Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2018.12.13. 06:01:05 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Hetzmann
Mai: 1
Tegnapi: 1
Összesen: 24427
Látogatók:
Vendégek: 322
Tagok: 2
Összesen: 324

Jelen lévő tagok:
01: gaborka83
02: edk

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Ford Focus IV

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 4-ről -> Ford Focus IV
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

22 / 26 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 11:49:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 631
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

sarkan59 írta:
Végig olvastam a diskurzust egyszer, majd még egyszer de még mindig nem tudom, hogy milyen másodlagos védelmet javasoltok a gyári immobi mellé. Jó lenne tudni, hogy érdemes-e e szereltetni valamit vagy maradjon a teljes körű casco és bízzunk a jó szerencsében, hogy nem kívánják meg az autómat a mordorok.

Egyébként úgy néz ki, hogy jövő hét kedden kézben lesz az autó végre.

Váltózás + kormánylavór.

Akkor már el fog gondolkozni a delikvens, hogy érdemes-e próbálkoznia az autóval.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

sarkan59

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 12:55:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 632
 Hozzászólás témája:

Attila64 írta:
sarkan59 írta:
Végig olvastam a diskurzust egyszer, majd még egyszer de még mindig nem tudom, hogy milyen másodlagos védelmet javasoltok a gyári immobi mellé. Jó lenne tudni, hogy érdemes-e e szereltetni valamit vagy maradjon a teljes körű casco és bízzunk a jó szerencsében, hogy nem kívánják meg az autómat a mordorok.

Egyébként úgy néz ki, hogy jövő hét kedden kézben lesz az autó végre.

Váltózás + kormánylavór.

Akkor már el fog gondolkozni a delikvens, hogy érdemes-e próbálkoznia az autóval.

Gondolom a váltózás a váltózár akar lenni. de a forgató gombos automata váltógombra hogyan szerelnek váltózárat?

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 13:05:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 633
 Hozzászólás témája:

sarkan59 írta:

Gondolom a váltózás a váltózár akar lenni. de a forgató gombos automata váltógombra hogyan szerelnek váltózárat?

Akkus fúró, tutto lakat Smile

Vissza az elejére

sarkan59

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 13:26:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 634
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
sarkan59 írta:

Akkus fúró, tutto lakat Smile

Mr. Bean

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

Érvényes: 2018.12.31.

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 13:36:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 635
 Hozzászólás témája:

sarkan59 írta:

Igen váltózár akart lenni. Crying or Very sad

Bocsánat.

Én még a mindig a hagyományos sebességváltóban utazok.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 14:32:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 636
 Hozzászólás témája:

qqrique írta:
lucifer írta:
Visszatérve az autóvédelemre. Abban amúgy valóban igazad van, hogy nem értem a válaszod arra az egyszerű kérdésre, hogy ha otthon szét tudom kapni az autót és meg tudom keresni az összes berakott kütyüt, megbuherált vezetéket és mindent (mert remélem nem állítod, hogy ez nem lehetséges), akkor milyen értelemben növeli a biztonságot, ha nem látom a beszerelést. Persze annyiban valóban növeli, hogy szétszedés nélkül nem tudom kitenni fb-re, hogy mit hova tettek. De ugye nem erre gondolnak?

Azért nem tartozik rád, hogy mit és hogyan és miért csinálnak, mert nem tartozik rád. Ha bemutatják, akkor kompromittálódik a megoldás. Ez azt jelenti, hogy ha Te is tudod, mit, hova és hogyan telepítették a védelmet, akkor elárulhatod a rosszEmberek számára, de az is lehetséges, hogy Te vagy rosszEmber, miközben álcázod magad és befektetsz, hogy a megfelelő infóhoz juthass.

?

Az a baj, hogy pont te panaszkodtál, hogy elbeszélünk egymás mellett, közben sikerült úgy "válaszolnod", hogy a kérdésem lényegi részét figyelmen kívül hagytad.

Az első mondatod lehet egyfajta válasz arra, hogy miért nem lehet ott lenni a beszerelésnél. Nem szimpatikus, de válasz. Azonban a többi része a mondandódnak nem igazán válasz a kérdésemre, sőt. Pontosan azt kérdezem, hogy ha szerintük (és szerinted) kompromittálódik a megoldás, ha látom, akkor miért nem kompromittálódik a megoldás, ha elviszem az autót és megkeresem a kütyüket? Ugyanis ha el akarom árulni rosszEmbereknek, vagy én magam vagyok a rosszEmber, akkor egyszerűen fogom magam és a fűtött garázsban szépen lebontom a burkolatokat. Nem egy űrtechnika, pár óra alatt az összes beszerelt eszköz, elvágott vezeték, minden meg lesz, ez 100% bizonyossággal kijelenthető. Persze csak ebben az egy konkrét autóban, ami az összes cég állítása szerint semmit nem ér, hiszen minden autóban (ugyanannál a típusnál is) máshova szerelik a dolgokat (bár ez azért erős túlzás szerintem, de legyen).
Ez alapján szerintem teljesen értelmetlen és indokolatlan kizárni a tulajt, sem a biztonság szintjét, sem a módszer kompromittáltságát nem befolyásolja, hogy tudja-e hol vannak a kütyük, vagy sem.

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 14:38:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 637
 Hozzászólás témája:

NomadND1 írta:

Látszólag Te irányitasz, de ez csak látszat.
Azért mert megnyomsz egy gombot és az működésbe hoz valamit, az még nem jelenti azt, hogy 100% hozzáféresed van bármihez is. Csak elhitetik Veled.

Valami ilyesmi

Szerintem félreértettél. Én az autóhoz való 100%-os fizikai hozzáférést mondtam. Vagyis azt, amit az előbb is leírtam, hogy lebonthatom. Ha nem látom a beszerelést, akkor is max pár óra megszerezni pontosan azt az infót (ami simán értéktelen amúgy), amit a beszerelésnél megszerezhetek. Tehát nincs biztonsági szempontból érv a kitiltás mellett. Amit írtál, hogy ne lábatlankodjak, az más. Annál inkább van érvem, hogy ott legyek: az enyém és éppen szétszedik.
A 100% fizikai hozzáférés nem látszat. Vagy ha igen, akkor magyarázd meg.

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 14:52:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 638
 Hozzászólás témája:

Attila64 írta:

Váltózás + kormánylavór.

Meg az asszony is, hogy hozza-e a sodrófát...

Vissza az elejére

ATTIS

HozzászólásElküldve: 2018.11.30 17:30:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 639
 Hozzászólás témája:

Lehet csak én vagyok félreértésben....oldalakon keresztül már NEM a Focus 4.-ről kel olvasnom, hanem teljesen evidens dolgokról.

Vissza az elejére

gustavsson

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 01:58:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 640
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
,,Annál inkább van érvem, hogy ott legyek: az enyém és éppen szétszedik. "

Helyes, én is mindig így csinálom. Legutóbb 1,5 hetet csöveltem az órásnál, mire kész lett a Doxámmal. Szerencsére ismer már, úgyhogy nem lepődött meg, amikor beállítottam a hálózsákkal.
Mondjuk ennél egy fokkal kellemetlenebb volt, amikor a laptopomat javították garanciában. A forgalmazó visszaküldte a kyotoi központba, nahát annyit még sosem zötykölődtem zárt raktérben, meg aztán mintha a japók is kissé ferde szemmel néztek volna rám...
Feleségem veseműtétjénél is végig asszisztáltam, majdnem úgy kellett a padlóról felmosni, de hát mégiscsak ,,az enyém és éppen szétszedik" Smile
Egyedül a bankommal szívtam meg, azok a szemetek nem adják ki a MasterCard titkosítást, pedig kifizettem az éves kártyadíjat, ráadásul a netbank forráskódját sem teszik elérhetővé.

Very Happy

Szerk.: természetesen érthető, hogy miért akarsz ott lenni, amikor szétszedik, de ugyanígy érthető, ha a biztonságtechnikai cég nem szeretné, hogy bárki is részletesen figyelemmel kísérné a rendszerük beszerelésének/telepítésének minden egyes lépését. Otthon a garázsodban persze aztán szétkaphatod, és megpróbálhatod rekonstruálni, hogy mit és hogyan csináltak, de a know-how ne legyen már tálcán kínálva az esetleges rosszfiúknak.

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 21:35:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 641
 Hozzászólás témája:

gustavsson írta:
lucifer írta:
,,Annál inkább van érvem, hogy ott legyek: az enyém és éppen szétszedik. "

Helyes, én is mindig így csinálom. Legutóbb 1,5 hetet csöveltem az órásnál, mire kész lett a Doxámmal. Szerencsére ismer már, úgyhogy nem lepődött meg, amikor beállítottam a hálózsákkal.
Mondjuk ennél egy fokkal kellemetlenebb volt, amikor a laptopomat javították garanciában. A forgalmazó visszaküldte a kyotoi központba, nahát annyit még sosem zötykölődtem zárt raktérben, meg aztán mintha a japók is kissé ferde szemmel néztek volna rám...
Feleségem veseműtétjénél is végig asszisztáltam, majdnem úgy kellett a padlóról felmosni, de hát mégiscsak ,,az enyém és éppen szétszedik" Smile
Egyedül a bankommal szívtam meg, azok a szemetek nem adják ki a MasterCard titkosítást, pedig kifizettem az éves kártyadíjat, ráadásul a netbank forráskódját sem teszik elérhetővé.

Very Happy

Szerk.: természetesen érthető, hogy miért akarsz ott lenni, amikor szétszedik, de ugyanígy érthető, ha a biztonságtechnikai cég nem szeretné, hogy bárki is részletesen figyelemmel kísérné a rendszerük beszerelésének/telepítésének minden egyes lépését. Otthon a garázsodban persze aztán szétkaphatod, és megpróbálhatod rekonstruálni, hogy mit és hogyan csináltak, de a know-how ne legyen már tálcán kínálva az esetleges rosszfiúknak.

itt a pont Smile Szakszerűen lezárva!!! Smile

p.s: csak egy utolsó utáni (последний вопрос): ha lucifer megtalálja az összes telepített dobozt, hogyan kezeli a telepített 'black box, alias f'ekete doboz', azaz a 'черный ящик' problémát? Vissza tudja e fejteni a működését?

Nos. A korábbi jelzésnek megfelelően én is belátom, és javaslom, hogy itt az ideje ebben a topicban ezt a témát lezárni.

Ha van igény e diszkusszió folytatására, akkor érdemes lenne egy altopic-ot elindítani, akkor ha Ti is egyetértetek.
Ezt indokolhatja az, hogy az autóvédelem számára is rendelkezésre állnak új telco és IoT technológiák, melyek alkalmazása aktuális, mint pl LoRaWAN és a társai.

Legutóbb qqrique szerkesztette (2018.12.01 21:53:53), összesen 1 alkalommal

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 21:53:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 642
 Hozzászólás témája:

qqrique írta:

p.s: csak egy utolsó utáni (последний вопрос): ha lucifer megtalálja az összes telepített dobozt, hogyan kezeli a telepített 'balck box, alias fekete doboz, sazaz a 'черный ящик' problémát? Vissza tudja e fejteni a működését?

Nos. Úgy gondolom, hogy itt az ideje a topic-ban ezt a témát lezárni, de ha van igény a folytatásra, akkor érdemes lenne egy altopic indításának, ha egyetértetek. Ezt indokolhatja az, hogy új telco és IoT technológiák alkalmazása is aktuális, mint pl LoRaWAN és a társai.

A zs kategóriás standup szintű (értsd, semmi köze ahhoz, amit írtam, de jól hangzik) szakszerű lezárás után úgy véltem, hogy ha valaki ennyire nem érti, akkor kár reagálni.

Mivel azonban te része voltál a társalgásnak, ezért jelezném, hogy a p.s.-ed sajnos azt mutatja, hogy egy szót sem értettél meg abból, amit írtam. Ugyanis pont ez a lényeg, hogy akarja a franc visszafejteni*, sőt a dobozaik helye sem érdekel (de fenntartom, ha ennek titkosnak kell lennie, akkor megette a fene az egészet). Csak látni akarom hogy barmolják, vagy nem barmolják szét az autót, pl. a műanyag elemek füleit (ó, ez letört, nem baj, a többi megfogja). Érted? És pont ezért fölösleges és értelmetlen a kitiltás. De mindegy. Nem az a baj, hogy nem értesz ezzel egyet, így szép a világ, hanem az, hogy nem sikerült és úgy vélem nem is akartad megérteni, hogy mit írok, mivel végig szalmabábbal vitáztál.

*Megjegyzem ha nem alkalmaztak megfelelő védelmet, akkor nem akkora dolog kiszedni a kódot, az áramkör meg ugye némi hozzáértéssel szintén könnyedén felfejthető. És ahogy más fórumokon láttam, egyes amúgy nagyon jól menő cégek munkája van olyan igénytelen, hogy tuti nem alkalmaznak semmi érdemi védelmet a kódkinyerésre. Az a szerencséjük (de mondhatjuk működési modellnek is), hogy összességében nagyon kevés autóban van a technikájuk, így nem éri meg feltörni, van másik autó.

Mindegy, részemről eldőlt, hogy kisipari magyar gagyival nem fogok foglalkozni. Tisztára mint a kendács garázsgmk világ.

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 22:04:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 643
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
qqrique írta:

p.s: csak egy utolsó utáni (последний вопрос): ha lucifer megtalálja az összes telepített dobozt, hogyan kezeli a telepített 'balck box, alias fekete doboz, sazaz a 'черный ящик' problémát? Vissza tudja e fejteni a működését?

Nos. Úgy gondolom, hogy itt az ideje a topic-ban ezt a témát lezárni, de ha van igény a folytatásra, akkor érdemes lenne egy altopic indításának, ha egyetértetek. Ezt indokolhatja az, hogy új telco és IoT technológiák alkalmazása is aktuális, mint pl LoRaWAN és a társai.

A zs kategóriás standup szintű (értsd, semmi köze ahhoz, amit írtam, de jól hangzik) szakszerű lezárás után úgy véltem, hogy ha valaki ennyire nem érti, akkor kár reagálni.

Mivel azonban te része voltál a társalgásnak, ezért jelezném, hogy a p.s.-ed sajnos azt mutatja, hogy egy szót sem értettél meg abból, amit írtam. Ugyanis pont ez a lényeg, hogy akarja a franc visszafejteni*, sőt a dobozaik helye sem érdekel (de fenntartom, ha ennek titkosnak kell lennie, akkor megette a fene az egészet). Csak látni akarom hogy barmolják, vagy nem barmolják szét az autót, pl. a műanyag elemek füleit (ó, ez letört, nem baj, a többi megfogja). Érted? És pont ezért fölösleges és értelmetlen a kitiltás. De mindegy. Nem az a baj, hogy nem értesz ezzel egyet, így szép a világ, hanem az, hogy nem sikerült és úgy vélem nem is akartad megérteni, hogy mit írok, mivel végig szalmabábbal vitáztál.

*Megjegyzem ha nem alkalmaztak megfelelő védelmet, akkor nem akkora dolog kiszedni a kódot, az áramkör meg ugye némi hozzáértéssel szintén könnyedén felfejthető. És ahogy más fórumokon láttam, egyes amúgy nagyon jól menő cégek munkája van olyan igénytelen, hogy tuti nem alkalmaznak semmi érdemi védelmet a kódkinyerésre. Az a szerencséjük (de mondhatjuk működési modellnek is), hogy összességében nagyon kevés autóban van a technikájuk, így nem éri meg feltörni, van másik autó.

Mindegy, részemről eldőlt, hogy kisipari magyar gagyival nem fogok foglalkozni. Tisztára mint a kendács garázsgmk világ.

Smile Nem könnyű értelmezni, amit írtál. Nos úgy gondolom, hogy arra vagy kíváncsi, mennyire bontják meg az autót a védelmet telepítő cégek.
Nos: nagyon, nagyon és még ennél is jobban megbontják.

A visszaállítás sikere azon múlik, mennyire igényes munkát végez a szerelő. És még sok, a későbbi működést is befolyásolható 'tranzakciót' is elkövethet.

Ha a biztosítód nem követeli meg ilyen védelem beépítését, akkor nem érdemes telepíteni, ezt próbáltam a korábbiakban is jelezni. Ha pedig megköveteli, akkor a nagy_értékű, sok_pénzért_vásárolt tárgyi eszköz valamilyen szintű degradálását kell elviselned.

Úgy tudom, hogy a Ford Focus mk4 egyik változata sem tartozik ebbe a kategóriába.

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 22:16:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 644
 Hozzászólás témája:

Azt mondjuk tényleg jó lenne tudni, hogy egy focus kategóriás autót mikor kezdenek lopni. Már most, vagy majd csak amikor alkatrésznek el lehet passzolni.

Szép dolog egyébként, hogy lecsökkent az autólopások száma, mivel állítólag több komoly bandát is lekapcsoltak az elmúlt években. De mi lesz akkor, ha ezek kiszabadulnak? Kétlem, hogy békés polgári foglalkozásuk lesz és halasi csipkét fognak verni.

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 22:27:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 645
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
Azt mondjuk tényleg jó lenne tudni, hogy egy focus kategóriás autót mikor kezdenek lopni. Már most, vagy majd csak amikor alkatrésznek el lehet passzolni.

Szép dolog egyébként, hogy lecsökkent az autólopások száma, mivel állítólag több komoly bandát is lekapcsoltak az elmúlt években. De mi lesz akkor, ha ezek kiszabadulnak? Kétlem, hogy békés polgári foglalkozásuk lesz és halasi csipkét fognak verni.

Én nem izgulok annyira, mint amit sugallsz.

Tőlem eddig autót nem loptak csak feltörtek. Az ellen pedig nem véd meg semmilyen utólag telepített eszköz.

Persze a lopás is mindig fenyeget. Ezt a 'drámát' csak és csakis Te tudod megoldani. Ha rettegsz, hogy ellopják, az ellen a legjobb védekezés az, ha nincs a tulajdonodban olyan tárgy, amit Tőled ellophatnak.

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 22:34:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 646
 Hozzászólás témája:

qqrique írta:
lucifer írta:

Tőlem eddig autót nem loptak csak feltörtek. Az ellen pedig nem véd meg semmilyen utólag telepített eszköz.

Persze a lopás is mindig fenyeget. Ezt a 'drámát' csak és csakis Te tudod megoldani. Ha rettegsz, hogy ellopják, az ellen a legjobb védekezés az, ha nincs a tulajdonodban olyan tárgy, amit Tőled ellophatnak.

Jelzem, hogy megint találtál pár szalmabábot:
- nem sugalltam, hogy izgulnál
- semmi drámáról nem volt szó
- semmi rettegésről nem volt szó

Próbáljuk már meg úgy, hogy nem találsz ki dolgokat, mintha én vagy más mondta volna, amikre aztán cuki módon reagálsz.

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2018.12.01 22:45:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 647
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
qqrique írta:
lucifer írta:

Jelzem, hogy megint találtál pár szalmabábot:
- nem sugalltam, hogy izgulnál
- semmi drámáról nem volt szó
- semmi rettegésről nem volt szó

Próbáljuk már meg úgy, hogy nem találsz ki dolgokat, mintha én vagy más mondta volna, amikre aztán cuki módon reagálsz.

Csak az idézett szövegre válaszoltam. Sajnálom, hogy félreértettelek. Elnézésed kérem.

Szerintem zárjuk le ezt a diszkussziót, valóban nem passzol a topic-hoz.

Vissza az elejére

Ziyan

HozzászólásElküldve: 2018.12.02 02:34:20  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 648
 Hozzászólás témája:

Akinek volt már alkalma mínusz fokokban autózni, milyen gyorsan melegszik üzemi hőmérsékletre az 1.0 EcoBoost motor?
Tegnap este -6 °C volt nálunk, kb. 20 percet mentem (8-10 km, 50-70-es tempóban), és arra lettem figyelmes, hogy a vízhőfok hamar felmegy az 5-ből a második beosztásig (ami kb. 75 °C, ha lineáris a jelzés), fentebb viszont nem ment az utam alatt (melegebb időben nagyjából középre állt be), persze közben ment a szélvédőfűtés is... Hosszabb úton egyelőre nem próbáltam ilyen hidegben.

Vissza az elejére

ATTIS

HozzászólásElküldve: 2018.12.02 09:57:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 649
 Hozzászólás témája:

Ziyan írta:
Akinek volt már alkalma mínusz fokokban autózni, milyen gyorsan melegszik üzemi hőmérsékletre az 1.0 EcoBoost motor?
Tegnap este -6 °C volt nálunk, kb. 20 percet mentem (8-10 km, 50-70-es tempóban), és arra lettem figyelmes, hogy a vízhőfok hamar felmegy az 5-ből a második beosztásig (ami kb. 75 °C, ha lineáris a jelzés), fentebb viszont nem ment az utam alatt (melegebb időben nagyjából középre állt be), persze közben ment a szélvédőfűtés is... Hosszabb úton egyelőre nem próbáltam ilyen hidegben.

A leírásod alapján teljesen normális a működése, a sima benzineseké sem melegszik magasabbra a műszer alapján.

Vissza az elejére

ATTIS

HozzászólásElküldve: 2018.12.02 11:11:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 650
 Hozzászólás témája:

Ziyan írta:

A leírásod alapján teljesen normális a működése, a sima benzineseké sem melegszik magasabbra a műszer alapján.

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.03 10:39:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 651
 Hozzászólás témája:

Az automata parkolást próbálgattátok? Jól működik? Onnan jutott eszembe, hogy reggel olvastam a TC-n a Peugeot 508GT tesztjét és úgy tűnik a fransziáknak nem igazán jött össze.

Vissza az elejére

Ziyan

HozzászólásElküldve: 2018.12.03 10:47:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 652
 Hozzászólás témája:

ATTIS írta:
Ziyan írta:

Érdekes, én azt várnám, hogy nagyobb hidegben is hamar felmenjen 90 °C-ra, és ott maradjon, de legközelebb megpróbálok hosszabb útra menni és/vagy pontosabban megnézni a hőmérsékletet a teszt menüben (ki tudja, milyen pontos a mutató...).

lucifer írta:
Az automata parkolást próbálgattátok? Jól működik? Onnan jutott eszembe, hogy reggel olvastam a TC-n a Peugeot 508GT tesztjét és úgy tűnik a fransziáknak nem igazán jött össze.

Nekem átvételkor demonstrálták, ott jól működött, azóta nem próbáltam Smile

Vissza az elejére

NomadND1

Érvényes: 2019.09.03.

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 19:14:43  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 653
 Hozzászólás témája:

Mivel kicsit leült a forum gondoltam bedobom, hogy 21-én megyek szerződéskötésre Cool

Vissza az elejére

Ziyan

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 19:18:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 654
 Hozzászólás témája:

NomadND1 írta:
Mivel kicsit leült a forum gondoltam bedobom, hogy 21-én megyek szerződéskötésre Cool

Na, sikerült megálmodni mik legyenek a kicsikében? Razz

Vissza az elejére

NomadND1

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 19:38:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 655
 Hozzászólás témája:

Ziyan írta:
NomadND1 írta:

Na, sikerült megálmodni mik legyenek a kicsikében? Razz

Aha Smile Sokat hozzátett, hogy Ti sem panaszkodtok Wink

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 19:42:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 656
 Hozzászólás témája:

NomadND1 írta:

És mit raktál össze?

Vissza az elejére

ATTIS

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 20:05:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 657
 Hozzászólás témája:

Kíváncsi leszek az árára:
https://www.autoexpress.co.uk/105437/new-2019-skoda-scala-ford-focus-and-vw-golf-rival-revealed-pictures#1

Vissza az elejére

NomadND1

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 20:12:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 658
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
NomadND1 írta:

És mit raktál össze?

ST-Line 182LE kézi váltóval
Design csomag 5
ICE csomag 48
Parkoló csomag 1 (csak a nyomorult élvédő miatt)
Téli csomag 1
Riasztó
Automata klíma
Desert Island Blue metálfény

Vissza az elejére

lucifer

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 20:22:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 659
 Hozzászólás témája:

NomadND1 írta:
lucifer írta:
NomadND1 írta:

És mit raktál össze?

Design csomag 5
ICE csomag 48
Téli csomag 1
Riasztó
Automata klíma

Szép gép lesz, jól néz ki nagyon az ST-Line ebben a színben.
Az nagyon ótvar a fordtól, hogy azt a nyomorult élvédőt nem teszik bele alapból legalább a Titanium/ST-line párosba. Apróság, ami csak kellemetlen szájízt szül.
A Design5-öt a 18-as felni vagy az adaptív led miatt választottad?

Vissza az elejére

NomadND1

HozzászólásElküldve: 2018.12.06 20:25:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 660
 Hozzászólás témája:

lucifer írta:
NomadND1 írta:
lucifer írta:
NomadND1 írta:

És mit raktál össze?

Design csomag 5
ICE csomag 48
Téli csomag 1
Riasztó
Automata klíma

Szép gép lesz, jól néz ki nagyon az ST-Line ebben a színben.
Az nagyon ótvar a fordtól, hogy azt a nyomorult élvédőt nem teszik bele alapból legalább a Titanium/ST-line párosba. Apróság, ami csak kellemetlen szájízt szül.
A Design5-öt a 18-as felni vagy az adaptív led miatt választottad?

A fényszóró mosó miatt Very Happy Na jó nem, az adaptiv LED és a LED hátsó lámpák miatt.
Nagyon-nagyon remélem, hogy nem szivom meg vele.

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 4-ről -> Ford Focus IV
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Következő
Ugrás:   

22 / 26 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban