Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.06.02. 13:49:43 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: PR81
Mai: 1
Tegnapi: 1
Összesen: 25726
Látogatók:
Vendégek: 317
Tagok: 7
Összesen: 324

Jelen lévő tagok:
01: Kapeti
02: sparta2
03: wobbler74
04: lucifer
05: Dan9405
06: Ziyan
07: kovacsaba

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Használt C-Max vétel

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Használt C-Max vétel
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

1 / 41 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 01:05:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 1
 Hozzászólás témája: Használt C-Max vétel
Hozzászólás az előzmény idézésével

Joreggelt!

Elnezest, hogy kezdo tagkent uj temat hozok letre, de nem talaltam hasznalt c-max vasarlashoz megfelelo topikot. Focusosat talaltam, ellenben nekem C-max specifikus kerdeseim lennenek. Ha esetleg tenyleg lenne ilyen topik, akkor ez akar maradektalanul torolheto.

Elsodleges kerdesem az lenne, hogy 2004-es c-maxokban ha ASR van a kocsiban akkor jár-e hozzá ESP. A jelenlegi c-max katalogusban csak ugy talaltam meg az ASR-t ha rendelek menetstabilizatort. Nekem a menetstabilizator lenne a fontos, de a hasznaltauton sok esetben csak azt tuntetik fel, hogy kiprogesgatlo.
Illetve megegy kerdes ezzel kapcsolatban. Ha van a kocsiban ESP, akkor a radio melletti 3 gomb helyenel mindenkepp kell lenni ESP ki/be kapcsolo gombnak a hatso szelvedofutes alatt? Illetve a legfelso az az elso szelvedofutest jelenti? Ugyanis renegeteg autonal ott van az ESP, mint extra, ellenben ez a gomb nincs ott, sajnos.

Illetve hol talalom meg az alvázszámot? Illetve a táblácskát (ha van ilyen), amin elvileg egyeb informaciok megtalalhatok a kocsirol, illetve a motorszamot, ha a diesel C-maxokrol beszelunk.

Egyelore tobb minden hirtelen nem jut eszembe, illetve olvasgattam a hasznalt focus vetel topikot, amire altalanossagban meg kivancsi voltam.

Elore is koszonom.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Csabo

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 06:15:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 2
 Hozzászólás témája: Re: Használt C-max vétel

Szia! bár az enyém 2005-s, de van benne ESP és ASR, van gomb is a középkonzolon. szerintem ASR csak ESP-vel együtt van.... vagy nincs.
Láttam én is olyan használt hirdetéseket, ahol írtak ASR-t de nem volt ESP gomb... szerintem ASR sem volt. ( Ha azt veszem figyelembe, hogy az ESP a kerekek forgási sebesség-különbségén alapul, akkor az ASR csak egy egy részfunkció, ami csak az első két kereket figyeli.. illetve még ez sem.... mert szerintem a ESP látja el az ASR feladatot.)

A vezető előtt az "üvegben" van alvázszám, aminek egy része a motorszám ... bővebb felszereltség listát nem tudok..

A 3 közül a legfelső valóban az első szélvédőfűtés kapcsolja.

Csabó

fiqsz írta:
Joreggelt!

Elnezest, hogy kezdo tagkent uj temat hozok letre, de nem talaltam hasznalt c-max vasarlashoz megfelelo topikot. Focusosat talaltam, ellenben nekem C-max specifikus kerdeseim lennenek. Ha esetleg tenyleg lenne ilyen topik, akkor ez akar maradektalanul torolheto.

Elsodleges kerdesem az lenne, hogy 2004-es c-maxokban ha ASR van a kocsiban akkor jár-e hozzá ESP. A jelenlegi c-max katalogusban csak ugy talaltam meg az ASR-t ha rendelek menetstabilizatort. Nekem a menetstabilizator lenne a fontos, de a hasznaltauton sok esetben csak azt tuntetik fel, hogy kiprogesgatlo.
Illetve megegy kerdes ezzel kapcsolatban. Ha van a kocsiban ESP, akkor a radio melletti 3 gomb helyenel mindenkepp kell lenni ESP ki/be kapcsolo gombnak a hatso szelvedofutes alatt? Illetve a legfelso az az elso szelvedofutest jelenti? Ugyanis renegeteg autonal ott van az ESP, mint extra, ellenben ez a gomb nincs ott, sajnos.

Illetve hol talalom meg az alvázszámot? Illetve a táblácskát (ha van ilyen), amin elvileg egyeb informaciok megtalalhatok a kocsirol, illetve a motorszamot, ha a diesel C-maxokrol beszelunk.

Egyelore tobb minden hirtelen nem jut eszembe, illetve olvasgattam a hasznalt focus vetel topikot, amire altalanossagban meg kivancsi voltam.

Elore is koszonom.

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2030.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 07:16:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 3

Csabo írta:
Szia! bár az enyém 2005-s, de van benne ESP és ASR, van gomb is a középkonzolon. szerintem ASR csak ESP-vel együtt van.... vagy nincs.
Láttam én is olyan használt hirdetéseket, ahol írtak ASR-t de nem volt ESP gomb... szerintem ASR sem volt. ( Ha azt veszem figyelembe, hogy az ESP a kerekek forgási sebesség-különbségén alapul, akkor az ASR csak egy egy részfunkció, ami csak az első két kereket figyeli.. illetve még ez sem.... mert szerintem a ESP látja el az ASR feladatot.)

A vezető előtt az "üvegben" van alvázszám, aminek egy része a motorszám ... bővebb felszereltség listát nem tudok..

A 3 közül a legfelső valóban az első szélvédőfűtés kapcsolja.

Csabó

Annyival kiegeszitenem, hogy az alvazszam elvileg megtalalhato az anyos ules elott, ha felveszed a labtorlot, majd a karpiton ki van vagva egy kis ablak, es ha azt felhajtod, akkor ott is megtalalod. Legalabbis az en kocsimban igy van, igaz az nem C-max. Amennyiben van a kocsiban ESP, akkor a gombnak is ott kell lennie a kozepso konzolon, a sorrend szerintem veletlenszeru, mert nekem az elso az ESP, a masodik az elso szelvedo futes, es a harmadik a hatso szelvedo futes. Bar erre nem eskuszom meg, de erre emlekszem.
Annyit meg hozzatennek mondandomhoz, hogyha van benne ESP, akkor tuti, hogy van kiporgesgatlo is, de ez forditva nem igaz. Szerintem.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók | Elektronikus alkatrész-katalógus
Doppingmentes táplálékkiegészítők:

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 07:42:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 4

Mézi írta:

Annyit meg hozzatennek mondandomhoz, hogyha van benne ESP, akkor tuti, hogy van kiporgesgatlo is, de ez forditva nem igaz. Szerintem.

De akkor miért van az, hogy a jelenlegi rendelhető extrak kozott nincs olyan opcio, hogy csak kiprogesgatlo?

Sajnos a regebbi opciokrol nem tudok nyilatkozni, mert nem talaltam 2004-es C-max katalogust sehol, meg nemet honlapon sem. Bar a nemeteknel akar mas opciolista is lehet, ha abbol indulok ki, hogy sokesetben a magyar viszonyoknak megfeleloen amit lehet nemetorszagban azt nem lehet itthon.

Mondjuk ha nincs gomb az azert is furcsa szamomra, mert sok TV-s autos musorban, ha tesztelik az autot, akkor altalaban mondjak, hogy bekapcsolt menetstabilizatorra nem lehet a kocsit kihozni a sodrabol, ellenben ha kikapcsoljuk, akkor lehet elvezkedni Very Happy
Ha pedig a masik felet veszem, akkor akar a menetstabilizator mukodhetne allandoan, mert kitudja mikor kell az embernek, emiatt akar direktbe is be lehetne kotni, de ez csak nagyon felteves a reszemrol.

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 09:02:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 5

fiqsz írta:
De akkor miért van az, hogy a jelenlegi rendelhető extrak kozott nincs olyan opcio, hogy csak kiprogesgatlo?

Sajnos a regebbi opciokrol nem tudok nyilatkozni, mert nem talaltam 2004-es C-max katalogust sehol, meg nemet honlapon sem. Bar a nemeteknel akar mas opciolista is lehet, ha abbol indulok ki, hogy sokesetben a magyar viszonyoknak megfeleloen amit lehet nemetorszagban azt nem lehet itthon.

Mondjuk ha nincs gomb az azert is furcsa szamomra, mert sok TV-s autos musorban, ha tesztelik az autot, akkor altalaban mondjak, hogy bekapcsolt menetstabilizatorra nem lehet a kocsit kihozni a sodrabol, ellenben ha kikapcsoljuk, akkor lehet elvezkedni Very Happy
Ha pedig a masik felet veszem, akkor akar a menetstabilizator mukodhetne allandoan, mert kitudja mikor kell az embernek, emiatt akar direktbe is be lehetne kotni, de ez csak nagyon felteves a reszemrol.

Az nem elkepzelheto, hogy a kiporgesgatlo az alap felszereltseg resze? Mert szerintem elkepzelheto. A gombnak meg tuti ott kell lennie, meg nem lattam olyan fokat, amibe benne volt, de nem lehet kikapcsolni.... Szoval a felvetesed, hogy allandoan mukodik, sajnos elvetnem.
Megneztem a foka katalogust, es ott az ESP-vel automatikusan jon a kiporgesgatlo, es a Veszfekasszisztens is. Szoval mar ketelkedem az elso mondatomban, hogy az alapfelszereltseg resze lenne Very Happy

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók | Elektronikus alkatrész-katalógus
Doppingmentes táplálékkiegészítők:

Vissza az elejére

Csabo

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 09:08:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 6

Nekem van 2004 februári és decemberi árlistám, abban sem szerepel külön ASR.

Pontosítanék.. az ASR az ESP járulékos szolgáltatása... és szerintem sosem volt külön rendelhető, és mint széria sem szerepelt sosem..

A kapcsoló meg alkalmanként akár hasznos is lehet. szerintem vannak esetek amikor a kipörgés pozitívan hat az elindulásra.
Meg tök jó télen állatkodni ESP nélkül egy elhagyatott parkolóban.

Mézi, a C-maxban máshol vannak a kapcsolók...

fiqsz írta:
Mézi írta:

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 09:10:32  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 7

Mézi írta:

Az nem elkepzelheto, hogy a kiporgesgatlo az alap felszereltseg resze? Mert szerintem elkepzelheto. A gombnak meg tuti ott kell lennie, meg nem lattam olyan fokat, amibe benne volt, de nem lehet kikapcsolni.... Szoval a felvetesed, hogy allandoan mukodik, sajnos elvetnem.

Szerintem sajnos a kiprogesgatlo nem az alapfelszereltseg resze, legalabbis sehol sem talaltam erre utalo informaciot a Ghia-k esetben sem. De most megyek megnezem megegyszer Very Happy Hat sajnos mostsem talaltam.

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 09:16:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 8

Csabo írta:

Ez digitalis formaban van meg neked vagy papiralapu?

Vissza az elejére

Csabo

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 10:57:19  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 9

pdf-ben

fiqsz írta:
Csabo írta:

Ez digitalis formaban van meg neked vagy papiralapu?

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 18:50:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 10
 Hozzászólás témája:

Na irtam reggel az FHM-nek. A válaszuk:

"Gondolom, hogy a kipörgésgátlóra gondol, melynek Fordos rövidítése TCS. Valóban 2004-ben is az ESP részeként volt csak elérhető. Az ESP-nek pedig az Ön által említett helyen van egy On/Off kapcsolója."

Az en emlitett helyem, pedig amirol mar irtunk. Legalabb ezzel is kozelebb kerultunk a dologhoz.

Mindenesetre ma voltam Fehervaron C-maxot nezni, nem mondanam, hogy olyan jo a felhozatal a kereskedoknel. Lehet megis az uj mellett kene donteni Sad Na majd meg tiprodok rajta.

Vissza az elejére

Krike

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 19:14:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 11
 Hozzászólás témája:

fiqsz írta:
Na irtam reggel az FHM-nek. A válaszuk:

"Gondolom, hogy a kipörgésgátlóra gondol, melynek Fordos rövidítése TCS. Valóban 2004-ben is az ESP részeként volt csak elérhető. Az ESP-nek pedig az Ön által említett helyen van egy On/Off kapcsolója."

Az en emlitett helyem, pedig amirol mar irtunk. Legalabb ezzel is kozelebb kerultunk a dologhoz.

Mindenesetre ma voltam Fehervaron C-maxot nezni, nem mondanam, hogy olyan jo a felhozatal a kereskedoknel. Lehet megis az uj mellett kene donteni Sad Na majd meg tiprodok rajta.

Honap vegeig meg van 700000 Ft kedvezmeny a C-max-okra:) igyekezz:)

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 19:28:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 12
 Hozzászólás témája:

Krike írta:

Igyekeznek en, csak epp most szamoltam ki egy peldanyt Very Happy 6 millio Very Happy minusz a kedvezmeny.
Asszem kemeny ejszakak lesznek a kovetkezok Very Happy

Vissza az elejére

Krike

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 20:03:23  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 13
 Hozzászólás témája:

fiqsz írta:
Krike írta:

Igyekeznek en, csak epp most szamoltam ki egy peldanyt Very Happy 6 millio Very Happy minusz a kedvezmeny.
Asszem kemeny ejszakak lesznek a kovetkezok Very Happy

Kompromisszumkeszseg a titka, 6 misiert mar nem vennek c-maxot, 6,5 az alap S-max. Nekm eleg az 1,6 benzin Trend pl. digit klimaval, ulesfutessel,meg par aprosag es az jott ki 4,035-re. 6-bol mar versenyautot csinalsz belole, de szvsz ez nem az a kategoria, amiert 6-ot adnek.

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 20:24:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 14
 Hozzászólás témája:

Krike írta:

Kompromisszumkeszseg a titka, 6 misiert mar nem vennek c-maxot, 6,5 az alap S-max. Nekm eleg az 1,6 benzin Trend pl. digit klimaval, ulesfutessel,meg par aprosag es az jott ki 4,035-re. 6-bol mar versenyautot csinalsz belole, de szvsz ez nem az a kategoria, amiert 6-ot adnek.

Igen, de nincs benne semmi kulonos, hacsak nem azt nezzuk, hogy Ghia, menetstabilizator, mert sajna telen is mennem kell. BT-s kihangosito, sony hifi, ezt vegulis meg el lehetne hagyni, vonohorog, kieg futes, fenyszoromoso es kesz. Bar ez az utolso ket tetel 35-35.

Vagy trend de akkor digit klimas trend csomag, tempomat, mert sokat megyek autopalyan a tobbi ugyanaz mint a ghiaban es plussz fuggonylegzsak ez igy 5,8-0,7 millio.
Ja es persze 1,6 tdci.

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.06.23 20:42:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 15
 Hozzászólás témája:

Egyebkent, hogy temaba vago dolgott is irjak.

Neztuk ezt az autot ma delutan.
Akkor meg hianyzott belole a muszerfal. Vajon mit csinaltak vele. Bar ez koztudott, hogy mindent visszaallitanak.

Aztan voltunk egy masiknal, aki meg csak azt tudta megmutatni egy word doksiban, hogy majd milyen autok lesznek az arveresen. Azt mondta, hogy a magas euro arfolyam miatt inkabb most igy vesznek autot. A doksiban levo autoknal ugyebar meg nem volt atirva a kilometerora allasa.
Es aszerint 5 auto amit megneztunk mint 110e es 150e kozotti kilometerrel rendelkezett. Persze most bevallotta, hogy ennyi van benne, de ez majd megvaltozik, ha bekerulnek az orszagba, gondolom en.

Elkeserito Sad

Vissza az elejére

sziszi
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 02:43:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 16
 Hozzászólás témája:

Kedves ismerősöm EZT a C-maxot nézegeti. Tud valaki valami okosat az autóról?

Vissza az elejére

Krike

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 09:22:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 17
 Hozzászólás témája:

sziszi írta:

Nem olcso egy kicsit, tul exras ennyiert, bar lehet hogy rosszul gondolom.

Vissza az elejére

rvlaca

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 10:51:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 18
 Hozzászólás témája:

sziszi írta:
figyu, ez nem egy korábbi tag autója, amit már egy éve árulnak? de elég drága!

Vissza az elejére

Lewes

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 11:07:20  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 19
 Hozzászólás témája:

sziszi írta:

Szerintem is elég drága...

Vissza az elejére

KAndor

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 13:59:25  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 20
 Hozzászólás témája:

Lewes írta:
sziszi írta:

Nem olcsó, de a szélvédőre aggatott árcédulához képest 200.000-et csökkent az ára, lehet, hogy tényleg régóta árulják.

Viszont nagyon ütős azokkal a felnikkel. Cool

Vissza az elejére

percy
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 15:34:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 21
 Hozzászólás témája:

KAndor írta:
Nem olcsó, de a szélvédőre aggatott árcédulához képest 200.000-et csökkent az ára, lehet, hogy tényleg régóta árulják.

Szimex is, olajkályha is.... Twisted Evil

Ehh... Wink Laughing

percy

Vissza az elejére

rvlaca

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 17:14:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 22
 Hozzászólás témája:

KAndor írta:
Lewes írta:
sziszi írta:

ja... jó nagyokat üt a körúton! Confused

Vissza az elejére

sziszi
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006.10.28 19:11:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 23
 Hozzászólás témája:

Srácok köszi a segítségeket, jöhetnek még a vélemények. Wink
Nekem lövésem sincs a c-max árakról felszereltségekről. Csak annyit látok, hogy ez itt egy igen csinos példány.
A körbe-spoilerezés gyári megoldás?

Vissza az elejére

fiqsz

HozzászólásElküldve: 2006.10.30 12:58:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 24
 Hozzászólás témája:

Én mikor indítottam ezt a topikot, akkor is már eladó volt az a gépezet. Amiből én két dologra tudok gondolni.

Vagy nem vittek el, mert drága, illetve nem vesznek ilyen autót a magyar utakra. Vagy nem vitték el, mert közelről mégsincs olyan jó állapotban.

Illetve aki egy ilyet vesz az valószínű nem azért vette, mert túlságosan kímélte volna.

Vissza az elejére

rvlaca

HozzászólásElküldve: 2006.10.30 15:35:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 25
 Hozzászólás témája:

sziszi írta:
Srácok köszi a segítségeket, jöhetnek még a vélemények. Wink
Nekem lövésem sincs a c-max árakról felszereltségekről. Csak annyit látok, hogy ez itt egy igen csinos példány.
A körbe-spoilerezés gyári megoldás?
a körbespoiler gyári, és valóvan szép...de! ennyi idős cmaxok 3.6-3.8 között mennek jó esetben!
ha ráér a vétel én tudok egy cmaxot a tavasszal, élőélete ismert, igaz nem ilyen dögös, de nem zsákbamacska.

Vissza az elejére

Tomathos

HozzászólásElküldve: 2006.10.30 17:52:16  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 26
 Hozzászólás témája:

rvlaca írta:
ha ráér a vétel én tudok egy cmaxot a tavasszal, élőélete ismert, igaz nem ilyen dögös, de nem zsákbamacska.

Az én érdeklődésem máris felkeltetted. Smile
(Küldtem egy pm-et)

Vissza az elejére

mrno

HozzászólásElküldve: 2006.10.31 10:58:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 27
 Hozzászólás témája: vélemény

Szia sziszi!

Szerintem nagyon állat az autó és kimondottan jól felszerelt, ráadásul a legerősebb motor hajtja. Az optikai tuning és a 18-as felnik nagyon megdobják. Szerintem az ár-érték arány reális, de kétségtelenül lehet kapni olcsóbbat is, hasonló felszereltséggel, de azok mind külföldről behozottak, amit Én nem vennék!!!!!!.
Ez viszont szerintem magyarországi (a dátumokból ítélve), ami igen ritkaság, főleg ilyen extrákkal (különösen a xenon, az ESP, az alufelni, az optikai tuning, digit klíma...és még sorolhatnám)!!!!! Ha garantált a km és garantáltan sérülésmentes, valamint kívül-belül makulátlan (ez volt a betanult szöveg, mikor Én kerestem a használt maxit Laughing ), akkor még 1-200ezret kell alkudni és nem is olyan rossz vétel. Magyarországiból alig van 1-2 db és azok a 3,5M-tól vannak (de inkább a 4M-t közelítik) 2 évesen, de ha összehasonlítod a felszereltséget... Rolling Eyes

Vétel előtt szigorúan állapotfelmérés és motordiagnosztika!!!! Exclamation

Nekem a ghia-knál nem tetszik a faberakás, de ez magánvélemény. Szerintem dögösebb a trend krómhatású megoldása...

A 18-as felnivel /40-es gumikkal az a baj, hogy jelentősen csökkenti a komfortérzetet, mert nagyon visszajelzi az út hibáit, ráadásul, ha ugyanaz a gumi, mint az enyémen (225/40 R18), akkor a szélesség miatt - bár jobb a tapadás és stabilabban áll az autó, mégis az úttal nagy felületen való érintkezés miatt könnyen elviszi a kormányt jobbra-balra, ha egyenetlen az út!!! Exclamation
Persze mindezt meg lehet szokni, de azért nagyon kell rá vigyázni, hogy milyen kátyúba, vagy padkára hajtasz vele, mert mehetsz gumit és felnit cserélni, ami nem olcsó mulatság ezeknél a méreteknél.

Nekem is ilyen van, Én is megszoktam 3-4 hét alatt. Majdnem azért nem vettem meg az autómat, mert ilyen kerekek voltak rajta. Először le akartam cserélni a kerekeket, de már megszoktam és lehet, hogy ez marad. Viszont tuti jól néz ki és nagyon feldobja az autót optikailag!!!!!!!

Remélem segítettem!

Én egyébként annak idején, mikor keresgéltem (1-2 hónappal ezelőtt), nem láttam ezt a hirdetést, aminek az is lehet az oka, hogy Én 3,5 - 4 M-ig kerestem autót...

Üdv: Norbi

ui: hű, de sokat írtam! ez nem rossz egy kezdő fórum tagtól... Wink

Éljen a nyomaték! (C-Max 1.6 TDCI)

Vissza az elejére

sziszi
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006.10.31 12:47:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 28
 Hozzászólás témája:

mrno,

köszi szépen az infóhalmazt, mindenképpen továbbítom! Wink

Vissza az elejére

Robesz27

HozzászólásElküldve: 2006.10.31 13:41:36  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 29
 Hozzászólás témája: Re: vélemény

[quote="mrno]
Én egyébként annak idején, mikor keresgéltem (1-2 hónappal ezelőtt), nem láttam ezt a hirdetést, aminek az is lehet az oka, hogy Én 3,5 - 4 M-ig kerestem autót...

Üdv: Norbi

ui: hű, de sokat írtam! ez nem rossz egy kezdő fórum tagtól... Wink[/quote]

Én már kb fél éve is láttam ezt az autót hirdetni. De akkor mág pár 100e-el többé.

Vissza az elejére

oleandro

HozzászólásElküldve: 2007.03.03 16:59:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 30
 Hozzászólás témája:

Üdvözlet mindenkinek, új versenyző vagyok itt: mert ma foglalóztam le a leendő autómat.
Egészen kb 1 héttel ezelőtttig úgy gondoltam, Picasso kéne nekem, de aztán győzött a józan ész, és a rádöbbenés, hogy a C-Max se sokkal drágább.
Nézegettem a hirdetéseket, de minden, ami szimpatikus volt, már elkelt, mire érdeklődtem utána. tTegnap késő este regisztráltam a hasznaltauto.hu autóvadász szolgáltatására, és ma reggel már várt is ez a friss hírdetés:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1088897&submit=ugras&p=ceg
Szimatot fogtam, gyors telefon, és már ment is le az egész család ( én 3 nővel) Pestről Jászberénybe. Mint kiderült, az autó a kereskedésé volt, amolyan tartalékautó. Tényleg teljesen újszerű. Mindenkinek nagyon tetszik. A cégtulajjal értekeztünk, ő is nagyon szimpatikus volt.Jövő 7végén el is hozzuk az autót (csak sajnos fizetni is kell!).
Hát mit mondjak, nem gondoltam, hogy ilyen hamar lesz egy maxink!
Előre szólok, hogy vsz sűrűn elő fogok itt fordulni a hülye kérdéseimmel!

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Mindent a C-Maxról -> Használt C-Max vétel
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Következő
Ugrás:   

1 / 41 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban