Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2019.08.23. 23:53:32 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: bstefan
Mai: 1
Tegnapi: 2
Összesen: 25338
Látogatók:
Vendégek: 355
Tagok: 5
Összesen: 360

Jelen lévő tagok:
01: Dythern
02: semetka
03: sparta2
04: lucifer
05: qqrique

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Új C-Max tulajdonosok hülye kérdései

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Új C-Max tulajdonosok hülye kérdései
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

99 / 100 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ibigoo

HozzászólásElküldve: 2019.06.04 13:46:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2941
 Hozzászólás témája: hangjelzés huppanónál
Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Pár napja egy használt Focus C-max (2006/11) boldog tulajdonosa lettem (Focus / C-max régi álmom volt, teljesült). A járgány kedves, aranyos és jófej, ugyanakkor bizonyos mértékű bukkanóknál elektronikus hangjelzést ad, első blikkre ugyanazt amit az általános figyelmeztetéseknél - pl. mikor azért szól, hogy ilyen-olyan ajtó nyitva van.
A kijelzőn, mellette lévő sárga / piros led-en nincs jelzés. Bátortalanul az ESP-re tippeltem elsőre - a bukkanó miatt csökken a kerékre, felfüggesztésre eső terhelés, úgy gondoltam ezt tarthatja közbelépésre vagy jelzésre érdemesnek az ESP -, de a hangjelzésnél nem villan fel az ESP visszajelző a műszerfalon, miközben az egyébként működik, mert a gyújtásnál szabályszerűen megjelenik.
A jelenlévőknek esetleg van ötletük? Köszönöm előre is!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

sulep

HozzászólásElküldve: 2019.06.04 21:52:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2942
 Hozzászólás témája:

Ma átvettük az új autót, igaz nem Focus, hanem C-Max 1.0 125le, de amit furcsállok, hogy a szervízkönyvben 1 év vagy 20 ezer km van írva illetve a korábbi ilyen motorral szerelt autóinknál is ez volt, addig a 0 revíziós nyomtatott papírra 2 év vagy 30 ezer km van nyomtatva és ezt is mondta az értékesítő. Ilyenkor melyik lehet a valós? 0 revíziónál a kereskedés lényegében csak ellenőrzi az olaj ill. folyadékszinteket nemde? Vagy olajjal is ott töltik fel? Mondom nehogy másikat töltsenek bele véletlen mert mondjuk félrenéztek valamit és nyugodtan használja az ember (habár a papíron minden más adat jó).

Vissza az elejére

Ibigoo

HozzászólásElküldve: 2019.06.11 07:08:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2943
 Hozzászólás témája: Re: hangjelzés huppanónál

Ibigoo írta:
Sziasztok! Pár napja egy használt Focus C-max (2006/11) boldog tulajdonosa lettem (Focus / C-max régi álmom volt, teljesült). A járgány kedves, aranyos és jófej, ugyanakkor bizonyos mértékű bukkanóknál elektronikus hangjelzést ad, első blikkre ugyanazt amit az általános figyelmeztetéseknél - pl. mikor azért szól, hogy ilyen-olyan ajtó nyitva van.
A kijelzőn, mellette lévő sárga / piros led-en nincs jelzés. Bátortalanul az ESP-re tippeltem elsőre - a bukkanó miatt csökken a kerékre, felfüggesztésre eső terhelés, úgy gondoltam ezt tarthatja közbelépésre vagy jelzésre érdemesnek az ESP -, de a hangjelzésnél nem villan fel az ESP visszajelző a műszerfalon, miközben az egyébként működik, mert a gyújtásnál szabályszerűen megjelenik.
A jelenlévőknek esetleg van ötletük? Köszönöm előre is!

Valaki esetleg? Smile
Annyival tudom kiegészíteni a fentieket, hogy a hangjelzés során néha felvillan a kézifék jelzés, illetve beállított tempomat esetén kikerül a jármű a sebességtartásból.

Vissza az elejére

FokaDriver

HozzászólásElküldve: 2019.06.13 17:51:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2944
 Hozzászólás témája:

nagysuhi írta:
FokaDriver írta:
Szevasztok,

A 2011-es C-Max-om ablakmosó tartály kupakja megy tönkre...vajon jó rá bármelyik hasonló ívású Focus ablkamosó tartály kupakja ? Ezek egyen méretek ?

Köszönet,
FD.

Jó a kérdés, az enyémben is szét van töredezve. Kíváncsi leszek a megoldásra.

Alapos guglizás után arra jutottam hogy nincs olcsó megoldás...én végül 3400 Ft-ért vettem kupakot a vele csak együtt kapható gégecsővel a mindenamifordnál. A kupakot a helyére pattintottam, a gégecső pedig ment a műanyag hulladék gyűjtőbe. Egyébként ganaj minősége van az új gyári kupaknak is....tapintásra sem az a hőallóság és strapabírás mintaképe.

Még mindig olcsóbb mintha menet közben hagyom el a kupakot és a szmötyi eldugítja a spricniket.

Vissza az elejére

FokaDriver

HozzászólásElküldve: 2019.06.13 17:59:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2945
 Hozzászólás témája:

sulep írta:
Ma átvettük az új autót, igaz nem Focus, hanem C-Max 1.0 125le, de amit furcsállok, hogy a szervízkönyvben 1 év vagy 20 ezer km van írva illetve a korábbi ilyen motorral szerelt autóinknál is ez volt, addig a 0 revíziós nyomtatott papírra 2 év vagy 30 ezer km van nyomtatva és ezt is mondta az értékesítő. Ilyenkor melyik lehet a valós? 0 revíziónál a kereskedés lényegében csak ellenőrzi az olaj ill. folyadékszinteket nemde? Vagy olajjal is ott töltik fel? Mondom nehogy másikat töltsenek bele véletlen mert mondjuk félrenéztek valamit és nyugodtan használja az ember (habár a papíron minden más adat jó).

20 ezer....és a hűtőfolyadék szintjét is figyelgesd.

Vissza az elejére

sulep

HozzászólásElküldve: 2019.06.13 22:38:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2946
 Hozzászólás témája:

FokaDriver írta:
sulep írta:

20 ezer....és a hűtőfolyadék szintjét is figyelgesd.

Másik kereskedésben is rákérdeztem és 2 év vagy 30 ezer. A Ford Etis is ezt hozza ki illetve hogy ez már láncos kivitel. Ezekszerint ez egy újabb változat már, ez az euro 6.2-es.

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.19 05:48:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2947
 Hozzászólás témája: 2009 1.6 VCT - vezérlés

Szisztok, ma fogom elhozni a cmaxomat, 1.6 VCT motor van benne és 160k km. A tulaj szervizelte vezetett a szerviz könyv, de vezérlés csere nem rémlik neki, ami kicsit fura, mert nem habiszti szervizekbe hordta. Elvileg ennél a motornál 8 év és/vagy 160k km-nél kell vezérlest cserélni. Ha jól tudom?

Tudtok segíteni abban, hogy hogyan lehetne kideríteni, hogy volt-e cserélve vezérlés? Szemmel latni ezt esetleg? Ugyanitt tudnátok ajánlani esetleg Budapesten olyan szervizt ahova érdemes elvinni meg csináltatni a cserét?
Köszi!

Vissza az elejére

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2019.06.19 08:16:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2948
 Hozzászólás témája: Re: 2009 1.6 VCT - vezérlés

solarenqu írta:
Szisztok, ma fogom elhozni a cmaxomat, 1.6 VCT motor van benne és 160k km. A tulaj szervizelte vezetett a szerviz könyv, de vezérlés csere nem rémlik neki, ami kicsit fura, mert nem habiszti szervizekbe hordta. Elvileg ennél a motornál 8 év és/vagy 160k km-nél kell vezérlest cserélni. Ha jól tudom?

Tudtok segíteni abban, hogy hogyan lehetne kideríteni, hogy volt-e cserélve vezérlés? Szemmel latni ezt esetleg? Ugyanitt tudnátok ajánlani esetleg Budapesten olyan szervizt ahova érdemes elvinni meg csináltatni a cserét?
Köszi!

Még ha látni is lehetne, de valószínű nem látható, akkor is egy vezérlés cseréről, ha nincs számla és szervizkönyv bejegyzés, akkor mintha meg sem történt volna. Csak akkor tekintsd megtörténtnek, ha kapsz róla számlát, amivel esetleges probléma esetén reklamálni tudsz az adott szerviznél.
Gondolj bele, ha 10-20ekm múlva összekócolódnak a szelepek egy szíjszakadás miatt, akkor hova fordulsz?
Ha cseréltetni fogod, akkor gödre, Ess Motor-hoz, vagy bármelyik Ford márkaszervizbe vinném a helyedben. Fix áron cserélik, ha 5+ éves az autód. De ez esetben azért érdeklődd meg mi van benne pontosan, mert a görgőket és az egyéb segédszíjakat is cserélni érdemes ilyenkor (klíma, generátor).
Ford Motorcraft vízpumpa és vezérműszíj készlet

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.19 08:55:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2949
 Hozzászólás témája: Re: 2009 1.6 VCT - vezérlés

hatragyi írta:
solarenqu írta:

Köszi!

Még ha látni is lehetne, de valószínű nem látható, akkor is egy vezérlés cseréről, ha nincs számla és szervizkönyv bejegyzés, akkor mintha meg sem történt volna. Csak akkor tekintsd megtörténtnek, ha kapsz róla számlát, amivel esetleges probléma esetén reklamálni tudsz az adott szerviznél.
Gondolj bele, ha 10-20ekm múlva összekócolódnak a szelepek egy szíjszakadás miatt, akkor hova fordulsz?
Ha cseréltetni fogod, akkor gödre, Ess Motor-hoz, vagy bármelyik Ford márkaszervizbe vinném a helyedben. Fix áron cserélik, ha 5+ éves az autód. De ez esetben azért érdeklődd meg mi van benne pontosan, mert a görgőket és az egyéb segédszíjakat is cserélni érdemes ilyenkor (klíma, generátor).
Ford Motorcraft vízpumpa és vezérműszíj készlet

Nagyon szépen köszönöm, foglaltam is időpontot! Smile

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.21 06:58:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2950
 Hozzászólás témája: Műszerfal zugás

Sziasztok, valakinek volt már olyan hogy a műszerfalból halk zugast hall, ha rá adom a gyújtást? Mitől lehet? Köszi!

Vissza az elejére

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2019.06.21 07:05:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2951
 Hozzászólás témája: Re: Műszerfal zugás

solarenqu írta:
Sziasztok, valakinek volt már olyan hogy a műszerfalból halk zugast hall, ha rá adom a gyújtást? Mitől lehet? Köszi!

Nekem már nem C-Max-om van, de amíg volt, úgy emlékszem nekem is volt. Valami kis ventilátor van ott, az kulcslyuk mellett valahol mintha volna egy kis kerek szellőző is és kb onnan jön.

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.21 07:06:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2952

hatragyi írta:
solarenqu írta:

Nekem már nem C-Max-om van, de amíg volt, úgy emlékszem nekem is volt. Valami kis ventilátor van ott, az kulcslyuk mellett valahol mintha volna egy kis kerek szellőző is és kb onnan jön.

Igen igen, onnan valahonnan... ha ki kapcsolom a rádiót/szelloztetest akkor is csinálja.. Sad

Vissza az elejére

Ata62

HozzászólásElküldve: 2019.06.22 11:14:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2953

solarenqu írta:

Az egy hő,és páraérzékelő szenzor(van rajta kis ventilátor)Automata klímát,és a belső-külső szellőztető(légkeverő) motort állitja.Ha koszos,akkor egyre zajosabb lesz,és fals értéket ad a szenzor.

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.22 13:36:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2954
 Hozzászólás témája: Isofix

Sziasztok, Lenne meg egy hülye kérdésem. 2009-es CMAX. GHIA felszereltség. Nem alap tartozék az ISOFIX? Köszi!

Vissza az elejére

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2019.06.22 15:46:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2955
 Hozzászólás témája: Re: Isofix

solarenqu írta:
Sziasztok, Lenne meg egy hülye kérdésem. 2009-es CMAX. GHIA felszereltség. Nem alap tartozék az ISOFIX? Köszi!

Egyikben sem. Lehet venni hozza gyari kitet, ki kell vagni hozza az ulest mert ott az isofix rogzitopont.
A kit tartalmaz egy vagasi sablont es egy bepattinthato muanyag elemet es ugy fog kinezni mint a gyari.
Ja es csak a ket szelso hatso ules isofixes.

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.25 06:01:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2956
 Hozzászólás témája:

Köszi, hat végül az enyémben széria volt, csak el
Kellett húzni az üléshuzatot kicsit Smile

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.25 06:03:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2957
 Hozzászólás témája:

Nem tudtok ajánlani egy bontót? Szükségem lenne egy ilyen klima szenzorra:
h82nb 3m5t-19c734-ab
Sajnos ilyen bardinal / unixnál nem találok ilyet. Sad

Vissza az elejére

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2019.06.25 08:01:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2958
 Hozzászólás témája:

solarenqu írta:

Ezt mondtam. A rögzítőpont ott van mindegyikben, csak a kivezetése nincs meg (ki érti ezt miért?). Ehhez kell az isofix kit, ami egy sablon és egy műanyag elem amit odapattintasz, miután kivágtad az ülést.
Ha így használod, akkor az üéshuzat el fog ott deformálódni, persze ha ez nem zavar, akkor lehet így is.

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.25 08:06:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2959
 Hozzászólás témája:

hatragyi írta:
solarenqu írta:

Ezt mondtam. A rögzítőpont ott van mindegyikben, csak a kivezetése nincs meg (ki érti ezt miért?). Ehhez kell az isofix kit, ami egy sablon és egy műanyag elem amit odapattintasz, miután kivágtad az ülést.
Ha így használod, akkor az üéshuzat el fog ott deformálódni, persze ha ez nem zavar, akkor lehet így is.

Háát, inkább legyen deformált mint kivágott.. Smile

Vissza az elejére

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2019.06.25 08:17:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2960
 Hozzászólás témája:

solarenqu írta:
hatragyi írta:
solarenqu írta:

Háát, inkább legyen deformált mint kivágott.. Smile

Ettől én is féltem, de ez a gyári megoldás. Ráadásul nekem plüss ülések voltak. Eza gyári isofix kit, a műanyag teljesen eltakarja avágást, és az ülés sem szakad tovább később.
Két kit kell ebből a "cukiságból": C-Max isofix kit

Vissza az elejére

Balazs029

HozzászólásElküldve: 2019.06.29 09:00:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2961
 Hozzászólás témája:

Sziasztok.Lenne egy nagyon Sürgős kérdésem remélem tudtok rá megoldást.

Kicseréltem a gyertyákat mivel a motor gyorsításkor egyet-kettőt rángatott.De most az új gyertyákkal nem megy minden henger alapjáraton még menet közben nem tudtam megnézni mert nem merek vele így elindulni.Mi lehet a hiba merre keresem a megoldást? Lehet trafó hiba ?( 1.8 Duratec) .

Köszi a Válaszokat.

Legutóbb Balazs029 szerkesztette (2019.06.29 09:04:49), összesen 1 alkalommal

Vissza az elejére

solarenqu

HozzászólásElküldve: 2019.06.29 09:02:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2962
 Hozzászólás témája:

Sziasztok, van itt olyan aki szereltetett már be fej egységet? Valami nagy kijelzos telefon kihangositós megoldás érdekelne.. köszi!

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2019.06.29 16:03:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2963
 Hozzászólás témája:

Balazs029 írta:
Sziasztok.Lenne egy nagyon Sürgős kérdésem remélem tudtok rá megoldást.

Kicseréltem a gyertyákat mivel a motor gyorsításkor egyet-kettőt rángatott.De most az új gyertyákkal nem megy minden henger alapjáraton még menet közben nem tudtam megnézni mert nem merek vele így elindulni.Mi lehet a hiba merre keresem a megoldást? Lehet trafó hiba ?( 1.8 Duratec) .

Köszi a Válaszokat.

1. Melyik hengerek nem mennek? A gyertyák melegsége vagy a benzines elektródák alapján tudod megállapítani.

2. A trafó végleg tönkremehetett, ha a motor akár csak rövid ideig is be volt indítva, úgy hogy nem volt minden kábel a helyén.

3. A mozgatástól keletkezhetett szakadás valamelyik elöregedett gyetyakábelben.

4. Lehet, hogy a gyetyakábelek a visszaszerelés után egymáshoz vagy a motorhoz érnek és áthúznak.

5. Szerlés közben elmozdulhatott a trafó bementének kontakthibás csatlakozója vagy törés van a bemenő vezetékben.

6. A kábelek helye felcserélődött a trafón.

Vissza az elejére

Balazs029

HozzászólásElküldve: 2019.06.29 17:12:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2964
 Hozzászólás témája:

Köszönöm gyors választ . Majd ezeket holnapi nap átnézem viszont lenne még egy olyan kérdésem- lehetséges hogy a trafó nem elégé illeszkedik mivel a 3. hengernél levő trafó tartófüle letört és nem úgy szórítja rá mint a többinél. Ha trafót cserélek kötelező az összeset vagy elég azt amelyik hibás?

Vissza az elejére

Ata62

HozzászólásElküldve: 2019.07.07 10:48:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2965
 Hozzászólás témája:

Balazs029 írta:
Köszönöm gyors választ . Majd ezeket holnapi nap átnézem viszont lenne még egy olyan kérdésem- lehetséges hogy a trafó nem elégé illeszkedik mivel a 3. hengernél levő trafó tartófüle letört és nem úgy szórítja rá mint a többinél. Ha trafót cserélek kötelező az összeset vagy elég azt amelyik hibás?

Igaz kicsit megkésve,de csak a híbásat cseréld.

Vissza az elejére

Shatterhand

HozzászólásElküldve: 2019.07.22 17:26:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2966
 Hozzászólás témája:

FokaDriver írta:
Szevasztok,

A 2011-es C-Max-om ablakmosó tartály kupakja megy tönkre...vajon jó rá bármelyik hasonló ívású Focus ablkamosó tartály kupakja ? Ezek egyen méretek ?

Köszönet,
FD.

Ha még aktuális: most vettem, 600 Ft.-volt.Peugeot 206-os-é ugyan ilyen.

Vissza az elejére

Balazs029

HozzászólásElküldve: 2019.08.04 07:48:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2967
 Hozzászólás témája: Szelepfedél tömités csere

Sziasztok .

Honnan látom hogy érdemes-e szelepfedél tömítést cserélni? Mert picit fogyogat az olaj igaz nem gyári ( Total 5w40).A motortér nem olajos viszont ha benézek a kocsi alá jobb oldalt ahol asszem a váltó van kicsit olajos a alja a kocsinak.Esetleg leírnátok azt is hogy mi a meghúzási sorrend és milyen erővel kell meghúzni a csavarokat ? (1.8 Duratec qqdb motorkód)

Köszi előre is .

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2019.08.04 21:47:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2968
 Hozzászólás témája: Re: Szelepfedél tömités csere

Balazs029 írta:
Sziasztok .

Honnan látom hogy érdemes-e szelepfedél tömítést cserélni? ... A motortér nem olajos viszont ha benézek a kocsi alá jobb oldalt ahol asszem a váltó van kicsit olajos a alja a kocsinak.

Végig kell húzni az ujjadat a szelepfedél és a hengerfej találkozásánál. Ha olajos lesz, akkor ott van a szivárgás. Esetleg kellhet még egy letörlés és pár tucat kilométer után ujabb teszt. Ha akkor is van olaj, mehet a szelepfedéltömítés csere.

Ha a váltó külső oldala olajos, akkor lehet féltengely szimmering.

Általában. ha kétséges a forrás, akkor le kell mosni a motort és utána megnézni, hogy mi az a legmagasabb pont, ahol az olaj megjelenik. Az olaj lefele folyiik és a menetszél hátra nyomja. Ennek figyelembevételével lehet megtalálni a kiindulópontot.

Vissza az elejére

Balazs029

HozzászólásElküldve: 2019.08.05 17:42:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2969
 Hozzászólás témája: Olajfogyasztás

Sziasztok ismét lenne egy kérdésem. Van egy kis olajfogyasztásom olyan 8dl/1000km pontosan sajnos nem tudom mert nem pont 1000 km után néztem rá. Ma meleg motornál kihúztam a nívópálcát hátha fog jönni kartergáz de semmi nem történt Viszont levettem az olajbeöntő sapkáját és ott rendesen kipufogott de füst nélkül.Nem tudom hogy ez attól van hoy kopott motor vagy csak az EGR ahogy visszadolgozik. Gyertyákat megnéztem egyik sem olajos mindengyik szép barna amilyenek lennie kell. A kocsi jól megy szépen húz. Illetve mellékelek egy képet mintha olajsár lenne -lehetséges hogy ott szivároghat az olaj? Mit nézzek/nézessek meg szerelővel vagy itthon ? Köszi Előre is .

https://ibb.co/nzBJyFT

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Új C-Max tulajdonosok hülye kérdései
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Következő
Ugrás:   

99 / 100 oldal

Ugrás: