Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2017.03.29. 21:02:38 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor
 Alkatrészkereső

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Nono77
Mai: 2
Tegnapi: 5
Összesen: 22808
Látogatók:
Vendégek: 316
Tagok: 28
Összesen: 344

Jelen lévő tagok:
01: hooked
02: Nono77
03: deniwrx
04: szossze
05: RS305
06: joe79
07: fako
08: gridoux
09: vonzas
10: lelCash
11: ljocco
12: frizzi79
13: Bobyjack
14: sebi89
15: gustavsson
16: danonhunter
17: jalkinnitnelav
18: blackohu
19: paethee
20: JuPe
21: tulimo
22: tiborpasztor
23: barthez
24: kzrider
25: gaborka83
26: Attila64
27: gazsi15
28: HEdem

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Elektronikai meghibásodások

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Elektronikai meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

94 / 96 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.29 13:37:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2791
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikiasz írta:
sernyovac írta:

Igaz C-max, de nálam a csomagtérzár mikrokapcsoló okozta, ugyanúgy kiírta, hogy nyitva a csomagtér de nem világított.

Azt nem értem, hogy minek ide kapcsolós lámpa? Csomagtérben elég lenne egy csomagtérajtó által vezérelt sima lámpa? Ez a gyári megoldása? Nekem csak egy sima lámpa volt, amit kiváltottam LED sorra. Ha már vki barkácsol akkor javaslom mert ég és föld a különbség.

Ez nem az en autom,de ebben is kapcsolos a csomagtarto lämpa:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Mikiasz

Érvényes: 2017.10.01.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.29 21:08:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2792
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
Mikiasz írta:
sernyovac írta:

Igaz C-max, de nálam a csomagtérzár mikrokapcsoló okozta, ugyanúgy kiírta, hogy nyitva a csomagtér de nem világított.

Azt nem értem, hogy minek ide kapcsolós lámpa? Csomagtérben elég lenne egy csomagtérajtó által vezérelt sima lámpa? Ez a gyári megoldása? Nekem csak egy sima lámpa volt, amit kiváltottam LED sorra. Ha már vki barkácsol akkor javaslom mert ég és föld a különbség.

Ez nem az en autom,de ebben is kapcsolos a csomagtarto lämpa:

Kábelszakadás is lehet bár az a legrosszabb. Ha jó a kapcsoló/zár (kiadja a 12V-ot/testet) én megfontolnám, hogy egy másik szállal máshova (csomagtartó két oldalába) 1-1 LED-sort tegyek. Biztosra nem tudom, de szerintem egy közvetlen vezeték hozza a testet/12 V-ot a lámpához. Cmaxban ha jól emlékszem testet kapott (de vagy 5 éve csináltam és így nem emlékszem). A gyári lámpa szerintem lóf*sz ami fényt ad. Nekem most olvasni lehet a csomagtartóban annyi fény van.

Vissza az elejére

puschkin

HozzászólásElküldve: 2017.01.02 12:59:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2793
 Hozzászólás témája: szivargyújtó

Sziasztok, az normális, hogy folyamatosan van áram a szivargyújtónál? Vettem dash cam-et, ami automatikusan bekapcsol ha áramot kap és kikapcsol ha megszűnik az áramellátás. Folyamatosan bedugva a szivargyújtóba nem kapcsol ki, mivel végig kap betápot. 3 órán át állt a parkolóban az autó és végig ment a kamera. Meg lehet oldani, hogy amikor leállítom az autót és kiveszem a kulcsot akkor elvegye az áramot, mindenképp autovillamossági szaki kell hozzá?

Köszi

Vissza az elejére

Mikiasz

Érvényes: 2017.10.01.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.02 18:17:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2794
 Hozzászólás témája: Re: szivargyújtó

puschkin írta:
Sziasztok, az normális, hogy folyamatosan van áram a szivargyújtónál? Vettem dash cam-et, ami automatikusan bekapcsol ha áramot kap és kikapcsol ha megszűnik az áramellátás. Folyamatosan bedugva a szivargyújtóba nem kapcsol ki, mivel végig kap betápot. 3 órán át állt a parkolóban az autó és végig ment a kamera. Meg lehet oldani, hogy amikor leállítom az autót és kiveszem a kulcsot akkor elvegye az áramot, mindenképp autovillamossági szaki kell hozzá?

Köszi

Szerintem normális, így van bekötve. Meg kell nézni, hogy honnan kap feszt., és átkötni egy gyújtásos 12V-ra. Ha nem vagy biztos a villamossági dolgokban akkor inkább autóvillamosságis.

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.02 19:48:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2795
 Hozzászólás témája:

Mézi írta:
fhoksz írta:
Szaisztok! Arra valkinek van otlete a tetokarpitnal a fenyt hogy tudnam elvezetni mashova? hatso ulesekhez szeretnem valami egyszerubb modon oldal oszlopba hatra vagy a kozep konzol hatuljaba... hol talalom meg a kabeljet, hogy ne kelljen bantanom a tetokarpitot? vagy mennyire maceras alatta kabelezni? koszi

Focus II. belső világítás hátul utólag

Én megcsináltam. A tetőkárpitot nem kell levenni. A helyét ki lehet vágni a hátsó ülésen ülve is (ha kell a pontos bemérési pont, akkor megadom). Ha a lyuk megvan, akkor meg egy kisebb szenvedés után, de eljuthatsz az első lámpához, ahonnét hátravezethető a két szál vezeték Smile. És kész.

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

joe79

HozzászólásElküldve: 2017.01.02 22:07:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2796
 Hozzászólás témája:

fefe1968 írta:
Mézi írta:
fhoksz írta:
Szaisztok! Arra valkinek van otlete a tetokarpitnal a fenyt hogy tudnam elvezetni mashova? hatso ulesekhez szeretnem valami egyszerubb modon oldal oszlopba hatra vagy a kozep konzol hatuljaba... hol talalom meg a kabeljet, hogy ne kelljen bantanom a tetokarpitot? vagy mennyire maceras alatta kabelezni? koszi

Focus II. belső világítás hátul utólag

Én megcsináltam. A tetőkárpitot nem kell levenni. A helyét ki lehet vágni a hátsó ülésen ülve is (ha kell a pontos bemérési pont, akkor megadom). Ha a lyuk megvan, akkor meg egy kisebb szenvedés után, de eljuthatsz az első lámpához, ahonnét hátravezethető a két szál vezeték Smile. És kész.

Én is megcsináltam pár hónapja és nem vettem le a tetőkárpitot. Vettem bontottan egy komplett lámpát a rögzítőkerettel együtt, csináltam egy sablont a lámpatest formájáról, amit ki kell vágni. Leragasztottam festőszalaggal a tetőt, hogy tudjak rajzolgatni rá. A kimérés volt majdnem a legtöbb idő. Amikor megvolt a kivágtam sniccerrel és felrögzítette. A 3 vezetéket az első világítástól vittem hátra és bekötöttem. Kb. 1 óra volt az egész. Sajnos 1,5- 2 centivel elmérten - túl hátul van ahol már egy kicsit vastagabb a tetőkárpit, de sikerült stabilan berögzíteni. Ha ledes égőt teszel bele igazi fényár lesz benne főleg, hogy nekem a b oszloptól hátrafelé gyári sötétítés van (nem fólia).
Facelift utáni 2-s focusom van, de szerintem a többinél is működik a dolog.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 09:12:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2797
 Hozzászólás témája:

Zsir koszi! Meg a modszert leirnatok hogy hogyan vittetek hatra a kabelt elolrol? Illetve elol csatira vagy a vezetekre kotottetek ra kozvetlen?

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 12:20:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2798
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Zsir koszi! Meg a modszert leirnatok hogy hogyan vittetek hatra a kabelt elolrol? Illetve elol csatira vagy a vezetekre kotottetek ra kozvetlen?

En a regi focusomba beszereltem tetökärpit bontäs nelkül. Bemertem,hogy ne legyen ferde,ätrajzoltam a keretet a tetökärpitra. Kivägtam,es elöre toltam egy csögörenynek nevezett "speciälis eszközt",ez kb 2 percet vett igenybe.

Eleg merev ahhoz,hogy egyenesen tudd tolni,de ha szügseges könnyen lehet korrigälni is. Erre räragasztottam ideiglenesen a käbelt,amit elökeszitettem a saruk miatt es egyszerüen visszahuztam. Elöl a käbeleket räkötöttem a gyäri käbelre. Kb 20 perces müvelet volt az egesz.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 20:08:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2799
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
fhoksz írta:

En a regi focusomba beszereltem tetökärpit bontäs nelkül. Bemertem,hogy ne legyen ferde,ätrajzoltam a keretet a tetökärpitra. Kivägtam,es elöre toltam egy csögörenynek nevezett "speciälis eszközt",ez kb 2 percet vett igenybe.

Eleg merev ahhoz,hogy egyenesen tudd tolni,de ha szügseges könnyen lehet korrigälni is. Erre räragasztottam ideiglenesen a käbelt,amit elökeszitettem a saruk miatt es egyszerüen visszahuztam. Elöl a käbeleket räkötöttem a gyäri käbelre. Kb 20 perces müvelet volt az egesz.

Így tiszta.. akkor nincs zavaró tényező a tető alatt Smile Kösziiiii

Vissza az elejére

joe79

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 21:55:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2800
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
lantika írta:
fhoksz írta:

Szerintem lehet valami borda vagy valami, mert én pl. egy bowden darabbal (nem találtam hirtelen mást) vittem hátra a 3 kábelt és mintha akadt volna valamibe, de lehet az is hogy túl lágy volt a bowden ezért akadozott. A hátsó lámpánál sarut tettem rá elől mivel az autóban nem akartam forrasztani így egy un. leágazó csatlakozóval kötöttem össze. Ez a rész kb. 10-15 perc volt.

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 23:33:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2801
 Hozzászólás témája:

joe79 írta:
fhoksz írta:
lantika írta:
fhoksz írta:

Szerintem lehet valami borda vagy valami, mert én pl. egy bowden darabbal (nem találtam hirtelen mást) vittem hátra a 3 kábelt és mintha akadt volna valamibe, de lehet az is hogy túl lágy volt a bowden ezért akadozott. A hátsó lámpánál sarut tettem rá elől mivel az autóban nem akartam forrasztani így egy un. leágazó csatlakozóval kötöttem össze. Ez a rész kb. 10-15 perc volt.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.05 13:31:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2802
 Hozzászólás témája:

Koszi a tippeket! Lenne meg egy kerdesem... ugye az elso lampa 3kabeles egyszer az ajto miatt egyszer a fix miatt es a harombol az egyik igy oldalra van a csatin... azt meg tudjatok mondani melyik a +\-? Azert kellene mert ledes izzom lesz (kapcsolo nelkul csak az ajtos resz kell) valamint mivel sofitas tartoba lesz a d oszlopnal nem akarom hogy az izzo tarto fem barhogyis a vazhoz erjen, max a sajat polusa.

Es meg egy kerdes a kabel vagy az osszekoto csatik vastagsaga jelentos vagy barmilyen lehet nem megy olyan aram benne ami problemas lenne vastagsag szempontjabol?

koszi

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.05 17:10:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2803
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Koszi a tippeket! Lenne meg egy kerdesem... ugye az elso lampa 3kabeles egyszer az ajto miatt egyszer a fix miatt es a harombol az egyik igy oldalra van a csatin... azt meg tudjatok mondani melyik a +\-? Azert kellene mert ledes izzom lesz (kapcsolo nelkul csak az ajtos resz kell) valamint mivel sofitas tartoba lesz a d oszlopnal nem akarom hogy az izzo tarto fem barhogyis a vazhoz erjen, max a sajat polusa.

Es meg egy kerdes a kabel vagy az osszekoto csatik vastagsaga jelentos vagy barmilyen lehet nem megy olyan aram benne ami problemas lenne vastagsag szempontjabol?

koszi

Nekem megvan a komplett käbelezese az autonak,minden csatlakozo läbkiosztäsa,abbol ki lehet bogozni mi hova megy. Viszont nemet nyelven van. Ha kell elküldöm emailben,csak irj egy cimet.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.05 21:55:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2804
 Hozzászólás témája:

Koszi!!! Fhoksz kukac freemailponthu.

Vissza az elejére

Boszme

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 06:42:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2805
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
fhoksz írta:

koszi

Nekem megvan a komplett käbelezese az autonak,minden csatlakozo läbkiosztäsa,abbol ki lehet bogozni mi hova megy. Viszont nemet nyelven van. Ha kell elküldöm emailben,csak irj egy cimet.

Üdv!

Ez engem is érdekelne, boszme@vipmail.hu!

köszönöm előre is!

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 08:39:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2806
 Hozzászólás témája:

Nem jott be a tervem ... nem a d oszlopba lesz hanem a tetokarpitba... a c oszlopnal, ott az oldalan neztem olyan fel centi vastag max... ez a vastag vagy a vekony resz a tkarpitba? Ulesen ulve natur sniccerrel tudom vagni? Csak mert nincs probafelulet ahol vagast vegezhetek Very Happy

Vissza az elejére

Zozopajti

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 17:59:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2807
 Hozzászólás témája:

Üdv kérdésemnek ezt a topicot találtam megfelelőnek, első fényszóróval kapcsolatos, MK2 kombi fóka, gyári xenon-os lámpatest ami a következőt produkálja, lámpa bekapcs után ugye beáll a vetitett kép ami eddig ok, ha húzok egy refit akkor ugye kapcsolja a H1-es izzót ami a távolsági fényt szolgáltatja valamint a xenon foncsorát is megemeli bal oldalon, vagy ha ugy jobb állít a vetített csóván, rásegítve a H1-es izzóra, ha kikapcsolom a refit, a bal oldali xenon fénye nem megy vissza úgymond a tommpított állásba hanem a refi pozícióban marad, elvakítva a szembejövőt, rázkódásra vissza áll a megfelelő pozícióba, ami útviszonyoktól függően akár 4-5 percet is igénybe vesz, lámpát szétszedtem nem láttam semmi anomáliát csatlakozókat is áttisztrítottam de a helyzet változatlan, mi lehet a gond, izzó, állítómotor avagy az automata állításért felelős, a kerekeknél elhelyezett érzékelők valamelyike?

Vissza az elejére

dannay

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 18:07:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2808
 Hozzászólás témája: Focus müszerfal hiba.

Üdv itt! Hozzáértö emberre lenne szükségem. Adott egy 2004es kettes focus, amin minden elmegy a müszerfalrol, azaz mutatok lelettyennek, illetve a kilométer ora állás helyén csak csíkok jelennek meg. Kigyutja az abs lámpát az olajnyomást a töktést a fogaskereket. Majd magátol vissza jön minden. Teljesen random. Inditás elött is csinálja, olyankor nem is indul a kocsi. Amikor járo motornál csinálja a motor nem áll meg. Ezen felül can hibákkal baszkodja tele a.motorvezérlöt az abst és a müszerfalat is. (U1900,u2012,u0001,u0140)
Ismert jelenség/betegség ez? És mi lehet a ludas?
Köszönöm elöre is a segitséget!

Vissza az elejére

eutiches

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 20:10:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2809
 Hozzászólás témája: Re: Focus müszerfal hiba.

dannay írta:
Üdv itt! Hozzáértö emberre lenne szükségem. Adott egy 2004es kettes focus, amin minden elmegy a müszerfalrol, azaz mutatok lelettyennek, illetve a kilométer ora állás helyén csak csíkok jelennek meg. Kigyutja az abs lámpát az olajnyomást a töktést a fogaskereket. Majd magátol vissza jön minden. Teljesen random. Inditás elött is csinálja, olyankor nem is indul a kocsi. Amikor járo motornál csinálja a motor nem áll meg. Ezen felül can hibákkal baszkodja tele a.motorvezérlöt az abst és a müszerfalat is. (U1900,u2012,u0001,u0140)
Ismert jelenség/betegség ez? És mi lehet a ludas?
Köszönöm elöre is a segitséget!

Jól ismert jelenség. Az óracsoport forrasztásai öregedtek el. Megoldás: elviszed egy autó elektronikát ismerő szakihoz és ő majd újra forrasztja az elöregedett forrasztásokat, vagy cseréled az egész óracsoportot. Az első olcsóbb. Én azt ajánlom.
ps. Addig is, amíg sikerül szakihoz eljutni, amikor produkálja ezt a jelenséget, üss rá az óracsoport tetejére. Ez szokott hatni.

Vissza az elejére

dannay

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 21:07:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2810

eutiches írta:

Jól ismert jelenség. Az óracsoport forrasztásai öregedtek el. Megoldás: elviszed egy autó elektronikát ismerő szakihoz és ő majd újra forrasztja az elöregedett forrasztásokat, vagy cseréled az egész óracsoportot. Az első olcsóbb. Én azt ajánlom.
ps. Addig is, amíg sikerül szakihoz eljutni, amikor produkálja ezt a jelenséget, üss rá az óracsoport tetejére. Ez szokott hatni.

Köszönöm a gyors választ. Mennyire tuti tipp ez?Smile más eshetöség esetleg?

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.06 23:36:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2811
 Hozzászólás témája:

Annyira h jutubon ezer videot talalsz rola es a javitasarol "ford speedometer" es ezret kiad.

Vissza az elejére

Lala
Területi képviselő
Moderátor

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.07 06:10:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2812

dannay írta:
eutiches írta:

Nagyon tuti! Very Happy Wink

Nyáron: Hankook Kinergy Eco K425 195/65R15
Télen: Hankook W440 IceBear 195/65R15
Klubkártyás partnercégek Kezelési útmutató 2004-2007 Kezelési útmutató 2008-2011

Vissza az elejére

decofeco

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 07:58:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2813

dannay írta:
eutiches írta:

Jól ismert jelenség. Az óracsoport forrasztásai öregedtek el. ......, üss rá az óracsoport tetejére. Ez szokott hatni.

Csatlakozom! Mi is túl vagyunk rajta Smile Mármint a forrasztásos javításon. Azóta semmi rendellenesség. Annyi volt még, hogy javítás után még világított valamelyik visszajelző egy ideig, de X km után az is elaludt.
Nekem épp a bal felső részen kellett megnyomni a szerkezetet, és volt hogy tartani is menet közben. Ráadásul ugye ilyenkor safe módban megy, kigyorsítani, előzni nem ajánlott és talán nem is lehetséges Smile (Kép_a_hibáról)

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 08:27:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2814

decofeco írta:
dannay írta:
eutiches írta:

Jól ismert jelenség. Az óracsoport forrasztásai öregedtek el. ......, üss rá az óracsoport tetejére. Ez szokott hatni.

Csatlakozom! Mi is túl vagyunk rajta Smile Mármint a forrasztásos javításon. Azóta semmi rendellenesség. Annyi volt még, hogy javítás után még világított valamelyik visszajelző egy ideig, de X km után az is elaludt.
Nekem épp a bal felső részen kellett megnyomni a szerkezetet, és volt hogy tartani is menet közben. Ráadásul ugye ilyenkor safe módban megy, kigyorsítani, előzni nem ajánlott és talán nem is lehetséges Smile (Kép_a_hibáról)

Egyszerű az óracsoportot kiszedni? Hogy kell nekiállni?

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

decofeco

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.13 11:02:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2815

fefe1968 írta:
decofeco írta:
.......Nekem épp a bal felső részen kellett megnyomni a szerkezetet, és volt hogy tartani is menet közben. Ráadásul ugye ilyenkor safe módban megy, kigyorsítani, előzni nem ajánlott és talán nem is lehetséges Smile (Kép_a_hibáról)

Egyszerű az óracsoportot kiszedni? Hogy kell nekiállni?

Szerintem az, igaz nem én szedtem ki, hanem a szervízes kolléga, de néztem. Youtube-on keresel ilyen videókat, akkor hamar fel lehet bátorodni, és nekiállni. (keresés: Kattints_ide

Video_link_1
Video_link_2

Egy híradástechnikai/elektroműszerész kolléga elvállalta nekem a szétszedést/forrasztást, de utána megjegyezte, hogy többet ilyen nem vállal, mert nehezen kapta szét, meg a mutatók alap helyzetét fotózta, jelölte, hogy utána visszarakva jó legyen, stb. Újra szét kellett kapnia, mert a mutatókkal volt kis pozícióbeli gond, de azóta jó.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.14 18:15:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2816
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Noh behúztam hátra a kábelt a világításhoz, d oszlop fölött kis rés a tetőkárpiton KETTŐ ILYET BETETTEM már csak elől kéne bekötnöm, de igazából érintgettem mindent mindenhova de szart se csinál Smile Segítene valaki hogy ha azt akarom hogy csak ajtónyitásra világítson a hátsó (mert ugye nem kapcsolósra csináltam) akkor a +/- uomat hova kössem!? Fontos a pólus mert ledes a cucc.... hálás köszi! Smile))

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.16 21:43:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2817
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Sziasztok!

Noh behúztam hátra a kábelt a világításhoz, d oszlop fölött kis rés a tetőkárpiton KETTŐ ILYET BETETTEM már csak elől kéne bekötnöm, de igazából érintgettem mindent mindenhova de szart se csinál Smile Segítene valaki hogy ha azt akarom hogy csak ajtónyitásra világítson a hátsó (mert ugye nem kapcsolósra csináltam) akkor a +/- uomat hova kössem!? Fontos a pólus mert ledes a cucc.... hálás köszi! Smile))

Hogy tiszta legyen:

Sárga-fekete : Ajtó nyitás -
Kék-fekete: Állandó -

Középső három a mozgásérzékelő

Barna, és a piros-kék-fekete egy szálon a +

Smile Ha emberi idő lesz fényképet is lövök róla! Smile

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.17 10:21:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2818
 Hozzászólás témája:

Nah meg egy csak hogy elbeszelgessek magammal.
Radionak beszereltem egy erintokepernyos kinai csodat es azt vettem eszre hogy az ajtoban levo magas hangszorok sisteregnek mintha a magast fullra raktam volna! Ez lehet a kinai csoda hibaja vagy meghaltak a hangszoroim. Esetleg ha kikotom oket az ajtoban levok onmagukban elegek? Nem kell disco hangzas csak szoljon...

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.17 10:43:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2819
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Nah meg egy csak hogy elbeszelgessek magammal.
Radionak beszereltem egy erintokepernyos kinai csodat es azt vettem eszre hogy az ajtoban levo magas hangszorok sisteregnek mintha a magast fullra raktam volna! Ez lehet a kinai csoda hibaja vagy meghaltak a hangszoroim. Esetleg ha kikotom oket az ajtoban levok onmagukban elegek? Nem kell disco hangzas csak szoljon...

Ezt csak ugy fogod megtudni,ha a magasat kicsereled egy olyanra ami tuti müködik. Ezekröl a kinai csodäkrol amugy meg van a velemenyem. Elözö automba beraktam,majd kb 2 honap szenvedes utän kivettem. Nem volt rädio vetelem csak värosban,de ott is csak 1-2 ado. A kijelzöre ha räsütött a nap semmit sem lehetett lätni. A navi nem ment egyszerre a pendräjvval. A navi hangja folyamatosan csökkent,aztän mintha gyüjtötte volna a hangeröt,mert egyszer csak az összegyült hang kijött belöle. Isteni volt ejjel 1-kor 160-näl az autopälyän. Csaläd rögtön nem volt älmos. Very Happy
Szoval elöbb vägnäm le a kezem,minthogy megint nem gyäri rädiot tegyek az automba.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2017.01.17 11:02:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2820
 Hozzászólás témája:

Ha kikotom? Jol funkcional a tobbi vagy szukseges ez masra vagy a hangzashoz?

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Elektronikai meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96  Következő
Ugrás:   

94 / 96 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.53 másodperc