Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.06.01. 21:21:08 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Hollesz
Mai: 1
Tegnapi: 2
Összesen: 25725
Látogatók:
Vendégek: 406
Tagok: 11
Összesen: 417

Jelen lévő tagok:
01: qqrique
02: lucifer
03: Attila64
04: Kapeti
05: nzsolt
06: Mike88
07: n1nja
08: semetka
09: VFABRIK
10: matyiii
11: htibor

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Bluetooth kihangosító

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Elektronika -> Bluetooth kihangosító
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

5 / 5 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2030.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2020.01.21 21:21:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 121
 Hozzászólás témája: Re: Bluetooh probléma mk3
Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolkiss írta:
Sziasztok!
"hunszab"-nak találtam egy 2017-es bejegyzését, de választ/tanácsot sajnos nem. 2014-es mk3 Focus 1.6 tdci titanium gyári hifi egységének bluetooth funkcióját egyik, korábban sikeresen párosított mobiltelefon sem ismeri fel. A jelenség egy hete áll fenn, először egyre több alkalommal kapcsolódási hibát jelzett a hifi/vagy a telefon. Végigcsináltam a kezelési útmutatóban írt "hibaelhárítási" lépéseket: mindnen párosított készüléket töröltem a listából, ahogyan a mobilokból is a párosított sync eszközt. Sajnos eredménytelenül.
Találkoztatok esetleg hasonló jelenséggel? Orvosolható otthoni körülmények között vagy szerviz felkeresése javasolt? Köszönöm, ha tudtok segíteni. Üdv, Rokiss

Szerintem a bluetooth modul fingott ki.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók | Elektronikus alkatrész-katalógus
Doppingmentes táplálékkiegészítők:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Blatty

HozzászólásElküldve: 2020.03.07 15:11:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 122
 Hozzászólás témája: Re: Bluetooh probléma mk3

Sziasztok!

Adott egy C-Max II 2011 eleji 1.6 Ti-VCT autó. A "saját" topikjában már futottam egy kört, de itt is megpróbálkozom.
A felszereltségben egy alap rádió van, AUX funkcióval, de sem a 3.5mm, sem USB bemenet nincs telepítve és persze BT/VC funkció vezérlő sincs a kormánynál.
Szeretnék USB bemenetet (MP3 lejátszást) és ehhez kérnék segítséget. A BT és hangvezérlés nem nagyon érdekel, de ha csak vele együtt megy, hát az se baj. Very Happy

A kartámasz alatti dobozban a kivágatlan hely megvan az AUX és USB modulnak. Olvastam, hogy lehet a kábel is ott van a burok alatt, csak bekötve nincs...
Hogyan tudom ellenőrizni, hogy a rádió maga támogatja-e? Milyen eszközök kellenek hozzá, ha igen, mik, ha nem? USB Music Box?
(Láttam komplett androidos csomagokat is (rádió+kijelző+burkolat), de egyelőre alacsonyabb költségvetést választanék...)

Ha az segít, vásárlás előtt a Carv***al.com lekérdezés az alábbi (szerintem) ide kapcsolódó felszereltségeket listázta (ETIS hozzáférésem nincs):
    Ice Feature Pack 1
    ICE- Mid Audio (1C) W/Connectivity <-- elvileg ez a rádió típusa, de nem találtam infót róla
    With Message Center Cluster I/P
    Basic Integrated Control Panel
    With Message Centre
    Two Line Multi Function Display

Ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném. Smile

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.21 19:33:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 123
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Van egy 2007es c-maxom (facelift), sony fejegységgel(ovális), sikerült vennem bluetooth modult amin már usb csatlakozás is köthető. A kesztyűtartót kivéve, felette volt a régi. Kicseréltem és a fejegység egyből bluetoothosan működik.. Deee!!! A telefon felismeri (ford audio), de sajnos nem tudom csatlakpztatni a telefont.... Nem ir kódot a rádió, ennek tükrében csak találgatás megy(0000,1234)...sajna igy nem sikerül csatlakozni... Minden kiépitve az autóban a bluetooth kapcsolatra, telefonálásra....tud valaki segiteni ebben???? Már átkutattam a Google-t.... De semmi használható.. Megőrülök.......

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.22 18:48:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 124
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:
Sziasztok!
Van egy 2007es c-maxom (facelift), sony fejegységgel(ovális), sikerült vennem bluetooth modult amin már usb csatlakozás is köthető. A kesztyűtartót kivéve, felette volt a régi. Kicseréltem és a fejegység egyből bluetoothosan működik.. Deee!!! A telefon felismeri (ford audio), de sajnos nem tudom csatlakpztatni a telefont.... Nem ir kódot a rádió, ennek tükrében csak találgatás megy(0000,1234)...sajna igy nem sikerül csatlakozni... Minden kiépitve az autóban a bluetooth kapcsolatra, telefonálásra....tud valaki segiteni ebben???? Már átkutattam a Google-t.... De semmi használható.. Megőrülök.......

Phone->Menü->2x nyil lefele,es ott BT off/on aztän a telefonnal keresni,es kiirja a kodot a rädio.

Müszerfalba tudsz tenni egy ilyet https://www.ebay.com/itm/273827767692 es akkor a pendräjvot is kenyelmesen bedughatod. Csak a ledet kösd ki mert sötetben zavaro.

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 07:53:43  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 125
 Hozzászólás témája:

Phone->Menü->2x nyil lefele,es ott BT off/on aztän a telefonnal keresni,es kiirja a kodot a rädio.

Köszönöm szépen..... Ez meg van, addig hogy a telefon keresi.... Megtalálja... De a rádió nem ír ki semmi kódot 😥 bluetooth bekapcsolva a rádió menüben és itt megállt a tudományom... Nem tudom párositani, illetve a rádió nem ir semmi kódot... Így minden csak ezt a részét nem tudom használni.... 😥😥😥

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 13:25:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 126
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:
Köszönöm szépen..... Ez meg van, addig hogy a telefon keresi.... Megtalálja... De a rádió nem ír ki semmi kódot 😥 bluetooth bekapcsolva a rádió menüben és itt megállt a tudományom... Nem tudom párositani, illetve a rádió nem ir semmi kódot... Így minden csak ezt a részét nem tudom használni.... 😥😥😥

Meg kellene probalni a BT Modulbol az eddigi pärositäsokat törölni. Csak 6 telefont enged,es ha tele van akkor nem kinäl fel pin kodot.
Debond Phone-t kell keresni.
Telefon gomb->menü gomb->telefon kivälaszt->Debond Phone

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 15:17:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 127
 Hozzászólás témája:

Meg kellene probalni a BT Modulbol az eddigi pärositäsokat törölni. Csak 6 telefont enged,es ha tele van akkor nem kinäl fel pin kodot.
Telefon gomb->menü gomb->telefon kivälaszt->Debond Phone[/quote]

Köszönöm szépen... Megpróbálom... Phone 1.....2...3......6 ot ir ki.... Dehogyan kell törölni? 🤔 Bocsi, de hülye vagyok hozzá 😁

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 16:24:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 128
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:
Telefon gomb->menü gomb->telefon kivälaszt->Debond Phone

Köszönöm szépen... Megpróbálom... Phone 1.....2...3......6 ot ir ki.... Dehogyan kell törölni? 🤔 Bocsi, de hülye vagyok hozzá 😁[/quote]

Jol gondoltam hogy tele van a regiszträcio. Kivälasztod a telefont es debond phone. Gondolom valamelyik navigäcios gombbal lehet elöhozni a debond phone-t.

Legutóbb lantika szerkesztette (2020.05.23 17:15:56), összesen 2 alkalommal

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 17:05:39  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 129
 Hozzászólás témája:

Jol gondoltam hogy tele van a regiszträcio. Kivälasztod a telefont es debond phone. Gondolom valamelyik navigäcios gombbal lehet elöhozni a debond phone-t.

Nagyon köszönöm a segítséget!!! Teszek egy próbát..... Vagy többet, hogy töröljem a feleslegesen regisztrált telefonokat 😁😁

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 18:05:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 130
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:

Nagyon köszönöm a segítséget!!! Teszek egy próbát..... Vagy többet, hogy töröljem a feleslegesen regisztrált telefonokat 😁😁

Eredmeny?

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 18:41:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 131
 Hozzászólás témája:

Sajnos semmi... Nincs mit törölni... Bluetooth jel van, de nem ad kódot, igy a párositás sikertelen.... Sajnos fotókat nem tudok ide felrakni, hogy mutatni is tudjam.. :(

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.23 19:42:20  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 132
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:

Sajnos semmi... Nincs mit törölni... Bluetooth jel van, de nem ad kódot, igy a párositás sikertelen.... Sajnos fotókat nem tudok ide felrakni, hogy mutatni is tudjam.. Sad

Töröld a telefonodbol is az autot,es csinäld elölröl a pärositäst. A telefonod legyen mindenkinek läthatora ällitva.

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.24 10:07:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 133
 Hozzászólás témája:

[quote="lantika"][quote="Kormi73"]Jol gondoltam hogy tele van a regiszträcio. Kivälasztod a telefont es debond phone. Gondolom valamelyik navigäcios gombbal lehet elöhozni a debond phone-t.

Sajnos semmi... Nincs mit törölni... Bluetooth jel van, de nem ad kódot, igy a párositás sikertelen.... Sajnos fotókat nem tudok ide felrakni, hogy mutatni is tudjam.. :([/quote]

Töröld a telefonodbol is az autot,es csinäld elölröl a pärositäst. A telefonod legyen mindenkinek läthatora ällitva.[/quote]

Sajnos semmi változás.... Majd keresek egy hifist, aki majd személyesen megoldja... Mert nekem nem akar működni 😁😁 köszönöm a tanácsokat és a segítséget

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2020.05.24 10:44:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 134
 Hozzászólás témája:

Kormi73 írta:
lantika írta:
Kormi73 írta:

Sajnos semmi... Nincs mit törölni... Bluetooth jel van, de nem ad kódot, igy a párositás sikertelen.... Sajnos fotókat nem tudok ide felrakni, hogy mutatni is tudjam.. Sad

Töröld a telefonodbol is az autot,es csinäld elölröl a pärositäst. A telefonod legyen mindenkinek läthatora ällitva.

Sajnos semmi változás.... Majd keresek egy hifist, aki majd személyesen megoldja... Mert nekem nem akar működni 😁😁 köszönöm a tanácsokat és a segítséget

Nem hifis kell,hanem Fordos. Julius vegen megyek Magyarorszägra Kaposvär melle. Ha gondolod rä tudok nezni diagnosztikäval. Esetleg amit probälhatsz meg,hogy lekötöd az aksidat egy fel orära,csak a rädio kod legyen kezben.

Vissza az elejére

Kormi73

HozzászólásElküldve: 2020.05.24 10:50:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 135
 Hozzászólás témája:

Sajnos semmi változás.... Majd keresek egy hifist, aki majd személyesen megoldja... Mert nekem nem akar működni 😁😁 köszönöm a tanácsokat és a segítséget[/quote]

Nem hifis kell,hanem Fordos. Julius vegen megyek Magyarorszägra Kaposvär melle. Ha gondolod rä tudok nezni diagnosztikäval. Esetleg amit probälhatsz meg,hogy lekötöd az aksidat egy fel orära,csak a rädio kod legyen kezben.[/quote]

Köszönöm szépen.... Megdumáltál 😁

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Elektronika -> Bluetooth kihangosító
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
Ugrás:   

5 / 5 oldal

Ugrás: