Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2019.07.19. 00:23:40 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: BonnieNial
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 25170
Látogatók:
Vendégek: 328
Tagok: 0
Összesen: 328

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Focus 2 szervizelése

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Focus 2 szervizelése
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 198, 199, 200  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

199 / 200 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

fhoksz

Érvényes: 2020.03.03.

HozzászólásElküldve: 2019.02.23 00:00:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5941
 Hozzászólás témája: Re: kormánymű
Hozzászólás az előzmény idézésével

lalaonline írta:
Sziasztok
bár sokan írtak már itt focus kormány kopogásról, arról nem olvastam, hogy konkrétan milyen hibák lettek megállapítva és javítva, nekem a focus 2. 2009 évjárat jobbra ballra tekeréskor 1-1 nagy koppanást produkál ,szinte csak álló vagy parkoló manőverezés közben, 99% hogy a kormányműből jön. javított már valaki ilyet, hová érdemes vinni?
köszi
L.

Szia! Én anno már utána jártam ennek a velejéig... ha (én menet közben figyeltem) mindig egy ponton megakad majd továbbugrik a kormány akkor sajnos kuka kormánymű! A benne lévő fogasléc egy ponton ki van kopva nem javitják csere! Nekem nagyon span szerelő nagyon okosba megszerezte berakta 150 000 ért... azóta lekopogom hibátlan és mint a vaj olyan! Ha nem ezt produkálja lehet toronycsapágy vagy kormányvéggöbfely. Ezek olcsóbbak

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2019.03.07 14:11:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5942
 Hozzászólás témája:

Sziasztok! Jo bontot tudnatok ajanlani? ZsSPeknel nincs ami nekem kell... legszurohaz szep lampa wlore vagy egy magassag allito motor ill 4 lemezfelni! Koszi 1.6 vct 2006

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2019.03.07 18:26:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5943
 Hozzászólás témája:

fhoksz írta:
Sziasztok! Jo bontot tudnatok ajanlani? ZsSPeknel nincs ami nekem kell... legszurohaz szep lampa wlore vagy egy magassag allito motor ill 4 lemezfelni! Koszi 1.6 vct 2006

Esetleg: https://bontoplaza.hu/hasznalt-bontott-ford/auto/alkatreszek/autobontoktol/elado

Vissza az elejére

bencze

Érvényes: 2020.04.04.

HozzászólásElküldve: 2019.03.07 22:00:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5944
 Hozzászólás témája: nem indult a f2

Sziasztok!
Egy hete vettem a focus 2-t (2009, benzin, 1.6 ti-vct) és ma egy fura problémám akadt. Nem indult. Elsőre azt néztem nem-e hagytam úgy a reggel lámpát valamit de nem. Kulcs elfordít, kattanás, semmi egyéb (talán nagyon halk surrogás pár mp-re valahonnét de ahogy utólag most olvasom az benzinpumpa?). Szóval semmi forgatás vagy ehhez hasonló zaj amit én így laikusként még hallottam más autókban ha nem indultak. Olvasom, hogy érdemes nézni lámpa halványul vagy sem de ott és akkor nem próbáltam, a műszerfal világításon nem láttam abszolút semmi ingadozást, nem tudom ott látszana-e.
Így laikusként, hát hívtam egy autóklubos segélyszolgálatot, jött a bácsi méregette az akkut offban meg indítózva, annyit mondott nem az a hibás. Kopogtatta az önindítót, semmi. Jött még valaki akit befogtunk és megtoltuk, úgy harmadikra sikerült emberesebben megtolni és akkor indult. Nem volt egy jól elköltött 16 300 ft, azért persze legalább hazajöttem.
A fura, hogy hazajöttem (félóra) megálltam és utána pöccre indult vagy 5-8x próbáltam, el sem jött, hogy higgyem. Szomszéd szerelő - mondta, hogy nincs rám ideje mert sok az autó nála de kedves volt és megnézte - azt mondja ez vagy önindító vagy nem (mégis valami akkuban vagy kábel szakadás/érintkezési probléma valahol, de lehet önindító talán kefe vagy tekercs szakadás) szóval az a baj ha kicserélik az vagy megjavítja, vagy nem. Lottóban nem hiszek de most nyilván para van, hogy induljak el lehet megint nem indul és ki tolja meg...
Ha mondjuk nagy az esély, hogy önindító akkor még azt mondom csak-csak hátha a csere segít de teljesen vakon nekiállni cserélgetni nem biztos, hogy produktív. Félek diagnosztizálni sem könnyű ha amúgy megy, ki tudja reggel az is lehet megint indul és akkor viszont parázhatok, hogy akkor nem fog indulni amikor a legrosszabb helyen és időben vagyok.

Azt olvastam az 1-es topicban ami talán érvényes, hogy érdemes kicsit megmozdítani 2-3-asban és úgy kuplung ki meg indítás lehet segít, ezt nem próbáltam igaz tolva is harmadikra indult be, azért ez vagy bejön legközelebb vagy nem.

A jelenlegi infók alapján van ötlet, javaslat, tapasztalat?

u.i. ma reggeli jelenség - elsőre nem indult (kattanás, halk surrogás kicsit utána csend), másodikra egy "száraz" forgás olyan pár tized mp - fél mp max és utána indult is (tehát nem instant de gyorsan, ha nem figyelem nem tűnik fel). Pár perc után leállítottam, indítottam, indult elsőre.

Vissza az elejére

soldier84

HozzászólásElküldve: 2019.03.25 08:54:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5945
 Hozzászólás témája: Kormány szervó olaj

Üdv Mindenkinek.

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a legutóbbi motorháztető felpattintás és ellenőrzések után észrevettem hogy a kormány szervó olajat után kell töltenem mert a min szint alatt van. Ennek rendje módja szerint el is vándoroltam a egyik nagyobb autósboltba és ott egy olyan olajat akartak eladni aminek a specifikáció kódja csak részben stimmelt a kézikönyvben szereplővel.

kézikönyv: WSS-M2C204-A2 és ebből az olaj címkéjén csak a M2C204 van feltüntetve. Mivel nem értek hozzá így fogalmam sincs hogy ez így már ok, vagy keressem a gyári olajat (amit valami fura módon alig lehet találni még neten is)?

Végül lenne plusz egy bónusz kérdésem is. Hány évente kell a teljes olajat cserélni a kormány szervóban?

Előre is köszi a segítséget.
Üdv
Gábor

Vissza az elejére

fhoksz

HozzászólásElküldve: 2019.03.25 15:49:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5946
 Hozzászólás témája:

A szakik szerint a szervo zart rendszer, normal esetben sem utantolteni sem cserelni nem kell.... a gyakorlat nalam is mas.. ugyan nekem nem fogy belole ( nezz korul nimcs e szivargas) de en 2 evente atmosatom es cserelem... okadekul szokott kinezni... mondjuk en jo ford szervo szivattyuval nem talalkoztam meg... mind telesalakolja az olajat ami meg megeszi a kormanymuvet... szal ahogy valtoolajat ugy ezt sem art neha cserelni szvsz

Vissza az elejére

soldier84

HozzászólásElküldve: 2019.03.25 22:37:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5947
 Hozzászólás témája:

Köszi szépen a tippet! Smile

fhoksz írta:
A szakik szerint a szervo zart rendszer, normal esetben sem utantolteni sem cserelni nem kell.... a gyakorlat nalam is mas.. ugyan nekem nem fogy belole ( nezz korul nimcs e szivargas) de en 2 evente atmosatom es cserelem... okadekul szokott kinezni... mondjuk en jo ford szervo szivattyuval nem talalkoztam meg... mind telesalakolja az olajat ami meg megeszi a kormanymuvet... szal ahogy valtoolajat ugy ezt sem art neha cserelni szvsz

Vissza az elejére

webert66

HozzászólásElküldve: 2019.03.29 10:55:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5948
 Hozzászólás témája: Dátum beállítás

Sziasztok!
A minap úgy jártam, hogy aksit kellet cserélnem a Focusba! Beraktam az új aksit, majd be akartam állítani a dátumot és az időt, de a dátumot nem tudtam 2004-nél tovább állítani! Járt már így valaki? Van esetleg megoldás, vagy műszeres segítséggel lehet csak beállítani?
Az autó egy, 2009-es Focus 1.6TDCI kombi! A segítséget előre is köszönöm!

Vissza az elejére

supermen

HozzászólásElküldve: 2019.04.02 05:57:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5949
 Hozzászólás témája: Re: Dátum beállítás

webert66 írta:
Sziasztok!
A minap úgy jártam, hogy aksit kellet cserélnem a Focusba! Beraktam az új aksit, majd be akartam állítani a dátumot és az időt, de a dátumot nem tudtam 2004-nél tovább állítani! Járt már így valaki? Van esetleg megoldás, vagy műszeres segítséggel lehet csak beállítani?

Állítsd 2004 12.12. 23:00-ra.Ha átfordul akkor elméletileg már tudod tovább állítani.

Vissza az elejére

webert66

HozzászólásElküldve: 2019.04.07 08:52:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5950
 Hozzászólás témája: Re: Dátum beállítás

supermen írta:
webert66 írta:
Sziasztok!

Állítsd 2004 12.12. 23:00-ra.Ha átfordul akkor elméletileg már tudod tovább állítani.

Köszi! Közben rájöttem már én is!

Vissza az elejére

Andeekey

HozzászólásElküldve: 2019.04.07 21:53:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5951
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,
Focusom kb 3-4 hónapja 420-as hibakódot ad. Mindig egyből törlöm, és kb 200 kilométerenként újra világít a kis lámpa.
Ez azt jelenti, hogy kb 200 kilométerenként van egy hibás adat és közte jól működik?
Kárt tehet ez így az autóban?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Vissza az elejére

Zolibacsi

HozzászólásElküldve: 2019.04.11 09:56:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5952
 Hozzászólás témája:

Andeekey írta:
Sziasztok,
Focusom kb 3-4 hónapja 420-as hibakódot ad. Mindig egyből törlöm, és kb 200 kilométerenként újra világít a kis lámpa.
Ez azt jelenti, hogy kb 200 kilométerenként van egy hibás adat és közte jól működik?

Ez inkább azt jelenti, hogy rossz a katalizátorod. Very Happy Ezért hiába törlöd a kódot, visszadobja mert állandó a jelenség.

Vissza az elejére

decofeco

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2019.04.11 14:35:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5953
 Hozzászólás témája:

Hello!
Bocs, szorít az idő, ide is beírom, nem csak a karosszéria hibás topikba. Hátha többen látjátok Smile

A 2-es fókán a műanyag, süllyesztett tetősín borítást hogy kell levenni, kívülről pattintós, vagy belülről lehet a tetőkárpit eltávolítása után?

Reménykedem az előbbiben...

Köszi előre is!

Vissza az elejére

bencze

Érvényes: 2020.04.04.

HozzászólásElküldve: 2019.04.14 10:13:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5954
 Hozzászólás témája: radio + esp problemak

Két kérdés.

Amióta akkut cseréltek, a rádióm szarabbul megy. CD6000 ezüst színű. FM adásokból kevesebbet talál és megáll majd minden tized frekvenciánál de csak sistergés van általában (pedig kivillan a scanning vagy mit is mond ilyenkor szóval keres, nem manuális tekerés). AM még rosszabb de azt nem próbáltam előtte. Az akku cserekor kicsit tököltek a rádióval mert nem volt kód hozza de megoldottak, nem tudom, kivettek vagy mit csináltak vele (ha jól értem elvileg márkaszervizben ki tudják keresni nem kell hozzányúlni de nem tudom). Van erre ötlet? Nem hallgatok sok rádiót de bizony néha jó lenne.

Más. Volt egy ESP hibám, 2 hete. Elindultam, mentem lassan 200 m-t (rossz köves utca) akkor vettem észre, hogy világít az autó ikon a kis girbegurba csúszásnyomokkal, nem tudom hogy magyarázzam, az ESP ha jól tudom. Próbáltam menüből visszakapcsolni, nem ment, ugrott ki a pipa. Más jelzés nem volt csak ez az egy. Motort leállítottam, újraindítás után jó volt. Azóta, kb 2 hét és 1500-2000 km után még nem jelent meg többé ez a jelenség. Ez mi lehet és mennyire aggódjam?

Időközben a harmadik buta kérdés. Volt már, hogy kivilágított helyen elfelejtettem felkapcsolni a lámpákat, erről jutott ma eszembe. Azt hiszem nem működik a műszerfal megvilágítás. A piktogramok működnek, van is egy gyenge megvilágítás mert este is látom a műszereket kb mint nappal (gyakorlatilag mintha nem lenne megvilágítva hanem nappali fényben látnám), de más autónál az szokott lenni, hogy a lámpa felkapcsolásával kap egy világítást az egész. Namármost ezt az autót most vettem nem tudom hogy kellene kinézzen csak feltűnt, hogy a lámpák fel-le kapcsolásával nem változik a műszerfal, illetve halványabbra kapcsol a km kijelző (computer), a rádió hangerő gombja illetve a klíma fénye, de semmi feltűnő háttérvilágítás nincs.
Ez így normális, vagy valami égőm kiéghetett?

Legutóbb bencze szerkesztette (2019.04.14 20:28:07), összesen 1 alkalommal

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2019.04.14 19:55:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5955
 Hozzászólás témája:

Azoktól kérdeznék, akiknek volt már kormánymű problémája. Milyen tüneteket produkál ez a hiba? Valami kopog az autó elejében de nem jövök rá, hogy mi. Egyenetlen úton egyenes kormánnyal általában. De pl aknatetőn át menve nem. Szervóból olaj nem fogy, teljesen normálisan lehet kormányozni, semmit nem vettem észre rajta. Csak annó többen is írták itt hogy valami műanyag el törik a szerkezetben és az kopog.

Vissza az elejére

JuPe

HozzászólásElküldve: 2019.04.15 05:12:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5956
 Hozzászólás témája:

kelly írta:
Azoktól kérdeznék, akiknek volt már kormánymű problémája. Milyen tüneteket produkál ez a hiba? Valami kopog az autó elejében de nem jövök rá, hogy mi. Egyenetlen úton egyenes kormánnyal általában. De pl aknatetőn át menve nem. Szervóból olaj nem fogy, teljesen normálisan lehet kormányozni, semmit nem vettem észre rajta. Csak annó többen is írták itt hogy valami műanyag el törik a szerkezetben és az kopog.

Ez engem is érdekelne.

Vissza az elejére

Andeekey

HozzászólásElküldve: 2019.04.15 17:02:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5957
 Hozzászólás témája:

Zolibacsi írta:
Andeekey írta:
Sziasztok,

Ez inkább azt jelenti, hogy rossz a katalizátorod. Very Happy Ezért hiába törlöd a kódot, visszadobja mert állandó a jelenség.

És mi történik, ha nem cseréltetem ki a katalizátort, mondjuk csak 4-5 ezer kilométer múlva?

Vissza az elejére

tamas_kulcsar_90

HozzászólásElküldve: 2019.04.16 08:11:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5958
 Hozzászólás témája:

Andeekey írta:
Zolibacsi írta:
Andeekey írta:
Sziasztok,

És mi történik, ha nem cseréltetem ki a katalizátort, mondjuk csak 4-5 ezer kilométer múlva?

Bébifókák élete fog a lelkeden száradni Very Happy

Amúgy ha nem tömődött el, akkor semmi sem fog történni azon kívül, hogy jobban szennyez a kocsi.

Vissza az elejére

zor19

HozzászólásElküldve: 2019.04.16 11:29:04  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5959
 Hozzászólás témája:

kelly írta:

a műanyag baszos kormánymű hibánál egyenesben nem kopogott nekem, csak kanyarban úthibán, csatornafedőn, stb. Sőt, talán csak jobbra kanyarodáskor.

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2019.04.16 20:07:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5960
 Hozzászólás témája:

Szervóolajad fogyott? Kormányzáson észre vettél valamit? Gondolom ezt csak műhely tudja javítani.

zor19 írta:
kelly írta:

a műanyag baszos kormánymű hibánál egyenesben nem kopogott nekem, csak kanyarban úthibán, csatornafedőn, stb. Sőt, talán csak jobbra kanyarodáskor.

Vissza az elejére

nagyas

HozzászólásElküldve: 2019.04.23 23:18:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5961
 Hozzászólás témája:

Az izzítógyertyákat milyen időközönként kell/célszerű cserélni?

Vissza az elejére

Gza

HozzászólásElküldve: 2019.04.24 07:25:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5962
 Hozzászólás témája:

a műanyag baszos kormánymű hibánál egyenesben nem kopogott nekem, csak kanyarban úthibán, csatornafedőn, stb. Sőt, talán csak jobbra kanyarodáskor.[/quote]

Ez pontosan mit takar? bonyolult a javítása? jobra kiteket kormánynál nekem is kobban pl mikor a kanyarodok be a bejáróra.

Vissza az elejére

fefe1968

Érvényes: 2020.05.20.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2019.04.24 13:58:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5963
 Hozzászólás témája:

nagyas írta:

Csere intervallumot nem olvastam róla. A csere elég necces, mert könnyen beletörnek és az elég gáz. Sok helyen nem is vállalják. Ha nincs vele problémád, nincs indítási nehézség télen sem, akkor szerintem ne foglalkozz vele.

A galériám: Klikk ide!

Vissza az elejére

nagyas

HozzászólásElküldve: 2019.04.24 21:31:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5964
 Hozzászólás témája:

fefe1968 írta:
nagyas írta:

Csere intervallumot nem olvastam róla. A csere elég necces, mert könnyen beletörnek és az elég gáz. Sok helyen nem is vállalják. Ha nincs vele problémád, nincs indítási nehézség télen sem, akkor szerintem ne foglalkozz vele.

Gond nincs velük de előbb-utóbb biztosan szükség lesz cserére.
Gondolom minél később cseréltetem, annál nehezebb lesz kiszedni...

Vissza az elejére

ATTIS

Érvényes: 2020.05.22.

HozzászólásElküldve: 2019.04.25 05:59:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5965
 Hozzászólás témája:

nagyas írta:
fefe1968 írta:
nagyas írta:

Gond nincs velük de előbb-utóbb biztosan szükség lesz cserére.
Gondolom minél később cseréltetem, annál nehezebb lesz kiszedni...

A kiszedhetőség nem idő függvénye. ha viszonylag keveset is megy az autó, de sok éve megvan, akkor időnként meg kell mozdítani - kenni-visszatekerni és jó lesz az.

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2019.04.26 18:39:43  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5966
 Hozzászólás témája:

Első lengőkart kellene kiszerelnem mert abban kopog a hátsó nagy szilent. Viszont a jobb oldalon lévő egyik csavar útjában van a klíma egyik csöve. Ha valaki szedett már ki lengőkart írja már meg hogy hogy lehet ki műteni onnan a csavart.

Vissza az elejére

Peci

HozzászólásElküldve: 2019.04.29 16:33:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5967
 Hozzászólás témája: Karosszéria javítás

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni kasznis témában...
Asszony okozott egy kis bajt ma és kellene egy normális karosszériás hely... Ti hová szoktátok vinni? (Sajnos az ESS Motor még nem csinál ilyet, legalább is így tudom...) Crying or Very sad

Szigorúan név nélkül, de pár hivatalos márkakereskedéssel, szervizzel már megjártam amikor párszor belém jöttek. Volt ahol a belső tükröm tűnt el, volt ahol szikrázó napsütésben egy gigantikus üvegfal mellett adták vissza az autót és később vettük észre, hogy az átadáskor fényes oldala össze van verve. De ugyanúgy volt ahol hozzányúltak és most púposodik a fényezés...
Szóval tartok kicsit ezektől.
Hová viszitek ha ilyen ügy adódik?

Köszönöm az infókat!!

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2019.04.29 22:01:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5968
 Hozzászólás témája: Re: Karosszéria javítás

Peci írta:
...
Hová viszitek ha ilyen ügy adódik?

Én a Szilágy Kft-nél voltam Érden, amikor behorpadt egy kissé az A oszlopom. Kb. 7 éve.

Hidegen kisimították a lemezt. Foltfestéssel lefestették a helyet. Moondust silver és egyáltalán nem üt el.
A javításhoz kivették és visszarakták a szélvédőt. Nem ereszt azóta sem.

Vissza az elejére

kelly

HozzászólásElküldve: 2019.05.09 20:08:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5969
 Hozzászólás témája:

Na akkor meg válaszolom magamnak. Otthon akna nélkül is simán ki lehet cserélni a lengőkart. A jobb oldalinál kicsit trükközni kell, de nem bonyolult.

kelly írta:
Első lengőkart kellene kiszerelnem mert abban kopog a hátsó nagy szilent. Viszont a jobb oldalon lévő egyik csavar útjában van a klíma egyik csöve. Ha valaki szedett már ki lengőkart írja már meg hogy hogy lehet ki műteni onnan a csavart.

Vissza az elejére

Smelo

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2019.05.27 08:52:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5970
 Hozzászólás témája: kipufogó hővédő lemez

Sziasztok! Van egy 2006-os TiVCT Focus kombim. A kipufogó feletti alu hővédő lemez van ráesve - úgy tűnik nekem - a kipufogóra, ki lehet szakadva a felfogatási helye. Csere? Hol találok ilyet?

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 meghibásodások, szervízelési kérdések -> Focus 2 szervizelése
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 198, 199, 200  Következő
Ugrás:   

199 / 200 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.59 másodperc