Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2018.12.13. 05:32:19 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Hetzmann
Mai: 1
Tegnapi: 1
Összesen: 24427
Látogatók:
Vendégek: 315
Tagok: 0
Összesen: 315

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Bosszantó apróságok

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 2-ről -> Bosszantó apróságok
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

54 / 54 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

sernyovac

HozzászólásElküldve: 2017.12.13 18:05:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1591
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

stoki írta:
sernyovac írta:
zagergo írta:
Valaki másnak ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Évekig kínlódtam vele, 2008-as c-max nem lehetett kikapcsolni, laptoppal rácsatlakozva obd csatlakozóval lehetett orvosolni.

Nem lehet kikapcsolni nekem sem... nyelek nagyokat, és megpróbálok nem bosszankodni!

Szervizben biztosan ki lehet kapcsolni, nekem is sikerült.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

alexander103

HozzászólásElküldve: 2017.12.13 22:53:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1592
 Hozzászólás témája: Re: csomagtartó kárpit hiánya

Balmesz001 írta:
alexander103 írta:
Sziasztok!

1 hónapja vásároltam egy 2007.11. havi Focus sedant és az a helyzet, hogy a csomagtartó tetejéről valamiért hiányzik a kárpit. Legalábbis úgy gondolom, hogy eredetileg nem így kéne kinéznie, íme:

https://drive.google.com/open?id=1q06P7MWvfOTYYGMHr6iIWkUfn_VoEtHW

Van ötletetek, hogy miért hiányozhat? Vagy, hogy honnan tudnám pótolni?

Köszönöm a segítséget!

nyugi, semmi nem hiányzik. Smile Ez nem egy Bentley. Very Happy Alul és az oldalán van, valamint a csomagtérajtó belsején, bár utóbbi lehet felszereltségfüggő, mivel láttam már nélküle is.

Ja értem! Köszi a választ Very Happy

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2017.12.14 00:35:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1593
 Hozzászólás témája: Re: csomagtartó kárpit hiánya

alexander103 írta:
Balmesz001 írta:
alexander103 írta:
Sziasztok!

1 hónapja vásároltam egy 2007.11. havi Focus sedant és az a helyzet, hogy a csomagtartó tetejéről valamiért hiányzik a kárpit. Legalábbis úgy gondolom, hogy eredetileg nem így kéne kinéznie, íme:

https://drive.google.com/open?id=1q06P7MWvfOTYYGMHr6iIWkUfn_VoEtHW

Van ötletetek, hogy miért hiányozhat? Vagy, hogy honnan tudnám pótolni?

Köszönöm a segítséget!

nyugi, semmi nem hiányzik. Smile Ez nem egy Bentley. Very Happy Alul és az oldalán van, valamint a csomagtérajtó belsején, bár utóbbi lehet felszereltségfüggő, mivel láttam már nélküle is.

Ja értem! Köszi a választ Very Happy

A felvetés tök jogos pedig, ez gáz. Igaz nem Bentley, de azért az mk1 Fóka 1998ban valahogy csak megoldotta, hogy ne legyen félkész érzete. Nekem is első kérdésem lenne ezt látva, hogy WTF ki lopta ki a kárpitot. A kis "boltív"nek musthave lenne a gumiperem,és kárpit takarás. A plafonnak nem, az tényleg Bentley kategória lenne.

Vissza az elejére

detomaso

HozzászólásElküldve: 2018.05.25 19:54:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1594
 Hozzászólás témája:

Sikerült vennem egy eredeti tetőcsomagtartót, de nem voltak benne az alá való tetősín takaró fedelek. (Ami lényegében ugyanaz, mint az eredetileg fent lévő, csak ezen van egy lyuk a csavarnak.)
Tudnátok segíteni, honnan lehet beszerezni olcsón? Bontóban 2000 darabja...

Köszönöm!

Vissza az elejére

Laczoka

HozzászólásElküldve: 2018.07.11 08:56:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1595
 Hozzászólás témája: Bosszantó zörej

Sziasztok!

Bár kerestem, kutattam, nem találtam konkrét választ a panaszomra, lehet tudtok segíteni.
Közel 10 éves Focus 2 ferdehátúnál a műszerfal jobb széle körül teljesen bent, a szélvédőhöz nagyon közel, kisebb úthibák és kátyúk esetén bezörög. Nem hangos, de kifejezetten bosszantó, talán olyan zizegő hang inkább. Rolling Eyes Crying or Very sad
Valakinek esetleg jó ötlete volna, pontosan mi okozhatja és hogyan lehet megszüntetni?

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.07.13 15:55:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1596
 Hozzászólás témája:

Helló!

Típushiba vagy csak nálam okoz gondot, hogy 5-ajtós 2-es Focus-nál egy nagyobb eső után a csomagtartót kinyitva két ponton, (ahol a műanyagok találkoznak) gyönyörűen befolyik a hátsó ajtón található esővíz.

Kép arról a helyről, ahol befolyik: https://photos.app.goo.gl/Z3UgRn2xoWbXEqnt8

Mit lehet ezzel csinálni?

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2018.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.07.14 07:39:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1597
 Hozzászólás témája:

Remo írta:
Helló!

Típushiba vagy csak nálam okoz gondot, hogy 5-ajtós 2-es Focus-nál egy nagyobb eső után a csomagtartót kinyitva két ponton, (ahol a műanyagok találkoznak) gyönyörűen befolyik a hátsó ajtón található esővíz.

Ilyennel még nem találkoztam, de a faceliftes kettes Focusokon a hátsó szélvédőn már két oldalra tettek egy gumicsíkot, ami elvezeti az esővizet, ha kinyitod a csomagtérajtót, mert ha gyorsan nyitottad, akkor két oldalt pont a csomagtartóba zúdult a víz. Smile

Nem tudom, hogy innen jut oda nálad a víz, vagy sem, de ha nem, akkor máshol is ázik az autód.

https://www.mindenamiford.hu/ford_focus_56/ford_focus_200712_201107_61/karosszeria_tartozek_837/csomagterajto-oldalso-gumicsik-1539802

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

fefe1968

Érvényes: 2019.05.20.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.07.14 20:21:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1598
 Hozzászólás témája:

Remo írta:
Helló!

Ez nekem is új, pedig volt két ilyen autóm már. Vedd le a burkolatot amíg ilyen jó idők vannak és próbáld kifürkészni honnét jut oda víz. Asszony locsolja kintről, te bentről figyeld, vagy valami hasonló. Más ötletem nincs sajnos.

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.07.15 21:42:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1599
 Hozzászólás témája:

Mézi írta:
Remo írta:
Helló!

Ilyennel még nem találkoztam, de a faceliftes kettes Focusokon a hátsó szélvédőn már két oldalra tettek egy gumicsíkot, ami elvezeti az esővizet, ha kinyitod a csomagtérajtót, mert ha gyorsan nyitottad, akkor két oldalt pont a csomagtartóba zúdult a víz. Smile

Nem tudom, hogy innen jut oda nálad a víz, vagy sem, de ha nem, akkor máshol is ázik az autód.

https://www.mindenamiford.hu/ford_focus_56/ford_focus_200712_201107_61/karosszeria_tartozek_837/csomagterajto-oldalso-gumicsik-1539802

Köszönöm a válaszokat, mert ezzel megerősítettétek, hogy ez így nincs rendben, akármilyen gyorsan nyitom is a csomagtartót.

Nekem már rajta van (a facelift-es fókámon) ez két műanyag csík és mégis. Alaposabban meg fogom figyelni, hogy hogyan zajlik a dolog.

@fefe1968
Ez nem a klasszikus beázás. Ez a két kis patak a hátsó szélvédőn levő vízből alakul ki, AMIKOR kinyitom a csomagtartót, és az eredetileg belinkelt képen látható függőleges irányú műanyag horonyban gyűlik össze, és ezen a két pontot szépen odavizel.

Azt hiszem fogok készíteni egy videót, hogy én is jobban megértsem mi történik.
Valószínűleg tényleg szét kell majd szedni. Lehet, hogy egy egyszerű gumi tömítés hiányzik valahonnan.

Vissza az elejére

tamas_kulcsar_90

HozzászólásElküldve: 2018.07.17 13:09:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1600
 Hozzászólás témája:

Szia

Nekem is beázott pont ugyanott, ahol neked is. A forrása a spoiler rögítőcsavarjainál van. Tömítésként kétoldalú szivacsos ragasztót használtak, de ezek szétmentek.

Megoldás: Le kell szedni a spoilert 5 darab 6lapfejű csavar ( méretre nem emlékszem, de dugókulcs szükséges). Figyelni kell a világítás és az alblakmosó csatlakozókra. A műanyag borítóelemet ovatosan ki lehet pattintani.
Ha leszedtél mindent, már látni is fogod mi a probléma. Új tömítésnek egy üveggit szerű anyagot használtam, csak ezt vizes helyre ajánlják. A nevére nem emlékszem de nyomogatásra fellágyúl formázható, fémre és műanyagra rendkívül jól tapad. Előnye hogy ha szükséges eltávolítható. Barkácsboltban kapható. Márkára sajnos nem emlékszem és azóta már nincs meg.

Kb 1 éve csináltam meg, azóta nem ázik és a kivitelezés sem gányolás Smile

Sok sikert
Tamás

Remo írta:

Köszönöm a válaszokat, mert ezzel megerősítettétek, hogy ez így nincs rendben, akármilyen gyorsan nyitom is a csomagtartót.

Nekem már rajta van (a facelift-es fókámon) ez két műanyag csík és mégis. Alaposabban meg fogom figyelni, hogy hogyan zajlik a dolog.

@fefe1968
Ez nem a klasszikus beázás. Ez a két kis patak a hátsó szélvédőn levő vízből alakul ki, AMIKOR kinyitom a csomagtartót, és az eredetileg belinkelt képen látható függőleges irányú műanyag horonyban gyűlik össze, és ezen a két pontot szépen odavizel.

Valószínűleg tényleg szét kell majd szedni. Lehet, hogy egy egyszerű gumi tömítés hiányzik valahonnan.

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.07.18 11:27:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1601
 Hozzászólás témája:

Szia Tamás!

Szuper! Álmodni sem mertem, hogy valaki tudja a megoldást, és ráadásul ilyen részletesen le is írja a javítás menetét is!
(Már csak a műanyag borítóelem "óvatos kipattintásánál" kell drukkolnom Smile

Köszönöm szépen!

- Remo -

tamas_kulcsar_90 írta:
Szia

Nekem is beázott pont ugyanott, ahol neked is. A forrása a spoiler rögítőcsavarjainál van. Tömítésként kétoldalú szivacsos ragasztót használtak, de ezek szétmentek.

Megoldás: Le kell szedni a spoilert 5 darab 6lapfejű csavar ( méretre nem emlékszem, de dugókulcs szükséges). Figyelni kell a világítás és az alblakmosó csatlakozókra. A műanyag borítóelemet ovatosan ki lehet pattintani.
Ha leszedtél mindent, már látni is fogod mi a probléma. Új tömítésnek egy üveggit szerű anyagot használtam, csak ezt vizes helyre ajánlják. A nevére nem emlékszem de nyomogatásra fellágyúl formázható, fémre és műanyagra rendkívül jól tapad. Előnye hogy ha szükséges eltávolítható. Barkácsboltban kapható. Márkára sajnos nem emlékszem és azóta már nincs meg.

Kb 1 éve csináltam meg, azóta nem ázik és a kivitelezés sem gányolás Smile

Sok sikert
Tamás

Remo írta:

@fefe1968

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2018.07.29 01:17:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1602
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Ablaktorlo marka tipus jol bevaltra van otletetek?? Koszi

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2018.07.29 07:51:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1603
 Hozzászólás témája:

Aliexpress-ről szoktam rendelni gyárival meg eggyező kinézetűt, nekem be vállt. Kb 3000 ft-ból ki jön.

Pl
fhoksz írta:

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.07.30 16:31:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1604
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:

Bosoko. Annyi pénzért ajándék. Nekem sokáig bírja, nagyon elégedett vagyok vele. A gyári egy vagyonba kerül és kikeményedik másnap reggelre Smile.

Vissza az elejére

edk

HozzászólásElküldve: 2018.07.30 16:49:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1605
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:

Én Tescoban, Sparban szoktam venni akciósan 400-500Ft-os noname lapátot (babakék alapon piros téglalapban van a neve fehérrel, ha jól rémlik), és abból a gumit átteszem az eredeti lapátba. Nekem ez vált be.
A Mondeora ugyanezt a márkát használom, de ott az egész lapát feltehető rá, nem kell a gumit sem cserélni benne.

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.07.31 21:41:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1606
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:

Helló!

Én most Oximo-t használok. Külsőre pont olyan, mint az eredeti, könnyű szerelni, eddig (2 hónap) nincs panasz a törlésre, viszont a törlés végén néha nyekken egyet. Nem vészes, de egy idő után kissé zavaró tud lenni.

Várjuk a beszámolót a választásról és az eredményről!

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.08.01 05:00:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1607
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:

Tanulságos, hogy a reprezentatív felmérésből az derül ki, hogy mindenki valami noname "gagyit" használ. Szerintem mindenki áldozna az ablaktörlőre többet is, ha lenne jó márka, de az igazság az, hogy a csuda nagyon jónak mondott és brutál drága gyári sem annyival jobb. Nekem is volt már fent tizenezer forintos Bosch szett, de anélkül öregedett el pillanatok alatt, hogy használtam volna. Sőt, nem arról van szó, hogy inkább veszek egy tized annyiba kerülőt inkább tízszer, mint egy jót, hanem az egyszerűbbek is súrolják azt a színvonalat, ahol nincs miről beszélni. Ez a filléres Bosoko, amit használok, egy mukkanás nélkül töröl tökéletesen, jól néz ki és már többedik autómon bizonyított télből a nyárba és újra nekifutva a következő évnek. Sajnos csak adapteres megoldással létezi csak a Focus-ra, de azzal tökéletes.

Vissza az elejére

kudaki

HozzászólásElküldve: 2018.08.02 19:00:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1608
 Hozzászólás témája:

Sziasztok.

Tudja valaki, hogy a kétzónás klíma memóriája miképp "működik"?
Nem tudok rájönni, pedig többször próbálgattam, hogy, ha bekapcsolom, mi alapján állítja be a hőmérsékletet.
Próbáltam bekapcsolásokkal (hátha bizonyos bekapcsolás után rögzíti az értéket), néztem működési időt, de nem jöttem rá a gondolkodás módjára.

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.08.02 19:34:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1609
 Hozzászólás témája:

kudaki írta:
Sziasztok.

Nem tudok rájönni, pedig többször próbálgattam, hogy, ha bekapcsolom, mi alapján állítja be a hőmérsékletet.
Próbáltam bekapcsolásokkal (hátha bizonyos bekapcsolás után rögzíti az értéket), néztem működési időt, de nem jöttem rá a gondolkodás módjára.

Nem vagyok szakértője, még csak pár hónapja használom. Nem értem mire gondolsz Smile! Beállítod pl. 22°C-ra és onnét kezdve, ha kikapcsolod, ha nem, annyira igyekszik hűteni/fűteni a teret. Automatában eljátszik a zsanérokkal, a ventilátor fordulattal, de alapvetően csak ennyi. Ha nagyon meleg az utastér, akkor full fordulattal tolja a hideg levegőt az ablakra és feléd, aztán, ha visszahűlt az autó, akkor visszavesz a lendületből. De fő szabály szerintem az, hogy méri a belső hőfokot és azt tartja, vagy próbálja elérni.

Vissza az elejére

kudaki

HozzászólásElküldve: 2018.08.02 19:39:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1610
 Hozzászólás témája:

fefe1968 írta:
kudaki írta:
Sziasztok.

Nem vagyok szakértője, még csak pár hónapja használom. Nem értem mire gondolsz Smile! Beállítod pl. 22°C-ra és onnét kezdve, ha kikapcsolod, ha nem, annyira igyekszik hűteni/fűteni a teret. Automatában eljátszik a zsanérokkal, a ventilátor fordulattal, de alapvetően csak ennyi. Ha nagyon meleg az utastér, akkor full fordulattal tolja a hideg levegőt az ablakra és feléd, aztán, ha visszahűlt az autó, akkor visszavesz a lendületből. De fő szabály szerintem az, hogy méri a belső hőfokot és azt tartja, vagy próbálja elérni.

Arra gondolok, hogy bekapcsoláskor mi alapján írja ki a hőfokot. Az biztos, hogy nem (nem mindig) az előző hőfokra állítja.
pl.: már egy hete 22 fokon indít, de induláskor mindig letekerem 19 fokra. Ennek ellenére újra és újra induláskor 22 fokkal indít.
Idővel persze átáll 19 fokra, de nem tudom, mi alapján teszi ezt.

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.08.02 19:48:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1611
 Hozzászólás témája:

kudaki írta:
fefe1968 írta:
kudaki írta:
Sziasztok.

Arra gondolok, hogy bekapcsoláskor mi alapján írja ki a hőfokot. Az biztos, hogy nem (nem mindig) az előző hőfokra állítja.
pl.: már egy hete 22 fokon indít, de induláskor mindig letekerem 19 fokra. Ennek ellenére újra és újra induláskor 22 fokkal indít.
Idővel persze átáll 19 fokra, de nem tudom, mi alapján teszi ezt.

Nekem ilyet nem csinál. Amire állítom, azon marad és kikapcsolás, bekapcsolás után is mindig úgy indul, ahogy hagytam, akár egy héttel azelőtt. Ha 17, akkor annyi, ha 28, akkor meg annyi.

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2018.08.22 19:34:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1612
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Köszi a sok tippet, gyorsan kellett igy ali lett a vége, kb masfel het alatt ittvolt, beszerelés pofonegyszerü... megis lepődtem fordék nem hiresek az egyszerüsegről... eddig profin teszi a dolgát! Smile

kelly írta:
Aliexpress-ről szoktam rendelni gyárival meg eggyező kinézetűt, nekem be vállt. Kb 3000 ft-ból ki jön.

Pl
fhoksz írta:

Vissza az elejére

karbon

HozzászólásElküldve: 2018.08.28 07:59:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1613
 Hozzászólás témája: Kulcs tok

Valaki szedte már szét a távirányítós kulcs, bicskakulcsos részét?
Teljes burkolat cserét szeretnék és az új kulcs tokját simán szét tudom szedni, viszont se videót, se leírást nem találtam neten róla, hogy a régit (eredetit) hogy kell szétkapni.
Az rfid chipet meg nem akarom eltörni, szóval inkább kérdezném, hogy ez ragasztva van és jobban járok, ha roncsolással szedem szét a műanyag részt, vagy létezik valami trükk a szétszedésére?

Vissza az elejére

oxyff2

Érvényes: 2019.11.06.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.08.28 09:41:28  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1614
 Hozzászólás témája: Re: Kulcs tok

karbon írta:
Valaki szedte már szét a távirányítós kulcs, bicskakulcsos részét?
Teljes burkolat cserét szeretnék és az új kulcs tokját simán szét tudom szedni, ...
Az rfid chipet meg nem akarom eltörni, szóval inkább kérdezném, hogy ez ragasztva van és jobban járok, ha roncsolással szedem szét a műanyag részt, vagy létezik valami trükk a szétszedésére?
Szia!
Szerintem szedték már szét sokan, én is.
Nincs benne semmi trükk.
Ha az új olyan mint a régi, akkor ugyanúgy kell szétszedni. Emlékeim szerint a rugós résznél kell figyelni, hogy rakod össze.
Az "Immo" chip vagy ragasztva van vagy nem. Nekem valami nyúlós ragasztóval van rögzítve, ha nem is simán de ki lehet venni Laughing .
Gondolom a fórumtársak írnak egyéb tapasztalatokat is, de aki eddig írt, azoknak mindnek sikerült kiszednie az "Immo" chipet, a chip sérülése nélkül.

További kellemes autókázást!
oxygen

Képek a hozzászólásokban
_

Vissza az elejére

fefe1968

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.08.28 10:15:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1615

[quote="oxyff2"]
karbon írta:

Az "Immo" chip vagy ragasztva van vagy nem. Nekem valami nyúlós ragasztóval van rögzítve, ha nem is simán de ki lehet venni Laughing .
Gondolom a fórumtársak írnak egyéb tapasztalatokat is, de aki eddig írt, azoknak mindnek sikerült kiszednie az "Immo" chipet, a chip sérülése nélkül.
oxygen

Nekem tojás kulcsom van, abban ragasztva volt a chip. Hát, némi para mellett meg lett fúrva a tok és úgy kitolva belőle.

Vissza az elejére

karbon

HozzászólásElküldve: 2018.08.28 10:27:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1616

oxyff2 írta:
Szia!
Szerintem szedték már szét sokan, én is...

Igen ugyanolyan, ezért furcsállom, hogy nem jön szét olyan egyszerűen, lehet az előző tulajnál szétesett és összeragasztotta. Na mindegy, akkor marad a "barmolás". Az új kulcs rendesen szétszedhető és összerakható a rugón másfelet kell tekerni az a trükk. Vagy ha valakinek lassan nyílik a kulcs, akkor tuningolhatja 2,5-lel, talán 0,1mp-et lehet nyerni vele Very Happy Köszönöm.

Vissza az elejére

karbon

HozzászólásElküldve: 2018.08.28 14:27:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1617

karbon írta:
nem jön szét olyan egyszerűen

Brutálisan össze volt ragasztva nekem (még a chipet védő anyag sarkából is lepattant egy kis darab, de szerencsére működik):

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 2-ről -> Bosszantó apróságok
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Ugrás:   

54 / 54 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban