Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2019.10.20. 15:39:03 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: gonzo
Mai: 2
Tegnapi: 3
Összesen: 25572
Látogatók:
Vendégek: 426
Tagok: 8
Összesen: 434

Jelen lévő tagok:
01: smelo
02: bszemethy
03: kovacsszandra
04: qqrique
05: attila64
06: dragon
07: Helm
08: molnisz

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Riasztó

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Biztonságtechnika -> Riasztó
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

9 / 11 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

fordfocus113

HozzászólásElküldve: 2011.07.13 16:27:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 241
 Hozzászólás témája: Segítség!!
Hozzászólás az előzmény idézésével

Heló mindenkinek!Látom vkik nagyon benne vannak a témában.Egy kis segítséget kérnék a riasztóval kapcsolatban.Ma például olyat csinált a focusom(1999-es 1,6-os FYDB),hogy távírányitóval kinyitom az ajtókat kinyilik minden ok beülök beteszem a gyújtáskapcsoloba a kulcsot gyújtást adok rá utána
indítanám de nem indul!A pirosan szakaszosan villágitó kis izzó a műszerfal mellet meg nem alszik el hanem nagyon gyorsan fel-fel villan!Szóval nem indul be!tipp vkinek????

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

tacsi353

HozzászólásElküldve: 2011.08.02 12:26:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 242
 Hozzászólás témája: Gyári riasztó

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.2008-as 1.6os benzines fókám van kb. 1/2 éve.
Nem tudom megszólaltatni a gyári riasztóját.A távirányítóval 2-re zárom,várok kicsit és lökdösöm,emelem,ajtót nyitok stb. Semmi.A visszajelző lámpa mükszik, de semmire sem reagál. A kérdésem apropója,hogy a napokban megpróbálták megcsinálni, a zárat barmolták meg.Most már a kulcs sem megy bele. Elég frekventált helyen lakom ebből a szempontból (9.ker),de manapság Pesten ilyen a többi kerület is. Az ötleteket megköszönném.

Vissza az elejére

zatoichi80

HozzászólásElküldve: 2011.08.02 15:45:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 243
 Hozzászólás témája: Re: Gyári riasztó

tacsi353 írta:
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.2008-as 1.6os benzines fókám van kb. 1/2 éve.
Nem tudom megszólaltatni a gyári riasztóját.A távirányítóval 2-re zárom,várok kicsit és lökdösöm,emelem,ajtót nyitok stb. Semmi.A visszajelző lámpa mükszik, de semmire sem reagál. A kérdésem apropója,hogy a napokban megpróbálták megcsinálni, a zárat barmolták meg.Most már a kulcs sem megy bele. Elég frekventált helyen lakom ebből a szempontból (9.ker),de manapság Pesten ilyen a többi kerület is. Az ötleteket megköszönném.

Na én tudom miért nem működik Very Happy

Nincs benne Very Happy Very Happy Very Happy

Vissza az elejére

facsiga

HozzászólásElküldve: 2011.09.29 21:30:46  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 244
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!
Keresztkérdés. Nemrég vettem egy 2004-es 1,4-es benyás fókát, és hát a kérdés az h alapfelszereltségként ezekben vajh lehet-e riasztó? Egy matrica ALARM és Ford felirattal ugyan ott van a bal első szélvédőn, de megszólaltatnom nem sikerült (kp-i zár be távkapccsal-ablak leengedve-, majd 30 mp után benyúltam az ablakon és belülről nyitottam, de nem szólalt meg. Rosszul csináltam v ezek szerint nincs benne???).
Köszi a válaszokat

Vissza az elejére

karoly88

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 06:21:52  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 245
 Hozzászólás témája:

facsiga írta:
Sziasztok!
Keresztkérdés. Nemrég vettem egy 2004-es 1,4-es benyás fókát, és hát a kérdés az h alapfelszereltségként ezekben vajh lehet-e riasztó? Egy matrica ALARM és Ford felirattal ugyan ott van a bal első szélvédőn, de megszólaltatnom nem sikerült (kp-i zár be távkapccsal-ablak leengedve-, majd 30 mp után benyúltam az ablakon és belülről nyitottam, de nem szólalt meg. Rosszul csináltam v ezek szerint nincs benne???).
Köszi a válaszokat

Szia! Én az enyémet úgy szólaltattam meg, (bár nem akartam) hogy kocsi bezár, majd 2 perc múlva kinyitottam a motorházat Smile
Nekem elkezdett sipákolni.

Vissza az elejére

facsiga

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 08:14:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 246
 Hozzászólás témája:

karoly88 írta:
facsiga írta:
Sziasztok!
Köszi a válaszokat

Szia! Én az enyémet úgy szólaltattam meg, (bár nem akartam) hogy kocsi bezár, majd 2 perc múlva kinyitottam a motorházat Smile
Nekem elkezdett sipákolni.

megpróbálom, köszi Smile
Bár akkor is aggályos, h ha lehúzva hagyom az ablakot, bárki benyúlhat és kinyithatja sipálokolás nélkül Smile

Vissza az elejére

G_B

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 13:54:28  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 247
 Hozzászólás témája:

facsiga írta:
Bár akkor is aggályos, h ha lehúzva hagyom az ablakot, bárki benyúlhat és kinyithatja sipálokolás nélkül Smile

a vásárláskor kapcsoltam be véletlenül a riasztót. akkor le volt húzva a hátsó ablak és én úgy nyitottam ki a belső kilinccsel.
múltkor pedig úgy sikerült, hogy nyitott csomagtér ajtóval lezártam a kocsit, riasztóval, majd ráhajtottam a csomajtót, de úgy hogy nem záródjon be és a felhajtáskor megszólalt (pedig nem szokott)

Vissza az elejére

facsiga

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 14:16:54  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 248
 Hozzászólás témája:

G_B írta:
facsiga írta:

a vásárláskor kapcsoltam be véletlenül a riasztót. akkor le volt húzva a hátsó ablak és én úgy nyitottam ki a belső kilinccsel.
múltkor pedig úgy sikerült, hogy nyitott csomagtér ajtóval lezártam a kocsit, riasztóval, majd ráhajtottam a csomajtót, de úgy hogy nem záródjon be és a felhajtáskor megszólalt (pedig nem szokott)

Ahammm, nah akkor még próbálkozom. Furcsálnám mondjuk h fel van rá matricázva a gyári riasztó és még sincs benne :S

Vissza az elejére

G_B

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 14:24:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 249
 Hozzászólás témája:

facsiga írta:
Ahammm, nah akkor még próbálkozom. Furcsálnám mondjuk h fel van rá matricázva a gyári riasztó és még sincs benne :S

az is lehet, hogy ki van kapcsolva. akezelési útmutató 101.oldalán van róla szó

Vissza az elejére

G5238B

HozzászólásElküldve: 2011.09.30 18:29:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 250
 Hozzászólás témája:

Szaisztok,

az igaz, hogy a FII, 1.6 Trendnél a gyári riasztó nem riaszt abban az esetben, ha valaki nyitja az ajtót, csak akkor, ha a motorháztetőt nyitják?

Vissza az elejére

facsiga

HozzászólásElküldve: 2011.10.02 12:12:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 251
 Hozzászólás témája:

G_B írta:
facsiga írta:

az is lehet, hogy ki van kapcsolva. akezelési útmutató 101.oldalán van róla szó

Ránézek, köszi

Vissza az elejére

Mézi
Portálbuherátor

Érvényes: 2030.12.31.

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2011.10.02 16:06:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 252
 Hozzászólás témája:

G5238B írta:
Szaisztok,

az igaz, hogy a FII, 1.6 Trendnél a gyári riasztó nem riaszt abban az esetben, ha valaki nyitja az ajtót, csak akkor, ha a motorháztetőt nyitják?

Ez akkor igaz, ha az autót feltörik egy csavarhúzóval. Sajnos, ha kulccsal, ebben az esetben csavarhúzóval nyitják a zárat, akkor deaktiválja a riasztót, így nem szólal meg, ha feltörik. Két megoldás létezik, kikapcsoltatni számítógéppel azt a funkciót, hogy nyitásra deaktiválódjon a riasztó és ezután csak a távirányító deaktiválja, illetve ledugózni a zárat, hogy ne is próbálkozzanak feltörni.

FordEtis szerviztervezet | Ford Focus kezelési útmutatók

Vissza az elejére

m4doxx

HozzászólásElküldve: 2012.01.07 17:30:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 253
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

A problémám a következő olyat csinál az autom Focus II 1.6 TDCI (2005) hogy zárás után 30 percel elkezd riasztani és ha olyanja van akkor utána ezt folyamatosan csinálja a nap folyamán de van amikor abba hagyja és órákig nem is riaszt, most például már 5 napja nem riasztot viszont most az előbb is elkezdett 2-szer riasztani minden ajtó becsukva motorház is nem tudom pontosan hogy a riasztó gyári e vagy utólagos a jobb hátsó sárvédőből jön a hang 30 másodpercig és olyan a hangja mint a dudának,és utána 5 percig villog az index, érzékelőket nem találtam az utastérbe legalábbis látható helyen nincsenek se az A oszlopnál se a tükör felett.
Gyári kulcsal kapcsolom a riasztót első nyomásra zár másodikra villan az index. Mi lehet a baja esetleg valaki tapasztalt már hasonlót.

Válaszokat előre is Köszönöm !

Üdv!

Vissza az elejére

myki01

HozzászólásElküldve: 2012.01.08 12:34:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 254
 Hozzászólás témája:

Dettó nekem is ugyan ez a gond...sajna még nem jöttem rá...külön csavarral hogy van benne utólagos gyári riasztó is s az is bejelez...eddig azt hittem akkumlátor de sajna csere után is előjött, utánna riasztó visszajelzője motorháztetőt jelzett, de javítás után megint előjött...most a kapcsolót kiiktattam azóta még semmi...de nem vagyok biztos benne hogy ez volt a gond...

m4doxx írta:
Sziasztok!

A problémám a következő olyat csinál az autom Focus II 1.6 TDCI (2005) hogy zárás után 30 percel elkezd riasztani és ha olyanja van akkor utána ezt folyamatosan csinálja a nap folyamán de van amikor abba hagyja és órákig nem is riaszt, most például már 5 napja nem riasztot viszont most az előbb is elkezdett 2-szer riasztani minden ajtó becsukva motorház is nem tudom pontosan hogy a riasztó gyári e vagy utólagos a jobb hátsó sárvédőből jön a hang 30 másodpercig és olyan a hangja mint a dudának,és utána 5 percig villog az index, érzékelőket nem találtam az utastérbe legalábbis látható helyen nincsenek se az A oszlopnál se a tükör felett.
Gyári kulcsal kapcsolom a riasztót első nyomásra zár másodikra villan az index. Mi lehet a baja esetleg valaki tapasztalt már hasonlót.

Üdv!

Vissza az elejére

csabesz66

HozzászólásElküldve: 2012.01.08 13:03:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 255
 Hozzászólás témája:

m4doxx írta:
Sziasztok!

Üdv!
Offos céges autó produkálta ugyanezt.Hiba: hátsó ajtóba a zárt-nyitott állapotot jelző kapcsoló romlott el.Kicserélve a hiba megszűnt!

Vissza az elejére

m4doxx

HozzászólásElküldve: 2012.01.09 12:25:57  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 256
 Hozzászólás témája:

[/quote]Offos céges autó produkálta ugyanezt.Hiba: hátsó ajtóba a zárt-nyitott állapotot jelző kapcsoló romlott el.Kicserélve a hiba megszűnt![/quote]

Köszi, a segítséget!

Vissza az elejére

ezsolt

HozzászólásElküldve: 2013.02.05 20:42:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 257
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Van egy 2001 novemberi Ghia felszereltségű focusom, és érdeklődnék, hogy a gyári riasztó mellé, milyen ultrahangos belső érzékelőt lehet beépíteni?

Vissza az elejére

ezsolt

HozzászólásElküldve: 2013.02.07 18:00:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 258
 Hozzászólás témája:

ezsolt írta:
Sziasztok!

Van egy 2001 novemberi Ghia felszereltségű focusom, és érdeklődnék, hogy a gyári riasztó mellé, milyen ultrahangos belső érzékelőt lehet beépíteni?

Senki nem tudja?

Vissza az elejére

mrgrosso

HozzászólásElküldve: 2013.02.08 14:47:34  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 259
 Hozzászólás témája: riasztó és garancia

Sziasztok!

Múlt héten cseréltem le 2006-os 1,6 tdci fókámat egy 2011-es gyártású új, 1,6 tdci-re.
Az előzőben volt riasztó, az újban nincs, gondoltam magam megnyugtatására tetetek bele egyet.

Elkezdtem utánajárni, kerestem, kérdeztem választottam.

A márkakereskedésekben rákérdeztem, hogy érinti-e a gyári garanciát, a legtöbb helyen azt mondták, hogy nem, 1 kivételével.

Írtam egy mélt az importőrnek, a garanciális problémák jóváhagyójának.

A válasz:
„A kérdésére reagálva a Ford Közép- és Kelet-Európai Értékesítő Kft. állásfoglalása a következő:
• Amennyiben a szóban forgó riasztó beszerelését nem hivatalos Ford márkaszerviz végzi, akkor a beszerelés által érintett rendszerekre a vonatkozó garancia érvényét veszti.
• A beépítést végző vállakozás a beszerelés által érintett rendszerekre garanciát biztosíthat, ez esetben Önnek kell egyeztetnie az ügyben érintett vállalkozással.”
Jópofa válasz, ha akarom, akkor a can-busos rendszer miatt mindenre kihathat a riasztó.
Azaz mehet az egymásra mutogatás!!!
Ajánlották, hogy szereltessem be a márkaszervizzel (+30e Ft.)

Telefonon újra beszéltem az importőrrel, hogy ilyenkor mi lesz a garanciával.
Válasz:

A márkaszervízben utólagosan beszerelt riasztó esetén 1 év garancia van a riasztóra ( a piacon 2+4 év is lehet), utána ha elront vmit a kocsiban, akkor ugrott a gyári 2+2 év garom.

Megjegyzésem hozzá, az minden utólagosan beszerelt cuccra igaz.

Ezek után feltettem pár kérdést az importőrnek:
- hány olyan „balfék” van, aki ha a márkakereskedő azt mondja, hogy jó, akkor még utánakérdez?
- miért nem ezt mondják a márkakereskedők, (azt mondta, hogy mindegy, hogy mit mondanak, úgy is az importőr bírálja el a garanciális igényt)?
- mit lehet a kutyán és a kígyón kívül az autóba telepíteni a biztonság miatt, ami nem érinti a gart?
- -uv jelölés is érinti a gyári gart?

Az uccsóra most jött meg a válasz:
Röviden összefoglalva, a Ford ilyen jellegű kérdésekre kialakított állásfoglalása az, hogy amennyiben a meghibásodás valamilyen utólagos beépítés, átalakítás (vagy bármilyen más beavatkozás) következménye, arra nem érvényes a Ford garancia.

Üdv.: Robi

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2013.02.08 15:22:03  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 260
 Hozzászólás témája: Re: riasztó és garancia

mrgrosso írta:

Röviden összefoglalva, a Ford ilyen jellegű kérdésekre kialakított állásfoglalása az, hogy amennyiben a meghibásodás valamilyen utólagos beépítés, átalakítás (vagy bármilyen más beavatkozás) következménye, arra nem érvényes a Ford garancia.

Azt hiszem, hogy ezt azért jogosan állítja.

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

mrgrosso

HozzászólásElküldve: 2013.02.08 17:47:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 261
 Hozzászólás témája: Re: riasztó és garancia

Attila64 írta:
mrgrosso írta:

Azt hiszem, hogy ezt azért jogosan állítja.

Persze, általánosságban igaza van, de az is nonszensz, ha a márkakereskedés szereli be a riasztót és egy éven túl meghibásodik vmi a gépen, akkor nem érvényes a gyári gar. Úgy hogy ugyanazt a riasztót szereli be amit a gyárban szerelnének be.

De lehet, hogy én gondolom rosszul.

Vissza az elejére

tamya

HozzászólásElküldve: 2013.04.11 22:38:40  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 262
 Hozzászólás témája: Riasztót, de milyet?

Üdvözlet Mindenkinek!

Először is remélem nem tagadtok ki, hogy nem focus-os vagyok...Németek gyártják ezt is, csak négy karikával díszítették a mocitetőt, a popsijára meg A4-et rajzoltak még anno 97-ben. Smile A márkátokat (Ford) szeretem, vezettem is, de sajna nem tudtam ilyenbe beleülni. Egyszer talán ilyenben gurulhatok ki a szalonból.

Riasztó beépítésén gondolkodok, de egyáltalán nem könnyű választani. Az Enforcer, Spal megszűnt, a Laserline-t nem ajánlják. Gondolkodtam még Piranha típuson megy egy cseh (talán TSE) gyártmányon is. Az tény, ha akarják úgyis viszik és a hangjelzésre meg villogásra a kutya se figyel...

Úgy gondolom egy bicskakulcsos riasztó max. a zárnyitást könnyíti meg nekünk, egy ultrahangos érzékelővel kiegészítve pedig talán észreveszi valaki, ha betörik az ablakot. Az ütésérzékelőről eltérően nyilatkoztak a szerelők. Az immobilieseres részről még semmit nem tudok, ha indításgátló vagy rablásgátlóval van a riasztó párosítva.
Egy szakműhely szerint az egész parasztvakítás, akit ajánlani tud: www.pajzs.hu . Érdekel, hogy kinek mi a véleménye a pajzs-os riasztótól?

KINEK MILYEN VAN? MELYIK MÁRKA VÁLT BE?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is, Daniel

Vissza az elejére

mackotestver

HozzászólásElküldve: 2013.08.01 08:44:21  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 263
 Hozzászólás témája:

Sziasztok ! Segítséget kérnék: adott a 2006-os C-max, benne riasztó. Ledugóztattam, amikor megvettem, a központi zárat a riasztó távkapcsolója nyitja, zárja, ha esetleg gyári távkapcsolóval nyitom az ajtót, akkor is riaszt (szóval nyitás nem deaktiválja a riasztót). Mostanában lett egy furcsa szokása a rendszernek: beriasztom, eltelik 15-30 perc, villog, dudál, kiriaszt, beriaszt, 2-4 perc, villog-dudál, kiriaszt-beriaszt ...eltelik fél nap meg se mukkan. Aksi rendben van, motorháztető zárva, beriasztva megnyomogattam, rángattam az ajtókat is, semmi jelzés. Egyedi indításgátló van rajta, de szerintem ez nem lehet probléma. Amúgy indítással és egyebekkel nincs gond. Mi lehet a probléma ? Esetleg tudtok olyan riasztóst, akihez érdemes elvinnem ?

Vissza az elejére

mackotestver

HozzászólásElküldve: 2013.08.28 19:18:05  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 264
 Hozzászólás témája:

mackotestver írta:
Sziasztok ! Segítséget kérnék: adott a 2006-os C-max, benne riasztó. Ledugóztattam, amikor megvettem, a központi zárat a riasztó távkapcsolója nyitja, zárja, ha esetleg gyári távkapcsolóval nyitom az ajtót, akkor is riaszt (szóval nyitás nem deaktiválja a riasztót). Mostanában lett egy furcsa szokása a rendszernek: beriasztom, eltelik 15-30 perc, villog, dudál, kiriaszt, beriaszt, 2-4 perc, villog-dudál, kiriaszt-beriaszt ...eltelik fél nap meg se mukkan. Aksi rendben van, motorháztető zárva, beriasztva megnyomogattam, rángattam az ajtókat is, semmi jelzés. Egyedi indításgátló van rajta, de szerintem ez nem lehet probléma. Amúgy indítással és egyebekkel nincs gond. Mi lehet a probléma ? Esetleg tudtok olyan riasztóst, akihez érdemes elvinnem ?

Megoldódott ! A belső világítás maradt égve, és a feszültségingadozás miatt riasztott be .....

Vissza az elejére

Cwiki

HozzászólásElküldve: 2013.10.23 20:31:33  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 265
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Napokban vásárolt Focusomba (MKI) szeretném beszerelni a régi kocsimból kiszerelt riasztót. Segítséget szeretnék kérni abban, hogy a műszerfal alatti biztosítéktáblához befutnak-e a következő vezetékek. Indexex vagy elakadásjelző, gyújtáskapcsoló, ajtónyítás érzékelők.
Ha esetleg valakinek van eletromos rendszerről anyaga MKI-s Focushoz az megoszthatná.
De ha valaki tudja azt, hogy a fent említett vezetékeket mellyek, milyen színűek, hova furnak be annak méginkább hálás lennék!
Előre is köszönöm!

Vissza az elejére

fiesta

HozzászólásElküldve: 2013.10.23 22:31:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 266
 Hozzászólás témája:

Cwiki írta:
Sziasztok!

Napokban vásárolt Focusomba (MKI) szeretném beszerelni a régi kocsimból kiszerelt riasztót. Segítséget szeretnék kérni abban, hogy a műszerfal alatti biztosítéktáblához befutnak-e a következő vezetékek. Indexex vagy elakadásjelző, gyújtáskapcsoló, ajtónyítás érzékelők.
Ha esetleg valakinek van eletromos rendszerről anyaga MKI-s Focushoz az megoszthatná.
De ha valaki tudja azt, hogy a fent említett vezetékeket mellyek, milyen színűek, hova furnak be annak méginkább hálás lennék!
Előre is köszönöm!

Küldtem egy pm-et.

Vissza az elejére

cirmoskutya

HozzászólásElküldve: 2013.10.24 09:37:47  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 267
 Hozzászólás témája:

Cwiki írta:
Sziasztok!

Előre is köszönöm!

Sima riasztóval kár melóznod, mert köztudott, hogy semmit sem ér.

Vissza az elejére

Cwiki

HozzászólásElküldve: 2013.10.24 15:03:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 268
 Hozzászólás témája:

Nem sima riasztó. Elég sok dolgot tud az ajtónyitási riasztáson felül.
Anno 15 ezerért szerelték be a régi kocsimba, amit most szeretnék megspórolni.
egyik barátom elektromos műszerész és betenné nekem ingyen, csak tudni kéne, hogy melyek lehetnek azok a vezetékek, amire rá kell csatlakozni. Ezért keresek ilyen jellegű dokumentumokat. Kimondottan a belső biztosítékdobozról.

Vissza az elejére

laci7up

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2014.08.01 08:58:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 269
 Hozzászólás témája:

3 év beszerelt, eddig hibátlanúl működő riasztóm most megmagyarázhatatlan okból, kerek 30 percenként magától beriaszt Sad

Hallott már valaki erről a hibajelenségről?

Köszi!

Vissza az elejére

Attila64
Területi képviselő

HozzászólásElküldve: 2014.08.01 09:33:56  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 270
 Hozzászólás témája:

laci7up írta:
3 év beszerelt, eddig hibátlanúl működő riasztóm most megmagyarázhatatlan okból, kerek 30 percenként magától beriaszt Sad

Hallott már valaki erről a hibajelenségről?

Köszi!

Esetleg, egy gyenge, kimerülőfélben lévő akkumulátor?

Ha matrica igényed van, akkor keress bátran!

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Biztonságtechnika -> Riasztó
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
Ugrás:   

9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban