Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.10.23. 13:48:56 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Kitti93
Mai: 0
Tegnapi: 0
Összesen: 25927
Látogatók:
Vendégek: 460
Tagok: 2
Összesen: 462

Jelen lévő tagok:
01: attila64
02: fgab85

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Milyen fejegységet?

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Autóhifi -> Milyen fejegységet?
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

1 / 32 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Dévi

HozzászólásElküldve: 2003.08.08 15:12:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1
 Hozzászólás témája: Milyen fejegységet?
Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Kérdésem, hogy aki nem gyári rádiót kért, hanem sima DIN rádiót szándékozik beépíteni (megjegyzem, a gyári kazis áráért CD-set lehet kapni), az melyik mellett teszi le a voksát???
Ami számít a jó hangzáson kívül a zöld szín és az esztétikus kezelő felület.
A Pioneer-nek van gyönyörű, vmi DEH-4500 típusa, csak kissé drága, mert én max 60e-t szánnék rá, az meg 80e.

r_m

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

SzaB

HozzászólásElküldve: 2003.08.08 22:11:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2
 Hozzászólás témája:

Hali!
Én Kenwood párti vagyok. Ezek közt tudsz szerintem válogatni 60 alatt. Nekem is az van, egy 6090-es. Nekem tetszik. A gombok zöldek, könnyen kezelhető stb...

Vissza az elejére

Flex
Házigazda

Érvényes: 2030.12.31.

HozzászólásElküldve: 2003.08.09 12:35:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3
 Hozzászólás témája:

A Pioneer legtöbb modellje tényleg szép, én is pont a harmonizáló zöld fénye miatt választottam a 7400MP-t, tökéletesen illik a Focusba. Előtte Kenwood-om volt, azzal csak az a bajom, mint a legtöbb mai modellel, hogy ha nincs rajta 5 féle szín és legalább 30 világító gomb és egérmozi, akkor már nem is fejegységek. Még mindig a Pioneer volt a legletisztultabb. Érdemes még figyelni arra is, hogy MP3 kompatibilis legyen a cucc. A 60 az erősen az alsó határ teteje, sajnos a gagyi modelleken leszámítva, ilyen összegbe kerülnek az igazán jó típusok. Szerintem a 80 még nem sok, esetleg nézz körül, mit akciózik a Pioneer, nagyon hasonlítanak az egyes modellek.

Vissza az elejére

jano99

HozzászólásElküldve: 2003.08.10 10:06:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4
 Hozzászólás témája:

Hi, remélel sikerül a segitségedre lennem.
Én Pio-ra cseréltem a fejegységet nekem tetszik bár az egyik legalapabb, de tűrhető hangja van.
Nem is a Pio-ra akarlak rábeszélni csak ajánlok néhány linket:

www.autohifiakcio.hu
Itt nagyon jó akciókat lehet kifogni pár cég termékéből.
www.autohifibolt.hu
Sok gyár terméke és cikkek is akadnak.

Csak fejegység csere vagy később több minden is lesz?

Vissza az elejére

Dévi

HozzászólásElküldve: 2003.08.10 12:55:59  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5
 Hozzászólás témája:

jano99 írta:
Hi, remélel sikerül a segitségedre lennem.

Csak fejegység csere vagy később több minden is lesz?

Köszi a linkeket, már ugrok is rájuk!
Valóban a 60e az alsó határ, kicsit körülnéztem és hááát, talán a 80e is alsó határ lenne, de többet azért nem akarok rászánni, mert jano99 kérdésére felelve is nem hiszem, hogy a közeljövőben fejegységcserén kívül más is lesz. Az egérmozitól én is hányok... Borzasztó.
Szerintem is a Pio a legletisztultabb, bár látvány szempontjából és Focus műszerekhez való passzolás szempontjából szerintem a korábbi Blau modellek is szépek, bár nem zöld a megvilágítás.
A Grundig milyen márka?
Gondolom írásaimból kitűnt, hogy kevésbé a hangzásra, inkább látványra utazom, s ennek az az oka, hogy zenét hallgatni elsősorban szobában szoktam (ugyanis olyan zenét kedvelek), szóval ezért ne kövezzetek meg. Ráadásul (aki nem Focus rajongó, az most ne olvasson tovább Cool ) Focusban nem a zene az első, hanem a vezetés élménye.

r_m

Vissza az elejére

jano99

HozzászólásElküldve: 2003.08.10 18:10:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 6
 Hozzászólás témája:

R_m,

A magnó cserével várhatóan még egy dolgot elbuksz az állitható fényerőt, mert ezt általában az egyszerűbb magnók nem tudják. Nem nagy dolog, de hosszú utazás esetén éjszaka jó!

Az árakról annyit, hogy nekem egyenlőre még a gyári hangszórók vannak az autóban, melyek annyira azért nem rosszak, csak a fejegységet cseréltem a már emlitett alap Piora. Bátyám Pug 307-esében full csere /minőségi fej Clarion + DLS előlre, hátra/ azért nem mondanám, hogy annyival jobban szól mint amenyibe került. Nem azt mondom, hogy nem szól gyönyörűen, de valahogy nem lehet úgy beállitani ahogy én szeretem. Valószinűleg az izlésemmel lehet gond. Very Happy

A zenéről: Mindenki olyan zenét hallgat az autójában amilyet szeret Very Happy annyi azért mindenkiben közös:
R_m: "Focusban nem a zene az első, hanem a vezetés élménye."

Vissza az elejére

egyedr

HozzászólásElküldve: 2003.08.10 21:28:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 7
 Hozzászólás témája:

hello,

kb. 1 éve nálam is felmerült a zene legyen gyári vagy egyedi saját? Beültem pár idősebb Focusba és tesztelgettem a gyári cuccokat, egy biztos a közép hangszórók jók, ámde a gyári fejegységek azontúl, hogy kényelmesek (kormánykapcsoló...stb.) no comment, ja és baromi drágák.

Így az alábbi Kenwood cucc került beszerelésre, amit nem bántam meg...
fejegység: kdc sorozat (45-től - csillagok) - nekem egy régebbi verzió jutott (KRC-579) zöld belső fénnyel + lehet 10 v. 6 lemezes CD tárakat
hozzá, ámde sajnos a kenwood tárak optikai fejegységei igen érzékennyé válik 1 év után a mindennapos 2-3 óra használattól. Pl.: a KDC-C467-esre sajnos nekem most kezd előjönni...

Ott vedd meg a cuccokat, ahol a leghosszabb a garancia, addig az ő saruk ha vmi gond van. Egy biztos a Kenwood cuccokat a Clarion után ajánlani tudom...

Vissza az elejére

KGyuri

HozzászólásElküldve: 2003.08.11 08:01:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 8
 Hozzászólás témája:

Nézd meg a JVC-ket is. Én is Kenwoodban gondolkodtam, de lebeszéltek róla, és bejött. Tény, hogy a Keni kinézetre talán jobb, de a hangja nem, és az ára is jobb a JVC-nek.

Vissza az elejére

SzaB

HozzászólásElküldve: 2003.08.11 22:32:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 9
 Hozzászólás témája:

krammergyorgy írta:
Nézd meg a JVC-ket is. Én is Kenwoodban gondolkodtam, de lebeszéltek róla, és bejött. Tény, hogy a Keni kinézetre talán jobb, de a hangja nem, és az ára is jobb a JVC-nek.

Itt az igazság. Bár nekem is kenwoodom van, de a jvcnek szebb a hangzása, viszont a kenwood nagyobbat szól. Minden erősítős, mélyládás rendszerből szerintem a kenwoodal lehet kihozni a legnagyobb dübörgést... Very Happy

Vissza az elejére

nightfeverman

HozzászólásElküldve: 2003.08.12 01:27:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10
 Hozzászólás témája: Kenwood suxx

Csak annyit szeretnek hozzaszolni hogy nekem volt egy kenwood 8080as fejegysegem ami meg epp nem a legdragabb volt (az a 9090es) de valahogy 100 korulibe kerult. Ezt a fejegyseget azert vettem meg anno mert elotte egy olyan CD-m volt ami ugralt mint allat es nem lehetett hallgatni emiatt, mondom ezek utan megveszem a legdragabbat mert az biztos jo lesz. (megvettem volna a 9090est is de teny hogy semmi jelentos, szamomra fontos kulonbseg nem volt ugyhogy 8080as lett) Na es teny hogy jo hangja volt sokmindent be lehetett allitani meg a kijelzoje is tiszta csicsas volt (27 szinben tundokolt meg kis delfinek ugraltak rajta meg ilyenek), csak epp az egy ev letelte utan szinte azonnal elkezdett ugralni, azt ittem a hajam tepem ki, mert mar semmit sem lehetett csinalni a cuccal es nagyon nagyon sok penzembe kerult. Probaltam szervizeltetni, de vegul megszabadultam tole 30 ezer forint korul es meg orultem hogy megveszik. Ugyhogy akkor megfogadtam kenwoodot soha soha nem veszek. Hangzasra amugy nekem a JVC tetszik, de arrol is hallottam erdekes torteneteket, hogy nincs kedve kiadni a CD-t idonkent meg ilyenek. Ugyhogy jelenleg egy Sony mp3-as lejatszom van. Az teny hogy a sony hangja szarabb mint a kenwood volt az is teny hogy sokkal szarabb az mp3 hangja mintha CD-t hallgatnék, de bazz egy dolog van: lehet hallgatni, MERT NEM UGRÁL! És ez az egészen aprócska dolog szerintem fontosabb mint a többi csili vili faszsag... Remélem ez valamennyire segít majd a döntésnél... Sok szerencset mindenkinek a vasarlashoz.

Vissza az elejére

egyedr

HozzászólásElküldve: 2003.08.13 01:05:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 11
 Hozzászólás témája:

egyedr írta:
hello,

..... ámde sajnos a kenwood tárak optikai fejegységei igen érzékennyé válik 1 év után a mindennapos 2-3 óra használattól. Pl.: a KDC-C467-esre sajnos nekem most kezd előjönni...

Ott vedd meg a cuccokat, ahol a leghosszabb a garancia, addig az ő saruk ha vmi gond van. Egy biztos a Kenwood cuccokat a Clarion után ajánlani tudom...

Hát az alábbi hozzászólásom egy részére felhívnám a figyelmet. A CD táram ösz-visz 14 hónapos és eljutottunk arra a szintre a 6 CD-ből egyet sem hajlandó lejátszani... A forgalmazó a lejárt gari-ra hivatkozva javítatni akarja optikai fejegység csere címszóval sokpénzért... majdhogynem olcsóbb az új!!

De újat vegyek megint 1 évre?
Nem tudom, a rakás cd kupac a csomagtartóban, de egyet sem tudok
lejátszani a Kenwood fejegység pedig csak Keno CD-tárat hajt meg Sad

MOst van kazetta meg Danubius, BMC meg Radio1 és Roxy

Egy biztos, ahol a leghosszabb a GARANCIA IDŐ ott vásárolj!!!

Vissza az elejére

jasznor

HozzászólásElküldve: 2003.08.13 11:40:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 12
 Hozzászólás témája:

Ehhez a dologhoz én is szeretnék hozzászólni.
Na szóval ha valaki erősítős rendszert szeretne kiépíteni, a Kenwoodok valóban nagyon-nagyot szólnak, de !! nagy teljesítménynél már nem a legszebb a hangzása, sőt különösen zavar, hogy átszívja a közepet a rendszer, és ez még a mélynyomóra is átmegy. A JVCvel kapcsolatban annyit, hogy azért az embertelen árért nem igazán produkált valami nagyot, ezt nem, sértésnek szánom senki részére. Két márkára esküszöm, ezek pedig a legtöbb gyári autómagnó gyártója, a BLAUPUNKT, és a másik jóöreg márka, ami szinte összehasonlíthatalanul szól a Kenwoodokhoz képest, az pedig a PIONEER.

Én személy szerink most akarom a kenwoodomat nyugdíjba küldeni, habár 4*50 wattos, de nekem ez már nem számít. Az új kiszemeltem a BLAUPUNKT ACAPULCO , csilli-villi, 4*50es, tudja az összes mp3 származékot, És több pár RCA van rajta, ami nekem kifejezetten kapóra jön. És szerintem lazán megér 65öt. Na persze ha a haver még tud hozni. Embarassed

Vissza az elejére

KGyuri

HozzászólásElküldve: 2003.08.13 11:47:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 13
 Hozzászólás témája:

egyedr írta:
egyedr írta:
hello,

..... ámde sajnos a kenwood tárak optikai fejegységei igen érzékennyé válik 1 év után a mindennapos 2-3 óra használattól. Pl.: a KDC-C467-esre sajnos nekem most kezd előjönni...

Hát az alábbi hozzászólásom egy részére felhívnám a figyelmet. A CD táram ösz-visz 14 hónapos és eljutottunk arra a szintre a 6 CD-ből egyet sem hajlandó lejátszani... A forgalmazó a lejárt gari-ra hivatkozva javítatni akarja optikai fejegység csere címszóval sokpénzért... majdhogynem olcsóbb az új!!

De újat vegyek megint 1 évre?
Nem tudom, a rakás cd kupac a csomagtartóban, de egyet sem tudok
lejátszani a Kenwood fejegység pedig csak Keno CD-tárat hajt meg Sad

MOst van kazetta meg Danubius, BMC meg Radio1 és Roxy

Egy biztos, ahol a leghosszabb a GARANCIA IDŐ ott vásárolj!!!

Én úgy tudom, hogy a gari-idő ezeknél a cuccoknál szabványosan 1 év.

Az egy év utáni tönkremenetelekkel kapcsolatban én azt hallottam az egyik jó ismerősömtöl, aki az AutoHifiSutiónál van, hogy kb 1 évente a fejegységeket, meg a váltókat át kell tisztittatni, mert ugye az autókban meglehetősen nagy a hő, és páraingadozás, na meg a por, ami rontja az egész rendszert, és főleg az optikai fejet.
Ezt azonban nagyon sok helyen elfelejtik közölni.

Vissza az elejére

Bluebisz

HozzászólásElküldve: 2003.08.13 19:03:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 14
 Hozzászólás témája:

Sziasztok,

Nem tudom mennyire elterjedt otthon, de en az Alpine-t tudnam nagyon melegen ajanlani. Most neztem meg az Alpine honlapjan es van Mo-i forgalmazo az alabbi cimen:

Al-Step Kereskedelmi Kft.
Fehérló utca 7.
1112 Budapest
Hungary
Tel.: + 361-319 3178
Fax: + 361-319 2145

Itt az allamokban nagyon elterjedt, kituno minosegu lejatszokat forgalmaznak. Arban 150 USD-tol felfele megy, szoval szerintem a te arkategoriadban is kellene lennie. Itt a Pioneer-rel van egy szinten tudasra es minosegre. Nekem az egyik csucsmodell van (CDA-9815 ), MP3/WMA/CD lejatszo, millio beallitasi lehetoseggel es gyonyoru hangzassal. A minimum az 4x45 Watt max teljesitmeny minden lejatszojukban (van 4x50-es es 4x60-as is), mindegyikben van RCA kimenet, a felsobb kategoriasokban pedig meg a belso erositot is ki tudod kapcsolni ha egy kulsot rakotsz a rendszerre a hang tisztasaga miatt.

Jut eszembe, van zold fenyu is, ha neked az tetszik Wink

http://www.alpine.hu/2003/audio/audio_main_gb.htm

Vissza az elejére

Silver

HozzászólásElküldve: 2003.08.30 00:19:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 15
 Hozzászólás témája:

Elöző autókban Pioneer 6 Cd-s váltóm volt 5 évig! Két autót és 180.000 Km! -t járt meg. Ugrás hiba nélkül.
A foxiban most cseréltem le a gyárit. Fenti okok miatt a Pioneer-t favorizáltam de gondoltam körülnézek még. MP3. Két versenyző maradt. A Pio és egy Sony. A lelkem és a zöld háttérvilágítás a Piohoz vonzott, de gondoltam az eladót is megkérdezem: Ő melyiket venné? Válasz: A Sony maradjon a TV-nél, azt még tudnak gyártani, a Pioneer-nak viszont az autóhifi az alappillére. Állítólag a Sony nagyon elb....ta az X-plod sorozatot.
Tehát megvettem a Pioneer-t. Még nem bántam meg, remélem nem is fogom még egy darabig....

A Ford szabvány - DIN csatlakozó kábel átalakítót az Electro World-ben ~1.200,- Ft -ért láttam. A Ford kereskedésekben ~3.500,- Ft körül van.

Vissza az elejére

nagysuhi

HozzászólásElküldve: 2003.09.02 13:31:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 16
 Hozzászólás témája:

Egy kérdés: 5000-es gyári fejegységhez milyen CD-váltót lehet csatlakoztatni? Van-e valakinek erről tapasztalata?

Vissza az elejére

SzaB

HozzászólásElküldve: 2003.09.02 13:44:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 17
 Hozzászólás témája:

nagysuhi írta:
Egy kérdés: 5000-es gyári fejegységhez milyen CD-váltót lehet csatlakoztatni? Van-e valakinek erről tapasztalata?

Csak a gyári váltó jó... 3 évvel ezelőtt volt 150.000.- Rolling Eyes Szerintem felejtsd el! Ennyiért már majdnem TV-s fejegységet adnak.

Vissza az elejére

KGyuri

HozzászólásElküldve: 2003.09.02 13:53:07  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 18
 Hozzászólás témája:

nagysuhi írta:
Nekem azt mondták az AutóHifiStudióban, hogy bármely ( náluk jobbára Kenwood termékek vannak) váltóra kompatibilis a cucc.

Vissza az elejére

sberenyi

HozzászólásElküldve: 2003.09.02 14:01:13  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 19
 Hozzászólás témája:

krammergyorgy írta:
nagysuhi írta:
Nekem azt mondták az AutóHifiStudióban, hogy bármely ( náluk jobbára Kenwood termékek vannak) váltóra kompatibilis a cucc.

Ezt a kérdést jó lenne konkretizálni, tudtok adni egy tel számot? érdekelne engem is az 5000-eshez egy CDltó de a gyári 120pénz plusz kábel 20pénz, ha ennél létezik olcsóbb megoldás(lehet hogy még jobb is)
akkor azt ki akarnám deríteni

Köszi
Szabolcs

Vissza az elejére

KGyuri

HozzászólásElküldve: 2003.09.02 14:13:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 20
 Hozzászólás témája:

Az Autóhifi városi telefonszáma: 216 74-23.
Pm-ben tudok küldeni személyes elérhetőséget is!

Vissza az elejére

Csoni

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 13:12:44  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 21
 Hozzászólás témája:

Fiuk,
mekkora a beépíthető méret az ICE 4000/5000/6000 helyett?
Vagy a sima egy DIN-es beépítését hogyan takartátok el?

Vissza az elejére

Flex
Házigazda

Érvényes: 2030.12.31.

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 13:24:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 22
 Hozzászólás témája:

Kapható minden márkakereskedésben hozzá szűkítő, a DIN-es fejegység feletti részt takarja el. Csak feketében kapható. Ára 3000 Ft körül van.

Csoni írta:
Fiuk,

Vissza az elejére

Csoni

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 13:33:07  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 23
 Hozzászólás témája:

Flex írta:
Kapható minden márkakereskedésben hozzá szűkítő, a DIN-es fejegység feletti részt takarja el. Csak feketében kapható. Ára 3000 Ft körül van.

Csoni írta:
Fiuk,

Ez beférne a helyére (178x100x160) http://www.techtronics.com/uk/images/pioneer/pioneer-fh-p6600r-X.jpg ?

Vissza az elejére

Dévi

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 15:52:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 24
 Hozzászólás témája:

Csoni írta:
Ez beférne a helyére (178x100x160) http://www.techtronics.com/uk/images/pioneer/pioneer-fh-p6600r-X.jpg ?

Mi ez??? Ballisztikus atomrakéta távvezérlő fittyerentyű? Vagy 007-es legújabb szuperfegyvere??? Laughing

Amúgy arra vigyázz, hogy ne dupla DIN legyen, mert a Ford amcsi szabvány, nem dupla DIN.

r_m

Vissza az elejére

Bluebisz

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 18:54:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 25
 Hozzászólás témája:

Csoni írta:
Flex írta:

Csoni írta:
Fiuk,

Ez két DIN-esnek néz ki - DIN-es az csak 50 mm magas. Ezt sajnos közvetlenül nem tudod beépíteni, mivel alapban 1 1/2 DIN-es csak a hely. Persze meg lehet azt is csinalni, de ahhoz kis átalakítás kell plusz egy Ford Explorer szegély - legalábbis mindeki ezt hasznalja itt. Ha nem gond egy kis angol szöveg, akkor nézd meg itt hogyan lehet megoldani a dupla DIN-es beépítést.

Vissza az elejére

masina

HozzászólásElküldve: 2003.09.11 19:03:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 26
 Hozzászólás témája:

Sziasztok urak.
Itt is lehet keresgélni.
http://www.crutchfield.com
ÜDV masina

Vissza az elejére

Csoni

HozzászólásElküldve: 2003.09.12 08:05:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 27
 Hozzászólás témája:

read_me írta:
Csoni írta:

Mi ez??? Ballisztikus atomrakéta távvezérlő fittyerentyű? Vagy 007-es legújabb szuperfegyvere??? Laughing

Amúgy arra vigyázz, hogy ne dupla DIN legyen, mert a Ford amcsi szabvány, nem dupla DIN.

r_m

Dehogy, dehogy... ez egy miniatürizált atomerőmű (persze nem paksi) ez hajtja a fókát.. tiszta teljesítménye 4500 LE... Laughing

Vissza az elejére

masina

HozzászólásElküldve: 2003.09.13 10:44:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 28
 Hozzászólás témája:

Sziasztok urak.
Ihol a következő.
http://www.clarion.com/sourceunit/srcunitfm.htm
ÜDV masina.

Vissza az elejére

masina

HozzászólásElküldve: 2003.09.13 10:57:50  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 29
 Hozzászólás témája:

Ismét én.
Na mivel demózik a Sony aamerikában.
http://www.xplodsony.com/action/zx3/
HI HI HI
Very Happy Twisted Evil Very Happy
Üdv masina.

Vissza az elejére

Sisley

HozzászólásElküldve: 2003.09.15 11:31:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 30
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
A gyári rádiósmagnót szeretném lecserélni valami Kenwood-ra... Ponotsan még nem tudom melyikre, a lényeg, az, hogy hozzá való beépítőkeretet csak a "Fordéknál" kapok, vagy esetleg van erre valami másik megoldás? És kb, mennyi egy ilyen beépítő keret? Tudja valaki?

Kössz,
Sisley Laughing

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Autóhifi -> Milyen fejegységet?
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő
Ugrás:   

1 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.21 másodperc