Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2021.03.06. 02:32:08 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Tim
Mai: 0
Tegnapi: 2
Összesen: 26108
Látogatók:
Vendégek: 395
Tagok: 0
Összesen: 395

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Megfizethető apróságok: ablaktörlő, tükör, felirat, stb

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 optikai tuning -> Megfizethető apróságok: ablaktörlő, tükör, felirat, stb
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

31 / 31 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Dragon

HozzászólásElküldve: 2018.06.26 14:07:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 901
 Hozzászólás témája: Élvédő
Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Ezt a fajta élvédőt (video) fel lehet szerelni utólag? Én edig csak a kigró részt találtam meg a Cromax-nál. Gondolom kellhet valami az ajtóba is.
Élvédő

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Gabtor

HozzászólásElküldve: 2018.06.26 19:08:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 902
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

sebi89 írta:
Gabtor írta:
sebi89 írta:
Sziasztok
Szeretném a tapasztaltabbak segítségét kérni egy kérdésben, ki akarom cserélni a hűtődíszrácsot egy króm keretűre. 2 opciót találtam az egyik a bontott a másik hogy veszek csak króm keretet, pl:

https://cromax.hu/karosszeria/karosszeriara_szerelt_reszek/hutodiszracs_alkatreszei/hutodiszracs_keret_ford_focus_2008-_35675

A kérdésem az lenne hogy ez a keret jó a gyárilag keret nélkülihez is, vagy ez csak a króm kereteshez egy esetleges sérülés javításához? Illetve ha jó hozzá ezt hogy kell felfogatni rá? csavar, ragasztás, patent? Ha lehet maradnék az eredeti keret + króm keret mint egy bontott

köszi a segítséget

Szia !
A sima keret nem jó mert nem tudod felrakni a sima szürkére. Én is beszívtam vele, de visszacserélték szerencsére.
Habár a képen nem látszik mivel a hátulról van lefényképezve ahol a kis müanyag fülek vannak de ez kell neked . Nekem is ez van.
https://cromax.hu/karosszeria/karosszeriara_szerelt_reszek/hutodiszracs/hutodiszracs_ford_focus_2008-_also_kromozott_35672

2 hétig jártam utána hogy tudjam saját magam cserélni. Rendszámtábla le, majd az alcsó rácsnál fogva elkezded kifeszegetni. Pattintós műanyag fülek vannak rajta amik a lökhárítóba akaszkodnak bele. Őszinte leszek mire sikerült nekem is kivennem 2 fül le is tört a régiről de mivel cseréltem a krómosra nem is érdekelt. Ha sikerült kiszedni akkor meg az újat bepattintod a helyére. Ha szerencséd van automatikusan a fülek beleugranak a lökhárítóba szóval nem fog kiesni. Nekem csak 3 fül volt jó szóval az alsó lemezt lekellet vennem és bebújni a kocsi alá megigazítani. De összességében szuper lett az eredmény. Mint írtam a kivételnél lehetnek bajok de nyugodtan rángasd meg ha úgysem használod már. Én is elraktam azért hogy meglegyen de felesleges azóta is. Remélem segítettem.

Köszi a segítséget
amit linkeltél akkor arra való a króm keret, az akkor kb egy 20 as kerettel együtt, megnézem a bontósokat is de ott meg ki tudja mi van a fülekkel

Nem az maga egy krómozott rács csak a képen nem látszik mert a hátulja van lefényképezve. azt amit linkeltem megveszed és berakod a régi helyére. Nem kell + króm keret. így néz ki előröl : http://webshop.ford-all.com/index.php?route=product/product&path=46_50&product_id=611&root_category=

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Ford Focus 2 optikai tuning -> Megfizethető apróságok: ablaktörlő, tükör, felirat, stb
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Ugrás:   

31 / 31 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.15 másodperc