Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2017.05.25. 18:15:09 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor
 Alkatrészkereső

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: ZsMilan
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 22975
Látogatók:
Vendégek: 273
Tagok: 16
Összesen: 289

Jelen lévő tagok:
01: kofarago
02: karancsg
03: oriat
04: Dzsana
05: Gatya
06: Lj
07: JuPe
08: bibu
09: bdavid1991
10: RS305
11: caki56
12: schlosser
13: gazsi15
14: yshino
15: negist
16: ZsMilan

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Műszaki kérdések, fejlesztések, lehetőségek

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 2-ről -> Műszaki kérdések, fejlesztések, lehetőségek
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 154, 155, 156  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

151 / 156 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.15 12:22:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4501
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

paleszka írta:
A szivargyújtós történetre valakinek ötlet esetleg? Az is jó lenne ha megoldódna.
Köszi.

Huzd ki ejszakära. Nekem a szivargyujto töltö nem tölt,ha leveszem gyujtäsrol az autot.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Bala75

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.15 22:12:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4502
 Hozzászólás témája:

paleszka írta:
Mézi írta:
paleszka írta:
Szia.

Ez is lehetséges. Gyári akku van benne. Biztos nem túl erős már.

Ha csak felvillan és nem felkapcsol, akkor az az akkuhalál egyik előjele. Ezzel jelzi az intelligens töltési rendszer, hogy ideje akkut cserélni.

Szia.

Nem csak felvillan, hanem a gyújtás ráadásával felkapcsol a tompított fényszóró, és a hátsó helyzetjelző is.

OBD csatlakozón keresztül át lehet programozni, hogy ne kapcsoljon fel. Gondolom, osztrák import lehet az autó, azoknál szokott ilyen lenni.

Vissza az elejére

paleszka

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 07:15:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4503
 Hozzászólás témája:

Bala75 írta:

OBD csatlakozón keresztül át lehet programozni, hogy ne kapcsoljon fel. Gondolom, osztrák import lehet az autó, azoknál szokott ilyen lenni.

Szia. Sikerült a világítás dolgot megoldani. Az ominózus DRL relét kellett kivenni, és jó lett. Smile

A szivargyújtó van még függőben.

Köszönöm az eddigi segítséget!

Vissza az elejére

paleszka

HozzászólásElküldve: 2016.12.17 08:18:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4504
 Hozzászólás témája:

Sziasztok.
Újabb kérdés merült föl bennem, azaz újabb problémával találtam szemben magam.
Vettem ködlámpát és beépítőkeretet az autómba. De nem találtam meg a ködlámpa csatlakozót. Elképzelhető, hogy nincs benne? 2008-as focus van 1.6TDCI. Vagy csak valami spéci helyre rakták?

Köszi.

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.18 10:56:43  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4505
 Hozzászólás témája:

paleszka írta:
Sziasztok.
Újabb kérdés merült föl bennem, azaz újabb problémával találtam szemben magam.
Vettem ködlámpát és beépítőkeretet az autómba. De nem találtam meg a ködlámpa csatlakozót. Elképzelhető, hogy nincs benne? 2008-as focus van 1.6TDCI. Vagy csak valami spéci helyre rakták?

Köszi.

Kotorässz egy kicsit,ott lesz az Smile

Vissza az elejére

lalahun

HozzászólásElküldve: 2016.12.18 16:10:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4506
 Hozzászólás témája: EGR szelep

Focus 2 2008 1.6Tdci 109le
Szedett már szét valaki egr szelepet?
Ennek ilyennek kell lennie, vagy ez már kopott?
A baj az vele, hogy mindig megszorul általában zárt állapotban.

https://www.youtube.com/watch?v=1fm-lvWjy3A

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2016.12.18 17:01:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4507
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Egy noob kérdés, hol találok olyan irományt amibe mindenre kiterjedően vannak szerviz intervallumok! nemcsak gyertya olaj, hanem bárminek a kenése tisztítása ellenőrzése, stb. 233 van a kocsimban, és ugyan le lett ellenőrizve az előélet, de szerintem a nagyobb dolgokon kívül, ami nem volt rossz ahhoz nem nyúltak. Én viszont szeretném biztos kézben tudni a kocsit! Hálás lennék egy ilyen listáért! köszi!!!

Vissza az elejére

Boszme

HozzászólásElküldve: 2016.12.19 08:42:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4508
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Sziasztok! Egy noob kérdés, hol találok olyan irományt amibe mindenre kiterjedően vannak szerviz intervallumok! nemcsak gyertya olaj, hanem bárminek a kenése tisztítása ellenőrzése, stb. 233 van a kocsimban, és ugyan le lett ellenőrizve az előélet, de szerintem a nagyobb dolgokon kívül, ami nem volt rossz ahhoz nem nyúltak. Én viszont szeretném biztos kézben tudni a kocsit! Hálás lennék egy ilyen listáért! köszi!!!

Üdv!

Én személy szerint az Autodata alapján szoktam elvégezni a karbantartásokat. Sajnos jelenleg nincs nálam nem tudom prezentálni neked, de normális szerelő kinyomtatja biztosan, ha megkéred rá. Lehet hozzá lehet jutni más módon is ezt nem tudom, nekem jogtiszta példányom van

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2016.12.19 22:58:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4509
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:

Próbáld meg ezt:
www.etis.ford.com
preferences Hungarian Hungary Update
Ford szerviz
VIN megadása vagy Szerviz tervezet km/év

Nekem ugyan java hibát ad, de én egy régi bongészőt használok. Kicsit kisérletezgetni kell vele. Smile

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2016.12.20 23:02:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4510
 Hozzászólás témája:

fiesta írta:
fhoksz írta:

Próbáld meg ezt:
www.etis.ford.com
preferences Hungarian Hungary Update
Ford szerviz
VIN megadása vagy Szerviz tervezet km/év

Nekem ugyan java hibát ad, de én egy régi bongészőt használok. Kicsit kisérletezgetni kell vele. Smile

Zsir köszi! "20ezrenkent leszedtem a kmes listát és átböngészem... de úgy látom a nagyobb kötelezőkön kívül ez se ir többet.

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2016.12.21 20:23:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4511
 Hozzászólás témája:

Néhány evidens karbantartás kapcsán, mint pl. vezérléscsere, bennem is felötlik, hogy szerviztervezetben kutassak. Ám ezenkívül már nem is tudok megemlíteni most kapásból semmit, amit érdemes lenne szerviztervezet szerint követni.
Az olajat, szűrőt 10 ezrenként cserélem. A 160 ezres szervizben hiába említi, ha én már cseréltem 155 ezernél, mert éppen úgy jött ki a km. A pollenszűrő cserét meg had döntsem már én el! Nem használok levegőáramoltatást, a pollenszűrőn gyakorlatilag nem megy át levegő évekig. Miért cseréljem? Víz, olajszint, izzók, guminyomás. Ezek nem km függő történetek, ezt bújja az ember naponta, hetente. Fékrendszer? A tárcsát néha megnézi az ember fia. Ok nélkül meg ki az aki tárcsát és pofát cseréltet, mert a tervezet úgy mondja? Konkrétan pont most, 160 ezernél ment a minimum alá az első tárcsa szett. A gyári első! cseréltettem. Lelkiismeretes voltam és kértem, hogy a hátsó dobokat is legyenek szívesek megnézni! Mint ha Isten káromlást mondtam volna! Hogy azzal soha nincs baj, teljesen felesleges, de ha gondolom... és valóban nem volt semmi vele. Mint az új.
Klíma karbantartás? Elvittem egy Motorcraft akciós átnézésre a Petrányihoz. Értetlenül álltak. Egyfelől nem tudták, hogy az akció keretében mit vállaltak! Ellenőrzés, takarítás, feltöltés, a gáz mennyiség utántöltéséről dokumentáció kinyomtatása stb. Utánam jött a munkafelvevő, hogy én mit szeretnék kérni a klíma ellenőrzéssel kapcsolatban? WTF? Aztán felolvastam, hogy mi van a weboldalukon. Hát őőő, izé, ők azt nem tudják kinyomtatni, mert nincs olyan gépük. Wazzz, a legutolsó klímásnál is regisztrálja a gép a gáz leszívás és töltés adatait. A Motorcraft akciót lebonyolító márkaszerviz meg nem képes rá. Na mindegy, bocs a kitérőért.
Szóval szerintem totál felesleges böngészni a km tervezetet. A kötelező kört megfutja az ember, a többit meg nézegeti és érzi. Óh, igen... 160 ezernél a motorháztető csukló zsírzást ellenőrizni kell Smile. Vicc az egész.

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2016.12.22 19:48:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4512
 Hozzászólás témája:

Ez nálam is így volt. Very Happy

fefe1968 írta:
Néhány evidens karbantartás kapcsán, mint pl. vezérléscsere, bennem is felötlik, hogy szerviztervezetben kutassak. Ám ezenkívül már nem is tudok megemlíteni most kapásból semmit, amit érdemes lenne szerviztervezet szerint követni.
Az olajat, szűrőt 10 ezrenként cserélem. A 160 ezres szervizben hiába említi, ha én már cseréltem 155 ezernél, mert éppen úgy jött ki a km. A pollenszűrő cserét meg had döntsem már én el! Nem használok levegőáramoltatást, a pollenszűrőn gyakorlatilag nem megy át levegő évekig. Miért cseréljem? Víz, olajszint, izzók, guminyomás. Ezek nem km függő történetek, ezt bújja az ember naponta, hetente. Fékrendszer? A tárcsát néha megnézi az ember fia. Ok nélkül meg ki az aki tárcsát és pofát cseréltet, mert a tervezet úgy mondja? Konkrétan pont most, 160 ezernél ment a minimum alá az első tárcsa szett. A gyári első! cseréltettem. Lelkiismeretes voltam és kértem, hogy a hátsó dobokat is legyenek szívesek megnézni! Mint ha Isten káromlást mondtam volna! Hogy azzal soha nincs baj, teljesen felesleges, de ha gondolom... és valóban nem volt semmi vele. Mint az új.
Klíma karbantartás? Elvittem egy Motorcraft akciós átnézésre a Petrányihoz. Értetlenül álltak. Egyfelől nem tudták, hogy az akció keretében mit vállaltak! Ellenőrzés, takarítás, feltöltés, a gáz mennyiség utántöltéséről dokumentáció kinyomtatása stb. Utánam jött a munkafelvevő, hogy én mit szeretnék kérni a klíma ellenőrzéssel kapcsolatban? WTF? Aztán felolvastam, hogy mi van a weboldalukon. Hát őőő, izé, ők azt nem tudják kinyomtatni, mert nincs olyan gépük. Wazzz, a legutolsó klímásnál is regisztrálja a gép a gáz leszívás és töltés adatait. A Motorcraft akciót lebonyolító márkaszerviz meg nem képes rá. Na mindegy, bocs a kitérőért.
Szóval szerintem totál felesleges böngészni a km tervezetet. A kötelező kört megfutja az ember, a többit meg nézegeti és érzi. Óh, igen... 160 ezernél a motorháztető csukló zsírzást ellenőrizni kell Smile. Vicc az egész.

Vissza az elejére

jager001

HozzászólásElküldve: 2017.01.01 16:42:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4513
 Hozzászólás témája:

ez a fajta belső világítás melyik focusban van
https://photos.google.com/photo/AF1QipMb89F-w6iHCQeO8WD2uuRtoebRlwySEpKl3-YS

Vissza az elejére

ljocco

HozzászólásElküldve: 2017.01.01 19:15:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4514
 Hozzászólás témája:

jager001 írta:
ez a fajta belső világítás melyik focusban van
https://photos.google.com/photo/AF1QipMb89F-w6iHCQeO8WD2uuRtoebRlwySEpKl3-YS

404es hibád ad a link

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.03 23:40:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4515
 Hozzászólás témája:

Azt szeretnem kerdezni,hogy a hätso ajtoban levö magas hangszoro hogyan van az autoban.
Ha az ajtokärpiton kivägom a hangszoro helyet,es belepattintom ami a kepeken van az a gyäri megoldäs? Nekem benne van a hätso ajtokban a magas hangszoro käbele,ezert szeretnek beletenni hangszorot. Tudom,hogy van ettöl jobb hangszoro,de en ragaszkodom a gyärihoz.

Vissza az elejére

Kleroo

Érvényes: 2017.06.12.

HozzászólásElküldve: 2017.01.04 07:52:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4516
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
Azt szeretnem kerdezni,hogy a hätso ajtoban levö magas hangszoro hogyan van az autoban.
Ha az ajtokärpiton kivägom a hangszoro helyet,es belepattintom ami a kepeken van az a gyäri megoldäs? Nekem benne van a hätso ajtokban a magas hangszoro käbele,ezert szeretnek beletenni hangszorot. Tudom,hogy van ettöl jobb hangszoro,de en ragaszkodom a gyärihoz.

Szia!

Hát nem tűnik egy túlszofisztikált megoldásnak kivülről nézve, valszeg csak benne van egy kivágott lyukban és kész. (Hátsó kárpitot lebontva még nem láttam, remélem nem is kell) Viszont egyébként szerintem tök jól szól. Gőzöm nincs hányféle variánssal adták az mk 2.5-öt, de a fullos 8hangszórós rendszer meghökkentően jól szól kortársaihoz képest. nyilván egy jazzkoncert hanganyagát nem ezen kell hallgatni, megvannak a korlátai, de kb minden zenére egész korrekt hangerőn szépen teljesít. Amire még ma is felhúzom a szemöldököm, hogy milyen komoly mélyet tud kipréselni magából, nem jellemző hogy 16.5centis hsz, ajtókból így szóljon. igaz ez javarészt ajtó-akusztikai kialakítás, de a lényeg hogy elég WOW. A magasak pedig szépen teszik a dolgukat, nincs az a jellemző kásás, torzas kiemelés az énekhang körüli frekisávban mint sok kocsinál. Nincs is szívem megbontani, pedig itt van dobozban az AS MX165-öm Smile

Igazából nagyon meg is lepett hogy mekkorát szól. Főleg az akusztikai zsákutca-borzalom mk1 után. (igaz gyárilag a kortársakhoz képest az is tök oké, de ha hozzányúl az ember, akkor k.o. Very Happy )

Elégedett Ford Focus Ghia Mk1 User

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.04 10:24:03  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4517
 Hozzászólás témája:

Kleroo írta:
lantika írta:

Szia!

Hát nem tűnik egy túlszofisztikált megoldásnak kivülről nézve, valszeg csak benne van egy kivágott lyukban és kész. (Hátsó kárpitot lebontva még nem láttam, remélem nem is kell) Viszont egyébként szerintem tök jól szól. Gőzöm nincs hányféle variánssal adták az mk 2.5-öt, de a fullos 8hangszórós rendszer meghökkentően jól szól kortársaihoz képest. nyilván egy jazzkoncert hanganyagát nem ezen kell hallgatni, megvannak a korlátai, de kb minden zenére egész korrekt hangerőn szépen teljesít. Amire még ma is felhúzom a szemöldököm, hogy milyen komoly mélyet tud kipréselni magából, nem jellemző hogy 16.5centis hsz, ajtókból így szóljon. igaz ez javarészt ajtó-akusztikai kialakítás, de a lényeg hogy elég WOW. A magasak pedig szépen teszik a dolgukat, nincs az a jellemző kásás, torzas kiemelés az énekhang körüli frekisávban mint sok kocsinál. Nincs is szívem megbontani, pedig itt van dobozban az AS MX165-öm Smile

Igazából nagyon meg is lepett hogy mekkorát szól. Főleg az akusztikai zsákutca-borzalom mk1 után. (igaz gyárilag a kortársakhoz képest az is tök oké, de ha hozzányúl az ember, akkor k.o. Very Happy )

Szerintem az mk1 nek akusztikai zsäkutca. 3 evvel ezelött az mk1-et e46-ra csereltem. Na az egy akusztikai zsäkutca. Elöször azt hittem,hogy nem jok a hangszorok benne,de aztän räjöttem,hogy az ilyen. Gondolom igy akartäk eladni a Harmann&Kardont anno.

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2017.01.04 11:58:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4518
 Hozzászólás témája:

lantika írta:

Szerintem az mk1 nek akusztikai zsäkutca. 3 evvel ezelött az mk1-et e46-ra csereltem. Na az egy akusztikai zsäkutca. Elöször azt hittem,hogy nem jok a hangszorok benne,de aztän räjöttem,hogy az ilyen. Gondolom igy akartäk eladni a Harmann&Kardont anno.

Abban még nem cseréltem. Csak azt tudom h gyárilag elég kaka...de a H&K sem egy húha.. az olyan "oké" szint(béunskább mint az mk2 8hangszórós... ).
mk1-ben az a gyötrelem hogy semmi sem szabványméret, és 0 akusztikája van az ajtónak. Ezzel szemben pl egy vw csoportos autóba kb bármit rakhat az ember mélyközépnek, szépen fog dorombolni.

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.04 12:19:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4519
 Hozzászólás témája:

Kleroo írta:
lantika írta:

Abban még nem cseréltem. Csak azt tudom h gyárilag elég kaka...de a H&K sem egy húha.. az olyan "oké" szint(béunskább mint az mk2 8hangszórós... ).
mk1-ben az a gyötrelem hogy semmi sem szabványméret, és 0 akusztikája van az ajtónak. Ezzel szemben pl egy vw csoportos autóba kb bármit rakhat az ember mélyközépnek, szépen fog dorombolni.

Nem tudom,hogy megfigyelted e mär,de a Fordokban ältaläban semmi sem szabväny meret.

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2017.01.04 12:47:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4520
 Hozzászólás témája:

lantika írta:

Nem tudom,hogy megfigyelted e mär,de a Fordokban ältaläban semmi sem szabväny meret.

A 90 es évek absztrakt belterű termései nem, de kb a 2000ben megjelent mondi óta azért szerintem már elég konszolidálódott méretek tekintetében....a legújabb ICE-k pedig minden márkánál totál cserélhetetlenek Very Happy

Vissza az elejére

butyok81

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.10 11:11:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4521
 Hozzászólás témája: Audio egység csere után....

Sziasztok, üdv. mindenkinek.
2007-es sima Focus 2 kombim van. Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy: nemrég a gyári navis cd-rádió egységet lecseréltem egy ilyen érintőképernyős mindentudó navis egységre. A műszerfalon középen nagy képernyős kijelző van, alap esetben ott mutatja a dátumot és az órát, néha ha matatok a fedcomp beállításain akkor a külső hőmérséklet is azon a kijelzőn jelenik meg. A problémám a következő lenne: Eddig az órát és a dátumot a régi gyári audio egységen tudtam beállítani, és a csere után sem volt baj, de most a hidegekben beadta a derekát az akku az autón és csere után a dátum visszaállt alaphelyzetre (2007.07.05-re) az óra úgyszint, én meg nézek ki a fejemből bambán, hogy most mi legyen. Az új egységen beállítottam órát-dátumot, de a műszerfalon minden maradt.
Valakinek valami ötlet, hogyan lehetne beállítani a helyes időt-dátumot a műszerfalon?
A válaszokat előre is köszönöm!!!

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.10 12:09:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4522
 Hozzászólás témája: Re: Audio egység csere után....

butyok81 írta:
2007-es sima Focus 2 kombim van. Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy: nemrég a gyári navis cd-rádió egységet lecseréltem egy ilyen érintőképernyős mindentudó navis egységre. A műszerfalon középen nagy képernyős kijelző van, alap esetben ott mutatja a dátumot és az órát, néha ha matatok a fedcomp beállításain akkor a külső hőmérséklet is azon a kijelzőn jelenik meg. A problémám a következő lenne: Eddig az órát és a dátumot a régi gyári audio egységen tudtam beállítani, és a csere után sem volt baj, de most a hidegekben beadta a derekát az akku az autón és csere után a dátum visszaállt alaphelyzetre (2007.07.05-re) az óra úgyszint, én meg nézek ki a fejemből bambán, hogy most mi legyen. Az új egységen beállítottam órát-dátumot, de a műszerfalon minden maradt.
Valakinek valami ötlet, hogyan lehetne beállítani a helyes időt-dátumot a műszerfalon?

Sehogy. Gyäri navirol veszi le az adatokat. Ha piros a müszerfalvilägitäsod,es 170000 km vagy kevesebb van benne,es benzines akkor cserelhetnenk km orät. Az enyem a kis kijelzös,amin nincs ora,dätum. Very Happy

Vissza az elejére

butyok81

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.10 13:25:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4523

lantika írta:
butyok81 írta:

Sehogy. Gyäri navirol veszi le az adatokat. Ha piros a müszerfalvilägitäsod,es 170000 km vagy kevesebb van benne,es benzines akkor cserelhetnenk km orät. Az enyem a kis kijelzös,amin nincs ora,dätum. Very Happy

Megnyugtattál Smile Egyèbkènt pirosnak piros a háttèrvilágítás, de az enyèm 1,6 Tdci ès mindjárt a kètszázezret tapossa...... Egyèbkènt már gondolkodtam rajta, hogy megfigyelem melyik órára áll vissza ès valamelyik szabad percemben lekapom a sarut abban az időpontban az akksiról, majd visszateszem, így legalább az óra pontosat mutat, ha már a dátummal nem tudok mit kezdeni....Wink

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.11 15:31:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4524

butyok81 írta:
lantika írta:
butyok81 írta:

Megnyugtattál Smile Egyèbkènt pirosnak piros a háttèrvilágítás, de az enyèm 1,6 Tdci ès mindjárt a kètszázezret tapossa...... Egyèbkènt már gondolkodtam rajta, hogy megfigyelem melyik órára áll vissza ès valamelyik szabad percemben lekapom a sarut abban az időpontban az akksiról, majd visszateszem, így legalább az óra pontosat mutat, ha már a dátummal nem tudok mit kezdeni....Wink

2:46-näl ott az UHR felirat. Ott nem tudod ällitani?

Vissza az elejére

butyok81

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 09:39:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4525

lantika írta:
butyok81 írta:
lantika írta:
butyok81 írta:

2:46-näl ott az UHR felirat. Ott nem tudod ällitani?

nem mükszik a link Surprised

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2017.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 09:41:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4526

butyok81 írta:
nem mükszik a link Surprised

Most már működik, csak jó lenne odafigyelni, hogy hogyan kell betenni a youtube videókat! Link nem kell, csak a videó azonosítója!

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

edrass8

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 17:58:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4527
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, szerintetek hol tudnék Ford usb Music Box-ot szerezni? Már fordtól itthon nem tudok rendelni az utánygyártottakról meg lebeszéltek. Van esetleg tippje valakinek?
Egyébként egy 2010 év végi titanium-hoz kellene. A Sima sony fejegység van benne...
Köszi

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2017.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.12 18:30:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4528
 Hozzászólás témája:

edrass8 írta:
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, szerintetek hol tudnék Ford usb Music Box-ot szerezni? Már fordtól itthon nem tudok rendelni az utánygyártottakról meg lebeszéltek. Van esetleg tippje valakinek?
Egyébként egy 2010 év végi titanium-hoz kellene. A Sima sony fejegység van benne...
Köszi

A gyártótól. Smile Persze ott jóval drágább, de van.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

edrass8

HozzászólásElküldve: 2017.01.13 10:53:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4529
 Hozzászólás témája:

Mézi írta:
edrass8 írta:
Sziasztok!
Köszi

Szia!
Köszi úgy néz ki jó lesz! Smile
Itt találtam: http://www.lookerscarparts.co.uk/product/USB_Music_Box_1746768 - 40 font + száll. de nem hozzák ki hozzánk.
Szerintem ez jó lesz, igaz a duplája de szerintem megéri!
Köszi még egyszer!

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2017.01.13 14:57:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4530
 Hozzászólás témája:

edrass8 írta:
Mézi írta:
edrass8 írta:
Sziasztok!
Köszi

Szia!
Köszi úgy néz ki jó lesz! Smile
Itt találtam: http://www.lookerscarparts.co.uk/product/USB_Music_Box_1746768 - 40 font + száll. de nem hozzák ki hozzánk.
Szerintem ez jó lesz, igaz a duplája de szerintem megéri!
Köszi még egyszer!

Ez a megoldäs müködhet mäs rädionäl is? szerintem 1 probät meger. 1 käbelt lehet vele bukni.

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 2-ről -> Műszaki kérdések, fejlesztések, lehetőségek
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 154, 155, 156  Következő
Ugrás:   

151 / 156 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 2.18 másodperc