Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.04.06. 19:29:26 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Gbazs
Mai: 2
Tegnapi: 1
Összesen: 25654
Látogatók:
Vendégek: 284
Tagok: 9
Összesen: 293

Jelen lévő tagok:
01: Kapeti
02: lantika
03: wemarcell53
04: lucifer
05: JuPe
06: gazsi15
07: ede24
08: Zoleek
09: Mike88

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - SYNC 3

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 4-ről -> SYNC 3
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

2 / 2 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

hatragyi

HozzászólásElküldve: 2020.03.13 18:22:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 31
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Talan most jo. Ujbol letoltottem a terkepfajlokat, megcsinaltam a pendriveot es vegigment a frissites. Reseteltem a syncet ujbol hozzaraktam a telefont, most talan az is jo. Tehat 3.4.20021 es f9. Tesztelem.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Peterzee

HozzászólásElküldve: 2020.03.19 10:13:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 32
 Hozzászólás témája:

Sziasztkok,
Megpróbáltam feltenni az F9-es térkép csomagot a legelső hozzászólásban lévő 10 fáljjal és autoinstallal.
Szépen ki is írta hogy update,
olyan 70 percet autóztam és csak nem akart végezni.
sajnos nem tudtam időben többet várni de azt gondolom még fél óra múlva sem állt volna meg.
Eddig is ugyan azzal a pendrive-al frissítettem.
Múltkor a 3.4-es változtara történő reformat a 24 GB is 45 perc alatt felment.
ez a csomag nincs annyi.
Emlékeszem az F8-as csomag is kb 40 perc alatt felment.

Más nem tapasztalt ilyet?
mi lehet a gond?

Köszi.

Vissza az elejére

wongkok

HozzászólásElküldve: 2020.03.20 06:14:28  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 33
 Hozzászólás témája:

Markyxx írta:
Sziasztok,

Egy 2017-es gyártású Kugát vásároltam. Most a Ford honlapjáról elérhető legfrissebb verzióra frissítettem: SYNC3_3.0_19205 + F8 térképek. Minden ok.
Viszont ahogy írtátok van már „félhivatalos” frissítés: SYNC3_3.4_20021 + F9 térképek.

Ha feltelepítem akkor ugrik a 2+3 év gyári gar?
Illetve ha megjelenik majd nagyobb verziójú hivatalos frissítés akkor tudom majd folytatni a gyári update-eket az alap módon?
Kb milyen csúszással szoktak megjelenni hivatalosan, mik a tapasztalatok?

Köszönöm szépen!

Ha szeretnéd felfrissíteni akkor egyelőre a 3.4 Build 19200 + F9 et javaslom.
Reformat
Kód:
APPS=5U5T-14G381-CD.tar.gz
VOICE=4U5T-14G391-AJ.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BAF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BBF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BCF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BDF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BEF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BFF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BGF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BHF.tar.gz
MAP=1U5T-14G421-BJF.tar.gz
VOICE_NAV=4U5T-14G422-BAD.tar.gz
VOICE_NAV=4U5T-14G422-BBD.tar.gz
VOICE_NAV=4U5T-14G422-BCD.tar.gz
VOICE_NAV=4U5T-14G422-BDD.tar.gz
GRACENOTES=4U5T-14G423-AA.tar.gz
MAP_LIC=1U5T-14G424-BG.tar.gz
ENH_DAB=1U5T-14G658-AE.tar.gz 

autointsall
Kód:
[SYNCGen3.0_ALL]
Item1 = 1U5T-14G386-CB - SyncMyRide\1U5T-14G386-CB.tar.gz
Open1 = SyncMyRide\1U5T-14G386-CB.tar.gz
Options = AutoInstall

Vissza az elejére

wongkok

HozzászólásElküldve: 2020.03.20 06:42:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 34
 Hozzászólás témája:

lantika írta:

Nem ärtana ismerni a sync3 tipusait. Frissititek össze-vissza utäna meg nem fog valami rendesen müködni,aztän csak megy a fejvakaräs. Szerviz meg csak APIM cserevel fogja megoldani,nem ismerem a magyar ärakat,de itt olyan 500€-rol beszelünk kb.
Amin sync3 van azt a sony gyärtotta. My18 utän a panasinic lett a gyärto,itt jött a 3.2 ami most mär 3.4-ig frissithetö. Itt persze nem csak a gyärto vältozott,hanem a termek is. RAM,ROM,CPU,GPU,FW,stb.Ha valaki a 3.0-ra feltolja a 3.3-at,vagy a 3.4-et akkor nem fog rä többet hivatalos gyäri frissitest kapni a ford oldalrol,can-bus problemät okozhat az egesz. Ällt mär itt az udvaromban mk5 mondeo összeomlott can-bussal egy jol sikerült okosban csinält update miatt. Ha esetleg az APIM nem fog majd kommunikälni az IPC-vel akkor az is ez miatt lesz,mint ahogyan az USB zenelejätszäs problema is.
Hallottam mär olyanrol is,hogy a nem navisbol update-al lesz navis a sync3. Nem igaz mert mäs a HDD merete,nem fog räferni a terkep. Sync2-n van ilyen lehetöseg.

Semmi baja nem lesz ha V3.0 -> V3.4re frissíted. Sőt bármikor visszacsinálható, igaz az egy kicsi macerásabb. Alvázszám alapján valóban nem lesz hozzá a Ford oldaláról letölthető hivatalos frissítés (vagyis lesz, csak az még a 3.0 -s verzióhoz), de bármelyik 3.4 frissítés feltehető majd rá. Jól hallottad egyébként mert a nem navis fejegységből is lehet csinálni navisat. Csak egy minimális térképpel. Ugyanis a nem navis "HDD"-je eMMc csak 16gb, a navisé 64gb. A fejegységet lehet magyarítani is, videó lejátszót telepíteni, etc...

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.03.20 14:37:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 35
 Hozzászólás témája:

wongkok írta:
lantika írta:

Nem ärtana ismerni a sync3 tipusait. Frissititek össze-vissza utäna meg nem fog valami rendesen müködni,aztän csak megy a fejvakaräs. Szerviz meg csak APIM cserevel fogja megoldani,nem ismerem a magyar ärakat,de itt olyan 500€-rol beszelünk kb.
Amin sync3 van azt a sony gyärtotta. My18 utän a panasinic lett a gyärto,itt jött a 3.2 ami most mär 3.4-ig frissithetö. Itt persze nem csak a gyärto vältozott,hanem a termek is. RAM,ROM,CPU,GPU,FW,stb.Ha valaki a 3.0-ra feltolja a 3.3-at,vagy a 3.4-et akkor nem fog rä többet hivatalos gyäri frissitest kapni a ford oldalrol,can-bus problemät okozhat az egesz. Ällt mär itt az udvaromban mk5 mondeo összeomlott can-bussal egy jol sikerült okosban csinält update miatt. Ha esetleg az APIM nem fog majd kommunikälni az IPC-vel akkor az is ez miatt lesz,mint ahogyan az USB zenelejätszäs problema is.
Hallottam mär olyanrol is,hogy a nem navisbol update-al lesz navis a sync3. Nem igaz mert mäs a HDD merete,nem fog räferni a terkep. Sync2-n van ilyen lehetöseg.

Semmi baja nem lesz ha V3.0 -> V3.4re frissíted. Sőt bármikor visszacsinálható, igaz az egy kicsi macerásabb. Alvázszám alapján valóban nem lesz hozzá a Ford oldaláról letölthető hivatalos frissítés (vagyis lesz, csak az még a 3.0 -s verzióhoz), de bármelyik 3.4 frissítés feltehető majd rá. Jól hallottad egyébként mert a nem navis fejegységből is lehet csinálni navisat. Csak egy minimális térképpel. Ugyanis a nem navis "HDD"-je eMMc csak 16gb, a navisé 64gb. A fejegységet lehet magyarítani is, videó lejátszót telepíteni, etc...

Ezekkel tisztäban vagyok. A 16 gb-ra nem sok minden fer fel. Lecsupaszitott nemet terkep poi-k nelkül nem fer rä. Magyar terkepet nem probältam,nem az volt a cel. Igen felteheted a 3.4et csak lehet az IPC nem fog müködni rendesen,esetleg tele leszel nem törölhetö Uxxxx hibäkkal az meg ugye can hiba. Es igen 3.4 update miatt volt egy mondi nälam,mindent a leiräs alapjän csinält a gazdäja,en meg UCDS-el 5 napig flasheltem szinte az összes modult mire jo lett az auto. Sokstor az a bak,hogy az emberek nincsenek tisztäban,hogy mit lehet,mit szabad es hogyan kell.

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focus 4-ről -> SYNC 3
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
Ugrás:   

2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban