Üdvözöl a(z) Magyar Ford Focus Klub
Címlap  ·  Saját beállítások  ·  Letöltések  ·  Fórum 2020.02.18. 20:47:30 

Főmenü
 Hírek, cikkek :
 Címlap
 Régebbi cikkek, írások
 Keresés

Tagok :
 Új tagoknak
 Klubtagoknak (zártkörű)
 Tagok listája
 Saját beállítások
 Üzenetek

Közösség :
 Fórum
 Észrevétel küldése
 Hasznos linkek
 Fotóalbum
 Online bolt
 Apróhirdetés
 Letöltések
 Rendszámkereső
 Userbar generátor

Adatok :
 Klubtérkép
 Top 10

Hirdetés

Felhasználók
Üdvözlet, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Felhasználók:
Legutóbbi: Gabesz1981
Mai: 3
Tegnapi: 2
Összesen: 25680
Látogatók:
Vendégek: 420
Tagok: 10
Összesen: 430

Jelen lévő tagok:
01: Baxxter91
02: Laszlo71
03: sparta2
04: Sh
05: Gabesz1981
06: JuPe
07: Helm
08: semetka
09: Kapeti
10: koluadi

fordfocus.hu :: Téma megtekintése - Központi zár bibi - Nem enged, vagy bárkit enged

Control Panel

ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   Felhasználó listaFelhasználó lista   CsoportokCsoportok 

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések -> Központi zár bibi - Nem enged, vagy bárkit enged
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Következő
Ugrás:   

FIGYELEM!

A fórumozók személyes adatait csak belépés után láthatod!

2 / 23 oldal
 Szerző
Üzenet Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 09:19:01  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 31
 Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Balázs írta:
kokoandy írta:
ma reggeli történet: beültem az ótóba, beindítottam, az ablakfütéseket rányomtam, telefont a khangosítóba tettem. szépen kiszálltam a kocsiból, ajtó becsuk, és a leolvadt jeget elkezdtem lehúzni a szélvédökröl. az autó ekkor úgy döntött, hogy a mai napi közlekedést nem velem képzeli el, ennek nyomatékaként az összes ajtót bezárta. kulcs benne, motor jár........ rögtön az infarktus kerülgetett. még szerencse, hogy otthon történt a dolog, pótkulccsal sikerült bejutnom. asszem ezentúl a pótkulcsot magamnál (zsebemben) tartom. de mi lehet az oka? a hideg? jó idöben ilyet még nem csinált. néha haloom nyitás után, amikor a zár müködni szeretne (kattog). Rolling Eyes ja és közben valaki keresett telefonon Laughing

Telefon nem zavarhatta meg a központi zárat?

hát sztem nem, volt már így jópárszor és semmi gond nem volt. de végül is bármi megtörténhet

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

FOKIO

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 10:39:53  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 32
 Hozzászólás témája:

kokoandy írta:
ma reggeli történet: beültem az ótóba, beindítottam, az ablakfütéseket rányomtam, telefont a khangosítóba tettem. szépen kiszálltam a kocsiból, ajtó becsuk, és a leolvadt jeget elkezdtem lehúzni a szélvédökröl. az autó ekkor úgy döntött, hogy a mai napi közlekedést nem velem képzeli el, ennek nyomatékaként az összes ajtót bezárta. kulcs benne, motor jár........ rögtön az infarktus kerülgetett. még szerencse, hogy otthon történt a dolog, pótkulccsal sikerült bejutnom. asszem ezentúl a pótkulcsot magamnál (zsebemben) tartom. de mi lehet az oka? a hideg? jó idöben ilyet még nem csinált. néha haloom nyitás után, amikor a zár müködni szeretne (kattog). Rolling Eyes ja és közben valaki keresett telefonon Laughing

Ilyesféle jelenséggel én is találkoztam már. Mintha a központi zár automatikusan le akarta volna a kocsit zárni, pedig a kulcs nálam is benne volt , tán még a kocsi is járt(bár erre nem mernék megesküdni).
Nem lehet, hogy az a funkció jött be feleslegesen; hogy a kocsi távirányítós nyitásakor utólag is bezár, ha mégsem nyitjuk ki az ajtót ténylegesen.
Persze ez nem normális jelenség, de roppantul emlékeztett rá, a Te esetedben is, meg nálam is.

Ez persze a kocsi gyári biztonsági felszereltségével is összefüggésbe hozható. Legalábbis azt hiszem.

Vissza az elejére

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 11:41:18  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 33
 Hozzászólás témája:

FOKIO írta:
kokoandy írta:

Ilyesféle jelenséggel én is találkoztam már. Mintha a központi zár automatikusan le akarta volna a kocsit zárni, pedig a kulcs nálam is benne volt , tán még a kocsi is járt(bár erre nem mernék megesküdni).
Nem lehet, hogy az a funkció jött be feleslegesen; hogy a kocsi távirányítós nyitásakor utólag is bezár, ha mégsem nyitjuk ki az ajtót ténylegesen.
Persze ez nem normális jelenség, de roppantul emlékeztett rá, a Te esetedben is, meg nálam is.

Ez persze a kocsi gyári biztonsági felszereltségével is összefüggésbe hozható. Legalábbis azt hiszem.

bocs, hogy csak most köszönöm meg a hozzászólásokat, de értekezleten voltam Embarassed
a távirányítós nyitást követöen ténylegesen kinyitottam az ajtót, hiszen beültem és beindítottam a kocsit. az tuti, hogy ez így nem túl jó.

Vissza az elejére

FOKIO

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 12:30:14  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 34
 Hozzászólás témája:

Az én esetemben is kinyitottuk a kocsit. Beültünk, mentünk egy keveset. Az asszony kiszállt. Mi bentmaradtunk. Kulcs a kocsiban a helyén volt a gyújtáskapcsolóban. Erre zárt rá, de rögtön vissza is nyitott, tán rájött, hogy nem kéne most zárni.
Legalábbis annyiban látom itt a párhuzamot, hogy a gép csinált valamit, amit nem kellett volna, de nem csinálta volna, ha nincs hozzá valami elektronika. Lehet, hogy valahonnan hamis jelet kapott? Ahogy Nálad is?
Elővigyázatosságból az egyik ajtót eztán mindig nyitva hagyom, amíg a kocsit vakarom.Mindenesetre ilyesztő a dolog, amit írtál.

Vissza az elejére

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 12:57:30  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 35
 Hozzászólás témája:

FOKIO írta:
Az én esetemben is kinyitottuk a kocsit. Beültünk, mentünk egy keveset. Az asszony kiszállt. Mi bentmaradtunk. Kulcs a kocsiban a helyén volt a gyújtáskapcsolóban. Erre zárt rá, de rögtön vissza is nyitott, tán rájött, hogy nem kéne most zárni.
Legalábbis annyiban látom itt a párhuzamot, hogy a gép csinált valamit, amit nem kellett volna, de nem csinálta volna, ha nincs hozzá valami elektronika. Lehet, hogy valahonnan hamis jelet kapott? Ahogy Nálad is?
Elővigyázatosságból az egyik ajtót eztán mindig nyitva hagyom, amíg a kocsit vakarom.Mindenesetre ilyesztő a dolog, amit írtál.

igen, lehet, hogy a nyitott ajtó a megoldás, de nem közzterületen! én legalábbis csak otthon, a kertben javasolnám. nem lenne jó, ha valaki a kapirgálásközben meglépne a drágával.

Vissza az elejére

AndrewBoy
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 13:14:41  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 36
 Hozzászólás témája:

Egy kis érdekesség: 2001 3 ajtós kókusz, kettős reteszelés, távircsi gyári cucc. többször volt már, hogy kinyitottam a kocsit távról, nyitom az ajtót és egy jelzőhangot adott (mint amikor a fényszóró fent van) de csak egyet. amikor ezek előfordultak nem emlékeztem rá tisztán, hogy a kocsit bezártam -e, viszont a kocsi be volt zárva az ziher, mert téptem az ajtót és zárva volt utána nyitottam ki (egyszerre téptem a kilincset meg nyomtam a gombot, máskor meg hallottam hogy kinyitja bal és jobb oldalt külön külön)

viszont mikor nyitva ott hagytam a kocsit a garázsban, akkor nyitva is volt mikor visszamentem hozzá (12 órát állt egyedül), itt viszont 2 óra telt el és volt hang még a másik esetben nem volt, most csinálja cca 3szor.. esetleg nem jelenti azt a hang, hogy mozgásérzékelés, lökdösés stb volt???

Vissza az elejére

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 13:28:49  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 37
 Hozzászólás témája:

AndrewBoy írta:
Egy kis érdekesség: 2001 3 ajtós kókusz, kettős reteszelés, távircsi gyári cucc. többször volt már, hogy kinyitottam a kocsit távról, nyitom az ajtót és egy jelzőhangot adott (mint amikor a fényszóró fent van) de csak egyet. amikor ezek előfordultak nem emlékeztem rá tisztán, hogy a kocsit bezártam -e, viszont a kocsi be volt zárva az ziher, mert téptem az ajtót és zárva volt utána nyitottam ki (egyszerre téptem a kilincset meg nyomtam a gombot, máskor meg hallottam hogy kinyitja bal és jobb oldalt külön külön)

viszont mikor nyitva ott hagytam a kocsit a garázsban, akkor nyitva is volt mikor visszamentem hozzá (12 órát állt egyedül), itt viszont 2 óra telt el és volt hang még a másik esetben nem volt, most csinálja cca 3szor.. esetleg nem jelenti azt a hang, hogy mozgásérzékelés, lökdösés stb volt???

Shocked Question

Vissza az elejére

pampi

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 14:31:17  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 38
 Hozzászólás témája:

A jobb első zár megy tönkre, abban van egy kapcsoló, az vezérli a zárást, nyitást. Nálam is ez volt a gond, de nálam már nem lehetet bezárni az autót távirányítóról, de csak ha hideg volt, ha már felmelegszik, akkor már be lehet zárni. 22 ropi az ára a zárnak Sad

Vissza az elejére

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 14:43:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 39
 Hozzászólás témája:

pampi írta:
A jobb első zár megy tönkre, abban van egy kapcsoló, az vezérli a zárást, nyitást. Nálam is ez volt a gond, de nálam már nem lehetet bezárni az autót távirányítóról, de csak ha hideg volt, ha már felmelegszik, akkor már be lehet zárni. 22 ropi az ára a zárnak Sad

Shocked "nem is olyan sok" Evil or Very Mad köszönöm a segítséget!

Vissza az elejére

kokoandy

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 14:47:02  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 40
 Hozzászólás témája:

pampi írta:

Shocked "nem is olyan sok" Evil or Very Mad köszönöm a segítséget!

Vissza az elejére

Style

Fogyasztás:

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 14:57:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 41
 Hozzászólás témája:

Nekem is volt problémám a zárral, a jobb oldalit kicserélték, mint ahogy pampi is írta 22-25ezerért. Most jobb oldalról szépen nyit is mindent, viszont a bal oldalról, csak a bal elsőt. Ha csak az van nyítva, és bemelegszik a belső tér, menet közbe egyszercsak kinyitja az összeset, onnantól lehet nyitni zárni, mindent a bal oldalról is.Szerintem ki kell majd cseréltetni a bal oldalit is és akkor talán jól fog müködni, remélem. (2001-es távirányító nélküli)

Vissza az elejére

FOKIO

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 17:30:38  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 42
 Hozzászólás témája:

pampi írta:

És ez vajon garanciális lehet?

Vissza az elejére

AndrewBoy
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 18:12:15  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 43
 Hozzászólás témája:

FOKIO írta:
pampi írta:

És ez vajon garanciális lehet?

persze, ha gari időn belül van akkor minden az ha nem gányolt. ha van egy autód, amin semmit nem változtatsz meg, csak max más hifit raksz be és teló kihangosító, azt is szakhelyen pl westeles szerelő műhelyben vagy ford szervízben, akkor a gari idő lejártáig, mindent állnia kell a szervíznek, kivéve a normális szervízperiódusban lecserélendő dolgokat, pl 120 ezernél cserélnek ékszíjat, de ha 15nél kell akkor az garis probléma.

ha pl váltó kulisszatörésed van, akkor azt is ki kell cserélniük. vagy bármit ami a prognosztizált szervízperiódus előtt elszakad. pl ha már nem is garanciális az autód, és a motort nem bontottad meg (blokk, főtengely, vezérmű, és környéke), és 100 ezernél elszakad a vezérműszíj menet közben, és a motorban helyreállíthatatlan károkat okoz, akkor a szíj anyaghibája következtében garban kapsz egy úgy mocit, namost ez persze 1 az 1 millioból... ha 200 nál szakad, akkor ciki van ha 160nál nem volt cserélve;-)

én a bal első üléskárpitot is cseréltettem annó, mert nekem kibolyhosodott...

Vissza az elejére

pampi

HozzászólásElküldve: 2005.02.03 19:33:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 44
 Hozzászólás témája:

Style írta:
Nekem is volt problémám a zárral, a jobb oldalit kicserélték, mint ahogy pampi is írta 22-25ezerért. Most jobb oldalról szépen nyit is mindent, viszont a bal oldalról, csak a bal elsőt. Ha csak az van nyítva, és bemelegszik a belső tér, menet közbe egyszercsak kinyitja az összeset, onnantól lehet nyitni zárni, mindent a bal oldalról is.Szerintem ki kell majd cseréltetni a bal oldalit is és akkor talán jól fog müködni, remélem. (2001-es távirányító nélküli)

Nekem azért gáz mert le dugóztam a zárakat, kicsit körülményes bezárni a hátsó ajtón keresztűl Confused Persze csak akkor ha nem melegedett fel a zár rendesen

Vissza az elejére

simgeri

HozzászólásElküldve: 2005.02.09 09:16:00  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 45
 Hozzászólás témája:

Nekem most a hidegben -10- -13 C a reggeli nyitáskor a jobb elsö záram nyikkan egyet, de müxik rendesen.... lehet hogy ez már az elév@cakódás elsö lépése, vagy elöjele?????

Vissza az elejére

wolfi

HozzászólásElküldve: 2005.02.09 15:05:24  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 46
 Hozzászólás témája:

Nekem mostanság nem zár... Riasztó bekapcsol, zárak nem kattannak, a kocsi nyitva marad. Kulccsal bezár-kinyit, akkor kis időre megjavul. Lehet a hideg miatt, vagy egyébként döglődik?

Üdv

wolfi

Vissza az elejére

pampi

HozzászólásElküldve: 2005.02.09 19:31:27  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 47
 Hozzászólás témája:

wolfi írta:
Nekem mostanság nem zár... Riasztó bekapcsol, zárak nem kattannak, a kocsi nyitva marad. Kulccsal bezár-kinyit, akkor kis időre megjavul. Lehet a hideg miatt, vagy egyébként döglődik?

Üdv

wolfi

Döglödik

Vissza az elejére

patky

HozzászólásElküldve: 2005.02.12 23:31:08  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 48
 Hozzászólás témája:

Sziasztok!

Szerintem a problémám nem egyszerű. De lehet, hogy csak nekem bonyolult.
Helyzet a következő:
Autó zárva riasztó rajta. Megnyomom a távirányíton a megfelelő gombot. Kinyit a kp.zár és kikapcsol a riasztó is. Viszont a kp.zár 99%-ban vissza is zár. Sad Ha a bal oldali ajtót nyitom kulccsal, akkor csak önmaga nyílik ki. Ha viszont a jobb oldali ajtót nyitom, akkor a kp.zár kivétel nélkül az összes ajtót kinyitja. Mivel többnyire egyedül szeretném birtokba venni a vasat ezért nem megyek át a jobb oldalra és csak az én ajtómat nyitom ki. Ebben az esetben random idő eltelte után automatikusan kinyit a kp.zár. Ez az idő volt már 1 perc is és 35-40 perc is. Ilyenkor egy "Jó reggelt"-tel köszönök vissza Smile . Ezért átalában csak akkor nyomom meg a távirányítón a gombot, ha már fogom a kilincset.

Mikor pedig magára hagyom az autót, akkor a következő történik:
A megfelelő gomb megnyomására csak a riasztó kapcsol be. Ha a bal oldali ajtót zárom kulccsal, akkor csak önmagát zárja be. Ha viszont a jobb oldalit zárom, akkor rendesen lezár a kp.zár.

Szerintetek mi lehet az oka?
Remélem nem a fent említett motort kell cserélnem.

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 12:39:55  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 49
 Hozzászólás témája:

A bal oldali zárban (is) van egy kapcsoló, ami a zár nyitott/zárt állását jelzi. Na ez rendetlenkedik.
Utólag beépített központi záraknál rendszeresen fordul elő ilyen hiba. Ott ez viszonylag egyszerűen orvosolható probléma, általában a működtető rudazat beállításával, de legrosszab esetben is egy 1500Ft-os motorcserével megoldható.
Itt persze más a helyzet, minden egybe van építve. Ha a zárszerkezet szétszedhető, talán egy takarítás segít. Ha nem, akkor csere.

Vissza az elejére

Benga

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 13:40:51  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 50
 Hozzászólás témája:

patky írta:
Sziasztok!

Szerintem a problémám nem egyszerű. De lehet, hogy csak nekem bonyolult.
Helyzet a következő:
Autó zárva riasztó rajta. Megnyomom a távirányíton a megfelelő gombot. Kinyit a kp.zár és kikapcsol a riasztó is. Viszont a kp.zár 99%-ban vissza is zár. Sad Ha a bal oldali ajtót nyitom kulccsal, akkor csak önmaga nyílik ki. Ha viszont a jobb oldali ajtót nyitom, akkor a kp.zár kivétel nélkül az összes ajtót kinyitja. Mivel többnyire egyedül szeretném birtokba venni a vasat ezért nem megyek át a jobb oldalra és csak az én ajtómat nyitom ki. Ebben az esetben random idő eltelte után automatikusan kinyit a kp.zár. Ez az idő volt már 1 perc is és 35-40 perc is. Ilyenkor egy "Jó reggelt"-tel köszönök vissza Smile . Ezért átalában csak akkor nyomom meg a távirányítón a gombot, ha már fogom a kilincset.

Mikor pedig magára hagyom az autót, akkor a következő történik:
A megfelelő gomb megnyomására csak a riasztó kapcsol be. Ha a bal oldali ajtót zárom kulccsal, akkor csak önmagát zárja be. Ha viszont a jobb oldalit zárom, akkor rendesen lezár a kp.zár.

Szerintetek mi lehet az oka?
Remélem nem a fent említett motort kell cserélnem.

Nem irtad milyen a központizárad, gyári vagy utólag beépitett-e? Mindkettő más más. A gyárit elvileg be lehet állitani hogy a távirányitó csak a baloldalit nyissa-zárja ,valamelyik topikban már szó volt erről. Ehhez nemnagyon értek, az enyémben utólag beépitett van. Ez valamivel gagyibb mint a gyári viszont javitani sokkal olcsób. Smile Smile

Vissza az elejére

patky

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 18:00:45  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 51
 Hozzászólás témája:

Hi,

Mivel második tulajdonos vagyok és akitől vettem még izzó cserére is a szakszervízbe vitte ezért nem tudom biztosan megmondani, hogy melyik lehet. Szerintem gyári kp.zár, mert amikor vettem az összes számlát ide adta és azok között nincs kp.zár szerelésről szóló.

Hogyan tudom esetleg megállapítani?

Javítanék az eredeti leíráson: Ma pl. a távirányító kinyitotta gond nélkül mind a 4 ajtót és nem is zára vissza. Azért hozzátenném, hogy 120 km-et mentem előtte vele.

Vissza az elejére

Viktor

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 19:57:37  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 52
 Hozzászólás témája:

patky írta:
Hi,

Mivel második tulajdonos vagyok és akitől vettem még izzó cserére is a szakszervízbe vitte ezért nem tudom biztosan megmondani, hogy melyik lehet. Szerintem gyári kp.zár, mert amikor vettem az összes számlát ide adta és azok között nincs kp.zár szerelésről szóló.

Javítanék az eredeti leíráson: Ma pl. a távirányító kinyitotta gond nélkül mind a 4 ajtót és nem is zára vissza. Azért hozzátenném, hogy 120 km-et mentem előtte vele.

az is lehet, hogy nem a központival, hanem az aksival van gond, nézd meg jól érintkezik-e és méresd be, ha gyengélkedik az aksi az a riasztót meg a központit hülyiti meg először

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 20:09:31  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 53
 Hozzászólás témája:

patky írta:
Hi,

Az utólag beszerelt cuccoknál gyakori gond a hőmérsékletfüggés. Ilyenkor kell a rudazaton állítani.

Létezik fóka gyári központi zár nélkül?

Az akku hibát egyértelműen kizárnám.

Vissza az elejére

AndrewBoy
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 20:31:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 54
 Hozzászólás témája:

Szaki írta:
patky írta:
Hi,

Az utólag beszerelt cuccoknál gyakori gond a hőmérsékletfüggés. Ilyenkor kell a rudazaton állítani.

Létezik fóka gyári központi zár nélkül?

Az akku hibát egyértelműen kizárnám.

legjobb tudomásom szerint létezik, kiegészítő csomagban adták a régi focusokhoz, ez volt a globálzár, biztonsági csomagként volt a neve, azt hiszem ambienthez és a trendhez rendelni kellett. ebben volt a kettős reteszelés és a riasztó is benne. azt hiszem 3 ajtóshoz alapból járt a központi zár, mert még vitáztunk is egyet a szalonban erről, hogy hiába rendelem meg a fullos csomagot (központi + kettősreteszelés + térérzékelős riasztó + autómata ablakok fel-le) az autómata ablakot és a központi zárat a srác nem tudta a rendszeren keresztül vinni 3 ajtóshoz csak 5 ajtós trendhez. ugye az autómata ablakok csak 4-5-kombi esetén járnak...szal ha jól rémlik csomagfüggő volt a központi zár.

Vissza az elejére

Benga

HozzászólásElküldve: 2005.02.13 22:41:22  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 55
 Hozzászólás témája:

2002-2003-ban az ambiente felszereltsége:
-szervokormány
-pótféklámpa
-vezetőoldali légzsák
-állitható kormány
-60:40 arányban osztott hátsóülés
-állitható magasságu fejtámlák elöl hátul
-két pohártartó a középkonzolban
Ennyi. Sem központizár, se egy magnó, demég a hátsó harmadik fejtámlát is a comfort fokozathoz adták. Klimát sem lehetett rendelni az ambientékbe. Az enyémben van klima ,meg harmadik fejtámla, magnó, két lufi stb. de ez szeleczkiék sajáthasználatu demo autója volt.

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2005.02.14 08:13:10  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 56
 Hozzászólás témája:

Viszonylag könnyen eldönthető, hogy milyen központizár van az autóban. A gyári viszonylag lassan mozog, és van egy jellegzetes kb. 1 másodperc hosszú villanymotor hangja.
Az utólag beépített központi zárak inkább röviden csattannak.

Vissza az elejére

mocsi

HozzászólásElküldve: 2005.02.14 08:38:03  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 57
 Hozzászólás témája:

Szaki írta:
Viszonylag könnyen eldönthető, hogy milyen központizár van az autóban. A gyári viszonylag lassan mozog, és van egy jellegzetes kb. 1 másodperc hosszú villanymotor hangja.

Nekem gyari van, de csak a retesz behuzodasat es csattanasat hallom. No meg az index villogasat ha benne ulok.

Vissza az elejére

FOKIO

HozzászólásElküldve: 2005.02.14 12:12:11  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 58
 Hozzászólás témája:

mocsi írta:
Szaki írta:

Nekem gyari van, de csak a retesz behuzodasat es csattanasat hallom. No meg az index villogasat ha benne ulok.

Szintén.

Vissza az elejére

Szaki

HozzászólásElküldve: 2005.02.14 12:21:26  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 59
 Hozzászólás témája:

Nemtom'
Az én fülemnek egyértelmű a különbség. Csak próbáltam segíteni.

Vissza az elejére

patky

HozzászólásElküldve: 2005.02.16 21:00:12  
 Hozzászólás sorszáma a témában: 60
 Hozzászólás témája:

Az irtakból kiindulva nekem bizony gyári van. Mély kb 1mp-s búgó hang és a végén egy hangosabb kattanás szerű zaj, ami szerintem valami végállás kattanás lehet. Azért hozzáteszem, hogy ebben a témában láma vagyok.

Vissza az elejére

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések -> Központi zár bibi - Nem enged, vagy bárkit enged
Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Következő
Ugrás:   

2 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Forums ©

Oldalkészítés: 0.32 másodperc