Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2021.10.18. 05:46:22 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: B3128
Mai: 0
Tegnapi: 1
Összesen: 26306
Látogatók:
Vendégek: 385
Tagok: 2
Összesen: 387

Jelen lévő tagok:
01: Laszlo71
02: attila64

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - 16-os koax. hangszóró

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Autóhifi -> 16-os koax. hangszóró
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

9 / 9 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

alientwo

HozzászólásElküldve: 2009.04.08 15:42:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 241
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szebben szól bármi a gyári fejnél és hangszóróknál! Wink

Ha sokszor vagytok 4-en is a kocsiban, akkor hátul a sima gyárikat hagynám meg, és a fejen csak akkor adnám oda is a hangot, ha muszáj.
A mélyláda erősítővel együtt is olcsóbb mint egy normálisan megcsinált szigetelés Wink
A bitumen az egyik megoldás, nem fáj a kocsinak és nem lesz tőle nagyon nehezebb. Viszont ezt csak az ajtó lemezre rakják. Ettől a kárpit ugyanúgy zörögni és rázkódni fog nagyobb hangerőn, és nem csak a kárpit.. visszapillantó külső tükrök és minden ami műanyag és áttételesen is hozzáér az ajtó kárpithoz.. ezt mindet lekezelni és megoldani idegesítőbb és továbbtartó megoldás.
Mélynyomónál is van persze ilyen.. a rendszámtábla rezeg, de ezt csak alá kell bélelni, meg pl. kalaptartó és a hátsó ablaktörlő is rezeghet. Viszont ezekből kevesebbet is hall az ember mivel hátul van.
Sedan-hoz nem zárt ládát szoktak ajánlani hanem inkább reflex vagy bandpass ládát, hogy átvigye a mélyeket, viszont ott be kell próbálni a kocsiba, hogy neked tetszik-e az adott hangzás, mert az inkább "dünnyögős" mélyeket, ad.. pl. trombitánál lehet, hogy csak egy nagy mély morajlás lesz az eredmény Very Happy
árakban nem rossz a surányi de nem csinál beszerelést
én legutóbb náluk rakattam be a mélynyomót erősítővel és korrektek voltak nagyon:

http://www.autohificentrum.hu/autohifi.php

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2009.04.08 16:07:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 242
 Hozzászólás témája:

alientwo írta:
Szebben szól bármi a gyári fejnél és hangszóróknál! Wink

Ha sokszor vagytok 4-en is a kocsiban, akkor hátul a sima gyárikat hagynám meg, és a fejen csak akkor adnám oda is a hangot, ha muszáj.
A mélyláda erősítővel együtt is olcsóbb mint egy normálisan megcsinált szigetelés Wink
A bitumen az egyik megoldás, nem fáj a kocsinak és nem lesz tőle nagyon nehezebb. Viszont ezt csak az ajtó lemezre rakják. Ettől a kárpit ugyanúgy zörögni és rázkódni fog nagyobb hangerőn, és nem csak a kárpit.. visszapillantó külső tükrök és minden ami műanyag és áttételesen is hozzáér az ajtó kárpithoz.. ezt mindet lekezelni és megoldani idegesítőbb és továbbtartó megoldás.
Mélynyomónál is van persze ilyen.. a rendszámtábla rezeg, de ezt csak alá kell bélelni, meg pl. kalaptartó és a hátsó ablaktörlő is rezeghet. Viszont ezekből kevesebbet is hall az ember mivel hátul van.
Sedan-hoz nem zárt ládát szoktak ajánlani hanem inkább reflex vagy bandpass ládát, hogy átvigye a mélyeket, viszont ott be kell próbálni a kocsiba, hogy neked tetszik-e az adott hangzás, mert az inkább "dünnyögős" mélyeket, ad.. pl. trombitánál lehet, hogy csak egy nagy mély morajlás lesz az eredmény Very Happy
árakban nem rossz a surányi de nem csinál beszerelést
én legutóbb náluk rakattam be a mélynyomót erősítővel és korrektek voltak nagyon:

http://www.autohificentrum.hu/autohifi.php

Értem. nagyon köszönöm. nagyon nagy segítség amit mondtál, mert eddig még bele sem gondoltam abba, hogyha az ajtóbol akarok földrengést hallani, akkor ott az ajtó is rezeg és azt sok meló megcsinálni.Akkor veszek szimplán 2 hangszórót, egy tök jó fejegységet, aztán pedig úgy megyek tovább ahogy akarok.
Kicsit bővebben tudnál mesélni erről a cégről? mit rakattál be, és mennyiért , és kb annyi hogy odamész, kiválogatod hogy mi kell majd vmikor eljöhetsz a kész kocsival? Csak az az egy dolog zavar picit, hogy ami focust vettem, az a tulaj szem fénye volt. szalon állapotban van, így kicsit fáj a szívem hogy le kell bontani róla a kárpitot. Tökéletesn vissza lehet állítani a "gyári" állapotot utánna? Smile

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2009.04.08 16:27:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 243
 Hozzászólás témája:

Fényezlek még 1 kicsit Very Happy
Sok fórumon járok, de mindig egyedül maradok az ész érvekkel, így nem leszek okosabb. sok helyen feltettem már ilyesmi kérdést de kb annyit mondtak hogy minél több anál jobb meg minél erősebb annál jobb.Mélynnyómóbol meg vegyek egy 100000wattosat oszt kész. Én meg nem mentem ezekkel semmire. de tessék végre egy hozzám hasonlo homo sapiens Smile kuriózum Smile

Vissza az elejére

alientwo

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 04:56:39  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 244
 Hozzászólás témája:

Igazán nincs mit! Smile Egyébként ha visszanézel pár auto-hifis topic-ot itt a focus klubbon, akkor szintén sokat lehet okulni Smile

A cégnél nagyon segítőkészek, elmondod mit szeretnél milyen anyagi keretből, milyen zenéket szoktál hallgatni, és hogy pl. később szeretnéd majd fejleszteni, ennek megfelelően ajánlanak valamit Smile
Viheted is a cuccot és beszerelik ( pl surányihifitől), de árban nem nagyon térnek el ők sem (kb. többe van a benzin a plusz kör miatt )
Odafigyelve dolgoznak és nem tesznek semmit tönkre a kocsiban Smile
A gyári állapotra természetesen visszalehet állni, csak tedd majd el a gyári fejegységet (írd rá a rádió kódot, nehogy elfelejtődjön), és a gyári hangszórókat is.
Ha megvárod és végig nézed, ahogy beszerelik ( ajánlott mint minden autós műhelynél, szerviznél, hisz így tuti nem kapkodva dobják bele Smile ), utána pl. a hangszórókat már később Te is mered majd csereberélni mert nem egy nagy valami lekapni az ajtókárpitokat Smile
A fej sem egy nagy kaland de ott ijesztő lehet a sok madzag Smile

én náluk egy zárt ládás mélynyomót és hozzá egy plusz erősítőt rakattam be, megszenvedtek vele egy gyárilag hibás kábel miatt, de kitartóan kiderítették hol a gond és mosolyogva jöttem el Smile

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 08:20:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 245
 Hozzászólás témája:

Smile
Értem.
Szóval akkor úgyis dolgoznak, hogy én viszek mindent ők pedig csak berakják?
Vagy nem árt ott is venni valamit(bár ez kicsit hülyeség a részemről, mert mindenképp ki akarom majd kérni a véleményüket a kiválasztott elemkről)
Azota sok autohifis hsz-t elolvastam itt.Így tisztább a kép.
Pont te írtad az alpine fejegységekkel kapcsolatban hogy a cda és a cde sorozat között elég nagy a különbség.Ezen még morfondírozok hogy a 40k-s kiszemeltem helyett a legolcsóbb 65k-s cda9884r-t vegyem.
A különbség mekkora? Ha jól kevert cd-t hallgatok rajta, akkor drasztikusan más a zene, dinamikusabb,nagyobb a tere, finomabb, ect... Vagy inkább csak nüanszokról van szó, hogy egy-egy hangszer talán szebben szól(ami akár placebo hatás is lehet Very Happy )
Hangszórót pedig az audio system mx165öt dícsérik.
Mi a véleményed róluk?És ígyy akoor lehet úgy lenne, hogy sokáig a fej+2 hangszóró lenne, majd ha megint sok pénzem lesz, akkor egy komoly 4cs.erősítő+mély, amiről menne a két első, a mély pedig hídban a maradék 2ről.a hangszórók szerintem ehez pont jók, mert 80w-osak, tehát a fejegység cirka 20w-jánál lehet sokkal többet neki adni, van benne tartalék, de nagy az érzékenysége, így fejegységrő is jól szól.

Vissza az elejére

alientwo

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 08:59:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 246
 Hozzászólás témája:

Hallani kell a kettőt és utána lesz igazán érthető, hogy mi a különbség a kettő között Smile
A CDA 3 pár rca kimenettel rendelkezik, külön sub vezérléssel, mp3 egyikből sem szól túl jól.. rendes audio cd-nél jön ki a hallható különbség Smile
Gong kolléga épp nemrég vett a fókájába szintén egy alpine cde fejet, és neki is először csak fejről ment az első szett, és nemrég rakott be egy 4 csatis erősítőt és mélynyomót (szett és hídban mélynyomót hajtva)
Sztem írj neki privit, de utoljára mikor PÜ-ztünk elégedett volt a rendszerrel Smile
Az audi system tényleg nagyon érzékeny és jó hangszóró Smile Ismerősnek ez lett berakva a ford KA-jába és csak fejről hajtva nagyon szépen szól Smile

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 09:35:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 247
 Hozzászólás témája:

Mr. Green
SZóval szépen szól. Smile
hangszeres zenére ajánlanád?
Mert a kinézete alapján, meg a 106db-es test eredménye alapján inkább technora van. Smile
Persze nekem az is jó, de sok rockot is hallgatok Smile
Nem tudsz véletlen egy helyet ahol meghallgatható? mert a mediamarkt és társaiban ha van is olyan fejegység ami kell, és esetleg hangszóró ami jó minőségű, akkor tuti rossz valami, és nem lehet kipróbálni(mindig rossz valami :S )

Vissza az elejére

alientwo

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 10:05:06  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 248
 Hozzászólás témája:

Kleroo írta:
Mr. Green
SZóval szépen szól. Smile
hangszeres zenére ajánlanád?
Mert a kinézete alapján, meg a 106db-es test eredménye alapján inkább technora van. Smile
Persze nekem az is jó, de sok rockot is hallgatok Smile
Nem tudsz véletlen egy helyet ahol meghallgatható? mert a mediamarkt és társaiban ha van is olyan fejegység ami kell, és esetleg hangszóró ami jó minőségű, akkor tuti rossz valami, és nem lehet kipróbálni(mindig rossz valami :S )

Feltétlen! Nagyon szépen szólt rajta a tankcsapda! Very Happy
Egyébként a 106 db egy paraméter, ami kijöhet rock alatt is Wink Mivel érzékeny direkt ideális csak fejről hajtani és nagyon szépen szóltak a hangszeres zenék is rajta Smile
Helyet sajnos nem tudok.. ezért érdemes olyan beszerelő műhelyt választani ahol árusítanak is, és ilyen esetben megkérni őket, hogy rakják be de a kárpitot még ne rakják össze és meghallgatod Smile

Vissza az elejére

csacsa

HozzászólásElküldve: 2009.04.09 21:16:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 249
 Hozzászólás témája: kérdés Blaupunkt rádióval kapcsolatban

Üdv mindenkinek!!

A közelmúltban vettem a Blaupunkkt London MP37-es rádiómat.Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, a gyári hangszórókat szeretném lecserélni meg valami mélyládát is szeretnék bedobni hátra, mit vegyek??
Ja Focus I van nekem, a gyári hangszórókat mindenképpen cserélném, vajon milyenek lennének ehhez a rádióhoz a legjobbak, hogy a maximumot hozhassam ki a rádióból? A választ előre is köszönöm!!

NAGYon JÓ LENNE HA VALAKI SEGÍTENE!!

Vissza az elejére

kelemenrobert
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2009.04.10 09:34:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 250
 Hozzászólás témája: Re: kérdés Blaupunkt rádióval kapcsolatban

csacsa írta:
Üdv mindenkinek!!

A közelmúltban vettem a Blaupunkkt London MP37-es rádiómat.Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, a gyári hangszórókat szeretném lecserélni meg valami mélyládát is szeretnék bedobni hátra, mit vegyek??
Ja Focus I van nekem, a gyári hangszórókat mindenképpen cserélném, vajon milyenek lennének ehhez a rádióhoz a legjobbak, hogy a maximumot hozhassam ki a rádióból? A választ előre is köszönöm!!

NAGYon JÓ LENNE HA VALAKI SEGÍTENE!!

Az első hangszorók helyére 1 szettet(mélyközép,csipogó+hangváltó) ami 2.16-os+átalakítókeret,hátra egy kétutas 16-os tennék ide is kell az átalakítókeret.A mély DLD láda+ 2csatornás erőlködő.A kábelezéshez kell, + - kábel,Rca kábel, biztosítékház+biztosíték,saruk meg hanszorókábelek.Röviden ennyi. Very Happy

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2009.06.11 11:45:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 251
 Hozzászólás témája:

Még mindig kerülgetem a hifi áttelepítést. majd nyáron. Smile
De most nézelődtem surányiék oldalán és belebotlottam egy komoly akcióba.
http://www.suranyihifi.hu/autohifi/hangszorok/16_cm_komponens/Alpine_SPE-17CS/

Jóval olcsóbb, és jókat írnak róla. nem ismeri valaki esetleg?
Sőt. netán vki, aki az AS mx165-t is ismeri.
Mert sokat spórolhatnék,de annyival nem olcsóbb hogy "örökké" gyatrább minőséget hallgassak, csak mert kicsit olcsóbb volt..

Vissza az elejére

csabika001

HozzászólásElküldve: 2010.05.02 16:31:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 252
 Hozzászólás témája: Ford Focus gyari 6X8as ovalis hangszorok teljesitmenye

Helló mindenkinek!
Ahogy igy olvasgatok latom vannak eleg hozza értő tulajok is volna egy kérdésem: Megtudna e nekem vlki mondani h a gyari 6X8as ovalis hangszoroknak mekkora a teljesitmenye RMSbe es mennyi a maximalis teljesitmennyyy koszonom Very Happy

Vissza az elejére

percy
Moderátor

Érvényes: 2030.12.31.

HozzászólásElküldve: 2010.05.02 17:22:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 253
 Hozzászólás témája: Re: Ford Focus gyari 6X8as ovalis hangszorok teljesitmenye

csabika001 írta:
Helló mindenkinek!
Ahogy igy olvasgatok latom vannak eleg hozza értő tulajok is volna egy kérdésem: Megtudna e nekem vlki mondani h a gyari 6X8as ovalis hangszoroknak mekkora a teljesitmenye RMSbe es mennyi a maximalis teljesitmennyyy koszonom Very Happy
Ránézésre úgy 5-10W lehet, sokkal több nem nagyon hiszem Wink
Szerintem ne alapozz ezekre a súgókra, jobban jársz ha már az elején kicseréled őket valami normálisra.

percy

Vissza az elejére

csabika001

HozzászólásElküldve: 2010.05.02 17:44:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 254

Es ez bizti hol tudnam ezt pontosan megnezni??? vlmi kezikonyvbe??

Vissza az elejére

percy
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010.05.02 19:12:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 255

csabika001 írta:
Es ez bizti hol tudnam ezt pontosan megnezni??? vlmi kezikonyvbe??
Csak akkor, ha kiszereled és ránézel Very Happy
Autóhifisek is megmondják, ha ránéznek. Ez a súgó (és a többi is) egy vicc, hidd el nekem.

Kis kiegészítés: Nagyon nem illik két topikba is betenni ugyanazt a kérdést egy gyorsabb válasz reményében! Twisted Evil

percy

Vissza az elejére

Antonijo

HozzászólásElküldve: 2010.05.02 20:55:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 256
 Hozzászólás témája:

a gyári hangszóró valóban egy vicc. ami azonban még ezt is alulmúlja, az a gyári fej.
én bepróbáltam egy nem túl, drága, de már hifis szinten rábólintható minőségű ovál hangszórószettet. a pio fej meg aszonta rá, hogy ööööööö ezzel már nem bírok meg...
kérte az erősítést.
hát ez bizony így megy. ha meg olyan hangszórót veszel amit elbír egy sima fejegység, akkor nem sokat lendítettél a dolgon. talán esetleg kicsit.

én is visszataktam a gyári hangszórót. így egyenlőre megmearad a pénz, és kevésbé szép hangzás is.....

Vissza az elejére

Csirke

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2010.05.03 06:50:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 257

csabika001 írta:
Megtudna e nekem vlki mondani h a gyari 6X8as ovalis hangszoroknak mekkora a teljesitmenye RMSbe es mennyi a maximalis teljesitmeny

Én már párszor kibontottam, ha jól emlékszem "25 W" van rá írva.

Vissza az elejére

galo3

HozzászólásElküldve: 2010.05.03 12:18:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 258

Csirke írta:
csabika001 írta:
Megtudna e nekem vlki mondani h a gyari 6X8as ovalis hangszoroknak mekkora a teljesitmenye RMSbe es mennyi a maximalis teljesitmeny

Én már párszor kibontottam, ha jól emlékszem "25 W" van rá írva.

Jól emlékszel 25W-osak, valamelyik nap cseréltem őket.
Üdv

Vissza az elejére

csabika001

HozzászólásElküldve: 2010.05.11 12:14:58  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 259

Koszi es meg ennyit szeretnek tudni hogy az a 25W az a maximalis teljesitmeny??? vagy csak az RMS?? Very Happy

Vissza az elejére

csabika001

HozzászólásElküldve: 2010.05.11 14:49:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 260
 Hozzászólás témája: koaxialis reproduktorok

Helló hozzá értő barátaim!
Van meg egy utolsó kérdésem ! Kinéztem egy koaxialis szettet a fordba nagyon jutanyos aron tudnak hozza jutni es hat a teljesitmenye is rendkivul jo ezert gyanakvo vagyok hogy miert lehet ilyen olcso kérdésem hogy mit jelent ha ekkora a hangfrekvenciaja a szetnek 65 - 20000 Hz mert alltalaban a tobbienek magasabb volt ez gondot jelent miben nyilvanul meg ez?? KÖSZÖNÖM hallás vagyOK A VALASZAITOKÉRT Very Happy

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2010.05.11 17:33:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 261
 Hozzászólás témája: Re: koaxialis reproduktorok

csabika001 írta:
Helló hozzá értő barátaim!
Van meg egy utolsó kérdésem ! Kinéztem egy koaxialis szettet a fordba nagyon jutanyos aron tudnak hozza jutni es hat a teljesitmenye is rendkivul jo ezert gyanakvo vagyok hogy miert lehet ilyen olcso kérdésem hogy mit jelent ha ekkora a hangfrekvenciaja a szetnek 65 - 20000 Hz mert alltalaban a tobbienek magasabb volt ez gondot jelent miben nyilvanul meg ez?? KÖSZÖNÖM hallás vagyOK A VALASZAITOKÉRT Very Happy

Szia. mi a pontos típusa?
2010ben semmit nem szabad nézni. fel kell menni szakfórumokra és hozzáértők véleményét kikérni,hogy X pénzért mi a jó vétel.
Manapság a 2ezerft-os és a 20ezer ft-os hangszóróra is ugyanazokat az adatokat írják rá,mégis máshogy szól. Smile.Kamu-hegyek mindenütt Sad

Vissza az elejére

percy
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010.05.11 23:05:09  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 262

Kleroo írta:
2010ben semmit nem szabad nézni. fel kell menni szakfórumokra és hozzáértők véleményét kikérni,hogy X pénzért mi a jó vétel.
Manapság a 2ezerft-os és a 20ezer ft-os hangszóróra is ugyanazokat az adatokat írják rá,mégis máshogy szól. Smile.Kamu-hegyek mindenütt Sad
Szerintem mindig is kamu hegyek voltak és nem csak ebben a témában. Azoknak fogytak jobban a termékei, akinek erősebb volt a marketingje. Sztem ez amúgy átalánosságban is igaz.
A legjobb megoldás, ha a kollega valahol meg tudná hallgatni, akár a saját autójában akár egy másik hasonló Fókában! (tudom, hogy nehéz dolog, de ez az egyetlen amiben meg lehet bízni, a saját fülünkben)

percy

Vissza az elejére

Kleroo

HozzászólásElküldve: 2010.05.12 20:24:39  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 263

percy írta:
Kleroo írta:
Szerintem mindig is kamu hegyek voltak és nem csak ebben a témában. Azoknak fogytak jobban a termékei, akinek erősebb volt a marketingje. Sztem ez amúgy átalánosságban is igaz.
A legjobb megoldás, ha a kollega valahol meg tudná hallgatni, akár a saját autójában akár egy másik hasonló Fókában! (tudom, hogy nehéz dolog, de ez az egyetlen amiben meg lehet bízni, a saját fülünkben)

Igen igaz. Smile
De a 90es években ekkora kamu-hegyek még nem voltak,és azért az jobb volt amire 40w volt írva,mint amire 20.
Most meg az 5w-os vacakra ráírják hogy 1000w,és 10hz-55khz-ig van átvitel,ect ....szánalom

Vissza az elejére

gdave6

HozzászólásElküldve: 2011.06.08 15:28:42  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 264
 Hozzászólás témája:

hali. légyszi segítsetek... focus 2004-ben az első hangszóró cseréhez lekell venni az egész ajtókárpitot?

Vissza az elejére

szuni

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2011.06.08 15:48:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 265
 Hozzászólás témája:

gdave6 írta:
hali. légyszi segítsetek... focus 2004-ben az első hangszóró cseréhez lekell venni az egész ajtókárpitot?

Szia!

Igen, le kell venni a belső kárpitot, de erről azt hiszem otvoslajos-nak van egy jó kis how-to ja. A hangszóró meg szegecsekkel van rögzítve.

Vissza az elejére

benedek11

HozzászólásElküldve: 2015.07.03 09:32:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 266
 Hozzászólás témája:

Sziasztok. Mekkora a maximális beépítési mélység első hangszórónál, ami még nem akadályozza az ablak működését?

Vissza az elejére

fakocka

HozzászólásElküldve: 2015.08.02 19:49:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 267
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Mekkora hangszóróhelyek vannak a Focusban(2005)?
Van egy JBL GTO 6507-es szettem, jelenleg a másik autómban. Ártaknám a fókába, viszont a hangszóró 165mm-es. A Hondába sokat szívtam, mire keretet gyártottam neki, nemtudom a fókába elfér-e?

Másik kérdés, hogy a hangszóró gyárilag 2ohm-os. A mostani fejnek ami hajtja (Sony GT620U, 5 éve vanak együtt) ez nem gond, de mit szól hozzá a fóka gyári feje?

Érdemes megbontani egyáltalán a gyári Sony rendszert?

Köszi!

Vissza az elejére

preludium975

HozzászólásElküldve: 2016.09.14 10:18:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 268
 Hozzászólás témája:

Üdv. Most regisztráltam a fórumban. Hogyan tudok hirdetést feladni? Azt az üuenetet kapom hogy ez a modul ki van kapcsolva...

Vissza az elejére

mpeter82

HozzászólásElküldve: 2016.09.14 11:09:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 269
 Hozzászólás témája:

preludium975 írta:
Üdv. Most regisztráltam a fórumban. Hogyan tudok hirdetést feladni? Azt az üuenetet kapom hogy ez a modul ki van kapcsolva...

Valamilyen rendszerhiba lehet, nálam sem működik. Tegnap jó volt.

Vissza az elejére

preludium975

HozzászólásElküldve: 2016.09.14 11:34:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 270
 Hozzászólás témája:

Aki esetleg ilyet akar venni:
http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/4db_ujszeru_JBL_cs6_koax_2_utas_hangszoro_ford_beepito_kerettel_54939550.htm

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Autóhifi -> 16-os koax. hangszóró
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ugrás:   

9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban