (~410eFt) a vezérlést, sajna felújítottam lett, amit csak később tudtam meg... 1 éven belül ismét cserélték gariban egy újabb felújítottra, de szerintem ez sem az igazi. Bár azért néha húztam vele 1000-1200kg-os utánfutót...

Ha újra fordot vennék, ismét az lenne benne.. a leghosszabb garanciával...

Csabó

Az a gond amit kinéztem 2db grand cmaxot mindkettő automata. De úgy azt veszem észre hogy amik fennt vannak a hahun. Autók 70% kb automata. Akkor ez ennyire rossz konstrukció és mègis ilyen magas számba adták el? Meg mi vezet ezekhez a meghibásodáshoz? Rossz a szerkezet vagy nem cserélnek időbe olajat,szűrőt? Én olyan 80-90ezer km körülieket nézegettem

Vissza az elejére

ATTIS

Érvényes: 2018.08.20.

HozzászólásElküldve: 2016.12.20 08:17:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 76
 Hozzászólás témája:

Gergeboy írta:
Az a gond amit kinéztem 2db grand cmaxot mindkettő automata. De úgy azt veszem észre hogy amik fennt vannak a hahun. Autók 70% kb automata. Akkor ez ennyire rossz konstrukció és mègis ilyen magas számba adták el? Meg mi vezet ezekhez a meghibásodáshoz? Rossz a szerkezet vagy nem cserélnek időbe olajat,szűrőt? Én olyan 80-90ezer km körülieket nézegettem

Az okok összetettek, sok függ attól milyen volt az előző gazdája, a fennálló gond viszont valós, így ha nem akarsz melléfogni vagy kihagyod az ilyen autókat vagy keresel más típust/márkát. A kényelem mellett semmi nem szól mellette.

Vissza az elejére

Gergeboy

HozzászólásElküldve: 2016.12.20 20:13:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 77
 Hozzászólás témája:

ATTIS írta:
Gergeboy írta:

Az okok összetettek, sok függ attól milyen volt az előző gazdája, a fennálló gond viszont valós, így ha nem akarsz melléfogni vagy kihagyod az ilyen autókat vagy keresel más típust/márkát. A kényelem mellett semmi nem szól mellette.

A grand cmaxnál most az első hogy találtam 2.0 dízelt manuális váltósat de eddig egy darabot sem.
A másik ami érdekelne hogy a gyári garancia az nem 5 évig tart egy autónál?

Vissza az elejére

ATTIS

Érvényes: 2018.08.20.

HozzászólásElküldve: 2016.12.20 20:59:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 78
 Hozzászólás témája:

Gergeboy írta:
A grand cmaxnál most az első hogy találtam 2.0 dízelt manuális váltósat de eddig egy darabot sem.

Bocsi, ez nem a káj-hiundáj fórum. 1-2 éven felül az extragarit lehet hozzá venni feltételekkel, de nem adják alapból.

Vissza az elejére

Robi50

HozzászólásElküldve: 2016.12.21 06:03:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 79
 Hozzászólás témája:

ATTIS írta:
Gergeboy írta:

Bocsi, ez nem a káj-hiundáj fórum. 1-2 éven felül az extragarit lehet hozzá venni feltételekkel, de nem adják alapból.

2+3 év garanciával adják az autókat - persze azt nem tudom, hogy mikortól, én 2014-ben vettem.
A 2+3 év alapból 150 ekm-ig érvényes, és ehhez vehető - az első év végéig, a Focushoz 50 eFt-ért - +100 ekm kiterjesztés (a 2+3 változatlan, a 150 növelhető ezen belül 250-re).
Meg ne kérdezzétek, hogy mi a különbség a 2 és a +3 között! Szerintem ezt a Ford szándékosan elmossa, nincs egy olyan dokumentum, ami ezt egyértelműen megmondaná. Majd megmondják, ha szükséged lesz (lenne) rá. A márkaszervizben ezt úgy hívják, hogy hajtáslánc garancia 5 évig. És mi a hajtáslánc, és mi nem? És hogy kell érteni a leírásokban szereplő "stb.." kifejezést?

Vissza az elejére

Gergeboy

HozzászólásElküldve: 2016.12.28 14:53:39  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 80
 Hozzászólás témája:

Leírná valaki hogy ez most hogy működik motor változatokba hogy létezik a 2.0 Tdci-ből 3 féle ? Vagy ez elírás lenne ? Vagy mind tudja a 163 LE-őt csak " le van butítva" ?

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.01.11 20:40:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 81
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Elvileg a c-maxom tudja az utómatikus ablakzárást. Olvastam, hogy az akku levétele után újra kell programozni. Megtettem a leírás szerint, de záráskor hiába tartamom lenyomva a bezárás gombot v kétszer nyomom, nem húzza fel az ablakokat.
A leírás azt is írja, hogy a távirányítót lehet programozni úgy is, hogy csak a vezeőoldalt nyissa ki.
Tud ebben vki segíteni?
Fókuszomat be tudtam állítani, hogy elindulás után autómatikusan zárja az ajtókat. C-maxnál nincs ilyen?

Köszi előre is!

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 19:10:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 82
 Hozzászólás témája:

frederico írta:
Sziasztok!

Elvileg a c-maxom tudja az utómatikus ablakzárást. Olvastam, hogy az akku levétele után újra kell programozni. Megtettem a leírás szerint, de záráskor hiába tartamom lenyomva a bezárás gombot v kétszer nyomom, nem húzza fel az ablakokat.
A leírás azt is írja, hogy a távirányítót lehet programozni úgy is, hogy csak a vezeőoldalt nyissa ki.
Tud ebben vki segíteni?
Fókuszomat be tudtam állítani, hogy elindulás után autómatikusan zárja az ajtókat. C-maxnál nincs ilyen?

Köszi előre is!

Automatikus ablakzárás: mindegyik ablakot teljesen le,majd teljesen fel (megmutatni neki hol az alsó- illetve felső végállás).
Zárás után 3mp-ig még lenyomva tartod a záró gombot és felhúzza mindet.

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 19:32:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 83
 Hozzászólás témája:

Valóban, működik, köszönöm!
Automatikus ajtóbezárás elindulás után, mint a fócusnál?
Nyitás csak a vezőnél, ha egyszer nyomom a nyitást és mindent nyit, ha 2x nyomom?
Erről tud valaki valami infót?

Frederico

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.01.16 22:26:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 84

Apropó!
Hol kellene lennie a gyári tölcsérnek?
Én nem találtam eddig benne.

misu írta:
frederico írta:
Sziasztok!

Ez tényleg nem zárható?

Fredericó

Csak a töltőpisztoly vagy az autódhoz mellékelt tölcsér nyitja. Simán kézzel nem lehet. Persze meg lehet oldani de akkor már felkészültnek tekinthető a leendő tettes. Viszont ez igaz a simán zárható tanksapkás vagy ajtós megoldásra is. Minden nyitható valahogy.
Fagyveszélyre a sebességmérő órán megjelenő ikon figyelmeztet(először sárga majd pirosra vált). Kevés üzemanyagnál alapesetben van hang és piktogram is. A figyelmeztető hangokat a menüben tudod ki vagy bekapcsolni ("chimes" címszó alatt keresd).

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2017.01.18 18:28:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 85

"...Hol kellene lennie a gyári tölcsérnek?
Én nem találtam eddig benne."

Nálam a pótkerék mellett van.

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.01.19 09:57:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 86

Ott csak ez emelő van:-(

Shatterhand írta:
"...Hol kellene lennie a gyári tölcsérnek?
Én nem találtam eddig benne."

Nálam a pótkerék mellett van.

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.02.10 16:47:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 87
 Hozzászólás témája: ablakmosó fúvóka beállítása

Sziasztok!

Az ablakmosó fúvóka már nem az a régi fúvóka, amit tűvel lehetett állítani. Ebben nem látok olyan félgömb szerű, állítható fúvókát. Ez nem is spriccel, hanem porlaszt, de nem viszi fel a vizet az ablak tetejéig, ezér szeretnék állítani rajta.
Tud valaki valami infót, hogyan lehet ezt állítani?
Köszi!

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Érvényes: 2017.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.02.10 17:18:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 88
 Hozzászólás témája: Re: ablakmosó fúvóka beállítása

frederico írta:
Sziasztok!

Az ablakmosó fúvóka már nem az a régi fúvóka, amit tűvel lehetett állítani. Ebben nem látok olyan félgömb szerű, állítható fúvókát. Ez nem is spriccel, hanem porlaszt, de nem viszi fel a vizet az ablak tetejéig, ezér szeretnék állítani rajta.
Köszi!
Nem lehet. Típusra van gyártva.

Nyáron: Hankook Kinergy Eco K425 195/65R15
Télen: Hankook W440 IceBear 195/65R15
Klubkártyás partnercégek Kezelési útmutató 2004-2007 Kezelési útmutató 2008-2011

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.02.10 17:48:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 89
 Hozzászólás témája: Re: ablakmosó fúvóka beállítása

Akkor ez gyorsan megoldódott:-(
Köszönöm!

Lala írta:
frederico írta:
Sziasztok!

Köszi!
Nem lehet. Típusra van gyártva.

Vissza az elejére

frederico

HozzászólásElküldve: 2017.02.19 20:57:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 90
 Hozzászólás témája: ablakmosó folyadékszint-jelző

Sziasztok!

Ma kifogyott az ablakmosóból a folyadék és semmi sem jelezte, hogy lassan ki fog fogyni.
Ez gondolom nem normális?
Az előző Fordom, a focus is jelezte, ha alacsony a szint.
Mit lehet a probléma?

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Ford C-Max 2010
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Ugrás:   

3 / 4 oldal

Ugrás: