Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2019.01.22. 06:56:46 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: slimtomi
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 24516
Látogatók:
Vendégek: 305
Tagok: 3
Összesen: 308

Jelen lévő tagok:
01: ATA62
02: JuPe
03: Kapeti

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Zörgések, karosszéria meghibásodások

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Zörgések, karosszéria meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

36 / 36 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.05.31 11:42:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1051
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Kleroo írta:
Solution?:
Teljes műanyag elem kivesz, hőlégfúvóval ésszel/hajszárítóval felhevít, érzéssel vissza"hajtogatni/nyomni",hagyni lehülni vissza a helyére, és voila, megint passzentos. esetleg vmi diszkrét, és erős 2oldalú ragasztóval megtámogatni ha nagyon zavar. Így nem kezd el újra elállni, és leszedhető marad az alkatrész, ha kell. Smile

@Kleroo
Ez a hőlégfúvós - egyébként esélyes - megoldás egy ötlet, vagy már próbáltad?

@chrisx1976
Igen, eltaláltad, friss vásárlás, szeretném rendbe rakni. (Ahogy a fogyasztással kapcsolatban sem adtam még fel:)

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2018.05.31 13:00:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1052
 Hozzászólás témája:

Remo írta:
Kleroo írta:
Solution?:
Teljes műanyag elem kivesz, hőlégfúvóval ésszel/hajszárítóval felhevít, érzéssel vissza"hajtogatni/nyomni",hagyni lehülni vissza a helyére, és voila, megint passzentos. esetleg vmi diszkrét, és erős 2oldalú ragasztóval megtámogatni ha nagyon zavar. Így nem kezd el újra elállni, és leszedhető marad az alkatrész, ha kell. Smile

@Kleroo

@chrisx1976
Igen, eltaláltad, friss vásárlás, szeretném rendbe rakni. (Ahogy a fogyasztással kapcsolatban sem adtam még fel:)

Ötlet. nagyon sok ilyen műanyag/gumi szimplán csak elvetemedik kicsit. Megfeleő hőmérséklet egy kis hajtogatás, visszonyomkodás, és újra szuper.
Csak ésszel kell csinálni. Szerintem egy hajszárító is elég, és erősebben kell hajlítani, kellően sokáig. Csak óvatosan, hogy aztán ne legyen túlnyomva, és akkor pedig egy boltívet képezve áll el Smile
Mgtalálni a középutat, és egy kétoldaló ragasztószalagból betenni 1cm-t szépen eldugva. utána patnet lenne évekig sztem.

Vissza az elejére

chrisx1976

HozzászólásElküldve: 2018.05.31 22:04:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1053
 Hozzászólás témája:

Remo írta:
Kleroo írta:
Solution?:

@Kleroo

@chrisx1976

A fogyasztással mi a baj? Shocked

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.06.01 13:21:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1054
 Hozzászólás témája:

chrisx1976 írta:
Remo írta:
Kleroo írta:
Solution?:

@Kleroo

@chrisx1976

OFF

Csak annyi, hogy az 1,6-os motor városban finoman vezetve 10,5 litert, dugóban 11,5-12 között eszik.

Vissza az elejére

chrisx1976

HozzászólásElküldve: 2018.06.01 21:23:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1055
 Hozzászólás témája:

Remo írta:
chrisx1976 írta:
Remo írta:
Kleroo írta:
Solution?:

@Kleroo

@chrisx1976

OFF

Csak annyi, hogy az 1,6-os motor városban finoman vezetve 10,5 litert, dugóban 11,5-12 között eszik.

Hm.... Az mondjuk tényleg picit soknak tűnik, bár a dugóban töszörögni nem kifizetődő. Haveromnak is az 1.6 100 lovas 10 liter városban ha törik, ha szakad, de az én 1.8-asom is ennyi. 3-4 kilóméterekre megyek, lámpákon át, stb... Télen nekem mondjuk 11 a max.

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.06.05 06:45:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1056
 Hozzászólás témája:

chrisx1976 írta:
Remo írta:
chrisx1976 írta:
Remo írta:
Kleroo írta:
Solution?:
Teljes műanyag elem kivesz, hőlégfúvóval ésszel/hajszárítóval felhevít, érzéssel vissza"hajtogatni/nyomni",hagyni lehülni vissza a helyére, és voila, megint passzentos. esetleg vmi diszkrét, és erős 2oldalú ragasztóval megtámogatni ha nagyon zavar. Így nem kezd el újra elállni, és leszedhető marad az alkatrész, ha kell. :)

@Kleroo

@chrisx1976

A fogyasztással mi a baj? 8O

OFF

Hm.... Az mondjuk tényleg picit soknak tűnik, bár a dugóban töszörögni nem kifizetődő. Haveromnak is az 1.6 100 lovas 10 liter városban ha törik, ha szakad, de az én 1.8-asom is ennyi. 3-4 kilóméterekre megyek, lámpákon át, stb... Télen nekem mondjuk 11 a max.

Azért még tesztelem, mert annyira azért nincs sok valós tankoláskori mérés mögötte. A te 1.8-asod a 3-4km alatt pont a legmagasabb fogyasztási szakaszban van. Úgy látszik ezzel kell megbarátkozni. Esetleg kérek szülinapomra egy saját benzinkutat :)

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2018.06.05 07:17:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1057
 Hozzászólás témája:

"város" és "város" között is szakadék különbség van.
3km dugóban, rogyásig lámpákkal, kisutcázással, gödrökkel. ott szerintem a 15liter is sima liba kb bármitől Very Happy
De kisebb forgalomban, sugárutakon, 25km-t menve, zöldövezetben ugyanez a motor ellehet akár 5-6literből is Smile

Vissza az elejére

Remo

HozzászólásElküldve: 2018.06.05 12:13:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1058
 Hozzászólás témája:

Kleroo írta:
3km dugóban, rogyásig lámpákkal, kisutcázással, gödrökkel. ott szerintem a 15liter is sima liba kb bármitől Very Happy
De kisebb forgalomban, sugárutakon, 25km-t menve, zöldövezetben ugyanez a motor ellehet akár 5-6literből is Smile

Teljesen igaz!
Hiába próbálunk hasonlítgatni. Két egyforma motorú autóval ugyanazon az úton egymás után indulva lehetne csak összemérni.

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2018.06.06 17:42:39  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1059
 Hozzászólás témája:

Kleroo írta:

Így van,jól beszélsz!

Vissza az elejére

decofeco

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.06.28 09:07:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1060
 Hozzászólás témája: javító festék

Üdv Néktek!

Használt valaki már Ford-os javítóspray-t vagy stift-et? Az érdekelne, hogy mennyire használható, nagyon látszik-e a javítás, ha mondjuk a 12 éves, nem garázsban tartott autóról van szó.
És ha még előtte-utána kép is lenne azt is szívesen megnézném ... Laughing

Ezeket néztem a mindenamiford.hu-ról (árban jobban kijövök, mintha fújatnám az elemeket):

Spray_kep_link
Stift_kep_link

Köszi előre is!

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2018.06.28 12:03:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1061
 Hozzászólás témája: Re: javító festék

decofeco írta:
Használt valaki már Ford-os javítóspray-t vagy stift-et? ...

Szia!

Én stiftet használtam moondust silver (kevésbé fellengzősen ezüst színű metálfesték) autón kőfelverődésekre.
Azt tudni kell, hogy ez nem az a festék, amit a gyárban használnak. Durva közelítéssel ez egy aceton oldószeres körömlakk, hozzáadott pigmentekkel.

Ebből jönnek a gondok. Attól függően, hogy mennyire van felkeverve, változik a sötétsége. A teljes felkeverés sem tökéletes megoldás, mert a felületi tartományból azonnal kivándorolnak a pigmentek.
A hozzáadott ecsettel nem lehet egy kis mélyedést pontosan feltölteni. A festék a száradás során zsugorodik ezért nagyon nehéz eltalálni, hogy a felülete sík és pont szintben levő legyen.

De !!!
Mindenképpen jobb, mint a csupasz fém. Vagy az újrafényezés, amin a következő hétvégén megjelenik a következő kőfelverődés.
Ha az ember nem keresi, néhány méterről nem látható. Javít a kinézeten.
Lehet, hogy más színekkel jobb az eredmény.

Vissza az elejére

decofeco

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.06.28 12:17:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1062
 Hozzászólás témája: Re: javító festék

Hello!
Köszi!
Akkor lehet esetleg megpróbálható úgy megoldani, hogy egy szilikonos lehúzóval, plasztikkártyával a felületből "kilógó" többlet festéket le lehetne talán húzni, mint egy glettelésnél Smile
Ilyen stift megoldást régen használtam a másik kocsimnál, az még régebbi technológia volt, és tényleg csak bizonyos sérülésre volt jó. Nekem a madárürülékes fémig marásokat kellene szerintem feltöltenem festékkel, aztán lehet, még le is fóliáztatom karosszéria fóliával. Elöl a lámpák alatt meg talán spray-vel lefújom és azt is fóliáztatom...

fiesta írta:
decofeco írta:
Használt valaki már Ford-os javítóspray-t vagy stift-et? ...

Én stiftet használtam .........A hozzáadott ecsettel nem lehet egy kis mélyedést pontosan feltölteni. A festék a száradás során zsugorodik ezért nagyon nehéz eltalálni, hogy a felülete sík és pont szintben levő legyen.
De !!!
Mindenképpen jobb, mint a csupasz fém.

Vissza az elejére

fefe1968

Érvényes: 2019.05.20.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.06.29 17:02:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1063
 Hozzászólás témája:

Csomagtér beázási problémám van. Mk2 ferdehátú. Jellemzően kombi beázásokra bukkantam a neten, ami csak támpontokat adott. Bal oldalt leghátul nedves a kárpitom. Szétbontottam a burkolatokat, de hiába öntöm kannával a vizet fent az ajtózsanértól, akkor bezzeg semmi nem történik. Ha végképp nem találok semmit, akkor az összes karosszéria illesztést nyomjam ki sziloplaszttal?

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2018.06.29 19:24:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1064
 Hozzászólás témája:

fefe1968 írta:
Csomagtér beázási problémám van. Mk2 ferdehátú. Jellemzően kombi beázásokra bukkantam a neten, ami csak támpontokat adott. Bal oldalt leghátul nedves a kárpitom. Szétbontottam a burkolatokat, de hiába öntöm kannával a vizet fent az ajtózsanértól, akkor bezzeg semmi nem történik. Ha végképp nem találok semmit, akkor az összes karosszéria illesztést nyomjam ki sziloplaszttal?

Leszeded a burkolatokat,amennyit tudsz. Beülsz a csomiba zseblämpäval,es valaki kintröl folyamatosan locsolja az autot. Meg lesz az a beäzäs.

Vissza az elejére

fefe1968

Érvényes: 2019.05.20.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2018.06.30 18:03:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1065
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
fefe1968 írta:

Leszeded a burkolatokat,amennyit tudsz. Beülsz a csomiba zseblämpäval,es valaki kintröl folyamatosan locsolja az autot. Meg lesz az a beäzäs.

Meg lett, köszönöm! Tetősín vége alatt repedés.

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

antalj

HozzászólásElküldve: 2018.09.05 16:05:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1066
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,
2010-es évjáratú (facelift utáni) focuson törlés közben megállt az ablaktörlő középen, kb 2 km alatt tudott visszamenni. Szerelő megnézte, beragadt az ablaktörlő karüsszel, merthogy biztos beázott, és valami okos tervezési okból nem csapágyas, hanem csak egy csúszó tokmányban forog.
A lényeg h spiáterből van, úgyhogy a legkisebb erőfeszítésre is törött. Gyári karüsszel (motor nélkül) 110 ezer, utángyártott 22ezer LENNE, de elvileg nincs az országban készleten sehol, se cromax, bárdi, unix senki.
A facelift előttiből lehet találni utángyártottat, de annak a felfogatása nem ugyanolyan (a 6-ból 1 csavar nem ugyanott van:).
Valaki esetleg járt-e így?
Valaki tud-e vmi beszerzési forrást (német oldal)?

Amúgy a szerelőm az enyém óta heti 5-6 ilyet cserél, szinte csak német autókban, azt mondja a nagy száraz meleg miatt a forgórészből elpárolog a kenés, és mivel emúgy sem nagyon van használva eső hiányában szépen berohad

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2018.09.05 19:28:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1067
 Hozzászólás témája:

antalj írta:
Sziasztok,
2010-es évjáratú (facelift utáni) focuson törlés közben megállt az ablaktörlő középen, kb 2 km alatt tudott visszamenni. Szerelő megnézte, beragadt az ablaktörlő karüsszel, merthogy biztos beázott, és valami okos tervezési okból nem csapágyas, hanem csak egy csúszó tokmányban forog.
A lényeg h spiáterből van, úgyhogy a legkisebb erőfeszítésre is törött. Gyári karüsszel (motor nélkül) 110 ezer, utángyártott 22ezer LENNE, de elvileg nincs az országban készleten sehol, se cromax, bárdi, unix senki.
A facelift előttiből lehet találni utángyártottat, de annak a felfogatása nem ugyanolyan (a 6-ból 1 csavar nem ugyanott van:).

Amúgy a szerelőm az enyém óta heti 5-6 ilyet cserél, szinte csak német autókban, azt mondja a nagy száraz meleg miatt a forgórészből elpárolog a kenés, és mivel emúgy sem nagyon van használva eső hiányában szépen berohad

Link

Vissza az elejére

antalj

HozzászólásElküldve: 2018.09.06 19:12:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1068
 Hozzászólás témája:

lantika írta:
antalj írta:
Sziasztok,

Link

Köszi szépen, tipusszám alapján nem jók amiket hirdet az e-bayn, de irtam neki.
Köszönöm még egyzser, hátha lesz neki olyan ami kell...

Vissza az elejére

pgabor30

HozzászólásElküldve: 2018.10.21 15:02:20  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1069
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Legyen szíves segítsen már valaki, aki tudja, hogy miért nem nyílik rendesen a Focusom motorháztetője.
2005-ös, 1.6-os, benzines Focus 2-ről van szó, amit egy agyalágyult összetört pár hete, és az ígéretével ellentétben nem csinálta meg rendesen (sajnos nem biztosítóztam). Tört a lökhárító és még egyéb dolgok is. Azóta látszólag minden meg lett rajta csinálva (az alsó légterelő, zárszerkezet, dobbetét általam). Egyedül a rezonátort nem vettem meg bele.
A legnagyobb problémám, hogy a motorháztető túlságosan beesik, mikor le van zárva, és ha elfordítom a kulcsot balra a zárban, nem ugrik fel. Emiatt baromi nehéz bárhol is megfogni, hogy kiemeljem, majd felnyissam.
Van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a baj? Rosszul lett feltéve a lökhárító, esetleg más? Van talán valami sufni megoldás erre?

szerk.: azóta kutakodtam kicsit és lehet, hogy a zárszerkezettel van a gond. Csatolok egy képet. A képen piros karikával jelzett fémrudacska nyomja felfelé a motorháztetőt? Ha igen, akkor az a gond, mert az enyémnél szinte teljesen le van nyomódva, és sehogy sem tudom megmozdítani, hogy kijöjjön.

https://imgur.com/a/bOA0Ay5

Köszönöm előre is az esetleges válaszokat!

szerk.: ja és még valami, elnyíródott az olajleeresztő csavar feje. Fúrjam meg és csavarkihajtóval próbálkozzak vagy inkább szerviz? Köszi ezt is!

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2018.10.22 05:35:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1070
 Hozzászólás témája:

pgabor30 írta:
...elnyíródott az olajleeresztő csavar feje. Fúrjam meg és csavarkihajtóval próbálkozzak vagy inkább szerviz? Köszi ezt is!

Szia!

Én fogazott pofájú fogóval próbálnám meg. Gázfogó, önzáró patent fogó.

Vissza az elejére

ujti77

HozzászólásElküldve: 2018.12.10 19:50:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1071
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Tapasztalt fórumtársak segítségét kérem.

120 km/h körül a szélvédőtől erős cicergő hang jön.
Itt egy link a hangról:
https://youtu.be/TrZydGLSa78
Szerintetek mi lehet?

Júliusban cseréltek szélvédőt, azóta voltunk nyáron nagy tempóval külföldön hosszútávon és nem tapasztaltunk ilyesmit.
Most hogy bejött a hideg befolyásolhatott valamit?

A gond az, hogy az asszony pont külföldre ment vele, és csak távszervizelni tudom.
Első körben kiszedettem vele az esőcsatorna és a szélvédő körül a leveleket, de nem javult meg.

Ötlet?

Vissza az elejére

hydcote

HozzászólásElküldve: 2019.01.11 11:25:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1072
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Bp.-en keresek megbízható szépen dolgozó karosszéria lakatost.
2 hónapja vettem egy 2008-as Focus kombit és sajnos a bal hátsó sárvédő és a csomagtér ajtó enyhén sérült, illetve a vezető ajtón olyan mértékű a karc, hogy fényezést kíván. Na meg az egész autón szeretnék egy polírozást, tiszta karc mindenhol. Ja és van egy pici beázásom a csomagtartó ajtó mellett bal oldalon.

Köszi az ajánlásokat előre is!

Z

Vissza az elejére

Mali

HozzászólásElküldve: 2019.01.11 13:37:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1073
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,

Karosszéria "alkatrészekkel" kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Konkrétan az alábbi két fedőelemet keresem:

hátsó ablaktörlő kar takarófedél Ford Focus
visszapillantó tükör burkolat Ford Focus 2004-2008/C-M (ez az a fekete háromszög az A oszlop "alatt")

Előbbinek 6.553 Ft, utóbbinak 10.361 Ft a listaára Cromaxnál (én 5.767 illetve 9.117 Ft-ért tudnám megvenni).

Kérdésem lenne, valaki találkozott már ilyen alkatrésszel olcsóbban, esetleg bontóból?

A hátsó ablaktörlőkar takarófedélre kb 3 éve vadászom, mert közel 6ezret nem találtam érdemesnek rá kifizetni, de mégis csak szebb lenne, ha lenne..

Előre is köszi, hátha Cool

Vissza az elejére

edk

HozzászólásElküldve: 2019.01.11 18:17:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1074
 Hozzászólás témája:

Mali írta:
Sziasztok,

Ha van Facebook-od, akkor próbáld megkérdezni őt, Focusokat bont(ott):
https://www.facebook.com/laszlo.bokor1 Sárbogárd
A hozzászólásai alapján postázni is szokott.

Vissza az elejére

amatoregy

HozzászólásElküldve: 2019.01.12 16:24:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1075
 Hozzászólás témája: Kattanó hang 2-ban

Sziasztok,

nem találtam igazán megfelelő topikot (meg a hiba forrását sem).

Szóval 2011-es 1,6 tdci (90 Le). Ha hátra tolatok, majd fékezek és utána egyesbe rakom és elindulok miután 2.-ba váltok és néhány másodperc után egy fémes kattanó hangot hallok mintha rugó pattanna a helyére.

Elkezdtem volna megkeresni a hiba okát de ötletem sincs. Ha tolatás és fékezés után elindulok 1-esben majd üresbe váltva gurul az autó 20-30 métert és utána váltok másodikba felengedve a kuplungot 2-ban néhány másodperc után hallom a kattanó hangot mint amikor egy rugó a helyére pattan.

Amit eddig tudok:
- mindegy, hogy rögtön váltok 2-es be vagy hagyom gurulni kinyomott kuplunggal vagy üresben amikor beraktam kettőbe és felengedem a kuplungot néhány méter után csinálja.
- ha nincs tolatás előtte akkor ez a hang nincs.
- ha tolatás közben nem fékezek és úgy indulok el akkor sincs.
- nem értem egyesben való induláskor miért nem csinálja és kettesben is miért csak néhány másodperc után.
- ha úgy tolatok, hogy kézi fékkel fékezek akkor ez a hiba szintén nincs.

Ugye kuplung nem lehet, mert 1 és 2 fokozatban sem a felengedés után csinálja. Fékre tippelnék, de nem jövök rá, hogy mi kattan.

Találkozott már valaki hasonlóval?

A válaszokat előre is köszönöm. Elég egy blőd hiba de kicsit bosszant ez a"rugó helyre ugrás" jellegű hang.

Vissza az elejére

Mali

HozzászólásElküldve: 2019.01.14 21:35:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1076
 Hozzászólás témája:

edk írta:
Mali írta:
Sziasztok,

Ha van Facebook-od, akkor próbáld megkérdezni őt, Focusokat bont(ott):
https://www.facebook.com/laszlo.bokor1 Sárbogárd
A hozzászólásai alapján postázni is szokott.

Van persze, köszi szépen, megpróbálom! Cool

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Zörgések, karosszéria meghibásodások
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Ugrás:   

36 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.38 másodperc