Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2018.12.13. 05:18:54 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Hetzmann
Mai: 1
Tegnapi: 1
Összesen: 24427
Látogatók:
Vendégek: 314
Tagok: 0
Összesen: 314

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Focus 3. Gondok, problémák...

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 3 meghibásodások, szervizelési kérdések -> Focus 3. Gondok, problémák...
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

54 / 59 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.06.24 13:31:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1591
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek. Azt lehet tudni, hogy hány km-t mentetek az autóval?

Az eladók között főleg 180e km körül futottak vannak. Lehet ez azért mert akkor kell vezérlést cserélni, illetve a kettőstömegű is várhatóan akkortájt adja meg magát?

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.06.24 17:19:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1592
 Hozzászólás témája:

Az egyik ment 165 ezret, a másik úgy 90 ezret.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

Vagyokabajnok

HozzászólásElküldve: 2018.06.24 17:43:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1593
 Hozzászólás témája:

pityu írta:
Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek. Azt lehet tudni, hogy hány km-t mentetek az autóval?

Az eladók között főleg 180e km körül futottak vannak. Lehet ez azért mert akkor kell vezérlést cserélni, illetve a kettőstömegű is várhatóan akkortájt adja meg magát?

Nálam a csere utáni állapot van 200 E km,de a csereárat(kb 100E Ft)lealkudhatod,és így legalább biztosan ki van cserélve.Kéttömegüről nincs tapasztalatom,de az ex mondeómban 330E km-nél is gyári volt és nem csattogott.

Vissza az elejére

misu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 06:56:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1594
 Hozzászólás témája:

pityu írta:
pityu írta:
MK3 -as focusból az 1.6tdci 115le -s verzió mennyire megbízható, tartós motor? Mik a gyengeségei? Vásárláskor mire érdemes figyelni?

Az eladó autókon amiket járó motorral fotóztak le, érdekes módon világít a két kis műszer közötti i betű pirosan. Ez milyen hibát jelent?

köszi!

Valaki akinek ilyen motorral szerelt autója van, tudna esetleg mesélni pár dolgot?
Hiába böngésztem a neten mindenfelé, alig van pár infó, pedig már 5 éve gyártják ezt a motort. Legfeljebb olyan infókat találtam, hogy a 2.0 tdci -t kell választani mert az sokkal megbízhatóbb, de sehol nem volt konkrétum, hogy pontosan miért is jobb az a motor.

289000km 0 hibával. Csak ennyit tudok mondani. Olajat 12000km-ént kap(Total Quartz Future NFC 5W-30), szűrőket félidőnél cserélem. Fogyasztása nálam 80% főút 20% város használattal 5.5-5.7L/100km(úgy hogy nem kímélem). Sima gázolajat kap, semmi prémium meg plusz placebo adalék. Én merem ajánlani.

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 09:59:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1595
 Hozzászólás témája:

Köszönöm a válaszokat, ez elég megnyugtató, hogy ennyien írtok róla jókat még nagyobb futással is.

Őket néztem ki pl:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_econetic_88g_gyari_fenyvezetett_sz_konyv-12925739
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_s_executive_garancia_salon-12989067
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_magyar_szkonyves-13009771

Ford mellett az 1.9 pdtdi vw csoportos autókat néztem még, de azok azért nem ennyire újak és nem feltétlenül érik meg az árukat.

Vissza az elejére

misu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 12:00:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1596
 Hozzászólás témája:

pityu írta:
Köszönöm a válaszokat, ez elég megnyugtató, hogy ennyien írtok róla jókat még nagyobb futással is.

Őket néztem ki pl:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_econetic_88g_gyari_fenyvezetett_sz_konyv-12925739
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_s_executive_garancia_salon-12989067
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/focus/ford_focus_1_6_tdci_titanium_magyar_szkonyves-13009771

Ford mellett az 1.9 pdtdi vw csoportos autókat néztem még, de azok azért nem ennyire újak és nem feltétlenül érik meg az árukat.

Egy szavazat a középsőre.

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 12:29:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1597
 Hozzászólás témája:

misu írta:
pityu írta:

Őket néztem ki pl:

Egy szavazat a középsőre.

Az a legdrágább de egyébként nekem is az tetszik Laughing Shocked

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 15:19:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1598
 Hozzászólás témája:

Még annyi kérdés merült fel bennem , hogy a gyengébbik verziókat gyárilag lehet új szoftverrel felspanolni a legerősebbre?
Pl van ebből 105 lóerős , vajon azt 116-ra fel lehet tolni gond nélkül?
Vagy amit írtál, hogy 95 lóerős van neked, azt is fel lehetne okosítani 116-ra?

köszi

Vissza az elejére

Vagyokabajnok

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 17:23:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1599
 Hozzászólás témája:

pityu írta:
Még annyi kérdés merült fel bennem , hogy a gyengébbik verziókat gyárilag lehet új szoftverrel felspanolni a legerősebbre?

köszi

Csak olvastam róla,hogy szoftveresen van különbség,ami "egy frissítéssel" megoldható. Rolling Eyes

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.06.25 20:22:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1600
 Hozzászólás témája:

Vagyokabajnok írta:
pityu írta:

köszi

Csak olvastam róla,hogy szoftveresen van különbség,ami "egy frissítéssel" megoldható. Rolling Eyes

Mondjuk érdekes, hogy a 105 lovasnak más a neve, az econetic, a többi meg duratorq. Lehet, hogy nem csak a szoftver más ennél a verziónál Shocked Confused

Vissza az elejére

adamka87

HozzászólásElküldve: 2018.07.05 09:55:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1601
 Hozzászólás témája: 2018 1.5 ecoboost help

Sziasztok,

Elöljáróban..

Új autót vásároltam MK3 1.5 ecoboost na most egy új autótól elvárom, hogy ne jöjjenek érdekes furcsa hangok a motorból.

Probléma:

Ebből a motorból bizony jönnek.. alapjáraton kopogás csattogás --> ezt elfogadtam mert mindenki másnak ilyen.. magas nyomású szivattyú alapjáraton kerepel stb. ez rendben is van amúgy is belülről nem hallani csak kívülről.

Viszont a másik az idegesítőbb erről egy linket csatolok be mert így tudom a legjobban szemléltetni.

Ford tud a dologról de nem történt semmilyen visszahívás ezzel kapcsolatban azzal takaróznak hogy így lett "tervezve"..:/

https://www.youtube.com/watch?v=81sO81hAfTU

Na most nekem még nem olyan hangos 600km van a kocsiban de másoknak külföldön a kmter haladtával ez a hang erősödik. Ha jól tudom márkaszervíz megmagyarázza ezt azzal hogy ez normális és igy van tervezve... nem tudnak vele mit csinálni! Viszont nekem pl ha jelzik hogy ez ilyen valószínű nem veszem meg mert egy új autóból nem szeretnék ilyen hangokat hallani..

Van esetleg itt olyan tulaj akinek 1.5 ecoboost van és tapasztalat hasonló észrevételt?

Kicsit aggódom mert beszéltem már olyan tulajjal akinek nincs ilyen jelenség.. van akinek van de ford szerint normális tanácstalan vagyok és csalódott.

Köszönöm előre is segítséget!

Vissza az elejére

adamka87

HozzászólásElküldve: 2018.07.05 09:56:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1602
 Hozzászólás témája: 2018 1.5 ecoboost help

Sziasztok,

Elöljáróban..

Új autót vásároltam MK3 1.5 ecoboost na most egy új autótól elvárom, hogy ne jöjjenek érdekes furcsa hangok a motorból.

Probléma:

Ebből a motorból bizony jönnek.. alapjáraton kopogás csattogás --> ezt elfogadtam mert mindenki másnak ilyen.. magas nyomású szivattyú alapjáraton kerepel stb. ez rendben is van amúgy is belülről nem hallani csak kívülről.

Viszont a másik az idegesítőbb erről egy linket csatolok be mert így tudom a legjobban szemléltetni.

Ford tud a dologról de nem történt semmilyen visszahívás ezzel kapcsolatban azzal takaróznak hogy így lett "tervezve"..:/

https://www.youtube.com/watch?v=81sO81hAfTU

Na most nekem még nem olyan hangos 600km van a kocsiban de másoknak külföldön a kmter haladtával ez a hang erősödik. Ha jól tudom márkaszervíz megmagyarázza ezt azzal hogy ez normális és igy van tervezve... nem tudnak vele mit csinálni! Viszont nekem pl ha jelzik hogy ez ilyen valószínű nem veszem meg mert egy új autóból nem szeretnék ilyen hangokat hallani..

Van esetleg itt olyan tulaj akinek 1.5 ecoboost van és tapasztalat hasonló észrevételt?

Kicsit aggódom mert beszéltem már olyan tulajjal akinek nincs ilyen jelenség.. van akinek van de ford szerint normális tanácstalan vagyok és csalódott.

Köszönöm előre is segítséget!

Vissza az elejére

ronnydown

HozzászólásElküldve: 2018.07.05 19:47:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1603
 Hozzászólás témája: Re: 2018 1.5 ecoboost help

adamka87 írta:
Sziasztok,

Elöljáróban..

Nekem 1.5 Eco van, de ilyen hangok nincsenek, amiket te bemutatsz a youtube-n.
2017.12 havi a kocsi.
Érdekes, még a magasnyomásúnak sincs ilyen hangja. Teljesen csöndben ketyeg alapjáraton is. Nem tudom számít-e, de én CSAKIS Shell V-Power Racing benyát tolok bele!

Vissza az elejére

semetka

HozzászólásElküldve: 2018.07.05 19:55:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1604

ronnydown írta:
adamka87 írta:
Sziasztok,

Elöljáróban..

2017.12 havi a kocsi.
Érdekes, még a magasnyomásúnak sincs ilyen hangja. Teljesen csöndben ketyeg alapjáraton is. Nem tudom számít-e, de én CSAKIS Shell V-Power Racing benyát tolok bele!

Enyém 1.6 eco de a magasnyomásút nekem is hallani

Vissza az elejére

adamka87

HozzászólásElküldve: 2018.07.06 06:30:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1605

ronnydown írta:
adamka87 írta:
Sziasztok,

Elöljáróban..

2017.12 havi a kocsi.

Ez a videon lévő autó nem az enyém Smile Hát erre lennek kiváncsi hogy ki az akinek van hasonló hang a jelenség valós nem csak nekem van ilyen jellegű probléma. De megyek majd ugyis 2500km teres szervizbe és megkérem őket inditsunk be egy másik 1.5.öt.

Igen magasnyomásunka lesz is hangja ez normál ezek már nem az a csendes finom járású motorok!

Vissza az elejére

beodokb

HozzászólásElküldve: 2018.07.07 17:46:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1606
 Hozzászólás témája:

Üdvözlet.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ford focus 2017es mk3-as titanium kiadásnál le tudnátok fényképezni a belső visszapillantó tükör és a tetőkárpit közötti részt?
Szervizben volt a kocsi és miutál elhoztam, akkor tűnt fel,h olyan mintha vmi takaró elem hiányozna onnan. Látszik a tetőkárpiton a két kivágás a radarok vezetékeinek ill. a két radar elemet is látom,lehet eddig is ilyen volt,de most vmiért nagyon úgy tűnik,h hianyzik onnan vmi takaró elem.

Köszi

Vissza az elejére

pikachu

HozzászólásElküldve: 2018.07.09 14:53:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1607
 Hozzászólás témája: Turbó hiba?

Sziasztok!

2013-as 150LE Ecoboost Focusom hétvégén a következő hibát produkálta: menet közben egyik pillanatról a másikra a turbó nem működött, az elektronika 3000-es fordulatnál letiltott, 2000-es fordulat alatt meg rángatott a kocsi. A start/stop rendszert magától kikapcsolta az autó, nem is lehetett visszakapcsolni, valamint indításnál jó 4-5 másodpercet "küzd" az autó. 2. újraindítás után már nem is aludt ki a check engine lámpa.

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Sad

Vissza az elejére

adamka87

HozzászólásElküldve: 2018.07.09 14:57:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1608
 Hozzászólás témája: Re: Turbó hiba?

pikachu írta:
Sziasztok!

2013-as 150LE Ecoboost Focusom hétvégén a következő hibát produkálta: menet közben egyik pillanatról a másikra a turbó nem működött, az elektronika 3000-es fordulatnál letiltott, 2000-es fordulat alatt meg rángatott a kocsi. A start/stop rendszert magától kikapcsolta az autó, nem is lehetett visszakapcsolni, valamint indításnál jó 4-5 másodpercet "küzd" az autó. 2. újraindítás után már nem is aludt ki a check engine lámpa.

Uhh!! Nem hallottam még ilyenről! Mennyi km van a kocsiban ? Esetleg turbó geometria lekokszolódás ha ténylegesen turbó baja van ?! De nincs mese el kell menni kiolvastatni! Gondolom most járt le nem rég a gari is?! Kitartást!

Vissza az elejére

pikachu

HozzászólásElküldve: 2018.07.09 16:55:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1609

adamka87 írta:
pikachu írta:
Sziasztok!

Uhh!! Nem hallottam még ilyenről! Mennyi km van a kocsiban ? Esetleg turbó geometria lekokszolódás ha ténylegesen turbó baja van ?! De nincs mese el kell menni kiolvastatni! Gondolom most járt le nem rég a gari is?! Kitartást!

Az lett, a check engine után hívtuk a trailert...kocsiban 130ezer van, gari persze lejárt Sad A kokszolódást nem tartom valószínűnek, gariban cseréltek motort már 110ezer km-nél teljesítménycsökkenés miatt...

Vissza az elejére

adamka87

HozzászólásElküldve: 2018.07.10 08:22:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1610

pikachu írta:
adamka87 írta:
pikachu írta:
Sziasztok!

Az lett, a check engine után hívtuk a trailert...kocsiban 130ezer van, gari persze lejárt Sad A kokszolódást nem tartom valószínűnek, gariban cseréltek motort már 110ezer km-nél teljesítménycsökkenés miatt...

Az most komoly hogy motorcsere volt 110-nél ?Smile Milyen mértékű volt a teljesítménycsökkenés ? Nem volt rá magyarázatuk? Majd ird meg mi van a kocsival kiváncsi vagyok .. köszi

Vissza az elejére

Chili7

HozzászólásElküldve: 2018.07.16 10:32:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1611
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Focus 3- ferdehátúnál a hátsó lámpába integrált helyzetjelző led panelt hogyan lehet kiszerelni? Esetleg cserélni, mert meghibásodott. Ugyanis nekem nem izzós, mint ahogy a gépkönyvében van.
[/img]hl
[/img]
Pirossal jelöltem a ledsor helyét. A 2 csavar látszólag nem tart/old semmit.

Köszi[img]

Vissza az elejére

ATTIS

HozzászólásElküldve: 2018.07.16 17:36:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1612

adamka87 írta:
pikachu írta:

Az most komoly hogy motorcsere volt 110-nél ?Smile Milyen mértékű volt a teljesítménycsökkenés ? Nem volt rá magyarázatuk? Majd ird meg mi van a kocsival kiváncsi vagyok .. köszi

Ha a motorcsere 20e km-el korábban volt, az biza garis, ugyanis újraindul a motorcsere időpontjától.

Vissza az elejére

Sniper85

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 12:11:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1613
 Hozzászólás témája:

Sziasztok egy hónapja vettem 53e km- el 1.6tdci 110le mk3 focust. Pár km után bedadogott a motor és az "engine malfunction service now" feliratot dobta fel 2000-es fordulatszám tiltás mellett és sárgán kigyulladt a kis autó alatta a két hullámos vonallal (esp megcsúszás jel) pár indítás után eltűnt és minden rendben volt. Ezután voltam Ford szervízben és mondták hogy biztos az elektronikának nem tetszett valami. Most kb 800km után ismét előjött de nem is tűnt el. Kihívtam hozzá az autómentőket megállapították hogy egy henger nem megy... Valakinek volt már ilyen? Mi lehet a probléma? Esetleg tud valaki megbízható szerelőt Budapesten aki nem 3-as szorzóval dolgozik mint a márkaszervízben? Az autón egy porlasztó csúcsot már cseréltek az első tulajnál, egyébként 9000km-ként ford szervízben szervízelt autó, gari már nincs mert 2011 es. Előre is köszönöm

Vissza az elejére

misu

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 12:23:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1614
 Hozzászólás témája:

Sniper85 írta:
Sziasztok egy hónapja vettem 53e km- el 1.6tdci 110le mk3 focust. Pár km után bedadogott a motor és az "engine malfunction service now" feliratot dobta fel 2000-es fordulatszám tiltás mellett és sárgán kigyulladt a kis autó alatta a két hullámos vonallal (esp megcsúszás jel) pár indítás után eltűnt és minden rendben volt. Ezután voltam Ford szervízben és mondták hogy biztos az elektronikának nem tetszett valami. Most kb 800km után ismét előjött de nem is tűnt el. Kihívtam hozzá az autómentőket megállapították hogy egy henger nem megy... Valakinek volt már ilyen? Mi lehet a probléma? Esetleg tud valaki megbízható szerelőt Budapesten aki nem 3-as szorzóval dolgozik mint a márkaszervízben? Az autón egy porlasztó csúcsot már cseréltek az első tulajnál, egyébként 9000km-ként ford szervízben szervízelt autó, gari már nincs mert 2011 es. Előre is köszönöm

http://essmotor.hu/

Bár nem pont BP közepe, de én ide vinném.

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 12:39:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1615
 Hozzászólás témája:

Hogy furdulhat elő egy 50e km-t futott autónál, hogy már porlasztót kellett cserélni és úgynézki ráadásul már a 2. lesz??
Nem véletlenül adta el az előző tulaj van egy olyan érzésem.

Vissza az elejére

Sniper85

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 12:51:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1616
 Hozzászólás témája:

Ráadásul 30e Ft-ot fizettem hogy átnézzék az autót ahol mindent rendben találtak. A tulaj csak hosszú útra és második autóként használta... Nyugdíjas talán nem nyomta neki és ellustult... Nem tudom... Vicc

Vissza az elejére

misu

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 13:41:20  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1617
 Hozzászólás témája:

Sniper85 írta:
Ráadásul 30e Ft-ot fizettem hogy átnézzék az autót ahol mindent rendben találtak. A tulaj csak hosszú útra és második autóként használta... Nyugdíjas talán nem nyomta neki és ellustult... Nem tudom... Vicc

Aha...második autónak dízelt...hihető. Ne haragudj, hogy megkérdezem de ismerőstől vetted, vagy egy nepper melegítette rád ezzel a szöveggel?

Vissza az elejére

pityu

HozzászólásElküldve: 2018.07.18 11:09:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1618
 Hozzászólás témája:

Nekem is gyanús, ennyi idős autó, dízel, 50e km-el.
Vagy csak városba használta 500m-eket ment naponta , vagy vissza lett tekerve jóég tudja mennyiről.
Rendszám alapján kérdezd le , van erre vmi oldal, 500ft körül van a lekérdezés.
Vagy küldhetnél képet a kormányról, pedálokról, váltógombról, kopásból sokmindent meg lehet mondani.
Ha nem rég vetted is kiderül h tekert még vissza lehet követelni a pénzt.

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2018.07.18 18:35:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1619
 Hozzászólás témája:

pityu írta:
Nekem is gyanús, ennyi idős autó, dízel, 50e km-el.
Vagy csak városba használta 500m-eket ment naponta , vagy vissza lett tekerve jóég tudja mennyiről.
Rendszám alapján kérdezd le , van erre vmi oldal, 500ft körül van a lekérdezés.
Vagy küldhetnél képet a kormányról, pedálokról, váltógombról, kopásból sokmindent meg lehet mondani.
Ha nem rég vetted is kiderül h tekert még vissza lehet követelni a pénzt.

Pedig nem is olyan ördögtől való adott esetben a kevés kilométer.Voltak olyan évek amikor csak 5-6 ezret tettem a dízelembe (annak is nagy része nyaraláskor) mert volt céges autó/bringával melóba járás.

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.07.18 19:03:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1620
 Hozzászólás témája:

Shatterhand írta:

Pedig nem is olyan ördögtől való adott esetben a kevés kilométer.Voltak olyan évek amikor csak 5-6 ezret tettem a dízelembe (annak is nagy része nyaraláskor) mert volt céges autó/bringával melóba járás.

A régi autóm első 3 évében gyakorlatilag csak hétvégi autó volt, így 6,5 éves korában "csak" 90 000 km volt benne.
Becsületes autós vagyok, nem tekertem vissza a futásteljesítményt.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 3 meghibásodások, szervizelési kérdések -> Focus 3. Gondok, problémák...
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Következő
Ugrás:   

54 / 59 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.28 másodperc