Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2018.06.20. 00:20:38 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: zores
Mai: 0
Tegnapi: 1
Összesen: 24012
Látogatók:
Vendégek: 1690
Tagok: 74
Összesen: 1764

Jelen lévő tagok:
01: ReFi
02: satirka
03: jomba79
04: Pfpetee
05: kolo
06: fiesta
07: attis
08: Peti77
09: attila64
10: lekimiklos
11: wexor
12: JuPe
13: edk
14: lj
15: pedro86
16: mugab
17: fefe1968
18: Shatterhand
19: ljocco
20: hohand
21: RS305
22: Helm
23: szalai88
24: detomaso
25: Bobyjack
26: kelly
27: majormate84
28: dragon
29: csabesz66
30: fhoksz
31: Motoman
32: theseus
33: Gábor02
34: szvicsa
35: Bagoly600
36: Bala
37: nokecmec1986
38: szergely1126
39: csipu
40: Focusdriver
41: Mergen
42: bendeguz
43: gyoeri
44: Vagyokabajnok
45: Kran72
46: pathfinder
47: Jancsi07
48: sulep
49: Almeida
50: kojomjo
51: frizzi79
52: atibaba
53: bobibob
54: JNorb
55: k44headphones
56: Traklaci
57: mogyi556
58: ikim2025
59: Carpy
60: balkor
61: Bubuapu
62: jozsua
63: hzoltan
64: Illesvik
65: kaltenberg
66: Morscherszenasigabe
67: erkidaniel
68: tamasbobak
69: papamaci88
70: fakocka
71: pzsoca
72: Rush77
73: zsoltikak
74: karancsg

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Elektronikai meghibásodások

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Elektronikai meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 103, 104, 105  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

104 / 105 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Beganyi0101

HozzászólásElküldve: 2018.01.17 21:54:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3091
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Talalkozott mar valaki olyan problemaval hogy autopalyan szep egyenletes tempon haladva a kovetkezo tortenik: a homerseklet jelzo harom darab - jelet mutat es a computer folyamatosan irja hogy a motorhazteto nyitott allapotban van! Akksit levettem egy negyed orara hatha magahoz ter de semmi.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.01.17 22:09:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3092
 Hozzászólás témája:

Beganyi0101 írta:
Sziasztok! Talalkozott mar valaki olyan problemaval hogy autopalyan szep egyenletes tempon haladva a kovetkezo tortenik: a homerseklet jelzo harom darab - jelet mutat es a computer folyamatosan irja hogy a motorhazteto nyitott allapotban van! Akksit levettem egy negyed orara hatha magahoz ter de semmi.

1-es lehetöseg: gyenge az aksi,ezert az elektronika kicsit megrogyott
2-es lehetöseg: a közismert km ora forrasztäsi problema
3-as lehetöseg: esetleg diagnosztika megmondja mi volt a hiba

Utolagos extra

Vissza az elejére

Johnny1983

HozzászólásElküldve: 2018.02.01 09:59:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3093
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

2009-es MK2 faceliftes focus első lámpában a helyzetjelző kicsi izzót hogy lehet kiszedni? Levettem a kupakot, ott van alatta a kis fekete hosszú fül. Próbáltam csavarni, húzni, de semmi.

Köszönöm.

Vissza az elejére

Balmesz001

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.02.01 16:56:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3094
 Hozzászólás témája:

Johnny1983 írta:
Sziasztok!

2009-es MK2 faceliftes focus első lámpában a helyzetjelző kicsi izzót hogy lehet kiszedni? Levettem a kupakot, ott van alatta a kis fekete hosszú fül. Próbáltam csavarni, húzni, de semmi.

Köszönöm.

Pedig csak el kell fordítani, ha jól emlékszem balra, és utána kihúzni.
Megjegyzem, a legrosszabb tervezés díjra nevezhetne, akár a csomagtartó díszléc vagy a könyöktámasz.

Vissza az elejére

codox

HozzászólásElküldve: 2018.02.04 12:25:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3095
 Hozzászólás témája:

Sziasztok van egy Ford Focus 1.6 TDCI (2005.04) típusó kombi autóm. Nem rég óta jött ez a problémája. A hiba az hogy amikor indítanám az autót nagyon gyakran az összes visszajelzőlámpa világít a műszerfalon és nem tudom beindítani hiába forgatom a kulcsot,ami még érdekesség a km számláló teljesen ki van csíkozva "--" semmit nem mutat. Ezt követően várok vele egy kb 5 percet elalszanak a ledek és az autót be tudom indítani. Amikor beindul az autó és elindulok vele van amikor menet közben is elkezdi csinálni és leesik a fordulat alapjáratra a ledek világítanak km óra kicsíkozva,aztán életre kell és tovább megy párszor ezt eljátsza. Utána érdeklődtem hogy mi lehet a probléma oka és mondták hogy egy Ford Mondeo-nál találkoztak már ilyen hibával ugyanez volt elvileg indításgátló, viszont említették hogy ha zavar nyomjam meg a km óra nullázást és nem fogja csinálni hogy világít az összes led. Ki is próbáltam hát jött a hiba megnyomtam a km óra nullázót és tényleg kiiktatta a hibát. A probléma viszont még mindig fenn áll, tehát létezik olyan megoldás ami ezt véglegesen megoldaná mert ez így nagyon nem kellemes amikor menet közben az autó lelassít alapjáratra esik a fordulat nekem meg nyomogatnom kell a nullázót. Mi lehet a megoldás?

Vissza az elejére

flint78

HozzászólásElküldve: 2018.02.04 16:59:48  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3096
 Hozzászólás témája:

codox írta:
Sziasztok van egy Ford Focus 1.6 TDCI (2005.04) típusó kombi autóm. Nem rég óta jött ez a problémája. A hiba az hogy amikor indítanám az autót nagyon gyakran az összes visszajelzőlámpa világít a műszerfalon és nem tudom beindítani hiába forgatom a kulcsot,ami még érdekesség a km számláló teljesen ki van csíkozva "--" semmit nem mutat. Ezt követően várok vele egy kb 5 percet elalszanak a ledek és az autót be tudom indítani. Amikor beindul az autó és elindulok vele van amikor menet közben is elkezdi csinálni és leesik a fordulat alapjáratra a ledek világítanak km óra kicsíkozva,aztán életre kell és tovább megy párszor ezt eljátsza. Utána érdeklődtem hogy mi lehet a probléma oka és mondták hogy egy Ford Mondeo-nál találkoztak már ilyen hibával ugyanez volt elvileg indításgátló, viszont említették hogy ha zavar nyomjam meg a km óra nullázást és nem fogja csinálni hogy világít az összes led. Ki is próbáltam hát jött a hiba megnyomtam a km óra nullázót és tényleg kiiktatta a hibát. A probléma viszont még mindig fenn áll, tehát létezik olyan megoldás ami ezt véglegesen megoldaná mert ez így nagyon nem kellemes amikor menet közben az autó lelassít alapjáratra esik a fordulat nekem meg nyomogatnom kell a nullázót. Mi lehet a megoldás?

Ki kell olvasni mi okozza a hibát.Több dolog is lehet.

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2018.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.02.04 21:43:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3097
 Hozzászólás témája:

codox írta:

Szerintem ez a műszerfal forrasztási hiba lesz, ami gyakran előfordul egy idő után.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

Flashrider86

HozzászólásElküldve: 2018.02.05 07:18:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3098
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Lenne egy 1.8-as dízel focusunk,2009-es kiadású.
Nagyon szeretjük mivel családos ember vgayok ennél jobb autó nem is kell Smile A gondom most éppen a következő vele. Az autó digitklimás. Bevan állítva mind a két oldat 21 fok és a héten még csak néha. De most már szinte akármit állítok csak hideget fúj. Ez pl. Ma reggel volt tök jó. A hőfok középen mint a cövek,de fütés nincs. Kb 5 km után meg egyszer csak megint meleget nyomott. Régen meg mint egy kályha folyamatosan jött a meleg Sad Mi lehet a baj? Én fütéscsapra tippelnék. Szerelő szerint telefonon : hőnérő. Tudnátok segíteni? Köszönöm!

Vissza az elejére

flint78

HozzászólásElküldve: 2018.02.05 12:29:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3099
 Hozzászólás témája:

Flashrider86 írta:
Sziasztok!

Új vagyok még itt. Lenne egy 1.8-as dízel focusunk,2009-es kiadású.
Nagyon szeretjük mivel családos ember vgayok ennél jobb autó nem is kell Smile A gondom most éppen a következő vele. Az autó digitklimás. Bevan állítva mind a két oldat 21 fok és a héten még csak néha. De most már szinte akármit állítok csak hideget fúj. Ez pl. Ma reggel volt tök jó. A hőfok középen mint a cövek,de fütés nincs. Kb 5 km után meg egyszer csak megint meleget nyomott. Régen meg mint egy kályha folyamatosan jött a meleg Sad Mi lehet a baj? Én fütéscsapra tippelnék. Szerelő szerint telefonon : hőnérő. Tudnátok segíteni? Köszönöm!

Nincs fűtéscsap.
A kezelőpanelen van egy râcs amin keresztül beszívja egy ventilátor a levegőt az utastérből és figyeli a hőmérsékletet.Vagy a venti rossz vagy a hőmérő.
Esetleg a szabályzó motorok akadtak be.
Meg kell nézni diagnosztikával.
A klíma is képes kijelezni a.hibakódokat ha vannak.

Vissza az elejére

Flashrider86

HozzászólásElküldve: 2018.02.05 18:38:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3100
 Hozzászólás témája:

Hello!

Na kiolvasta a szervízes barátom Autocommal. Klímába semmi hiba sajnos. Ellenben akart futtatni öndiagnosztikát a programmal. El is kezdte, fújta a levegőt össze-vissza,majd kiírta,hogy önteszt hiba. Nem ment végig a teszt,gondoltuk valahol megakad valami és kiáll hibával. Gondolom valamelyik motor nem nyít. MIt tudok még csinálni? Hol helyezkednek ezek a motorok? Mekkora macera kiszedni? Nekem már műszerfal kiszerelést magyaráz a szerelő Sad Nyugtassatok meg,hogy nincs akkora baj. Köszönöm a válaszokat!

Vissza az elejére

flint78

HozzászólásElküldve: 2018.02.05 19:00:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3101
 Hozzászólás témája:

Flashrider86 írta:
Hello!

Na kiolvasta a szervízes barátom Autocommal. Klímába semmi hiba sajnos. Ellenben akart futtatni öndiagnosztikát a programmal. El is kezdte, fújta a levegőt össze-vissza,majd kiírta,hogy önteszt hiba. Nem ment végig a teszt,gondoltuk valahol megakad valami és kiáll hibával. Gondolom valamelyik motor nem nyít. MIt tudok még csinálni? Hol helyezkednek ezek a motorok? Mekkora macera kiszedni? Nekem már műszerfal kiszerelést magyaráz a szerelő Sad Nyugtassatok meg,hogy nincs akkora baj. Köszönöm a válaszokat!

Nincs akkora baj Wink
Keress egy klímást, hátha láttak már ilyet.Vagy hívj fel egy ford szervizt, kérj egy árajánlatot, lehet ott hamarabb megcsinálnák, mivel értenek hozzá.

Szerintem, ha valamelyik motor akadna meg, pont az írná ki hibának.
Első körben megpróbálnék egy hard resetet Very Happy -> akku saru le, majd fél óra múlva vissza.(Rádió kéri utána a kódot)

Vissza az elejére

fhoksz

Érvényes: 2018.07.31.

HozzászólásElküldve: 2018.02.05 20:14:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3102
 Hozzászólás témája:

Nem hinném hogy motor elakadás van, inkább csak valami elektronika kergült meg... a műszerfal bontást itt nézheted meg...
https://sites.google.com/site/fordfocusextrak/ford-focus-extrak/digit-klima-utolag
A digitklíma hőmérője az ablakfűtés kapcsoló sornak a közepén a kis rácscsik mögött van!

Vissza az elejére

codox

HozzászólásElküldve: 2018.02.07 22:04:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3103
 Hozzászólás témája:

Mézi írta:
codox írta:

Szerintem ez a műszerfal forrasztási hiba lesz, ami gyakran előfordul egy idő után.

Szia, köszönöm a választ hogyan lehetne javítani ki kellene mérni mindent? Mi lenne a megoldás?

Vissza az elejére

decofeco

Érvényes: 2018.12.19.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.02.08 07:42:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3104
 Hozzászólás témája:

codox írta:
Mézi írta:

Szia, köszönöm a választ hogyan lehetne javítani ki kellene mérni mindent? Mi lenne a megoldás?

Hello!
Ki kell venni, szétbontani és végigforrasztani, nagyjából az összes gyárit ... nekem legalábbis nagyon sok gyári forrasztás volt, ami javításra szorult. Kivenni nem nagy mutatvány, szétszedésnél azért figyelni kell. Nekem aki csinálta (elektronikai műszerész) nem autóvillamosságis küzdött vele, mert a mutatók pozíciójára is figyelnie kellett, azt mondta többet ilyet nem vállal Smile
üdv: deco

Vissza az elejére

Mezenga0809

HozzászólásElküldve: 2018.02.11 14:03:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3105
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

1 hónapja van a tulajdonomban egy ford focus 1.6 tdci dpf. A vétel után elvittem diagnosztikára, semmi jelentő s hiba nem volt. Vagyis azt hittem. Volt akkufeszültség magas hiba.
Rá két hétre a rádiós, navigációs egység nem működik. Be sem kapcsol, fekete az egész, nem kap áramot.
Ezzel kb egy időben az lcd kijelző nem alszik el. Éjjel - nappal ég (igen tudom h 15 perc után elalszik, de ez nem).
Nem tudom mi lehet a hiba?
Tudnátok segíteni? Tippet adni!
Köszönöm.

Vissza az elejére

Bagoly600

HozzászólásElküldve: 2018.02.11 21:27:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3106
 Hozzászólás témája:

Mezenga0809 írta:
Sziasztok!

1 hónapja van a tulajdonomban egy ford focus 1.6 tdci dpf. A vétel után elvittem diagnosztikára, semmi jelentő s hiba nem volt. Vagyis azt hittem. Volt akkufeszültség magas hiba.
Rá két hétre a rádiós, navigációs egység nem működik. Be sem kapcsol, fekete az egész, nem kap áramot.
Ezzel kb egy időben az lcd kijelző nem alszik el. Éjjel - nappal ég (igen tudom h 15 perc után elalszik, de ez nem).
Köszönöm.

hibás a kisnavi

Vissza az elejére

Mezenga0809

HozzászólásElküldve: 2018.02.12 08:12:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3107
 Hozzászólás témája:

Bagoly600 írta:
Mezenga0809 írta:
Sziasztok!

Köszönöm.

hibás a kisnavi

Amiatt nem alszik el a lcd kijelző a kormány mögött? Most levettem az akkusarut h ne merüljön le.Ez a kisnavi javítható vagy vegyek egy újat?

Vissza az elejére

kpeter_69

HozzászólásElküldve: 2018.02.21 19:02:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3108
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Tud valaki ötletet adni miért kap akkora feszültséget az egyik injektorom amikor ráadom a gyújtást egyből kinyit és az összes benzint beleengedi a 4-es hengerbe amit a szivattyú oda tol.1.6 benzines gép az injektor jó viszont a feszültséget bemértem azért tudom.

Vissza az elejére

Bagoly600

HozzászólásElküldve: 2018.02.21 20:51:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3109
 Hozzászólás témája:

kpeter_69 írta:
Sziasztok!
Tud valaki ötletet adni miért kap akkora feszültséget az egyik injektorom amikor ráadom a gyújtást egyből kinyit és az összes benzint beleengedi a 4-es hengerbe amit a szivattyú oda tol.1.6 benzines gép az injektor jó viszont a feszültséget bemértem azért tudom.

"átszakadt" a hozzá tartozó tranzisztor a motorvezérlőben vagy testre zárlatos a vezeték

Vissza az elejére

kpeter_69

HozzászólásElküldve: 2018.02.21 21:13:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3110
 Hozzászólás témája:

[quote="Bagoly600"]
kpeter_69 írta:
Sziasztok!

"átszakadt" a hozzá tartozó tranzisztor a motorvezérlőben vagy testre zárlatos a vezeték[/quote

És a vezérlő javítható olcsón vagy inkább csere,de gondolom nem egy napos munka?

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2018.02.24 08:14:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3111
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Tolato radarosoktol kerdeznem hogy nektek is azott mar be? A 3 napos esot nem birta csak sipol.... azt a diszlecek ki tudom pattintani kintrol hogy kicsit megtakaritsam a dolgokat vagy kocsi ala maszos? Koszi

Vissza az elejére

lantika

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.02.24 15:07:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3112
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Sziasztok! Tolato radarosoktol kerdeznem hogy nektek is azott mar be? A 3 napos esot nem birta csak sipol.... azt a diszlecek ki tudom pattintani kintrol hogy kicsit megtakaritsam a dolgokat vagy kocsi ala maszos? Koszi

Kocsi alä mäszva egyszerübb. Amugy szerintem nem a szenzor äzott be,hanem valamelyik csatlakozo.

Utolagos extra

Vissza az elejére

Wenner

HozzászólásElküldve: 2018.02.25 11:10:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3113
 Hozzászólás témája: Ford Focus 1.8 Flexifuel alapjárati motor

Sziasztok

99e km van a mi kis kocsinkban, és el kezdete azt csinálni hogy indításkor nagyon leesik a fordulatszám sokszor le is fullad.
Olvastam hogy lehet hogy csak elég lenne az alapjárati motort kitisztítani, de sehol sem találom.
Esetleg valaki meg tudná mondani hol van a motorban?

Előre is köszönöm.

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2018.02.26 20:37:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3114
 Hozzászólás témája: Re: Ford Focus 1.8 Flexifuel alapjárati motor

Alapjárati motor= fojtószelep. A levegőszűrőről a gumicső arra megy rá.

Wenner írta:
Sziasztok

99e km van a mi kis kocsinkban, és el kezdete azt csinálni hogy indításkor nagyon leesik a fordulatszám sokszor le is fullad.
Olvastam hogy lehet hogy csak elég lenne az alapjárati motort kitisztítani, de sehol sem találom.
Esetleg valaki meg tudná mondani hol van a motorban?

Előre is köszönöm.

Vissza az elejére

torogyuri

HozzászólásElküldve: 2018.03.05 16:18:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3115
 Hozzászólás témája:

2005-ös Ford Focus 2 kocsimról letörött az antennám, szépen bele a talpba úgyhogy azt is cserélni kell... Rolling Eyes

Szerintetek nagy különbség van az ebayes pár ezres antennák között vagy inkább érdemesebb lenne körülnéznem a hazai webshopokon valami normálisabb utángyártott után?

Vissza az elejére

nagyas

HozzászólásElküldve: 2018.03.05 19:32:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3116
 Hozzászólás témája:

torogyuri írta:
2005-ös Ford Focus 2 kocsimról letörött az antennám, szépen bele a talpba úgyhogy azt is cserélni kell... Rolling Eyes

Szerintetek nagy különbség van az ebayes pár ezres antennák között vagy inkább érdemesebb lenne körülnéznem a hazai webshopokon valami normálisabb utángyártott után?

Én a Cromax-nál vettem, az is pár ezer volt.

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2018.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.03.06 10:15:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3117
 Hozzászólás témája:

torogyuri írta:

Itthon a gyári talp 2000 körül van, a pálca pedig típusfüggően 4 vagy 6e forint. Érdeklődj a www.mindenamiford.hu oldalon alvázszámmal.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

torogyuri

HozzászólásElküldve: 2018.03.06 10:42:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3118
 Hozzászólás témája:

Mézi írta:
torogyuri írta:

Itthon a gyári talp 2000 körül van, a pálca pedig típusfüggően 4 vagy 6e forint. Érdeklődj a www.mindenamiford.hu oldalon alvázszámmal.

Az utángyártott és a gyári között van minőségi különbség?

Vissza az elejére

sernyovac

HozzászólásElküldve: 2018.03.12 17:55:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3119
 Hozzászólás témája: Nem indul, lopásgátló?

Üdv, nem tudom hová írjam a nem indul problémát. Reggel indításkor mintha nem kapott volna üzemanyagot könnyen pörgette, kb negyedikre egyet röffent, majd 5-re mint a trabantban régen pumpáltam a gázpedált erre elindult, azóta simán megy-indul. Hibakódoknál lopás észlelve autó mozgásképtelenné téve
Ezeket e hibakódokat találtam, némelyik kommunikációs
GEM
B2894, 0F
DDM
U1900, 20
U2516, 20
PCM
P1260, 61
HEC
U1900, 20
Valaki találkozott ilyennel? Aggódjak? Kell törölni a hibakódot?

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2018.03.25 22:11:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3120
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Tolatóradarosoktól kérdezném, mert hogy nem csak beázott, hanem valószinü ebben a faszajó időjárásban beázás után szét is fagyott az egyik tolatóradar érzékelőm. Namost családalapitás előtt pár hónappal nem engedhetem meg azt a luxust hogy egy év után ujra 20 ezerért vegyek egy érzékelőt, igy jó magyar szaki révén inkább kikötném a sipolót! Smile Várok tippeket hogy hol helyezkedik el a hangszóró, van e mással összefüggésben, vagy ugyanez a kérdés a tolatóradar biztijéhez... hol helyezkedik, és ha kiveszem az kiüt e valami mást is? Smile Köszi!!

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Elektronikai meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 103, 104, 105  Következő
Ugrás:   

104 / 105 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.51 másodperc