Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2021.03.05. 08:53:15 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: SziEm
Mai: 0
Tegnapi: 1
Összesen: 26106
Látogatók:
Vendégek: 409
Tagok: 2
Összesen: 411

Jelen lévő tagok:
01: attila64
02: Laszlo71

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Tükrök

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focusról -> Tükrök
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

10 / 10 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

negist

HozzászólásElküldve: 2012.02.09 14:09:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 271
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

percy írta:
Mint mindig itt is több az igazság Smile
Negist, a te avatarod is túl nagy (bár nem az húzta szét a topikot, az csak belelóg a szövegekbe) légyszíves tégy róla, hogy a szabályoknak megfelelő legyen a mérete. Ha nem boldogulsz vele szólj, elküldöm mit kellene feltenned helyette, így az avatarok között lehet a tied is (ellenkező esetben én módosítom, de akkor be kell tennem a mindenféle képek gyűjteménybe, onnan tudom már linkelni)

A topik széthúzó rajzot módosítottam, elég lett volna a hozzászólás készítőjének a fotóalbum által készített közepes méretűt belinkelnie.....

Ha széthúzta volna az oldalt akkor kijavítottam volna.
De ha Titeket nem zavar hogy az oldalt széthúzták a nagy képek akkor ok...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

percy
Moderátor

Érvényes: 2030.12.31.

HozzászólásElküldve: 2012.02.09 18:18:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 272
 Hozzászólás témája:

negist írta:
Ha széthúzta volna az oldalt akkor kijavítottam volna.
De ha Titeket nem zavar hogy az oldalt széthúzták a nagy képek akkor ok...
OFF.: De zavar és az elmúlt pár hónap alatt rengeteg ilyet kijavítottam, ha eddig nem vetted volan észre Wink .
Az avatarod pedig szabálytalan, de ha nem szeretnéd kijavítani majd megteszem én, mint sok más esetben... (volt aki 1000*1000 pixeles avatart tett be magának Smile )

percy

Vissza az elejére

zsotie

HozzászólásElküldve: 2012.07.22 23:40:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 273
 Hozzászólás témája:

Tegnap sikeresen letörtem a belső tükröt. A jobb oldalán a perem, ami a fém részre csúszik úgy 3cm hosszan letört.
Meg lehet-e ezt ragasztani, és ha igen akkor mivel?
Ha nem, mennyi lehet egy bontot vagy egy új?

Vissza az elejére

zsotie

HozzászólásElküldve: 2012.07.22 23:42:29  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 274
 Hozzászólás témája:

Visszaolvastam a fórumot, de nem derült ki számomra, hogy az elektromos tükör egyben fűthető is?

Vissza az elejére

gridoux
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2012.07.22 23:57:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 275
 Hozzászólás témája:

A külső ha elektromosan állítható, akkor fűthető is.
A belső nem tudom mennyibe kerül, de azt te látod, melyik része van letörve és mennyire. Pl pillanatragasztó? Ha nem sikerül, akkor bontó...
zsotie írta:
Visszaolvastam a fórumot, de nem derült ki számomra, hogy az elektromos tükör egyben fűthető is?

Vissza az elejére

kishawer01

HozzászólásElküldve: 2012.08.28 06:56:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 276
 Hozzászólás témája: jobb tükör

Sziasztok!
Tegnap a párom kiállt a garázsból,a jobb oldali tükröt elfelejtette nézni és .....hadjuk!!!!!:)
Szóval!A tükör az kuka a visszapillantó külső műanyag része az törött!Szoval cserélnem kell az egészet!
2008 -as a fóca már ebben benne van az index is!Tud valaki használtan?????
Ja és a külső burkolat az nem sérült,természetesen színre fujt,azt tudom cserélni az újjal?

Vissza az elejére

krise96

HozzászólásElküldve: 2013.06.02 12:33:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 277
 Hozzászólás témája: Tükör

Hello!
Rögtön volna 3 kérdésem is a nálam jobban hozzáértők számára.
a 2003-as Focusom bal oldali (elvileg) manuálisan állítható tükrét nem lehet a belül lévő pöcökkel állítani. A belső részről a borítást meg minden kramancot leszedve láttam, hogy az egyik bowden a 3-ból teljesen lazán, szabadon mozog, lifeg. Mintha vagy el lenne szakadva, vagy nem csatlakozna semmihez.
Első 2 kérdésem: Meg lehet-e ezt valahogy javítani? Hogyan kell szétszerelni a tükröt, hogy az állítószerkezethez jussak?
Néztem bontóban tükröt (szintén manuálisan állítható), de az egy jobbkormányos autóról való. Nekem tulajdonképpen csak az állító szerkezetre vona szükségem belőle. Mi a különbség a jobbkormányos és balkormányos Focus bal oldali visszapillantó tükre közt? Érdemes megvenni (3e Ft), hogy a 2 tükörből összerakjak egy teljes működőképes darabot?
Segítsetek kérlek! Smile
Köszönettel: krise96 Smile

Vissza az elejére

petya02

HozzászólásElküldve: 2014.11.06 20:51:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 278
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,
Kérnék egy kis segítséget. 2003as Ford Focus tükre összetört. Csak a tükörlap eset ki. De ezt kellene valahogy pótolnom. Ebben kérnék segítséget. Hogy tudom beszerelni házilag. Pattintós tükör és nincs benne elektronika.
Előre is köszönöm!
Péter

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2014.11.06 21:37:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 279
 Hozzászólás témája:

petya02 írta:
Sziasztok,
Kérnék egy kis segítséget. 2003as Ford Focus tükre összetört. Csak a tükörlap eset ki. De ezt kellene valahogy pótolnom. Ebben kérnék segítséget. Hogy tudom beszerelni házilag. Pattintós tükör és nincs benne elektronika.
Előre is köszönöm!
Péter

A Király utcában van egy tükrös, jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.
Földesnek hívják.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

jeneyg79

HozzászólásElküldve: 2016.01.02 11:06:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 280
 Hozzászólás témája: Elektromosan behajtható külső tükrök!

Sziasztok!

Olvasgattam visszafelé, de sajnos nem találtam a problémámra gyógyírt, lehet vak vagyok, akkor elnézést és iránymutatást kérek! Smile

Szóval van egy 2010.11. havi III-as C-max-om. Az autó bezárásakor és nyitásakor a külső tükrök automatikusan be-, illetve kihajtódnak. Nekem tetszik ez a funkció, de sajnos így télen, nem a legjobb amikor be is fagyhat és leégnek a motorok mikor nyitom ki az autót.. Kérdésem csupán annyi lenne, hogyan tudom eme automatizmust kikapcsolni, illetve vissza (majd tavasszal)?

Köszönöm előre is mindenkinek a hozzászólását!

Üdv!

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2016.01.02 11:41:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 281
 Hozzászólás témája: Re: Elektromosan behajtható külső tükrök!

jeneyg79 írta:
Sziasztok!

Olvasgattam visszafelé, de sajnos nem találtam a problémámra gyógyírt, lehet vak vagyok, akkor elnézést és iránymutatást kérek! Smile

Szóval van egy 2010.11. havi III-as C-max-om. Az autó bezárásakor és nyitásakor a külső tükrök automatikusan be-, illetve kihajtódnak. Nekem tetszik ez a funkció, de sajnos így télen, nem a legjobb amikor be is fagyhat és leégnek a motorok mikor nyitom ki az autót.. Kérdésem csupán annyi lenne, hogyan tudom eme automatizmust kikapcsolni, illetve vissza (majd tavasszal)?

Üdv!

9 éve vannak ilyen "tükörbehajtós" autóim, soha, semmilyen gondom nem volt velük.

Azért a gyáriak is gondolnak a kemény telekre. Wink

Vissza az elejére

expa

HozzászólásElküldve: 2016.01.31 14:11:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 282

Igen, ez nekem is fura! Nem akarom én sem állandóan ki be csukogatni! Minek? CSak néha kell de ez állandóan ki-be csukogatja Smile Nem sikerült még kikapcsolni?

jeneyg79 írta:
Sziasztok!

Üdv!

váltó: 6 sebesség

Legutóbb expa szerkesztette (2016.09.01 17:02:39), összesen 2 alkalommal

Vissza az elejére

jeneyg79

HozzászólásElküldve: 2016.02.01 08:54:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 283

Sajnos nem. Akinek eddig ilyen volt az azt mondta, hogy a menüben van erre opció. Nekem nincs....

expa írta:
Igen, ez nekem is fura! NEm akarom én sem állandóan ki be csukogatni? Minek? CSak néha kell de ez állandóan ki-be csukogatja Smile Nem sikerült még kikapcsolni?

jeneyg79 írta:
Sziasztok!

Üdv!

Vissza az elejére

expa

HozzászólásElküldve: 2016.02.01 08:58:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 284

Nekem sincs ilyen opció sajna. Sad Na, akkor ez úgy marad egyenlőre.
A másik topikban van egy kérdésem még azokhoz, akinek c-max van. Megnéznéd? Köszi! Smile

jeneyg79 írta:
Sajnos nem. Akinek eddig ilyen volt azt mondta, hogy a menüben van erre opció. Nekem nincs....

expa írta:
Igen, ez nekem is fura! NEm akarom én sem állandóan ki be csukogatni? Minek? CSak néha kell de ez állandóan ki-be csukogatja Smile Nem sikerült még kikapcsolni?

jeneyg79 írta:
Sziasztok!

Üdv!

Vissza az elejére

sadykowich

HozzászólásElküldve: 2016.09.01 16:47:28  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 285
 Hozzászólás témája: elektromos tükör: automatikus behajtás kikapcsolása?

Sziasztok!

Kerestem megfelelő témát, de nem találtam, bocsánat, ha mégsem jó helyen próbálkozok.

Az lenne a kérdésem, hogy a 2015-ös Focus-omon az autó bezárásakor automatikusan behajtódnak a külső tükrök. Ki lehet ezt kapcsolni valahogyan?

Általában teljesen feleslegesen kerülnek behajtásra a tükrök, jobbnak tartanám, ha olyankor, amikor szükséges behajtom magam a belső gombbal, egyébként meg úgy hagyom.

Köszönöm a segítségeteket!

Vissza az elejére

expa

HozzászólásElküldve: 2016.09.01 17:06:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 286
 Hozzászólás témája: Re: elektromos tükör: automatikus behajtás kikapcsolása?

Helló!

Először nekem is fura volt, de megbarátkoztam vele. Hogy miért is jó, hogy becsukódnak? Mert így egyszerűen látom, hogy be van zárva az autó és még messziről is rá lehet nézni. Ez így van, nagyon jó dolog.
Amúgy nekem is megnézték műszerrel és nem sikerült kikapcsolni (csak a fényszórót) de nem bánom, hogy behalytódnak a tükrök. Én megbarátkoztam vale Smile

sadykowich írta:
Sziasztok!

Kerestem megfelelő témát, de nem találtam, bocsánat, ha mégsem jó helyen próbálkozok.

Az lenne a kérdésem, hogy a 2015-ös Focus-omon az autó bezárásakor automatikusan behajtódnak a külső tükrök. Ki lehet ezt kapcsolni valahogyan?

Általában teljesen feleslegesen kerülnek behajtásra a tükrök, jobbnak tartanám, ha olyankor, amikor szükséges behajtom magam a belső gombbal, egyébként meg úgy hagyom.

Vissza az elejére

sadykowich

HozzászólásElküldve: 2016.09.05 21:20:35  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 287
 Hozzászólás témája: Re: elektromos tükör: automatikus behajtás kikapcsolása?

expa írta:
Helló!

Először nekem is fura volt, de megbarátkoztam vele. Hogy miért is jó, hogy becsukódnak? Mert így egyszerűen látom, hogy be van zárva az autó és még messziről is rá lehet nézni. Ez így van, nagyon jó dolog.
Amúgy nekem is megnézték műszerrel és nem sikerült kikapcsolni (csak a fényszórót) de nem bánom, hogy behalytódnak a tükrök. Én megbarátkoztam vale Smile

sadykowich írta:
Sziasztok!

Köszönöm a választ! Úgy érzem meg kell barátkoznom ezzel úgy, ahogy van.

Vissza az elejére

ZX3Ati

HozzászólásElküldve: 2017.06.09 15:08:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 288
 Hozzászólás témája: 2000 es évjáratú Focus tükör vezérlő kapcsoló bekötési rajz !???

Szervusztok ! Mindenkinek Fordos szép napot !
Vettem egy ZX3-ast ! Tudom ez legyen az én bajom ! Amúgy isteni a masina egyszerű min a faék ! És ezt az egyszerűségét szeretném bonyolítani , amúgy a gép full manuális ! Majdhogynem olyan mint egy nagyon gyors dodgem ! Csak meguntam már , hogy folyamatosan bezártam a kulcsot a kocsiba, korral jár (61) !!! És most úgy döntöttem, hogy a kényelmem érdekében kicsit több elektronikát szerelek bele mint anno ezt a gyárban tették. És most elakadtam ennek a fránya tükör kapcsolónak a bekötésénél !
Sajnos az ajtók központi kábelezése is 2 azaz 2 szál kábelben kimerült csak a két hangszóró vezeték csatlakozik bele! Annyira fapados a gép, hogy a GEM - modult sem lehet bele tenni amit vettem mert annak is hiányzik a kábelezése ! Itt jegyzem meg , hogy van 2db eladó GEM -modulom ! Tehát maradt egy nem gyári de távos ajtózár beépítése,ami igen korrektül sikerült! Most jön a tükör és az ablak emelők vezérlésének beszerelése és a tükör vezérlő "gombóccal " meggyűlt a bajom !
Na ebben kérnék némi segítséget !

Mindenkinek előre is nagyon köszönet ! Üdv ZX3Ati
Apropó ,hogy tudok ide képet feltölteni ?? Hogy lássátok miről beszélek !

Vissza az elejére

lantika

HozzászólásElküldve: 2017.06.09 16:22:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 289
 Hozzászólás témája: Re: 2000 es évjáratú Focus tükör vezérlő kapcsoló bekötési rajz !???

ZX3Ati írta:
Szervusztok ! Mindenkinek Fordos szép napot !
Vettem egy ZX3-ast ! Tudom ez legyen az én bajom ! Amúgy isteni a masina egyszerű min a faék ! És ezt az egyszerűségét szeretném bonyolítani , amúgy a gép full manuális ! Majdhogynem olyan mint egy nagyon gyors dodgem ! Csak meguntam már , hogy folyamatosan bezártam a kulcsot a kocsiba, korral jár (61) !!! És most úgy döntöttem, hogy a kényelmem érdekében kicsit több elektronikát szerelek bele mint anno ezt a gyárban tették. És most elakadtam ennek a fránya tükör kapcsolónak a bekötésénél !
Sajnos az ajtók központi kábelezése is 2 azaz 2 szál kábelben kimerült csak a két hangszóró vezeték csatlakozik bele! Annyira fapados a gép, hogy a GEM - modult sem lehet bele tenni amit vettem mert annak is hiányzik a kábelezése ! Itt jegyzem meg , hogy van 2db eladó GEM -modulom ! Tehát maradt egy nem gyári de távos ajtózár beépítése,ami igen korrektül sikerült! Most jön a tükör és az ablak emelők vezérlésének beszerelése és a tükör vezérlő "gombóccal " meggyűlt a bajom !
Na ebben kérnék némi segítséget !

Mindenkinek előre is nagyon köszönet ! Üdv ZX3Ati
Apropó ,hogy tudok ide képet feltölteni ?? Hogy lássátok miről beszélek !

Tükör. www.foka24.de oldalon van sok minden. Igaz nemetül,de több mint a semmi.

Vissza az elejére

drjames

HozzászólásElküldve: 2017.11.11 10:00:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 290
 Hozzászólás témája: visszapillantó tükör

Sziasztok!
Most kívánok venni egy ford focus 1.6 ambiente autót. Milyen magasan van a visszapillantó tükör az autón?
Válaszotokat előre is köszönöm

Vissza az elejére

smfcmxgrand

HozzászólásElküldve: 2021.01.23 19:38:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 291
 Hozzászólás témája:

Üdv, mindenkinek, 2011-es 1.6 tdci grand tulajdonosa lettem a kocsi bezárásakor behajtja a külső tükröket, ezt valahol ki lehet-e kapcsolni? Segítségeket előre is köszi. Rolling Eyes

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2021.01.23 22:05:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 292
 Hozzászólás témája:

smfcmxgrand írta:
Üdv, mindenkinek, 2011-es 1.6 tdci grand tulajdonosa lettem a kocsi bezárásakor behajtja a külső tükröket, ezt valahol ki lehet-e kapcsolni? Segítségeket előre is köszi. Rolling Eyes

A tudomásom szerint ez nem kapcsolható ki.

De miért gond ez neked?

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2021.01.23 23:06:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 293
 Hozzászólás témája:

Attila64 írta:
smfcmxgrand írta:

De miért gond ez neked?

Ha jól emlékszem, kikapcsolható:

A rádión a MENU gomb megnyom:

- megkeresed a SETTINGS/VEHICLE menüpontot,
- ahol megtalálod: 'Powerfold mirror'.
- Itt beállíthatod, hogy az ajtók zárásakor mi legyen a tükrökkel.

Ha nem találod a menüpontot, akkor próbáld az alábbi link szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=A7yotowCS8I&feature=youtu.be

Vissza az elejére

smfcmxgrand

HozzászólásElküldve: 2021.01.25 14:44:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 294
 Hozzászólás témája:

Attila64 írta:
smfcmxgrand írta:

De miért gond ez neked?

Köszi a választ, igazából feleslegesen hajtja ki-be mivel a bal könyöklőn te is behajthatod bármikor. Sajnos jelen állás szerint a bal oldali teljesen meghalt még a lapot se mozgatja ezért gondoltam, hogy kikapcsolom a másikat.

Vissza az elejére

smfcmxgrand

HozzászólásElküldve: 2021.01.25 15:00:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 295
 Hozzászólás témája:

qqrique írta:
Attila64 írta:
smfcmxgrand írta:

De miért gond ez neked?

Ha jól emlékszem, kikapcsolható:

A rádión a MENU gomb megnyom:

- megkeresed a SETTINGS/VEHICLE menüpontot,
- ahol megtalálod: 'Powerfold mirror'.
- Itt beállíthatod, hogy az ajtók zárásakor mi legyen a tükrökkel.

Ha nem találod a menüpontot, akkor próbáld az alábbi link szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=A7yotowCS8I&feature=youtu.be

Köszi a választ, hiába nyomom a menü gombot valamiért a központi kijelző bal oldalán levő beállítás ikonra nem lép rá. Ha csak simán megnyomom a Menü gombot akkor Audio Clock és Display felirat jön elő.
Holnap majd megpróbálom a videós beállítást. Köszi

Sajnos a youtube-os beállítás nálam nem működik, viszont ma szétszedtük az egész tükör házat. Az előző tulajnál belebarmoltak, a tükörlap állítást sikerült megcsinálni, viszont a behajtó motor gatya, motor vagy koplett tükör csere. Köszi azért a segítséget. Laughing

Legutóbb smfcmxgrand szerkesztette (2021.01.27 18:09:31), összesen 1 alkalommal

Vissza az elejére

miklossyb

HozzászólásElküldve: 2021.01.27 15:56:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 296
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Nekem is volt egy vezetőoldali külső visszapillantó cserém. 2003-as focus c-max. A bontóban csak facelift utáni tükröt kaptam. Itthon szembesültem, vele, hogy az elektromos csatlakozó más, mint a kocsiban lévő. A Kocsiból a tükörbe 5 kábel megy
1. Fehér
2. Sárga-kék
3. Piros-kék
4. fekete
5. zöld-fekete

Az út tükörből 6 db. kábel lóg ki:
1. zöld
2. szürke (ebből 2 db van egy aljaztban, tehát össze vannak kötve)
3 barna
4. fekete
5. fekete

A kérdésemet biztosan kitaláltátok. Melyiket melyikkel kell összekötnöm, hogy működjön a dolog. Vagy ha legalább az összekötendő fűtőszálakhoz tartozó vezetékeket tudja valaki, annak is örülnék. Az lenne a legfontosabb.

Köszi!

Vissza az elejére

qqrique

HozzászólásElküldve: 2021.01.27 19:14:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 297
 Hozzászólás témája:

Focus 3 FL (2015 novemberi gyártás) egy jobb oldali tükörház, melynek a sarka sérült.
Nincs hozzá tükörlap és fedlap.

Ha valakit érdekel. PÜ.

Vissza az elejére

Isu

HozzászólásElküldve: 2021.02.19 23:12:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 298
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

A jobb oldali tükröm nem nagyon működik. Néha becsukódik, néha nem és csak erőlködik. Lehet benne csak motort cserélni vagy mi lehet a megoldás?

köszi
Isu

Vissza az elejére

mugab

HozzászólásElküldve: 2021.02.21 09:14:43  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 299
 Hozzászólás témája:

Isu írta:
Sziasztok!

A jobb oldali tükröm nem nagyon működik. Néha becsukódik, néha nem és csak erőlködik. Lehet benne csak motort cserélni vagy mi lehet a megoldás?

köszi
Isu
Először megnézném, hogy nem szorul e mechanikailag valamiért...

Vissza az elejére

Isu

HozzászólásElküldve: 2021.02.21 17:30:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 300
 Hozzászólás témája:

mugab írta:
Isu írta:
Sziasztok!

köszi
Isu
Először megnézném, hogy nem szorul e mechanikailag valamiért...

Hmm Rolling Eyes Pontosan mire gondoltál ?

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a Ford Focusról -> Tükrök
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ugrás:   

10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban