Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2018.12.16. 11:11:07 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: balhmm
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 24433
Látogatók:
Vendégek: 343
Tagok: 6
Összesen: 349

Jelen lévő tagok:
01: peti77
02: attis
03: NomadND1
04: Lucifer
05: csabesz66
06: sasjoco

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Néhány műszaki kérdés... Guruk, segítsetek!!!

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focusról -> Néhány műszaki kérdés... Guruk, segítsetek!!!
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 357, 358, 359  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

358 / 359 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

frizzi79

HozzászólásElküldve: 2018.09.07 15:39:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10711
 Hozzászólás témája: Re: féklámpa halványan világít
Hozzászólás az előzmény idézésével

frizzi79 írta:
fuco írta:
DeFranco írta:
Sziasztok!

Van egy gondom, amivel nem tudok mit kezdeni. Ma este vettem észre, hogy a kézifék lámpám halványan világít menet közben. Ha behúzom a kéziféket, kigyullad teljesen, de ha kiengedem, akkor kb. fél fényerőn, de stabilan világít.

Először azt hittem, csak a fény "húz át" máshonnan, de most guglizva olvasok már mindent kontakthibától fékfolyadék elfolyásig, meg a nem létező tárcsakopás-érzékelő bejelzéséig.

Tudtok esetleg arról, hogy ez a focus esetében mitől lehet, mi okozhatja és mi a megoldás? Fékfolyadék rendben.

Szia,

nekem ugyan ez a hiba,sikerült megoldanod a problémát ?

előre is köszönöm válaszod

Ferenc

Nekem dettó ugyan ez van.Csak ha sötétben autózom, akkor látni, hogy világít, nappal nem.
Ma vittem egyéb okból is szerelőhöz az autót, ezt is megemlítettem neki.Megnézik.
Egyébként a fékolaj most volt cserélve, ahogy a féktárcsák, fékbetétek is, alig 1 hónapja.Rendben működik minden.
Kíváncsi vagyok én is.Smile

Közben úgy néz ki megvan a hiba.
A fékfolyadék tartály szenzor kontakt hibás.
Cserét javasoltak, de ha nem sűrgős, nem okoz semmilyen gondot.Az új 13 ezer ft...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

fuco

HozzászólásElküldve: 2018.09.08 10:24:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10712
 Hozzászólás témája: Re: féklámpa halványan világít

frizzi79 írta:
frizzi79 írta:
fuco írta:
DeFranco írta:
Sziasztok!

Van egy gondom, amivel nem tudok mit kezdeni. Ma este vettem észre, hogy a kézifék lámpám halványan világít menet közben. Ha behúzom a kéziféket, kigyullad teljesen, de ha kiengedem, akkor kb. fél fényerőn, de stabilan világít.

Először azt hittem, csak a fény "húz át" máshonnan, de most guglizva olvasok már mindent kontakthibától fékfolyadék elfolyásig, meg a nem létező tárcsakopás-érzékelő bejelzéséig.

Tudtok esetleg arról, hogy ez a focus esetében mitől lehet, mi okozhatja és mi a megoldás? Fékfolyadék rendben.

Szia,

nekem ugyan ez a hiba,sikerült megoldanod a problémát ?

előre is köszönöm válaszod

Ferenc

Nekem dettó ugyan ez van.Csak ha sötétben autózom, akkor látni, hogy világít, nappal nem.
Ma vittem egyéb okból is szerelőhöz az autót, ezt is megemlítettem neki.Megnézik.
Egyébként a fékolaj most volt cserélve, ahogy a féktárcsák, fékbetétek is, alig 1 hónapja.Rendben működik minden.
Kíváncsi vagyok én is.Smile

Közben úgy néz ki megvan a hiba.
A fékfolyadék tartály szenzor kontakt hibás.
Cserét javasoltak, de ha nem sűrgős, nem okoz semmilyen gondot.Az új 13 ezer ft...

frizzi79 ,köszönöm az infot

Vissza az elejére

_Petya_

HozzászólásElküldve: 2018.10.08 11:53:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10713
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,

2004-es Focusom van, pár hónapja vettem észre hogy nagy sebességnél,80- 90 felett "kóvályog", olyan mint ha nem lenne megfelelő tapadás, oldalirányú tartás, érzésre mintha jégen, vagy erős oldalszélben mennék. Különösen autópályán, kamion előzéskor érezhető, amikor amúgy is van egy kicsi oldalszél, nagyon megdobja az autót, régen ilyen nem volt, legalábbis nem volt ennyire érezhető. Egyik alkalommal meg is csúszott, becsóvált a hátulja, alig bírtam összeszedni, az volt a szerencse hogy a furgon amit előztem, lényegesen lassabb volt és nem ért utól miközben kígyóztam az autópályán 2-3 sáv szélesen... Shocked

Voltam szerelőnél, hátsó szilentek teljesen rosszak voltak, cserélve lett az összes, lengőkarokkal együtt, illetve futómű beállítás is volt. Egy kicsivel ettől talán jobb lett, de nem tökéletes. Ez után a hátsó lengéscsillapítókat is cseréltettem, annak egyáltalán nem éreztem a hatását. A szerelőm szerint az első futómű jó, talán még az első lengéscsillapítókat lehetne cserélni, az lehet hogy segít a dolgon.

Most megint sokat mentem autópályán, és megint úgy éreztem hogy majdnem elszállok egy kamion előzés után.

A nyári gumik 4 éves Hankook-ok, azzal elméletileg nem lehet gond.

Nálatok volt már ilyesmi? Szerintetek mi okozhatja? Várhatok javulást az első lengéscsillapító cserétől? Vagy az első futóművet is újíttassam fel? Vagy kormánymű? Mi lehet?

Köszi,
Petya

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2018.10.08 13:53:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10714
 Hozzászólás témája:

_Petya_ írta:
80- 90 felett "kóvályog"

Ez egy olyan kérdés, amire a műszaki vizsgánál is használt futóműrángató, lengéscsillapítómérő pad a megoldás.

Pl. az autóklubnál vizsgától függetlenül is lehet ilyet kérni.

Vissza az elejére

_Petya_

HozzászólásElküldve: 2018.10.08 14:18:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10715
 Hozzászólás témája:

fiesta írta:
_Petya_ írta:
80- 90 felett "kóvályog"

Ez egy olyan kérdés, amire a műszaki vizsgánál is használt futóműrángató, lengéscsillapítómérő pad a megoldás.

Pl. az autóklubnál vizsgától függetlenül is lehet ilyet kérni.

A hátsó lengőkar csere után ilyen padon be lett mérve, ez alapján nincs semmi baja, de menet közben még mindig érezhető hogy valami nem jó.

Vissza az elejére

imike72

HozzászólásElküldve: 2018.10.14 16:15:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10716
 Hozzászólás témája: Gyerekülés

Sziasztok!
Az lene a kérdésem rakott-e valaki már 3 gyerkülés hátra.Válaszokat előre is köszönöm.

Vissza az elejére

feri871

HozzászólásElküldve: 2018.10.15 11:00:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10717
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ,van egy ford focus 1.4 2001 -es autóm, amely hideg indításnál ugrál az alapjárat és le is ál ,ezt addig csinálja míg kicsit be nem melegszik ,vagy az akku saru le 2-3 perc vissza rakom és egy pár indításig jó az alapjárat .Cseréltem kartergázcsövet,alapjárat léptetőmotort,gyertyákat ,de gondolom valami elektromos hiba lehet ,csak nem tudom mi lehet .A másik kérdésem az lenne,hogy olajat szeretnék benne cserélni ,azt nem tudom hogy 10w-40-et ,ami jelenleg is van benne ,vagy a gyárit 5w30-asat .Jelenleg 311ezer km van az autóba.Az előző tulaj 10w 40 et rakot bele ami most is benne van ,de hallotam hogy akármilyen akármennyire kopik vagy kopott a motor akkor is az előírt gyárit kell. Választ előre is köszönöm.

Vissza az elejére

sasjoco

HozzászólásElküldve: 2018.10.17 04:35:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10718
 Hozzászólás témája: Ford Focus 2014 1.5 Tdci 90 Le hibakód.

Sziasztok! Pár napja vásároltam egy Ford Focus 2014 1.5 Tdci 90 autót és az alábbi hibakódok orvoslásában szeretnék segítséget kérni:
- P0564 Tempómat multifunkciós bemenet a áramkör.
A jelben túl kevés áram/esemény van.
Szakadt.
- B112B Kormánykerék modul
Mechanikai hiba
Érvényes

A start stop rendszer nem működik illetve a tempomat sem.. eladó szerint gyengül az aksi... 11.9 lett merve rajta.. Ma feltettem töltőre. Előre is köszönöm a segítséget Smile illetve vezérlés cserében tudnátok szerelőt mondani Budapest és Pilis között?

Vissza az elejére

razsa

HozzászólásElküldve: 2018.10.20 11:20:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10719
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Kiégett a műszerfalon a napi / km számláló hátterének a világítása. Honnan tudok műszerfal izzót szerezni? Cromaxon van fennt ,de azt írják megszűnt Shocked Crying or Very sad Question

Vissza az elejére

szalai88

HozzászólásElküldve: 2018.10.21 05:21:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10720
 Hozzászólás témája:

razsa írta:
Sziasztok! Kiégett a műszerfalon a napi / km számláló hátterének a világítása. Honnan tudok műszerfal izzót szerezni? Cromaxon van fennt ,de azt írják megszűnt Shocked Crying or Very sad Question

Szia! Én az Unixból vettem, amikor cserélnem kellett a műszerfal világítást.

Vissza az elejére

razsa

HozzászólásElküldve: 2018.10.21 07:13:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10721
 Hozzászólás témája:

szalai88 írta:
razsa írta:

Szia! Én az Unixból vettem, amikor cserélnem kellett a műszerfal világítást.

Oké, köszi, megnézem.

Vissza az elejére

Csonakos

HozzászólásElküldve: 2018.10.21 20:05:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10722
 Hozzászólás témája:

Sziasztok, nyáron az index hang még "kattogott" néha amikor kedve volt, de most már teljesen néma. Feltételezem nem relé ad hangot hanem valami hangszóró. A hibát hogy tudom javítani?

Vissza az elejére

zsigusz

HozzászólásElküldve: 2018.10.23 13:15:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10723
 Hozzászólás témája: Re: Gyerekülés

imike72 írta:
Sziasztok!
Az lene a kérdésem rakott-e valaki már 3 gyerkülés hátra.Válaszokat előre is köszönöm.

Lehet, hogy van olyan keskeny típus amiből éppen be lehet rakni, de a mieinket nem lehet Sad 2 db 0-18 -as és egy bébihordó elfér, de a hordozót középre kellene rakni és az anyának előre ülni, ez nálam nem opció (anya a kicsi mellett kell legyen) így előre kellene ültetnem a legnagyobbat, de még ő is kicsi, így ha megszületik a 3. picur hamar le kell cseréljük Sad Sad 3 gyerek = 3 üléssor...

Vissza az elejére

zsigusz

HozzászólásElküldve: 2018.10.23 13:26:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10724
 Hozzászólás témája:

feri871 írta:
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ,van egy ford focus 1.4 2001 -es autóm, amely hideg indításnál ugrál az alapjárat és le is ál ,ezt addig csinálja míg kicsit be nem melegszik ,vagy az akku saru le 2-3 perc vissza rakom és egy pár indításig jó az alapjárat .Cseréltem kartergázcsövet,alapjárat léptetőmotort,gyertyákat ,de gondolom valami elektromos hiba lehet ,csak nem tudom mi lehet .A másik kérdésem az lenne,hogy olajat szeretnék benne cserélni ,azt nem tudom hogy 10w-40-et ,ami jelenleg is van benne ,vagy a gyárit 5w30-asat .Jelenleg 311ezer km van az autóba.Az előző tulaj 10w 40 et rakot bele ami most is benne van ,de hallotam hogy akármilyen akármennyire kopik vagy kopott a motor akkor is az előírt gyárit kell. Választ előre is köszönöm.

Elektromos hibában nem tudok segíteni. Rá kellene kötni "a gépre" hátha van hibakód esetleg hőmérséklet jeladó?

Olajból egyértelmű 5w30 gyári spec olaj van gyári van Castroll és a Mannolnak is én ezt a Mannolt öntöm bele minden ősszel vagy max 10e-ként, teljesen megfelel neki Smile
Amíg 1000km/l fölé nem megy az olaj fogyasztás, addig nem kell vele foglalkozni, 5w30-at neki, ha fölé megy, motorgenerál...

Vissza az elejére

roller78

HozzászólásElküldve: 2018.10.30 21:06:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10725
 Hozzászólás témája:

Sziasztok.

Sikerült leszakítanom (vagy valaki másnak) a Fókám hátsó lambda szonda vezetékét.
A problémát az jelenti, hogy pillanatnyilag a kipufogó csövön a szondán van kb. 2mm négy szálas vezeték és sehol semmi más.
A vezető ülés alatt van egy dugózatlan lyuk, amin benézve szintén láttam egy szakadt négyeres vezetéket, de kihúzni nem tudtam.Az ülés alatt megbontottam a szőnyeget és megtaláltam a szakadt vezetéket, amit kintről láttam, ez a kézifék irányába indul, de a vezetékek színei nagyon nem stimmelnek a szondán lévőkel.

Feltételezem, hogy amennyiben jó irányban indultam el és ez a vezeték a szenzorhoz tartozik, akkor a csatlakozó másik oldala is kiszakadt, ezért mások a színek.

Kérdés:
-Jól gondolom, hogy az vezető ülés alatt ment be a vezeték a kaszniba és kiszakadt a fogadó csatlakozó is és ezért találtam más színeket (vagy rossz úton vagyok)?
-Ha igen, lehet ezt a csatlakozót "patkolni" (veszek ilyen csatit és felapplikálom, veszek szondát és csatlakoztatom)?
-Ha nem megy a csati mókolása, van-e toldás még valahol? Hol?Smile Lehet-e cserélni a vezetéket? stb.

Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de nem nagyon találtam semmit erről. Bármilyen segítséget szívesen fogadok.

Üdv, Roland

Vissza az elejére

sajtqkac

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.10.31 14:03:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10726
 Hozzászólás témája:

roller78 írta:
Sziasztok.

Sikerült leszakítanom (vagy valaki másnak) a Fókám hátsó lambda szonda vezetékét.
A problémát az jelenti, hogy pillanatnyilag a kipufogó csövön a szondán van kb. 2mm négy szálas vezeték és sehol semmi más.
A vezető ülés alatt van egy dugózatlan lyuk, amin benézve szintén láttam egy szakadt négyeres vezetéket, de kihúzni nem tudtam.Az ülés alatt megbontottam a szőnyeget és megtaláltam a szakadt vezetéket, amit kintről láttam, ez a kézifék irányába indul, de a vezetékek színei nagyon nem stimmelnek a szondán lévőkel.

Feltételezem, hogy amennyiben jó irányban indultam el és ez a vezeték a szenzorhoz tartozik, akkor a csatlakozó másik oldala is kiszakadt, ezért mások a színek.

Kérdés:
-Jól gondolom, hogy az vezető ülés alatt ment be a vezeték a kaszniba és kiszakadt a fogadó csatlakozó is és ezért találtam más színeket (vagy rossz úton vagyok)?
-Ha igen, lehet ezt a csatlakozót "patkolni" (veszek ilyen csatit és felapplikálom, veszek szondát és csatlakoztatom)?
-Ha nem megy a csati mókolása, van-e toldás még valahol? Hol?Smile Lehet-e cserélni a vezetéket? stb.

Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de nem nagyon találtam semmit erről. Bármilyen segítséget szívesen fogadok.

Üdv, Roland

Szia! Ha írsz egy email címet akkor küldök teljes, 800 oldalas elektromos rajzot az autóról, amiben megtalálod a csatlakozókat, vezeték színeket, mindent ami fontos lehet.

Vissza az elejére

zoolee10

HozzászólásElküldve: 2018.11.01 21:47:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10727
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

2010-es cmaxra szeretnék irányjelzős, kilépőfényes tükröt rakni.
A jelenlegi csatiban van egy plusz vezeték. Kék/piros. Az mi lehet?

Vissza az elejére

Gergo01

HozzászólásElküldve: 2018.11.10 17:25:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10728
 Hozzászólás témája: Motortartó bak

Sziasztok,
Ma észrevettem némi olaj csöpögést a gép (2002 Fosus Kombi, 1.6)alatt. Para vett elő. A motorház tetőt felnyitva látom, hogy a felső motortartóm szó szerint eldurrant.
Kérdésem lenne felétek, ki az aki már cserélt, mit tapasztalt? A Cromaxos kínálatból mit vegyek (Meyle, Febi, Hanspries, Swag), mert 82k-ért gyári ford nem kerül bele. Vagy ki lehet a gyári beszállítója? Megvegyem hozzá a gyári csavarokat is?
Ha alá támasztok a motor alá, akkor elég csak a 3 kasznis csavart és a 3 tartóbak csavart oldanom? Bontósat nem szeretnék beépíteni.
A legfontosabb, még benem tudom szerezni, addig óvatosan járhatok vele???
Köszönöm a válaszokat.
Tibi

Vissza az elejére

Gabor2309

HozzászólásElküldve: 2018.11.11 20:52:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10729
 Hozzászólás témája:

Sziasztok.
2 éve vasarolram egy 2009 Focus-t (2009, 1.6 TDCI) és van egy bosszantó problémam. Az autó menet közben semmi előjel nelkül vagy visszajelző lámpa felvillanasa nélkül elkezd v8sstavenni a teljesitményből hiába lepek a gazra, majd elkezd rángatni. Úgy csinál mint ha fék-gáz pedalokat felváltva nyomkodnám. Ha leállítom a kocsit kis varakozas után ujra indulok a problema megszűnik. Nem sok ilyen volt de, nem volt kellemes a Horvát autópályán...

u.i. A márkaszervíz nézett bután, nem tudta mi lehet a gond, ahogy más sem...

Köszönöm előre is.

Vissza az elejére

razsa

HozzászólásElküldve: 2018.11.15 12:23:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10730
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,

Tud Budapesten valaki ajánlani jó/megbízható karosszéria lakatost ahol fényezést is vállalnak?

Illetve külön - külön is jó, megbízható lakatos és szép munkát végző fényező. Köszi

Vissza az elejére

papamaci86

HozzászólásElküldve: 2018.11.22 07:00:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10731
 Hozzászólás témája: Focus mk1 kombi 2003 facelift légzsák indító

Sziasztok!
A fent említett autón, hol találom a légzsák indító/vezérlő dobozt? Sajnos cserélnem kell és nem tudom hol keressem! Sad

Vissza az elejére

Laxxon

HozzászólásElküldve: 2018.11.23 14:10:07  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10732
 Hozzászólás témája: Re: Focus mk1 kombi 2003 facelift légzsák indító

papamaci86 írta:
Sziasztok!
A fent említett autón, hol találom a légzsák indító/vezérlő dobozt? Sajnos cserélnem kell és nem tudom hol keressem! Sad

Középső kardánboxot felveszed, és a kézifékkar előtt.

Vissza az elejére

punk_anderson

HozzászólásElküldve: 2018.11.25 22:12:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10733
 Hozzászólás témája: Fékrendszer figyelmeztető lámpa menet közben halványan világít

Sziasztok!

2003-as 1.6 benzines kombi Ghia járművemen ma menet közben is világított a fékrendszer figyelmeztető lámpa. Kézifék természetesen nem volt behúzva. Smile

Ami érdekes, hogy nem olyan erősen, mint amikor behúzom a kézit, hanem jóval halványabban. Mi lehet a gond?

Ha probléma lenne a fékkel, akkor gondolom ugyanolyan erősen világítana, mint mikor be van húzva a kézi. Vagy tévedek?

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.11.26 05:18:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10734
 Hozzászólás témája: Re: Fékrendszer figyelmeztető lámpa menet közben halványan világít

punk_anderson írta:
Sziasztok!

2003-as 1.6 benzines kombi Ghia járművemen ma menet közben is világított a fékrendszer figyelmeztető lámpa. Kézifék természetesen nem volt behúzva. Smile

Ami érdekes, hogy nem olyan erősen, mint amikor behúzom a kézit, hanem jóval halványabban. Mi lehet a gond?

Ha probléma lenne a fékkel, akkor gondolom ugyanolyan erősen világítana, mint mikor be van húzva a kézi. Vagy tévedek?

Esetleg alacsony a fékolaj szintje?

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

punk_anderson

HozzászólásElküldve: 2018.11.26 09:28:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10735
 Hozzászólás témája: Re: Fékrendszer figyelmeztető lámpa menet közben halványan világít

Attila64 írta:
punk_anderson írta:
Sziasztok!

Rá fogok nézni, de akkor nem ugyanolyan erősen kéne világítania, mint mikor be van hűzva a kézi? Ha alacsony a szint, akkor milyen fékolaj szükséges bele?

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.11.26 19:09:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10736

punk_anderson írta:
Rá fogok nézni, de akkor nem ugyanolyan erősen kéne világítania, mint mikor be van hűzva a kézi? Ha alacsony a szint, akkor milyen fékolaj szükséges bele?

Én a gyárit adtam neki.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

frizzi79

HozzászólásElküldve: 2018.11.26 19:18:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10737

punk_anderson írta:
Attila64 írta:
punk_anderson írta:
Sziasztok!

Érdekes, nálam pont fordítva volt, túl sok olaj volt a tartályban.Leszedtek belőle, azóta nem jelez.Smile

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focusról -> Néhány műszaki kérdés... Guruk, segítsetek!!!
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 357, 358, 359  Következő
Ugrás:   

358 / 359 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 1.45 másodperc